Na Chesilské pláži

Stáhnout Na Chesilské pláži
Shlédnout Na Chesilské pláži

Na Chesilské pláži (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Na Chesilské pláži (2017):

V citlivém dramatu sledujeme mladý pár na líbánkách na počátku šedesátých let. V hotelu s vyhlídkou na pláž však novomanželé zjišťují, že na svatební noc nejsou zdaleka připravení. Snímek s humorem i smutkem odkrývá, jak hluboko se normy a očekávání doby obtiskují do dospívající generace.(Febiofest)

Na Chesilské pláži vypráví příběh Edwarda a Florence, páru milujícímu se i navzdory svým odlišným původům. Niterný portrét jejich líbánek v roce 1962 plný naděje a snů o společné budoucnosti. Příběh s velkou citlivostí zachycuje, jak rozhodnutí, která společně udělali toho léta, měla obrovský vliv na zbytek jejich života.(Dny evropského filmu)

Píše se rok 1962 a mladá houslistka se právě provdala za studenta historie. Zamilovanou, naivní a nezkušenou dvojici poznáváme v momentě, kdy přicestuje na líbánky do Dorsetu a v hotelu u pobřeží si ve svém pokoji nechává servírovat slavnostní večeři. Pro nervozitu z blížící se svatební noci si ji však už nedokáže pořádně vychutnat. Během ní a i při následujícím neohrabaném pokusu o intimní sblížení se novomanželům hlavou honí vzpomínky na zásadní okamžiky v jejich dosavadním vztahu.(Letní filmová škola)

Informace o filmu Na Chesilské pláži

Režie:

Dominic Cooke

Předloha:

Ian McEwan (kniha)

Scénář:

Ian McEwan

Kamera:

Sean Bobbitt

Hudba:

Dan Jones

Hrají:

Saoirse Ronan, Billy Howle, Emily Watson, Anne-Marie Duff, Samuel West, Adrian Scarborough, Bebe Cave, Bronte Carmichael

Producenti:

Elizabeth Karlsen

Střih:

Nick Fenton

Scénografie:

Suzie Davies

Kostýmy:

Keith Madden

(další profese)

Na Chesilské pláži (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Na Chesilské pláži na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/282507-na-chesilske-plazi/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *