Godzilla

Stáhnout Godzilla
Shlédnout Godzilla

Godzilla (1998) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Godzilla (1998):

Jaderné zkoušky v Tichomoří přinesly své ovoce. Godzilla, zmutované monstrum gigantických rozměrů, se vynořila z hlubin oceánu, aby změnila New York a další světová velkoměsta v hromady sutin. Armáda Spojených států je bezmocná a záchrana lidstva nakonec spočine na bedrech mladého vědce Nicka Tatopoulose (Matthew Broderick), který před vznikem podobného příšery dávno varoval a charismatického vyšetřovatele jménem Philippe Roaché (Jean Reno). Času věru není nazbyt, protože Godzilla nejenže ničí co jí přijde pod tlapu, ale možná se chystá přivést na svět malá godzillata. To se nesmí stát, protože potom by nastal konec lidské civilizace...(oficiální text distributora)

Jadrové skúšky v Tichomorskej oblasti priniesli svoje „ovocie". Godzilla, zmutované monštrum gigantických rozmerov, sa vynorila z hlbín oceánu, aby zmenila New York a ďalšie svetové veľkomestá v hromadu sutín. Armáda Spojených štátov je bezmocná, a tak záchrana ľudstva nakoniec spočinie na pleciach mladého vedca Nicka Tatopoulose (Matthew Broderick) a charizmatického vyšetrovateľa Philippa Roachéra (Jean Reno). Musia konať okamžite, pretože Godzilla nielenže ničí všetko čo jej príde pod tlapu, ale chystá sa priviesť na svet mláďatá. Znamenalo by to koniec ľudskej civilizácie...(TV Markíza)

Informace o filmu Godzilla

Režie:

Roland Emmerich

Scénář:

Dean Devlin, Roland Emmerich

Kamera:

Ueli Steiger

Hudba:

David Arnold, Michael Lloyd

Hrají:

Matthew Broderick, Jean Reno, Maria Pitillo, Hank Azaria, Kevin Dunn, Michael Lerner, Harry Shearer, Arabella Field, Doug Savant, Malcolm Danare, Philippe Bergeron, Nancy Cartwright, Clyde Kusatsu, Masaja Kató, Glenn Morshower, Derek Webster, Robert Floyd, Seth Peterson, Nathan Anderson, Montae Russell, Leonard Termo, Al Sapienza, Frank Welker, Lance Reddick, Judy Reyes, Chris Ellis, Bodhi Elfman, Richard Gant, Toši Toda, Al Leong, James Black, Ken Lerner, Bill Hoag, Lee Weaver, Craig Castaldo, Al Goto, Ali Afshar, Ralph Manza

Producenti:

Dean Devlin

Střih:

Peter Amundson, David Siegel

Scénografie:

Oliver Scholl

Kostýmy:

Joseph A. Porro

(další profese)

Godzilla (1998) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Godzilla na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/2570-godzilla/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *