Ideální domov

Stáhnout Ideální domov
Shlédnout Ideální domov

Ideální domov (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ideální domov (2018):

Dlouholetý pár homosexuálů je neustále na nože, ale jejich úspěšný pořad o vaření je drží pohromadě. Když však jejich zbloudilý syn opět skončí ve vězení, neochotně se ujmou vnuka, který jim zaklepe na dveře.Hvězdný šéfkuchař Erasmus (Steve Coogan) a jeho partner Paul (Paul Rudd) společně vedou šťastný a požitkářský život. Jejich dokonalý svět se však obrátí vzhůru nohama, když Erasmus na večírku stane tváří v tvář vnukovi, o jehož existenci neměl tušení. Zdá se, že chlapec, jehož otec se ocitl ve vězení, nemá kam jít, a tak se ho dvojice po dlouhé debatě rozhodne ujmout. Změny a překážky, kterým jsou obě strany náhle vystaveny, by lehce mohly vyústit v katastrofu. Příběh o neobvyklé rodině, prodchnutý láskou a humorem, činí ze snímku jednu z největších filmových událostí tohoto roku.(Cinemax)

Než Beaua (Jake McDorman) zatknou pro krádež, stihne svého synka varovat před sociálkou a napíše mu adresu, na které má hledat útočiště. Bill (Jack Gore) dorazí do Santa Fe, kde najde výstřední domácnost svého dědečka Erasma (Steve Coogan) a jeho dlouholetého partnera Paula (Paul Rudd). Příchod dítěte pochopitelně naruší svérázný způsob života obou mužů, a to nejenom proto, že Paul neměl ani tušení o přítelově synovi počatém při dávném experimentování se sexualitou, natož ještě o vnukovi.(rikitiki)

Informace o filmu Ideální domov

Režie:

Andrew Fleming

Scénář:

Andrew Fleming

Kamera:

Alexander Gruszynski

Hudba:

John Swihart

Hrají:

Paul Rudd, Kate Walsh, Alison Pill, Jake McDorman, Steve Coogan, Jesse Luken, Sarah Minnich, Lora Martinez-Cunningham, Jack Gore, Frances Lee McCain, Jenny Gabrielle, Monique Candelaria

Producenti:

Maria Teresa Arida, Clark Peterson, Aaron Ryder, Gabrielle Tana

Střih:

Jeffrey M. Werner

Scénografie:

Tony Fanning

Kostýmy:

Judith R. Gellman

(další profese)

Ideální domov (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ideální domov na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/610570-idealni-domov/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *