Predátor: Evoluce

Stáhnout Predátor: Evoluce
Shlédnout Predátor: Evoluce

Predátor: Evoluce (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Predátor: Evoluce (2018):

Před více než třiceti lety jsme se s nimi střetli poprvé. A byl to pořádný nářez. Teď se Predátoři, jedni z největších lovců celého vesmíru, opět vrací na naši planetu. Jsou však mnohem silnější a chytřejší než kdykoliv předtím. Lov a zabíjení jsou pro ně stále největší zábavou. Predátoři se geneticky zdokonalili pomocí DNA jiných vesmírných bytostí. Když jeden kluk nešťastnou náhodou zapříčiní jejich návrat na Zemi, vůbec není jisté, kdo před nimi ochrání lidstvo tentokrát. Najde se někdo, kdo nebude jen lovná zvěř, ale dokáže se jim postavit jako rovnocenný soupeř? Poslední šancí lidstva na záchranu před vesmírnými nimrody se stává už jen malá parta bývalých a naprosto šílených vojáků a jedna mladá evoluční bioložka. Jen ti mají aspoň malou šanci zabránit vyhubení našeho živočišného druhu.(CinemArt)

Quinn McKenna (Boyd Holbrook) je velitel elitní skupiny vojáků, která provádí tajnou operaci na místě, kde havarovala loď Predátora. Quinn se rozhodne loď prozkoumat a část vybavení pošle domů, kde bydlí jeho syn Rory (Jacob Tremblay). Za to je McKenna zatknut vládním agentem Willem Traegerem (Sterling K. Brown), který monitoruje aktivitu predátorů na zemi. Po zotavení z pádu lodi se Predátor probouzí a začíná hledat chybějící část vybavení. Tím začíná boj na život a smrt, který vyvrcholí na předměstí města, kde bydlí Rory s matkou Emily McKenna (Yvonne Strahovski). V tu chvíli ale ještě skupina vojáků v čele s Quinnem a Casey Bracket (Olivia Munn) netuší, že se budou muset postavit ještě větší hrozbě, a to geneticky upravenému Predátorovi.(Butcher of Blaviken)

Pred viac ako tridsiatimi rokmi sme sa s nimi stretli prvýkrát. A bol to poriadny náklad. Teraz sa Predátori, jedni z najväčších lovcov celého vesmíru, opäť vracajú na naša planétu. Sú však oveľa silnejší a inteligentnejší než kedykoľvek predtým. Lov a zabíjanie sú pre nich stále najväčšou zábavou. Predátori sa geneticky zdokonalili pomocou DNA iných vesmírnych bytostí. Keď jeden chlapec nešťastnou náhodou zapríčiní ich návrat na Zem, vôbec nie je isté, kto pred nimi ochráni ľudstvo tentoraz. Nájde sa niekto, kto nebude len lovná zver, ale dokáže sa im postaviť ako rovnocenný súper ? Poslednou šancou ľudstva na záchranu pred vesmírnymi lovcami sa stáva už len malá partia bývalých a celkom šialených vojakov a jedna mladá evolučná biologička. Len tí majú aspoň malú šancu zabrániť vyhubeniu nášho živočíšneho druhu.(CinemArt SK)

Informace o filmu Predátor: Evoluce

Režie:

Shane Black

Scénář:

Fred Dekker, Shane Black

Kamera:

Larry Fong

Hudba:

Henry Jackman

Hrají:

Boyd Holbrook, Trevante Rhodes, Jacob Tremblay, Keegan-Michael Key, Olivia Munn, Thomas Jane, Alfie Allen, Sterling K. Brown, Augusto Aguilera, Jake Busey, Yvonne Strahovski, Niall Matter, Lochlyn Munro, Patrick Sabongui, Paul Lazenby, Andrew Jenkins, Harrison MacDonald

Producenti:

John Davis, Lawrence Gordon

Střih:

Harry B. Miller III

Scénografie:

Martin Whist

Kostýmy:

Tish Monaghan

(další profese)

Predátor: Evoluce (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Predátor: Evoluce na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/377500-predator-evoluce/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *