Hledá se Amanda

Stáhnout Hledá se Amanda
Shlédnout Hledá se Amanda

Hledá se Amanda (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hledá se Amanda (2008):

Televizní scenárista a producent Taylor Mendon měl na víc než na mizerný sitcom, ale pití, drogy a hazardní hry ho stáhly dolů. Teď chce, aby mu manželka odpustila, a hodlá zachránit neteř Amandu ze svodů života v Las Vegas.
Matthew Broderick se v americké dramatické komedii představuje v roli televizního scenáristy a producenta Taylora Mendona, který pracuje na mizerně sledovaném sitcomu. Původně sice měl mnohem vyšší cíle, ale to by nesměl být hazardní hráč, pijan a narkoman. Teď sice tvrdí, že už má problémy pod kontrolou, ale když mu jeho žena Lorraine přijde na další prohřešek, opustí ho. Aby ji Taylor získal zpět, vymyslí skvělý plán. Odjede do Las Vegas, kde žije jeho půvabná dvacetiletá neteř Amanda, a zřejmě se živí prostitucí, a přiveze ji zpátky domů. Jenže i sebelepší plán může mít chybu - dokáže Taylor odolat hráčskému pokušení ve městě, kde se s ním setká na každém kroku? Režii má Peter Tolan.(oficiální text distributora)

Televizní producent, alkoholik a gambler v jedné osobě (Matthew Broderick) vyráží do Las Vegas, přesvědčit svojí 21-letou neteř Amandu (Brittany Snow), aby přestala s prostitucí a polepšila se.(POMO)

Informace o filmu Hledá se Amanda

Režie:

Peter Tolan

Scénář:

Peter Tolan

Kamera:

Tom Houghton

Hudba:

Christopher Tyng

Hrají:

Matthew Broderick, Brittany Snow, Bill Fagerbakke, Patrick Fischler, Jennifer Hall, Allie McCulloch, Ed Begley Jr., Daniel Roebuck, Peter Facinelli, Zach Cumer, Steve Coogan, Katy Mixon, Maura Tierney, Jack McGee, Kate Micucci, Victoria De Mare, Brecken Palmer, Bridger Palmer, Jenni Blong, Peggy J. Scott, Lester Speight, Bobby C. King

Producenti:

Wayne Allan Rice

Kostýmy:

Alexis Scott

(další profese)

Hledá se Amanda (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hledá se Amanda na ČSFD

46%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/241894-hleda-se-amanda/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *