Inga Lindström: Dům u jezera (TV film)

Stáhnout Inga Lindström: Dům u jezera (TV film)
Shlédnout Inga Lindström: Dům u jezera (TV film)

Inga Lindström: Dům u jezera (TV film) (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Inga Lindström: Dům u jezera (TV film) (2017):

Mladá veterinářka se uchází o vysněnou práci pro hřebčín, kde její matka před lety pracovala. Dívka nemá mnoho zkušeností, ale práce se zvířaty jí jde dobře. Dívka potkává svého dávného kamaráda z dětství a také muže, kterému se velmi líbí. Jen majitel hřebčína se k ní chová podivně odtažitě. Proč...?Liv Borgenová se přihlásí na místo zvěrolékařky do praxe doktorky Teisenové, která pracuje také pro hřebčín rodiny Andersonů. Teisenová si ihned spojí její příjmení se ženou, která praxi vlastnila dávno před ní. Agnes Borgenová byla matkou Liv, žily u hřebčína v domě na jezeře do jejích osmi let. Když Agnes zahynula při dopravní nehodě, tak se Liv odstěhovala ke své tetě, protože svého otce nikdy nepoznala. Doktorka vezme Liv do hřebčína, jehož majitelé jsou velmi nároční a není lehké se jim zavděčit, ale Liv zvládá práci skvěle. Andersonovi jsou velmi bohatí, Herriet učila Liv jezdit na koni, když byla malá. Její manžel Ingmar poznává Liv, ale zapře to a chová se k ní velmi chladně. Liv si jako malá hrávala s jejich synem Mikem, který zdědí hřebčín. Sympatický mladík Birger, který přivezl Liv z nádraží trénuje jezdectví. Miko pozve Liv na večeři a nechá ji bydlet v jejich domě pro hosty, přestože se dlouho neviděli, tak k sobě mají velmi blízko. Herriet radostně vzpomíná, jak byli jako malí nerozlučnou dvojkou a pozná, že Ingmar před ní něco tají.(TV Prima)

Mladá zverolekárka Liv (Franziska Wulf) si chce splniť jednu zo svojich najväčších túžob: Sníva o návrate na miesto, kde strávila svoje detstvo, a práci pre veterinárnu kliniku Dr. Teisenovej (Silke Matthias). Dr. Teisenová ju prijme na skúšobné obdobie, takže predtým, než začne pracovať vo veterinárnej praxi, musí preukázať svoje schopnosti v žrebčíne Ingmara (Christoph M. Ohrt) a Harriet (Esther Schweins) Anderssonovcov. Manželia sú najdôležitejšími klientmi kliniky a k profesionálnym schopnostiam Liv sa stavajú skepticky. Napriek tomu ich syn Mikael (Manuel Mairhofer) a cvičiteľ koní Birger (Bernd-Christian Althoff) v ňu veria. Nikto však nemá ani len podozrenie, že existuje isté temné tajomstvo. Je nejaký zásadný a hlbší dôvod pre odmietavý postoj Anderssonsovcov? Ak áno, aký? Anderssonovci uchovávajú tajomstvo z minulosti, ktoré navždy zmení život nielen Liv...(TV Doma)

Informace o filmu Inga Lindström: Dům u jezera (TV film)

Režie:

Marco Serafini

Kamera:

Sebastian Wiegärtner

Hudba:

Christoph Zirngibl

Hrají:

Franziska Wulf, Bernd-Christian Althoff, Esther Schweins, Christoph M. Ohrt, Manuel Mairhofer, Silke Matthias, Dominique Chiout

Producenti:

Ronald Mühlfellner

(další profese)

Inga Lindström: Dům u jezera (TV film) (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Inga Lindström: Dům u jezera (TV film) na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/546911-inga-lindstrom-dum-u-jezera/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *