Hotel ‚U mrtvého horolezce‘

Stáhnout Hotel ‚U mrtvého horolezce‘
Shlédnout Hotel ‚U mrtvého horolezce‘

Hotel 'U mrtvého horolezce' (1979) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hotel 'U mrtvého horolezce' (1979):

Fantasticko - kriminální dobrodružství pod vrcholy ledovců.(oficiální text distributora)

Policejní inspektor Pjotr Glebskij přijíždí strávit odpočinkový víkend do alpského hotelu "U mrtvého horolezce" . V noci však budovu nacházející se vysoko v horách odřízne od ostatního světa lavina a ráno je jeden z hostů nalezen mrtev. Glebskij se pokouší vypátrat vraha, ale záhy zjišťuje, že jeho protivníků je mnohem víc, než by čekal, a nerektrutují se jen z našeho světa.
Bratři Strugačtí, kteří jsou autory předlohy, se podíleli i na scénáři k filmu. Snímek vytvořilo estonské studio Tallinfilm (odtud i originální název "Hukkunud Alpinisti" hotell), v tehdejším SSSR byl distribuován jako "Otel U pogibšego alpinista!. V zámoří nebyl v kinech nikdy oficiálně promítán.(Robbi)

Policajný vyšetrovateľ Peter Glebsky sa rozhodne stráviť dovolenku v malom vysokohorskom hoteli "U mŕtveho horolezca". Keď lavína odreže príjazdovú cestu k hotelu a jeden z hostí je nájdený mŕtvy vo svojej izbe, Glebsky začne vyšetrovanie. Logické vysvetlenie zločinu sa však zdá byť v nedohľadne a najavo vychádzajú nové skutočnosti o hosťoch, ktorí zjavne nie sú celkom tým, čím sa zdajú byť... Fantasticko-kriminálne dobrodružstvo pod vrcholmi ľadovcov je adaptáciou literárnej predlohy bratov Strugackých (Stalker).(4 živly)

Informace o filmu Hotel 'U mrtvého horolezce'

Režie:

Grigorij Kromanov

Předloha:

Arkadij Strugackij (kniha), Boris Strugackij (kniha)

Scénář:

Arkadij Strugackij, Boris Strugackij

Kamera:

Juri Sillart

Hudba:

Sven Grünberg

Hrají:

Uldis Pūcītis, Jüri Järvet, Lembit Peterson, Mikk Mikiver, Kārlis Sebris, Irena Kriauzaitė, Sulev Luik, Tiit Härm, Nijolė Oželytė-Vaitiekūnienė, Kaarin Raid

Hotel 'U mrtvého horolezce' (1979) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hotel 'U mrtvého horolezce' na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/258025-hotel-u-mrtveho-horolezce/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *