Motelové pokoje

Stáhnout Motelové pokoje
Shlédnout Motelové pokoje

Motelové pokoje (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Motelové pokoje (2012):

Motel Life je příběh ostré a hluboké zkoušky bratrství odehrávající se na hranicích Sierra Nevady. Frank a Jerry Lee Flanniganovi se živí drobnými pracemi, hodně pijí a harcují se z motelu do motelu. Jediným únikem jsou pro oba Frankovi fantastické příběhy a Jerryho bohatá představivost. Jerry Lee se ale zaplete do nehody, od které uteče, což oba bratry donutí jet přes celou zem k Annie, Frankově staré lásce. Zatímco se zdá, že jsou oba v bezpečí před zákonem, jejich budoucnost je nejistá kvůli nenasytnosti a všudypřítomnému pocitu viny Jerryho Lee. Režisérský debut bratrů Polských připomíná píseň psance - krásu a naději nachází v kasinech, obchodech se zbraněmi, barech a v jednoduchých lidech, kteří v nich žijí.(oficiální text distributora)

Bratři Frank a Jerry Lee společně žijí v levném motelu v Renu, kde se po večerech pravidelně opíjejí. Jedné takové noci se Jerry Lee posadí za volant a v opilosti přejede mladíka na kole. Společně se tedy rozhodnou uprchnou, jejich cesty se ale na nějakou dobu rozdělí. Zatímco Frankovi se poměrně daří, na jeho bratra dopadne vina a pokusí se o sebevraždu. Naštěstí přežije, ale vyskytne se další problém, když policie najde nové důkazy o nehodě onoho mladíka. Dokáže vážně zraněný Jerry Lee se svým bratrem znovu uprchnout?(Fanning-source.blog.cz)

Informace o filmu Motelové pokoje

Režie:

Alan Polsky, Gabe Polsky

Předloha:

Willy Vlautin (kniha)

Scénář:

Micah Fitzerman-Blue, Noah Harpster

Kamera:

Roman Vasyanov

Hudba:

David Holmes, Keefus Ciancia

Hrají:

Dakota Fanning, Emile Hirsch, Stephen Dorff, Kris Kristofferson, Joshua Leonard, Noah Harpster, Hayes MacArthur, Shae D'lyn, Scott MacArthur, Oren Skoog

Střih:

Hughes Winborne

Scénografie:

Ryan Warren Smith

Kostýmy:

Bart Mueller, Kurt Swanson

(další profese)

Motelové pokoje (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Motelové pokoje na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/291455-motelove-pokoje/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *