Boží zbraň

Stáhnout Boží zbraň
Shlédnout Boží zbraň

Boží zbraň (1976) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Boží zbraň (1976):

Divocí banditi terorizují odlehlé prérijní městečko a zavraždí otce Johna, místního vůdce. Bratr kněze jej však touží pomstít.
Spaghetti western Boží zbraň představuje jednu ze dvou italsko-izraelských koprodukcí z roku 1976, kde ztvárnili hlavní role Lee Van Cleef a Leif Garrett, přičemž Lee Van Cleef se zde objevuje v roli dvou bratrů-dvojčat. Film nás zavede do odlehlého městečka kdesi v pusté prérii, kde káže kněz otec John (Van Cleef) všem obyvatelům střídmý život s odříkáním a modlením se, přitom má však pod pultem ukrytou pistoli. Do města jednoho dne zavítá banda vedená proradným Samem Claytonem (Jack Palance), která všechny obyvatele neustále terorizuje, znásilní mnoho místních žen a otec John nakonec při souboji s bezohledným vůdcem banditů zemře. Ani šerif s řáděním zločinců nic nezmůže. Mladý Johnny (Leif Garrett) touží po pomstě a odjíždí do Mexika s cílem přesvědčit Johnova bratra Louise, aby si ještě naposled nasadil pás s kolty a pomohl město zachránit. A tak uplyne nějaký čas a ve městě se objeví záhadný cizinec, který je až ďábelsky – nebo spíše božsky – podobný zesnulému otci Johnovi... Výkon Van Cleefa je vskutku strhující, notně mu sekundují také Richard Boone a Sybil Danning. Snímek koprodukoval (spolu s Menahemem Golanem a Yoramem Globem) Irwin Yablans, který se proslavil o dva roky později hororem Halloween.(oficiální text distributora)

V odlehlém městečku kdesi v pusté prérii káže kněz otec John všem obyvatelům střídmý život s odříkáním a modlením se, přitom má však pod pultem ukrytou pistoli... Do města jednoho dne zavítá banda vedená proradným Samem Claytonem a všechny obyvatele neustále terorizuje, znásilní mnoho místních žen, jeden a ten "nejsvatější" muž dokonce zemře. Ani šerif s tím nic nezmůže. Banda město zase po nějakém čase opouští. Uplyne nějaký čas a ve městě se objeví záhadný cizinec, který je až ďábelský či spíše božsky podoben zesnulému otci Johnovi. Je to jeho dvojče, které se přišlo pomstít a nejen to...(LiVentura)

Informace o filmu Boží zbraň

Režie:

Gianfranco Parolini

Kamera:

Sandro Mancori

Hudba:

Sante Maria Romitelli

Hrají:

Lee Van Cleef, Jack Palance, Richard Boone, Sybil Danning, Leif Garrett, Robert Lipton, Zila Carni, Franco Pesce, Carolyn Stellar

Producenti:

Menahem Golan

(další profese)

Boží zbraň (1976) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Boží zbraň na ČSFD

56%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/15173-bozi-zbran/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *