Sicilské přízraky

Stáhnout Sicilské přízraky
Shlédnout Sicilské přízraky

Sicilské přízraky (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Sicilské přízraky (2017):

V malé sicilské vesnici, ležící na pokraji lesa, se ztratí Giueseppe – místní třináctiletý chlapec. Jeho spolužačka Luna ho však miluje a proto se s jeho nevysvětlitelným zmizením nehodlá smířit. Vzbouří se proti místnímu kodexu mlčenlivosti a nevyřčených úmluv a sama se vydá do temného lesa, do kterého ústí tajemné jezero. Pouze jejich nezlomná láska jí dokáže pomoci na její strastiplné cestě. Snímek "Sicilské přízraky" je inspirovaný skutečným příběhem mladíka Giuseppeho di Mattea, který byl v roce 1993 unesen proto, aby umlčeli jeho otce Santina – mafiánského informátora. Film sebevědomě překračuje hranici mezi chmurnou realitou a povznášející fantazií; prvky nadpřirozena se objevují jako uklidňující balzám na narušené vztahy v rodině, ve škole i v celé společnosti.(Cinemax)

V sicilské vesničce se beze stopy ztratí třináctiletý Giuseppe a jeho záhadné zmizení obestírá clona mlčení a nezájmu. Jediný, kdo po něm pátrá, je jeho spolužačka Luna. Brzy zjistí, že Giuseppe je uvězněný v temném světě, který existuje souběžně s naší realitou. Příběh o nezlomném přátelství a lásce přenesený do světa fantazie vychází ze skutečného případu chlapce uneseného sicilskou mafií.(Febiofest)

Informace o filmu Sicilské přízraky

Režie:

Fabio Grassadonia, Antonio Piazza

Scénář:

Fabio Grassadonia, Antonio Piazza

Kamera:

Luca Bigazzi

Hrají:

Julia Jedlikowska, Gaetano Fernandez, Corinne Musallari, Vincenzo Amato, Sabine Timoteo, Andrea Falzone, Federico Finocchiaro, Lorenzo Curcio, Filippo Luna

Producenti:

Francesca Cima, Nicola Giuliano

(další profese)

Sicilské přízraky (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Sicilské přízraky na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/424090-sicilske-prizraky/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *