Rozmarné jaro: Chuť do života (TV film)

Stáhnout Rozmarné jaro: Chuť do života (TV film)
Shlédnout Rozmarné jaro: Chuť do života (TV film)

Rozmarné jaro: Chuť do života (TV film) (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Rozmarné jaro: Chuť do života (TV film) (2013):

Katja se kamarádí s Markem, ale láska to z její strany není. Ta ji potká v okamžiku, kdy se má postarat o rodinu lékaře Julese. Jeho manželka Susana je již 4 roky upoutaná na lůžko, ale nesnese u sebe nikoho cizího. Katje se i přes citové vzplanutí k Julesovi podaří dát Susaně novou chuť do života...Katja se stále schází s Markem, ale i když ví, co k ní cítí, bere ho jen jako kamaráda. Protože se škrábla o rezavý hřebík, musí do nemocnice na injekci proti tetanu. Setká se tam s doktorem Julesem Thomé. Oba jsou na první pohled tím druhým okouzleni, ale nedávají na sobě nic znát. Pro Katju je to poprvé od doby, co se rozešla se svým manželem, že ji nějaký muž citově zaujal. Náhoda tomu chce, že v rodině doktora Thomé je potřeba výpomoc a je tam poslána právě Katja. Jules má manželku Susane, která je po autonehodě již 4 roky upoutaná na lůžko a dokáže hýbat jen hlavou. Nikoho cizího k sobě nepustí, a tak její dcera již třikrát zrušila svatbu, aby byla matce nablízku. Katja přesto zkusí za Susane zajít. Susane se nechá nakrmit, ale pak trvá na tom, že Katja musí z jejich domu odejít. Katja to respektuje, ale nedokáže si pomoci a ještě jednou za ní zajde, aby jí pověděla něco od plic. Susane se uzavřela do svého vězení a nechce bojovat. Tím však ovlivňuje životy všech členů rodiny a to není fér. Susane to neslyší ráda a Katju vyhodí, ale pak si vše rozmyslí a přece jen s ní chce mluvit. Od nehody ji celá rodina drží stranou od problémů a chovají se k ní jako k malému dítěti. S manželem dřív spolu vedli vášnivé hádky, ale od nehody se změnil. Chrání ji a dělá vše pro to, aby se nemusela rozčilovat. Katja byla první, kdo si dovolil na ni zvýšit hlas, a ona se zase cítila jako normální člověk. Na rovinu jí poví, že by chtěla, aby se její dcera vdala, a rozhodně si nepřeje přijít o manžela. Vycítila, že mezi Julesem a Katjou to jiskří. Katja se rozhodne v rodině zůstat a o Susane se starat, ale také má podmínku: Susane se sebou začne něco dělat a bude rehabilitovat...(TV Prima)

Katja sa stále stretáva s Markom, ale aj keď vie, čo k nej cíti, berie ho len ako kamaráta. Pretože sa škrabla o hrdzavý klinec, musí ísť Katja do nemocnice na injekciu proti tetanu. Stretne sa tam s doktorom Julesom. Obaja sú na prvý pohľad tým druhým očarení, ale nedávajú na sebe nič poznať. Pre Katju je to prvýkrát od doby, čo sa rozišla so svojím manželom, že ju nejaký muž citovo zaujal. Náhoda však zariadi, že v rodine doktora Julesa je potrebná výpomoc a je tam poslaná práve Katja. Jules má manželku Susane, ktorá je po autonehode už 4 roky pripútaná na lôžko a dokáže hýbať len hlavou. Nikoho cudzieho k sebe nepustí, a tak jej dcéra už trikrát zrušila svadbu, aby bola matke nablízku. Katja napriek tomu skúsi za Susane zájsť. Susane sa nechá nakŕmiť, ale potom trvá na tom, že Katja musí z ich domu odísť. Katja to rešpektuje, ale nedokáže si pomôcť a ešte raz za ňou zájde, aby jej povedala niečo od srdca. Susane sa uzavrela do svojho väzenia a nechce bojovať. Tým však ovplyvňuje životy všetkých členov rodiny a to nie je fér. Susane to nepočuje rada a Katju vyhodí, ale potom si všetko rozmyslí a predsa len s ňou chce hovoriť. Od nehody ju celá rodina drží bokom od problémov a správajú sa k nej ako k malému dieťaťu. S manželom skôr spolu viedli vášnivé hádky, ale od nehody sa zmenil. Chráni ju a robí všetko pre to, aby sa nemusela rozčuľovať. Katja bola prvá, kto si dovolil na ňu zvýšiť hlas, a ona sa zase cítila ako normálny človek. Na rovinu jej povie, že by chcela, aby sa jej dcéra vydala, a rozhodne si nepraje prísť o manžela. Vycítila, že medzi Julesom a Katjou to iskrí. Katja sa rozhodne v rodine zostať a o Susane sa starať, ale tiež má podmienku: Susane so sebou začne niečo robiť a bude rehabilitovať ...(TV Doma)

Informace o filmu Rozmarné jaro: Chuť do života (TV film)

Režie:

Thomas Jauch

Scénář:

Natalie Scharf

Kamera:

Clemens Messow

Hudba:

Christoph Zirngibl

Hrají:

Simone Thomalla, Carolyn Genzkow, Marco Girnth, Jan-Hendrik Kiefer, Mareike Carrière, Jean-Yves Berteloot, Paula Schramm, Petra Kelling, Susanna Simon, Maria Weidner, Carlo Degen, Kyra Sophia Kahre, Lena Meckel, Ferdinand Dörfler, Katja Lechthaler

Producenti:

Nico Hofmann, Daniel Mann, Natalie Scharf, Daniel Mann

(další profese)

Rozmarné jaro: Chuť do života (TV film) (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Rozmarné jaro: Chuť do života (TV film) na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/393119-rozmarne-jaro-chut-do-zivota/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *