Polibek

Stáhnout Polibek
Shlédnout Polibek

Polibek (1998) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Polibek (1998):

Po patnácti letech manželství ji opouští muž a po jeho odchodu zůstává v Judyině srdci jen prázdnota. Možná ale její rozbolavělá duše najde ve výtahu ve vlastním domě někoho, kdo jí porozumí.
Na začátku toho všeho stála láska. Láska tak silná, že donutila Judy Mooreovou opustit studia medicíny a zařadit se po bok muže, který se zdál být tím pravým na celý život. Ale po patnácti letech manželství Judy, nyní bohatá panička z Manhattanu a manželka úspěšného doktora, zjišťuje, že ne každému snu je dáno stát se skutečností. Manžel po patnácti letech odchází kvůli jiné, mladší ženě, s níž čeká dítě, a Judy začíná chápat, jak moc je její život vlastně prázdný a zbytečný. Ale místo toho, aby konečně začala naplňovat svoje vlastní tužby, na které už málem zapomněla, potácí se v lítosti a bezradnosti, jak pokračovat dál. Někdy však stačí k velké změně málo, třeba jen impuls v podobě setkání s nevšedním člověkem, v tomto případě se zpěvačkou Liz, excentrickou a emotivní ženou plnou života a lásky, na kterou Judy náhodou natrefí v jednom nočním baru. A také dokáže mnohé změnit jediný nezávazný polibek, který Judy dostane od zcela neznámého muže, z nějž se postupně vyklube vrátný a liftboy z domu, kde žena bydlí. Nesmělý dobrák Pat je stíhaný mnoha problémy, včetně dluhů z gamblerství, a také svíraný bolestí ze smrti své dcery. Možná je ale právě on ten nejlepší člověk, s nímž se měla zklamaná žena nyní seznámit. Dvě rozbolavělé duše si totiž mají často hodně co říci. V něžné komorní romanci, jež se stala debutem režiséra a scénáristy Richarda LaGravenese, autora dramatu P.S. Miluju tě, excelují Holly Hunterová, Danny DeVito a Queen Latifahová.(oficiální text distributora)

Judith Nelson kvůli své svatbě opustila lékařská studia, ale pár let později zjistí, že se s ní manžel rozvádí kvůli jiné doktorce. Velmi zklamaná, žijící ve svém přepychovém bytě, hledá svůj nový smysl života. Správce a liftboy Pat Francato (Danny DeVito) má sám se sebou velké problémy: Kvůli smrti své dcery a gamblerským dluhům je totálně na dně. Jednoho dne, dobře naladěni, se potkají a jejich nenápadné přátelství se začne rozvíjet. Rozumějí si a dokážou si navzájem pomoci. Ale stačí jeden špatný krok a vše může být zničeno.(Borat)

Informace o filmu Polibek

Režie:

Richard LaGravenese

Scénář:

Richard LaGravenese

Kamera:

John Bailey

Hudba:

George Fenton

Hrají:

Holly Hunter, Danny DeVito, Queen Latifah, Martin Donovan, Richard Schiff, Elias Koteas, Eddie Cibrian, Lin Shaye, Gina Philips, Tamlyn Tomita, Rachael Leigh Cook, Jenette Goldstein, Mary Ann Schmidt, Hattie Winston, Claudia Shear, Willie Garson, John F. O´Donohue, Nick Sandow, Kate McGregor-Stewart, Mervyn Warren, Carmit Bachar, Lou Richards, Ellen McElduff, Suzanne Shepherd, Donielle Artese, Deborah Geffner, Taylor Leigh, Sal Jenco, Robin McDonald, Laura Jane Salvato, Anthony Russell

Producenti:

Stacey Sher, Michael Shamberg

Střih:

Jon Gregory, Lynzee Klingman

Scénografie:

Nelson Coates

Kostýmy:

Jeffrey Kurland

(další profese)

Polibek (1998) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Polibek na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/19401-polibek/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *