Opičí král (TV film)

Stáhnout Opičí král (TV film)
Shlédnout Opičí král (TV film)

Opičí král (TV film) (2001) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Opičí král (TV film) (2001):

Nick Orton, americký obchodník pracující v Číně, se vydává na pouť mytickým světem čínských bohů a démonů, aby zachránil svět před zkázou a vysvobodil autora Cesty na západ a původní rukopis jeho románu.
Největší radostí pětatřicetiletého Nicka Ortona bylo před lety studium čínské historie a literatury, teď se ale živí jako poradce USA na obchodní vztahy s Čínou. Při jedné ze svých cest na Východ se setkává se záhadnou kráskou, která ho přesvědčuje, že současný svět je na pokraji zkázy a on jediný může katastrofu odvrátit. Musí ale vysvobodit v podsvětí ze spárů zloduchů autora Cesty na západ a původní rukopis jeho románu. Nick tajuplné ženě uvěří až v momentě, kdy hodiny náhle začnou běžet pozpátku. Je čas vstoupit císařovou hrobkou ze světa smrtelných do říše duchů, démonů a bohů. Až tady odkryje, že půvabnou průvodkyní podsvětím je sama čínská bohyně milosrdenství, jež ho při jeho misi podsvětím provází a později se zcela lidsky zamiluje. Zde také poznává svého nového učitele, legendárního Opičího krále a jeho přátele, věčně hladového Vepře a Kurážného mnicha, kteří mu na pouti za vzácným rukopisem a panem Wuem budou pomáhat. Proti nim ale stojí stovky nepřátelských nestvůr se záludnými triky a kejklemi a dokonce i samotný vládce zla - cenzor Shu...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Opičí král (TV film)

Režie:

Peter MacDonald

Předloha:

Wu Čcheng-en (kniha)

Kamera:

David Connell

Hudba:

John Altman

Hrají:

Thomas Gibson, Bai Ling, Russell Wong, Ric Young, Kabir Bedi, Eddie Marsan, Inday Ba, Burt Kwouk, Randall Duk Kim, Henry O, Terence Beesley, James Faulkner, Richard Ng, Olga Sosnovska, Chester See, Hon Ping Tang, Ozzie Yue, Annette Badland, Jacqueline Chan, Ian U'Chong

Zvuk:

Michal Holubec

Kostýmy:

Barbara Lane

(další profese)

Opičí král (TV film) (2001) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Opičí král (TV film) na ČSFD

52%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/24383-opici-kral/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *