Máš ji!

Stáhnout Máš ji!
Shlédnout Máš ji!

Máš ji! (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Máš ji! (2018):

Každý rok se pět velmi soupeřivých přátel zostra pustí do měsíc trvající hry na babu, kterou hrají již od první třídy; ve hře, ve které neplatí žádná omezení, riskují krk, práci i jejich vzájemný vztah, jen aby jeden druhého srazil k zemi s vítězným pokřikem: „Máš ji!“ Letos se hra koná ve stejném termínu, jako svatba jediného dosud neporaženého hráče, což by z něj konečně mělo udělat snadný terč. Ale on dobře ví, že se blíží… a je připraven.(Vertical Ent.)

Každý rok sa na jeden mesiac stretne partia súťaživých kamarátov, ktorí sa s plným nasadením a bez akýchkoľvek pravidiel nechávajú strhnúť hrou - naháňačkou, ktorú hrávajú už od prvej triedy – riskujú svoje krky, prácu a vzťahy len preto, aby mohli toho druhého chytiť a vykríknuť: „Si to!“ Tento rok sa termín naháňačky prekrýva s dátumom svadby nepremožiteľného hráča, z ktorého sa tak stáva ľahký cieľ. Ale on vie, že prichádzajú... a je na to pripravený.(Continental)

Informace o filmu Máš ji!

Režie:

Jeff Tomsic

Scénář:

Rob McKittrick, Mark Steilen

Kamera:

Larry Blanford

Hudba:

Germaine Franco

Hrají:

Jeremy Renner, Ed Helms, Hannibal Buress, Jon Hamm, Leslie Bibb, Annabelle Wallis, Isla Fisher, Rashida Jones, Jake Johnson, Brian Dennehy, Nora Dunn, Elijah Marcano, Steve Berg, Sebastian Maniscalco

Producenti:

Todd Garner, Mark Steilen, Will Ferrell, Sean Robinson

Střih:

Josh Crockett

Scénografie:

David Sandefur

Kostýmy:

Denise Wingate

(další profese)

Máš ji! (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Máš ji! na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/512218-mas-ji/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *