Sbohem, má lásko

Stáhnout Sbohem, má lásko
Shlédnout Sbohem, má lásko

Sbohem, má lásko (2001) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Sbohem, má lásko (2001):

Z Francie přijíždí do Los Angeles kráska Brigit Faure. Tady na ni čeká muž, který ji ubytuje a předá ji všechny potřebné informace o plánované akci. Jeho cílem je gang ruského mafiána Sergeje Karpova. On, jeho synové George a Peter a také dcera Natálie se každý večer scházejí v kanceláři klubu Modrý papoušek, kam jejich muži přinášejí tržbu z legálních i nelegálních podniků. Brigit se rozhodne důkladně seznámit z prostředím a její krása vzbudí zájem Petera, který se však marně snaží o seznámení. Uzavřená dívka o něj nemá zájem. A pak dojde ke krvavému útoku, při kterém Sergej Karpov přijde při útoku o manželku dva syny a dceru. On sám jako jediný přežije, když se mu podaří před útočníkem uniknout.
Je přesvědčen, že za útokem je konkurenční mafiánská rodina Reillyových, která se tímto způsobem snaží převzít kontrolu nad jeho teritoriem. Netuší, že všechno je jinak a vrahem jeho blízkých je právě osamělá Brigit a její útok odplatou za činy, kterých se Karpov se svými zabijáky dopustil v minulosti. Byl to totiž právě on a jeho opilí kumpáni, kdo pro zábavu a bez jakéhokoli důvodu zavraždili její matku a otce. Ona sama jako malé děvče celou děsivou vraždu viděla na vlastní oči a přežila jen díky sousedovi, který ji přišel domů zachránit a pak se jí ujal. Po dlouhých létech plánování a výcviku pod vedením Luca se Brigit stala schopnou profesionální vražedkyní, přesnou, chladnokrevnou, odhodlanou.
A když byla připravena, udeřila. Konkurenční mafiánská banda vedená Michaelem Reillym se však obává, že Karpov bude přesvědčen o jeho účasti na vraždě a rozhodne se vypátrat jak se věci mají. Zmocní se Brigit dřív než dokáže zabít Karpova a zdá se, že její osud je zpečetěn.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Sbohem, má lásko

Režie:

Randall Fontana

Scénář:

Randall Fontana

Kamera:

Rex Nicholson

Hudba:

Michael Wandmacher

Hrají:

Gabrielle Fitzpatrick, Phillip Rhys, Mark Sheppard, Ed Lauter, Brion James, Kimberlee Peterson, Sarah Wynter, Adam Baldwin, Constance Zimmer, Samantha Lemole, Warren A. Stevens, Lorielle New, Stephen Gregory Foster

Střih:

John Lafferty

(další profese)

Sbohem, má lásko (2001) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Sbohem, má lásko na ČSFD

37%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/10435-sbohem-ma-lasko/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *