Guru

Stáhnout Guru
Shlédnout Guru

Guru (2002) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Guru (2002):

Opravdu jen a jen guru by mohl předpovědět, co všechno v nedaleké budoucnosti čeká na Ramu Guptu, který je v rodné Indii učitelem zdejšího tanečního umění. Daří se mu, je oblíben, ale on sní o světlech Broadwaye, ozařujících jeho jméno, a zoufale touží po velkém světě, o němž má ovšem jen své vlastní, indickými kořeny zatížené představy. Pak přijde pozvání do New Yorku, slibující luxusní byt, červený Mercedes a zástupy krásných blondýnek, jaké zná z Pobřežní hlídky. Ramu už není k udržení. Hned po přistání sice zjistí, že kamarád z dětství při psaní dopisu popustil uzdu své fantazii, ale stále věří v kouzelný orientální koberec, který ho donese ke slávě. Chudičký byt, sdílený s přáteli, a práci v indické restauraci chápe jen jako provizorium, protože vzápětí je tu první nabídka role. Až na místě zjistí, že se natáčí porno.Stydlivý Ramu jako partner ostřílené "hvězdy" zoufale zklame. Jenže Sharonna je ochotná předat mladému kolegovi své zkušenosti, protože ona je záhy pověsí na hřebík a provdá se za chlapce, který věří, že ona je učitelkou v církevní škole. A setkání se Sharonnou změní Ramuův život. Pomůže náhoda. Ramu vypomáhá při jedné velké narozeninové párty, když dcera hostitelů zjistí, že mezi personálem je guru - duchovní učitel, schopný otevírat bránu k poznání sexu. Pak už události vezmou rychlý spád. Ramu je doslova na roztrhání, protože mít svého guru přes milostné sebepoznání je prostě v kurzu. Ale i v komediích jde život vlastními, nečekanými cestami(oficiální text distributora)

Ramuovi Guptovi (Jimi Mistry), ktorý je v rodnej Indii učiteľom tamojšieho tanečného umenia, sa ani len nesníva o tom, čo ho čaká v najbližšom období. Darí sa mu síce a je aj obľúbený - ale on stále sníva o „veľkom svete“. Potom príde nečakané pozvanie do New Yorku, kde mu priateľ sľubuje luxusný byt, červený Mercedes a zástupy krásnych žien, aké pozná z Pobrežnej hliadky. Ramu ale hneď po pristátí zistí, že jeho kamarát z detstva pri písaní listu trošku popustil uzdu svojej fantázii – no i tak stále verí, že raz bude slávny! Skromné ubytovanie a prácu v indickej reštaurácii chápe iba ako provizórium, pretože vzápätí dostane prvú zaujímavú ponuku - až na mieste však zistí, že ide o nakrúcanie porna! Zoznámi sa tu s krásnou Sharonnou (Heather Graham), ktorá je ochotná odovzdať mu svoje skúsenosti, pretože sa rozhodla vydať a zmeniť doterajší spôsob života. A práve stretnutie so Sharonnou navždy zmení Ramuho život...(TV Markíza)

Informace o filmu Guru

Režie:

Daisy von Scherler Mayer

Scénář:

Tracey Jackson

Kamera:

John de Borman

Hudba:

David Carbonara

Hrají:

Heather Graham, Marisa Tomei, Jimi Mistry, Michael McKean, Dash Mihok, Emil Marwa, Ajay Naidu, Dwight Ewell, Christine Baranski, Sakina Jaffrey, Raahul Singh, Bobby Cannavale, Tom McCarthy, Rob Morrow, Anita Gillette, Ronald Guttman, Sanjeev Bhaskar, Damian Young, Gregori J. Martin, Susan Malick, Sunita Param, Dominic Fumusa, Reena Shah, Carmen Dell'Orefice, Rizwan Manji, Ajay Mehta, Becca Ayers, Pat McNamara, Ismail Bashey, Malachy McCourt

Producenti:

Tim Bevan, Eric Fellner, Michael London

Střih:

Bruce Green, Cara Silverman

Scénografie:

Robin Standefer

Kostýmy:

Michael Clancy

(další profese)

Guru (2002) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Guru na ČSFD

51%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/29722-guru/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *