Odpoledne s Gaudím

Stáhnout Odpoledne s Gaudím
Shlédnout Odpoledne s Gaudím

Odpoledne s Gaudím (2001) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Odpoledne s Gaudím (2001):

Američanka Cassandra je překladatelka a světoběžnice, toho času pobývající v Barceloně. Jednoho dne u ní zazvoní velmi atraktivní a velmi afektovaná krajanka Frankie, která dosti neodbytně žádá Cassandru o pomoc při hledání jisté osoby. Nejdříve se zdá, že ji chce požádat jen o tlumočení. Záhy se však z Cassandry stane detektiv-amatér, když za nemalý obnos souhlasí s tím, že pomůže Frankii vypátrat jednoho muže. Na scénu se začínají dostávat další postavy a Cassandru čeká ještě nejedno překvapení, související s její novou potrhlou známou.

Svěží komediální příběh natočila americká režisérka Susan Seidelmanová, přičemž se do jisté míry inspirovala i poetikou snímků světoznámého španělského filmového mága Pedra Almodóvara. Jako prostředí, v němž se její podivuhodný příběh milostných propletenců odehrává zvolila autorka katalánskou metropoli Barcelonu, které vtiskl další významný španělský umělec, architekt Antonio Gaudí, jedinečnou mysteriózní atmosféru. Ta dokonale souzní s lehce bizarním dějem filmu a tvoří tak pozoruhodný celek. V hlavních rolích se představily čtyři výrazné americké herečky v čele s Judy Davisovou.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Odpoledne s Gaudím

Režie:

Susan Seidelman

Kamera:

Josep M. Civit

Hudba:

Bernardo Bonezzi

Hrají:

Judy Davis, Marcia Gay Harden, Lili Taylor, Juliette Lewis, Courtney Jines, María Barranco, Christopher Bowen, Jaume Sorribas, Jesús Ferrer, Saskia Giró, Miquel Bordoy, Glòria Roig

Producenti:

Andrés Vicente Gómez

Střih:

Deirdre Slevin

Scénografie:

Antxón Gómez

Kostýmy:

Yvonne Blake

(další profese)

Odpoledne s Gaudím (2001) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Odpoledne s Gaudím na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/22087-odpoledne-s-gaudim/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *