Bastard

Stáhnout Bastard
Shlédnout Bastard

Bastard (1997) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Bastard (1997):

Mladý notorický delikvent Brute dostává poslední šanci žít normální a relativně svobodný život. V rámci nápravného programu, který britské úřady navrhly v roce 1991 pro případy s nižšímy tresty, je poslán do nejzapadlejšího dětského ústavu kdesi v Rumunsku. Přestože je konec dvacátého století, toto místo, které je sirotčincem a dětskou nemocnicí zároveň, připomíná spíše bránu do pekel. Nezkrotný a impulsivní mladík tu více než kde jinde poznává, že některá pravidla lidskosti musí platit a být uznávána i uprostřed chaosu, korupce či nezájmu, který vládne všude kolem. Když neexistují, musí si je vytvořit sám se svým svědomím. Právě tak nedokáže odepřít "lásku" beznadějnému případu, dvanáctileté nemocné romské dívce, která má nejmenší šanci na adopci ze všech chovanců. Přijme její nebezpečnou hru, která jí může zpříjemnit život. I jeho život se od jisté chvíle nenávratně změní.(oficiální text distributora)

V rámci nápravného programu dostal šancu žiť normálny a relatívne slobodný život. Dostal prácu v ústave pre chorých a siroty kdesi v zapadnutom mestečku v Rumunsku.Mladý notorický delikvent Brute dostáva poslednú šancu žiť normálny a relatívne slobodný život. V rámci nápravného programu, ktorý mu navrhli britské úrady v roku 1991 pre prípady s nižšími trestami, ho pošlú do najzapadnutejšieho detského ústavu niekde v Rumunsku. Hoci je už koniec dvadsiateho storočia, toto miesto, ktoré je sirotincom a detskou nemocnicou zároveň, však pripomína skôr bránu do pekla. Neskrotný a impulzívny mladík tu viac než kdekoľvek inde spozná, že niektoré pravidlá ľudskosti musia platiť a byť uznané aj uprostred chaosu, korupcie či nezáujmu, ktorý vládne vôkol. A ak neexistujú, tak ich musí vytvoriť on sám so svojím svedomím. Práve vďaka tomu nedokáže odoprieť aj „lásku" beznádejnému prípadu – dvanásťročnej chorej rómskej dievčine, ktorá má spomedzi všetkých chovancov najmenšiu šancu dostať sa do adoptívnej rodiny. Brute príjme jej nebezpečnú hru, ktorá jej môže spríjemniť život, no aj jeho život sa od tej chvíle zásadne zmení...(TV JOJ)

Informace o filmu Bastard

Režie:

Maciej Dejczer

Scénář:

Cezary Harasimowicz

Kamera:

Arthur Reinhart, Marian Prokop

Hudba:

Michał Lorenc

Hrají:

Til Schweiger, Polly Walker, Pete Postlethwaite, John Hurt, Anthony Higgins, Ida Nowakowska, Jolanta Lothe, Andrzej Grąziewicz, Witold Wieliński, Jerzy Próchnicki, Tony Denham, Rafał Walentowicz, Denis Delic

Producenti:

Lew Rywin, Claus Boje

Střih:

Scott Stevenson

Zvuk:

Mariusz Kuczynski, Aleksander Golebiowski

Scénografie:

Andrzej Przedworski

Kostýmy:

Magdalena Biedrzycka

(další profese)

Bastard (1997) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Bastard na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/13452-bastard/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *