Kubík hrdina

Stáhnout Kubík hrdina
Shlédnout Kubík hrdina

Kubík hrdina (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kubík hrdina (2018):

Příběh mladého kulíka zlatého, který má problémy naučit se létat a migrovat se svou rodinou do teplých krajin. S pomocí několika kamarádů je schopen přežít ve světě plném nepřátel a nakonec je i oslavován jako hrdina.(Falcon)

Aby přežilo kruté zimní měsíce, musí se ještě nelétavé mládě kulíka vydat na nebezpečnou cestu a najít v samém srdci vysočiny legendární údolí. Zároveň je však nesmí spatřit ostražité oko nenasytného sokola, který roky terorizuje jeho rodinu i přátele.(JuniorFest)

Kubko je mladý vtáčik, ktorý sa nevedel naučiť lietať. Hoci sa Kubko veľmi snažil, nepodarilo sa mu to a nemohol tak odletieť so svojou rodinou do teplých krajín. Našťastie stretáva nových kamarátov, ktorí mu pomôžu a spoločne sa vydávajú na cestu do rajského údolia, kde sa ukrývajú všetky vtáky pred ich najväčším spoločným nepriateľom, ktorým je neustále hladný sokol Šedou.(Continental film)

Informace o filmu Kubík hrdina

Režie:

Árni Ásgeirsson

Scénář:

Friðrik Erlingsson

Hudba:

Atli Örvarsson

Hrají:

Jamie Oram, Harriet Perring, Iain Stuart Robertson, Richard Cotton, Þórunn Erna Clausen, Kaizer Akhtar, Debbie Chazen, Colin Mace, Georgina Sutcliffe, Doña Croll

Producenti:

Ives Agemans, Hilmar Sigurðsson

Střih:

Jon Stefansson

Zvuk:

Gunnar Árnason

(další profese)

Kubík hrdina (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kubík hrdina na ČSFD

50%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/596100-kubik-hrdina/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *