Nepoužitelní

Stáhnout Nepoužitelní
Shlédnout Nepoužitelní

Nepoužitelní (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nepoužitelní (2012):

Nejzářivější hvězda současné francouzské komedie, Omar Sy, se po velkém úspěchu Nedotknutelných představuje v dalším filmu o dvou parťácích jiného původu a barvy pleti, kteří společně překonávají nástrahy osudu, přičemž o přehmaty a humorné situace opět není nouze. Manželka vlivného šéfa Národní unie zaměstnavatelů je nalezena mrtvá na pařížském předměstí Bobigny. Vyšetřování svede dohromady dva policisty z protichůdných světů. François Monge, kapitán slavné pařížské kriminálky, je v tvrdé předměstské realitě stejně nepoužitelný jako jeho předměstský kolega Ousmane Diakité ve vyšší společnosti naleštěných pařížských salónů. Okolnosti je však donutí spolupracovat a vyšetřování politicky ožehavého případu se dává do pohybu. Nepravděpodobná dvojice v baseballové bundě a baloňáku budí svými neohrabanými metodami pozdvižení všude, kde se objeví, triky odkoukané od Belmonda a Eddie Murphyho však zabírají a agenti se dostávají lotrům na zoubek…(oficiální text distributora)

Jednoho brzkého rána je na sídlišti v Bobigny nedaleko staré ilegální herny nalezeno tělo manželky velmi vlivného ředitele velké firmy Jean-Érica Chalignyho. Francií přitom již několik týdnů otřásají obrovské sociální nepokoje.Zločin spojí dva radikálně odlišné světy: Ousmana Diakité z finančního oddělení policie v Bobigny a vrchního komisaře Françoise Monge z pařížské kriminální policie. Jejich společné vyšetřování je zavede jak do centrální Paříže a sdružení zaměstnavatelů, tak na pařížské předměstí s jeho nekalými praktikami.(Festival francouzského filmu)

Najväčšia hviezda francúzskej komédie súčasnosti, Omar Sy, sa po obrovskom úspechu Nedotknuteľných vracia v krimikomédii o dvojici rôznorodých policajtov, ktorí vyšetrujú smrť manželky vplyvného šéfa Národnej únie zamestnávateľov, ktorú nájdu mŕtvu na jednom z parížskych predmestí. Kým kapitán Francois Monge je na predmestí absolútne nepoužiteľný, to isté platí aj pre jeho černošského kolegu Ousmana v prostredí salónov parížskej smotánky. Okolnosti ich však prinútia spolupracovať...(STV)

Informace o filmu Nepoužitelní

Režie:

David Charhon

Scénář:

David Charhon, Eric Altmayer, Nicolas Altmayer, Alexis Dolivet, Remy Four, Laurent Lafitte, Julien War

Kamera:

Alain Duplantier

Hudba:

Ludovic Bource

Hrají:

Omar Sy, Laurent Lafitte, Sabrina Ouazani, Youssef Hajdi, Lionel Abelanski, Zabou Breitman, Katia Tchenko, André Marcon, Xavier Lemaître, Affif Ben Badra, Tchewk Essafi, Patrick Bonnel, Jean-Noël Martin, Sean Guégan, Alain Fourès, Patrick Kodjo Topou, Vincent Bersoulle, Maxime Motte, Cecile Rittweger, Claudine Delvaux, Virginie Arnaud, Laurent Berthet, Jean-François Lenogue, Roch Leibovici, Léa François, Arnaud Jouan

Producenti:

Eric Altmayer, Nicolas Altmayer

Střih:

Stéphane Pereira

Masky:

Vesna Peborde

(další profese)

Nepoužitelní (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nepoužitelní na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/331021-nepouzitelni/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *