Barbarosa

Stáhnout Barbarosa
Shlédnout Barbarosa

Barbarosa (1982) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Barbarosa (1982):

Netradiční western o mentorsko-učednické dvojici pistolníků, která současně utíká před rodinnými problémy i před zákonem. V průběhu cesty napříč americkým jihem proslulý střelec Barbarosa předává mladému Westoverovi své životní i profesionální zkušenosti a z naivního německo-amerického farmáře se postupně stává muž. Autenticky působící snímek z Texasu předminulého století připomíná některými svými filmařskými postupy italské spaghetti westerny, přičemž staví na originálně vystavěném vyprávění a skvělých hereckých výkonech hlavních představitelů - Willieho Nelsona a Garyho Buseye. Vedle nich si ale ve filmu zahrála například česká umělecká legenda Jiří Voskovec.(oficiální text distributora)

Western o legendárním pistolníkovi, který v drsném podnebí pouště amerického jihozápadu předává své celoživotní zkušenosti mladému střelci.(Piggsy)

Informace o filmu Barbarosa

Režie:

Fred Schepisi

Scénář:

William D. Wittliff

Kamera:

Ian Baker

Hrají:

Willie Nelson, Gary Busey, Isela Vega, Gilbert Roland, Danny De La Paz, Alma Martinez, Jiří Voskovec, Harry Caesar, Jake Busey, Howland Chamberlain, Luis Contreras, Wolf Muser, Sonia de León, Roberto Contreras

Producenti:

Paul Lazarus III

Střih:

Don Zimmerman, David Ramirez

(další profese)

Barbarosa (1982) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Barbarosa na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/11142-barbarosa/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *