Pobav mě

Stáhnout Pobav mě
Shlédnout Pobav mě

Pobav mě (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pobav mě (2017):

Kdysi úspěšný dramatik Nate bojuje se zakončením své nejnovější hry, když ho opustí žena a odvádí s sebou i jejich syna. Opuštěný Nate se ocitá na mizině a protože nemá na nájem, nezbývá mu nic jiného, než se přestěhovat k ovdovělému otci Bobovi. Bob, který žije v golfové komunitě pro seniory v New Jersey, má ve zvyku vtipkovat i v těch nejméně vhodných okamžicích. Prostřednictvím humoru se totiž vyrovnává s nelehkými životními událostmi včetně smrti své milované ženy. Nata tím přivádí šílenství. Přesvědčen, že by Natovi prospěla trocha disciplíny, posílá Bob svého syna pracovat k bývalému mariňákovi Ellisovi, který má chod komunity na starosti. V práci narazí Nate na divadelní soubor seniorek, které inscenují muzikál. Přistoupí na to, že jim pomůže, ale vzápětí si uvědomí, že přimět tyto svérázné dámy ke spolupráci nebude vůbec jednoduché.(Cinemax)

Kdysi úspěšný dramatik Nate bojuje se zakončením své nejnovější hry. Když ho opustí žena, nezbývá mu nic jiného, než se přestěhovat k otci Bobovi, se kterým příliš nevychází. Bob má totiž ve zvyku vtipkovat i v těch nejméně vhodných okamžicích.(Febiofest)

Informace o filmu Pobav mě

Režie:

Sam Hoffman

Scénář:

Sam Hoffman

Kamera:

Seamus Tierney

Hudba:

Gabriel Mann

Hrají:

Jemaine Clement, Elliott Gould, Maria Dizzia, Joey Slotnick, Willie C. Carpenter, Annie Potts, Erich Bergen, Bebe Neuwirth, Olga Merediz, Mary O'Rourke, Mike Hodge, Bernie McInerney, Malachy McCourt

Producenti:

Sam Hoffman, Jamie Gordon

Střih:

Paul Frank

Scénografie:

Tania Bijlani

Kostýmy:

Amy Roth

(další profese)

Pobav mě (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pobav mě na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/520820-pobav-me/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *