Alfa

Stáhnout Alfa
Shlédnout Alfa

Alfa (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Alfa (2018):

Velkolepé dobrodružství, odehrávající se během poslední doby ledové v Evropě před 20 tisíci lety. Mladý lovec, který se vypravil na svůj první lov se skupinou nejlepších lovců kmene, utrpí zranění a je ostatními zanechán napospas osudu. Když se probere, zjišťuje, že je zraněn a sám - je nucen naučit se přežít v drsné a nemilosrdné divočině. S jistými komplikacemi se mu podaří ochočit si osamělého vlka, kterého opustila jeho smečka, a postupně se učí spoléhat se jeden na druhého. Stanou se z nich přátelé, kteří budou nuceni přečkat bezpočet nebezpečných a náročných situací, pokud mají nalézt cestu zpátky domů dříve, než nadejde vražedná zima.(Falcon)

Epické dobrodružstvo sa odohráva počas poslednej doby ľadovej pred 20 000 rokmi. Po nevydarenom love ostáva mladý bojovník zranený, opustený vlastným kmeňom a ponechaný napospas divočine. Cestu mu skríži vlk, taktiež opustený svojou svorkou. Z odvekých nepriateľov sa zrazu musia stať spojenci. Iba tak totiž dokážu v krutej a drsnej divočine prežiť a nájsť cestu domov pred príchodom neľútostnej zimy.(Itafilm)

Informace o filmu Alfa

Režie:

Albert Hughes

Scénář:

Daniele Sebastian Wiedenhaupt

Kamera:

Martin Gschlacht

Hudba:

Joseph S. DeBeasi, Michael Stearns

Hrají:

Kodi Smit-McPhee, Morgan Freeman (vyp.), Natassia Malthe, Leonor Varela, Jens Hultén, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Mercedes de la Zerda, Spencer Bogaert, Marcin Kowalczyk, Patrick Flanagan, Priya Rajaratnam

Producenti:

Andrew Rona

Střih:

Sandra Granovsky

Scénografie:

John Willett

Kostýmy:

Sharen Davis

(další profese)

Alfa (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Alfa na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/462747-alfa/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *