Neklid

Stáhnout Neklid
Shlédnout Neklid

Neklid (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Neklid (2011):

Uznávaný režisér Gus Van Sant (Dobrý Will Hunting) uvádí osobitý milostný příběh mladého muže (Henry Hopper), který ztratil zájem o život, a půvabné okouzlující dívky (Mia Wasikowska), jež si života užívá plnými doušky. Když se tihle dva náhodou potkají na pohřbu, zjišťují, že navzdory svým jedinečným životním zkušenostem toho mají hodně společného. Produkce filmu se ujali Brian Grazer, Ron Howard, Bryce Dallas Howard a Gus Van Sant.(oficiální text distributora)

Annabel Cotton je krásná okouzlující dívka trpící neléčitelnou rakovinou, hluboce milující život a přírodu. Enoch Brae je mladý muž, jehož přestal zajímat život po smrti rodičů. Když se ti dva outsideři náhodně setkají na pohřbu, zjistí, že na svět nahlíží zvláštně stejným způsobem. Odvážně, dětinsky, ale hlavně nezvykle – tak ti dva čelí všemu, co si na ně život připravil. S bolestí, hněvem a ztrátou bojují mládím, hravostí a originalitou, nenechají si od života házet klacky pod nohy a hrají jej podle vlastních pravidel. Jejich vztahy s přáteli, rodinami a sebou navzájem je naučí to nejdůležitější – každý konec v sobě skrývá své znovuzrození a láska je nesmrtelná.(Ostrava Kamera Oko)

Enoch je podivný mladík. Po nehodě rodičů ztratil zájem o svět kolem sebe a jediná činnost, která jej uspokojuje, je navštěvování pohřbů cizích lidí. Na jednom z nich potká překrásnou Annabel, smrtelně nemocnou dívku, které zbývá jen několik měsíců života. Zdá se, že jen ona Enochovi dokáže porozumět a mezi dvojicí se začne odehrávat něco magického. Smrt bohužel nelze obměkčit. Jak si může člověk naplno užít poslední tři měsíce života? Melancholická filmová romance o dvojici outsiderů a pozitivním pohledu na tragické životní chvíle.(Febiofest)

Mladá dívka (Mia Wasikowska) se zamiluje do psychicky nemocného kluka Enocha (Henry Hooper), který má rád pohřby a vidí duchy. Ten se snaží své milované pomoct po tom, co ztratila rodiče.(NGP)

Informace o filmu Neklid

Režie:

Gus Van Sant

Scénář:

Jason Lew

Kamera:

Harris Savides

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Mia Wasikowska, Schuyler Fisk, Chin Han, Jane Adams, Rjó Kase, Henry Hopper, Lusia Strus, Victor Morris, Jesse Henderson, Natasha Duvall

Producenti:

Brian Grazer, Gus Van Sant

Střih:

Elliot Graham

Scénografie:

Anne Ross

Kostýmy:

Danny Glicker

(další profese)

Neklid (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Neklid na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/267384-neklid/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *