Neznalost neomlouvá (TV pořad)

Stáhnout Neznalost neomlouvá (TV pořad)
Shlédnout Neznalost neomlouvá (TV pořad)

Neznalost neomlouvá (TV pořad) (2001) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Neznalost neomlouvá (TV pořad) (2001):

JUDr. Ivo Jahelka s humorným nadhledem radí, jak se orientovat v bludišti paragrafů.
Nedílnou součástí našeho každodenního života jsou nejrůznější právní vztahy. Pokud se v nich pohybujeme v souladu se zákonnými normami, je vše v pořádku a ani si je neuvědomujeme. Podstatně jiná situace však nastane, dostaneme-li se - ať už vědomě či bezděčně - s těmito normami do jakéhokoli rozporu. A právě o těchto situacích, které nás mohou mnohdy velmi nepříjemně zaskočit, pojednává televizní cyklus "Neznalost neomlouvá".
Jeho hlavní protagonista, "zpívající právník" JUDr. Ivo Jahelka jednoduchou a zábavnou formou na konkrétních příkladech probírá nejdůležitější paragrafy občanského, obchodního a trestního práva, ale i zákoníku práce a živnostenského zákona, s nimiž každý z nás může nejčastěji přijít do styku.
Kromě konkrétního poradenství je jedním z hlavních cílů tohoto cyklu především prevence, která je vždy méně nákladná a "bolestivá", než řešení již vzniklých problémů. Protože v právních záležitostech neznalost skutečně nikoho neomlouvá, měl by cyklus přispívat k tomu, aby nejširší divácká veřejnost měla těchto neznalostí co nejméně.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Neznalost neomlouvá (TV pořad)

Režie:

Jan Matiášek

Hrají:

Ivo Jahelka

Neznalost neomlouvá (TV pořad) (2001) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Neznalost neomlouvá (TV pořad) na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/251809-neznalost-neomlouva/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *