Oběť

Stáhnout Oběť
Shlédnout Oběť

Oběť (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Oběť (2010):

Mladého generála Zhao Shua, který se vrací z vítězné bitvy, nadšeně zdraví celé město. Pro ješitné srdce bývalého velitele císařských armád Tu'ana Gua to je krutý okamžik. Jelikož se vrtošivý císař síly svých generálů obává, využívá každé příležitosti, aby je poštval proti sobě. Tu'an Gu se proto rozhodl císaře odstranit, a jeho alchymista již chystá lektvar, který Tu'ana brzy zbaví všech příkoří… Krvavý palácový převrat a smrt císařských rodičů přežije jen nemluvně, kterého se ujme doktor Cheng Ying. Podaří se tomuto sirotkovi pomstít celou dynastii? Výpravné historické drama o krvavé pomstě je dílem Kaige Chena, prvního čínského režiséra, který získal Zlatou palmu v Cannes. Jeho zatím poslední snímek Oběť se v roce 2011 dočkal významných ocenění také na festivalu asijských filmů.(oficiální text distributora)

Režisér Chen Kaige, autor prvního čínského snímku, který získal Zlatou palmu v Cannes, ve svém posledním díle sleduje historické drama o pomstě. Členové vážené čínské dynastie jsou vyvražděni svým nepřítelem Tu'an Guem. Přežije jen nemluvně, kterého se ujme doktor Cheng Yink. Tu'an Gu tuší, že se někde skrývá poslední potomek jeho nepřátel, přikáže zabavit všechny novorozence, ale poslední Zhao mu však unikne. Podaří se sirotkovi pomstít celou dynastii? Snímek, v němž se postavy podobají těm ze shakespearovských tragédií, měl v Číně obrovský úspěch a pečlivým obsazením dokáže zaujmout bez spektakulárních bojových scén.(Febiofest)

Výpravný kostýmový film o krvavej pomste.Mladého generála Zhao Shua, ktorý sa vracia z víťaznej bitky, nadšene víta celé mesto. Pre ješitné srdce bývylého veliteľa cisárskych armád Tu'ana Gua je to krutý okamih. Cisár, ktorý sa sily svojich generálov obáva, využíva každú príležitosť na to, aby ich proti sebe poštval. Tu´an Gu sa preto rozhodne cisára odstrániť. Krvavý palácový prevrat akoby zázrakom prežije len cisárov malý syn. Podarí sa mu vo výpravnej historickej dráme pomstiť celú dynastiu?(STV)

Informace o filmu Oběť

Režie:

Kaige Chen

Kamera:

Shu Yang

Hrají:

Vincent Zhao Wenzhuo, Bingbing Fan, You Ge, Xiaoming Huang, Fengyi Zhang, Xueqi Wang, Li Dong-Xue

Střih:

Derek Hui

(další profese)

Oběť (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Oběť na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/291606-obet/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *