Donekonečna

Stáhnout Donekonečna
Shlédnout Donekonečna

Donekonečna (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Donekonečna (2017):

Když bratři Justin (Justin Benson) a Aaron (Aaron Moorhead), bývalí členové kultu, obdrží záhadnou videonahrávku, najdou v ní děsivou pozvánku z jejich minulosti na akci zvanou “Nanebevstoupení.” I přes Justinovy počáteční obavy nakonec oba souhlasí s tím, že se tam na jeden den vrátí. Nejdříve se jejich staří přátelé z kultu jeví přívětivě a srdečně, ale brzy se začnou dít zvláštní věci... Oba bratři jsou vtaženi do víru bizarních rituálů, podivných zpráv, neviditelných sil a nadpřirozených tajemství, které se zcela vymykají realitě.(Cinemax)

Dva bratři se vracejí do komunity (kultu), kde prožili část svého dětství a odkud před deseti lety odešli. Na místě zjišťují, že lidé v komunitě nestárnou a svým podivínstvím jim stále dávají najevo, že zde není vše v pořádku, jak na první pohled vypadá. Oba bratři se i přes rozdílné názory a pohledy na celou komunitu z místa nakonec rozhodnou odjet...(DJMaroko)

Dvaja bratia sa z osobných dôvodov rozhodnú vrátiť do kempu, ktorý je centrom komunity, v ktorej vyrastali. Ich názor na toto miesto je rozdielny, ale bratská súdržnosť ich prinúti spojiť sa a zistiť, čo sa za miestnym kultom naozaj skrýva.(Marceloo)

Informace o filmu Donekonečna

Režie:

Justin Benson, Aaron Moorhead

Scénář:

Justin Benson

Kamera:

Aaron Moorhead

Hudba:

Jimmy Lavalle

Hrají:

Callie Hernandez, James Jordan, Justin Benson, Aaron Moorhead, Lew Temple, Tate Ellington, Emily Montague, Ric Sarabia, Vinny Curran, Peter Cilella, David Lawson Jr.

Producenti:

Justin Benson, Aaron Moorhead, Thomas R. Burke, David Lawson Jr., Leal Naim

Střih:

Michael Felker, Justin Benson, Aaron Moorhead

Scénografie:

Ariel Vida

(další profese)

Donekonečna (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Donekonečna na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/502870-donekonecna/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *