Doma je tady

Stáhnout Doma je tady
Shlédnout Doma je tady

Doma je tady (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Doma je tady (2016):

Hannah žije se svou matkou, českou imigrantkou, a malým bratrem v bývalé olympijské vesničce v rakouském Innsbrucku. Jednou se vloupá do moderně zařízené vily, domova osamělého mladého muže jménem Max. Vkrádá se tam zas a znova, aby zkoumala chladný, sterilní svět cizího muže. Postupně se mezi nimi tak rozvine bezeslovná komunikace prostřednictvím předmětů, které v jeho domě oba různě přesouvají.(A-Company CZ)

Mladá češka Hannah žije v bývalé olympijské vesničce v Innsbrucku. Jednou se vloupe do minimalistické vily bohatého manažera Maxe, který vede stejně prázdný život jako ona. Vila se stává prostředkem nezvyklé komunikace mezi dvěma lidmi, kteří hledají v moderním světě skutečný domov.(Finále Plzeň)

Mladá Hannah dočasne žije s mamou a bratom v olympijskej dedine v Innsbrucku. Jedného dňa sa vláme k Maxovi do modernej vily, v ktorej žije sám. Hannah sa tam niekoľkokrát vráti, aby jeho napohľad strohý dom potajomky preskúmala, až kým si Max nezačne všímať okolo seba nepatrné zmeny. Pustí sa s Hannah do akejsi hravej formy komunikácie, vďaka ktorej si obaja uvedomia, že život nespočíva v hľadaní konkrétneho miesta či vzťahu. Domov človek objaví len sám v sebe: DOMOV JE TU.(MFFK Febiofest)

Informace o filmu Doma je tady

Režie:

Tereza Kotyk

Scénář:

Tereza Kotyk

Kamera:

Astrid Heubrandtner

Hudba:

Markéta Irglová

Hrají:

Anna Åström, Stipe Erceg, Petra Bučková, Julia Rosa Stöckl

Producenti:

Gabriele Kranzelbinder

Střih:

Thomas Woschitz

(další profese)

Doma je tady (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Doma je tady na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/472919-doma-je-tady/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *