Agent WC 40

Stáhnout Agent WC 40
Shlédnout Agent WC 40

Agent WC 40 (1996) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Agent WC 40 (1996):

Tajný agent Dick Steele patří mezi ty supetvrdé muže, pro které je zachraňování světa před šílenými zloduchy denním chlebem. Ve svém agentském zápisníčku měl přeškrtnuté i jméno generála Rancora, obzvlášť odporného padoucha, kterého před patnácti lety zlikvidoval jedinou dobře umístěnou výbušninou. Rancor však přežil, a vrací se na svět v celé své kráse: dvakrát hnusnější než kdysi. Jeho jedinou touhou je zničit Steela a svět (přesně v tom pořadí). Aby nenáviděného dobroděje přilákal, unese generál do svého doupěte jako návnadu agentku Barbaru Dahlovou, půvabnou dceru Dickovy zemřelé životní lásky. Je nasnadě, že jediný, kdo dokáže Rancora, je Dick. Špión, obávaný i svými nadřízenými, se vrací z důchodu do akce, aby všem ukázal, jak jedná pravý muž.(oficiální text distributora)

Pro tajného agenta Dicka Steela (Leslie Nielsen) je zachraňování světa před šílenými zloduchy každodenní rutinou. Jednoho dne se však vrací na scénu generál Rancor (Andy Griffith), kterého před patnácti lety zlikvidoval jedinou dobře umístěnou výbušninou. Jedinou padouchovou touhou je zničit Steela a celý svět, a aby nenáviděného soupeře přilákal, unese generál agentku Barbaru Dahlovou (Stephanie Romanov), půvabnou dceru Dickovy zemřelé životní lásky. Je jasné, že jediný, kdo může situaci zvládnout, je právě Steel.(Jeanne)

Informace o filmu Agent WC 40

Režie:

Rick Friedberg

Scénář:

Rick Friedberg, Jason Friedberg, Aaron Seltzer

Kamera:

John R. Leonetti

Hudba:

Bill Conti

Hrají:

Leslie Nielsen, Nicollette Sheridan, Charles Durning, Marcia Gay Harden, Barry Bostwick, Andy Griffith, Elya Baskin, Mason Gamble, Stephanie Romanov, Hulk Hogan, Fabio, Pat Morita, Alexandra Paul, Mr. T, Curtis Armstrong, Michael Berryman, Rick Cramer, Eddie Deezen, Bruce Gray, Brian Howe, Talisa Soto, Elizabeth Kaitan, John Kassir, Weird Al Yankovic, Diane Klimaszewski, Clyde Kusatsu, Rawle D. Lewis, Tone Loc, Shari Shattuck, Angela Visser, Robert Guillaume, Robert Culp, Brad Garrett, Ray Charles, John Ales, Taylor Negron, Matthew James Gulbranson, Carl Ciarfalio, Kevin Michael Richardson, Kevin Jackson, Keith Campbell, Joyce Brothers

Producenti:

Jeffrey Konvitz

Střih:

Eric A. Sears

Scénografie:

William J. Creber

Kostýmy:

Tom Bronson

(další profese)

Agent WC 40 (1996) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Agent WC 40 na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/22313-agent-wc-40/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *