Náhradní plán

Stáhnout Náhradní plán
Shlédnout Náhradní plán

Náhradní plán (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Náhradní plán (2011):

Přestože je Jeanovi už 35 let, stále ještě žije se svou matkou v malém městečku na Korsice, kde pracuje jako šéfkuchař v rodinné restauraci. V zoufalství, že je jeho budoucnost již dávno předurčena, se této restaurace ujme. Avšak jednoho dne je mladičká Nora, která se občas ráda napije, strčena přes palubu své závodní jachty. Když v boji o holý život doplave na pobřeží, spatří Jeana a dobrodružství na sebe nenechá dlouho čekat. Jean se tak náhle ocitá na zběsilé cestě s velmi nevyzpytatelnou, avšak tuze atraktivní ženou po boku.(oficiální text distributora)

Jean ve svých pětatřiceti letech stále žije se svojí matkou v malé vesnici na Korsice a pracuje jako kuchař v rodinné restauraci. Jeho budoucnost je předurčena - jednou převezme restauraci. Jednoho dne se v Jeanově životě objeví Nora, okouzlující a charismatická žena. Vzrušující milostné dobrodružství může začít...(claudel)

Informace o filmu Náhradní plán

Režie:

Jean-Luc Perréard

Scénář:

Pierre Salvadori, Jacques Monnet

Kamera:

Marc Koninckx

Hudba:

Éric Neveux

Hrají:

Fred Testot, Leïla Bekhti, Jean-François Stévenin, Catherine Gandois, Lucia Sanchez, Laurent Fernandez, Laurent Claret, Xavier Aubert, Magali Semetys, François Berlinghi

Producenti:

Pauline Duhault

Scénografie:

Samantha Gordowski

Kostýmy:

Emmanuelle Youchnovski

(další profese)

Náhradní plán (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Náhradní plán na ČSFD

43%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/300138-nahradni-plan/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *