Tam za lesem

Stáhnout Tam za lesem
Shlédnout Tam za lesem

Tam za lesem (1962) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tam za lesem (1962):

Každý správný voják bojoval za druhé světové války samozřejmě na sovětské straně - a to platilo i pro československou jednotku. Stateční vojáci, mezi nimiž nechybí ani cikánský mladík odhodlaný stát se po válce strojvůdcem, se chystají na boj o Dukelský průsmyk, o každou píď země musí tvrdě bojovat. Úspěch vykoupí vlastní krví... Jedná se o státotvorný, ideologicky pravověrný film, který dnes může připadat jak směšný, tak nadutý.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Tam za lesem

Režie:

Pavel Blumenfeld

Scénář:

Pavel Blumenfeld

Kamera:

Václav Huňka

Hudba:

Jiří Pauer

Hrají:

Július Vašek, Jiří Vala, Tibor Kiss, Mária Markovičová, Oľga Adamčíková, Jana Werichová-Kvapilová, Emil Horváth st., Jozef Kramár, Milan Charvát, Ján Bzdúch, Pavel Molčík, Vlado Kostovič, Adolf Král, Ján Pelech, Adam Matejka, František Papp, Ivan Palúch, Miloš Forman, Gita Mikulová, Mária Kajdová, Géza Galán Vavrecký, Alexander Béke, Adriana Čalkovská, Kveta Stražanová, Vladimír Weiser, Jiří Nevařil

Střih:

Jiřina Lukešová

Zvuk:

Václav Škvor

Scénografie:

Miroslav Hrachovec

Masky:

Anežka Kunová

Kostýmy:

Vlastimil Hasala

(další profese)

Tam za lesem (1962) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tam za lesem na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/223853-tam-za-lesem/Hořící sníh

Stáhnout Hořící sníh
Shlédnout Hořící sníh

Hořící sníh (1972) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hořící sníh (1972):

Válečné drama, statečných ruských vojáků, kteří odolávají obléhání Stalingradu německou armádu. Film vypráví o jediné bitvě, Velké vlastenecké války (1941-1945), na Volze. Ústřední příběh sleduje osud sovětských vojáků a důstojníků jedné dělostřelecké baterie, která za cenu heroického úsilí a jejich vlastních životů, brání nepřátelským tankům, aby prošly.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Hořící sníh

Režie:

Gavriil Jegiazarov

Hudba:

Alfred Šnitke

Hrají:

Georgij Žžjonov, Bolot Bejšenalijev, Anatolij Kuzněcov, Vladimír Protasenko, Boris Smorčkov, Vadim Vlasov, Alexandr Vojevodin, Oleg Michajlov, Albert Dorožko

Hořící sníh (1972) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hořící sníh na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/119879-horici-snih/V tichu

Stáhnout V tichu
Shlédnout V tichu

V tichu (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu V tichu (2014):

V polovině 30. let byla v Mnichově vydána publikace Judentum und Musik s připojeným soupisem ABC židovských a neárijských hudebníků. Muzikanti a interpreti, jejichž jména byla v tomto seznamu otisknuta, měli být z rasových důvodů odstraněni z hudebního života. Hlavními postavami tohoto dramatu jsou baletka Alice Flachová, pianista, dirigent a všestranný hudebník Karol Elbert, skladatel, dirigent, hudební historik, klavírista a hudební ředitel drážďanské činohry Arthur Chitz, klavíristka Edith Kraus a vokální skupina Comedian Harmonists.(Artcam)

Slovenská muzikoložka Agata Schindlerová, žijící dnes v Drážďanech, se dlouhodobě věnuje mapování zapomenutých osudů židovských hudebníků, poznamenaných nástupem nacismu. Výjevy ze života pětice z nich (baletky Alice Flachové, pianisty a dirigenta Karola Eberta, skladatele, dirigenta a ředitele Drážďanského divadla Arthura Chitze, klavíristky Edith Krausové a vokální skupiny Comedian Harmonists) přináší snímek V tichu, v němž výrazně vystupuje ostrý kontrast mezi šťastným, hudbou a prací naplněným životem protagonistů v předválečné době a následujícím prudkým zvratem v jejich životech po nástupu nacismu. Po ceněném celovečerním debutu Poupata se režisér Zdeněk Jiráský spojil se slovenskou producentkou Lívií Filusovou, aby zpracoval nejtragičtější kapitolu dějin dvacátého století. Místo původně zamýšleného dokumentu vznikl nakonec mimořádně vizuálně i emocionálně působivý hraný tvar, který filmově již zdánlivě vytěžené téma zpracoval inovativním způsobem a s nebývalou intenzitou.(MFF Karlovy Vary)

Film českého režiséra Zdeňka Jiráskeho je o osudových zlomoch v životoch piatich židovských umelcov, hudobníkov, ktorých mená a tvorbu chcel nacizmus navždy vymazať nielen zo svetovej mapy hudby, ale vôbec.(oficiální text distributora)

Vizuálne pôsobivý film V tichu mapuje fragmenty osudov židovských hudobníkov a umelcov. Baletky, ktorá prežila takmer štyri roky v koncentračných táboroch, aby sa po návrate stretla s celou rodinou a stala primabalerínou SND. Hudobníka, ktorý po návrate domov vážil necelých 40 kilogramov. Klaviristky, ktorá prežila Terezín a stala sa významnou profesorkou hudby v Tel Avive. Hudobného riaditeľa drážďanskej opery, ktorý sa domov nikdy nevrátil, zahynul v pracovnom tábore. Nemeckej vokálnej skupiny, ktorá z dôvodov rasovej perzekúcie musela zo dňa na deň ukončiť svoju činnosť. Snímka ponúka kontrast medzi šťastnými, radostnými spomienkami na život a utrpením a ponížením v koncentračných táboroch, kde hudba bola jediným nástrojom, ktorý im pomáhal prežiť, alebo zmierniť strach z blížiacej sa smrti.(4 živly)

Informace o filmu V tichu

Režie:

Zdeněk Jiráský

Scénář:

Zdeněk Jiráský

Kamera:

Michal Černý

Hudba:

Martin Hasák

Hrají:

Judit Bárdos, Ján Gallovič, Jan Čtvrtník, Kristína Svarinská, Laco Hrušovský, Dana Košická, Ondřej Rychlý, Jan Komínek, Evženie Nízká, Štefan Capko, Michael Vykus, Miloš Slemenský, Laura Suchá

Producenti:

Lívia Filusová

Střih:

Hedvika Hansalová

Zvuk:

Daniel Němec

Scénografie:

Brad Bailey, Erik Ivančík

Kostýmy:

Ľubica Jarjabková

(další profese)

V tichu (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu V tichu na ČSFD

56%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/375398-v-tichu/Štít a meč (TV seriál)

Stáhnout Štít a meč (TV seriál)
Shlédnout Štít a meč (TV seriál)

Štít a meč (TV seriál) (1968) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Štít a meč (TV seriál) (1968):

Na základě stejnojmenného románu Vadima Koževnikova vzniklo v roce 1968 mistrovské špionážní dílo sovětské kinematografie, které režisér Vladimir Basov rozdělil do čtyř plnohodnotných částí. Mnohavrstevný příběh se soustředí na osudy ruského špiona Alexandra Bělova, který se pod krycím jménem Johann Weiss dostane do centra abwehru. Z nacistické školy pro rozvědčíky vybere skupinu neškodných mladých agentů, která má podle představ fašistů podávat zprávy ze sovětského frontu. Místo toho Bělov alias Weiss díky své perfektní znalosti němčiny a přesnému odhadu životu nebezpečných situací proniká stále hlouběji do Říšského bezpečnostního systému a odhaluje plány zásadních válečných operací. Vše vrcholí mistrovskou závěrečnou scénou při příchodu sovětských vojsk do Berlína, kdy Alexandr Bělov může konečně po letech odhalit svou pravou hrdinskou identitu.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Štít a meč (TV seriál)

Režie:

Vladimir Basov

Scénář:

Vladimir Basov

Hrají:

Vladimír Brabec, Vatslav Dvoržeckij, Ernst-Georg Schwill, Juozas Budraitis, Oleg Jankovskij, Helga Göring, Jürgen Frohriep, Nikolaj Prokopovič, Vladimir Basov, Valentin Smirnitskij, Alla Demidova, Valentina Titova, Jelena Dobronravova, Igor Jasulovič, Vasilij Ordynskij, Stanislav Ljubšin, Uldis Dumpis, Anatolij Čemodurov, Vladimir Marenkov, Georgij Martynjuk, Ljudmila Čursina, Sergej Borisov, Valentina Ananina, Nina Agapova, Vladimir Balašov, Vjačeslav Dugin, Otmar Richter, Lev Lobov

Štít a meč (TV seriál) (1968) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Štít a meč (TV seriál) na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/29217-stit-a-mec/Poslední cyklista (TV film)

Stáhnout Poslední cyklista (TV film)
Shlédnout Poslední cyklista (TV film)

Poslední cyklista (TV film) (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Poslední cyklista (TV film) (2014):

Jaký by byl osud novorozeněte v klášterním sirotčinci? Štěstí přišlo s bezdětnými manželi, do jejichž života vnesla malá Klárka světlo. Dvoudílný televizní film, který může přinést trochu světla i do vašich životů.Klárka byla nechtěné dítě, proto ji vlastní matka hned po narození odložila do sirotčince. Manželé Orensteinovi naopak po vlastním dítěti toužili marně a když už přestali doufat, rozhodli se pro adopci. Jen shodou náhod se bezdětní manželé setkali s odloženým dítětem v klášterním sirotčinci, a tak se Klárka ocitla v rodině dobře situovaného úspěšného advokáta, která ji zahrnula láskyplnou rodičovskou péčí a jejímuž životu dalo děťátko v povijanu smysl. Klárka neznala význam slov adoptivní rodina a nevěděla nic o židovském původu ženy a muže, kteří pro ni byli od malička maminka a tatínek. Nevěděla ani to, že se z ní zápisem do matriky židovské obce stala také Židovka. Co z toho by malé dítě mohlo pochopit? Díky babičce poznávala židovské zvyky, svátky a jejich starozákonní smysl. Orensteinovi nechali malou křesťanku zapsat do matriky jako svou dceru, jako Židovku, hlavně proto, aby ji co nejlépe zajistili do budoucna. Chtěli, aby byla šťastná a aby ji nikdy znovu nepotkal tragický osud odloženého dítěte. Netušili, co všechno se změní po nástupu fanatického vůdce k moci v sousedním Německu a jeho expanzi do dalších zemí Evropy. Protižidovská opatření platila pro všechny bez výjimky a jejich důsledky pocítili také Orensteinovi. Když pochopili zoufalost situace, která se s každým dalším dnem zhoršovala, pokusili se Klárku zachránit. Šance, jak to zařídit, byly jen dvě. Mohla odjet s příbuznými do Ameriky nebo se vrátit ke své biologické matce, křesťance. Musí to být ale co nejdříve. Cesta do Terezína bude totiž nevyhnutelná i pro ně a je jen otázkou času, kdy budou muset opustit bezpečí svého domova.Do hlavních rolí obsadil režisér Jiří Svoboda skvělou maďarskou herečku Agi Gubikovou, vynikající Martu Vančurovou a stejně přesvědčivého Petra Štěpána. V hlavní dětské roli diváky dojme mladinká Sabina Rojková a také Vincent Navrátil jako její kamarád Herbert.(Česká televize)

Dvoudílný televizní film, který nese název stejnojmenného kabaretu, jenž se hrál v Terezínském ghettu. Příběh holčičky, kterou adoptují jako odložené dítě ze sirotčince mladí židovští manželé. Aniž by byla jiná než ostatní děvčátka, stane se Židovkou. Co všechno obnáší mít přišitou žlutou Davidovu hvězdu díky rozhodnutí adoptivních rodičů v době protektorátu… Osudovou změnu včetně cesty do táborů určených k likvidaci jí uchystají ti, kteří chtěli pro ni jen to nejlepší.(Mene Tekel)

Příběh holčičky, kterou adoptují židovští manželé. Jenže – začíná válka a dívenka brzy zjistí, co obnáší žlutá Davidova hvězda našitá na oděvu. Příběh Klárky začíná začátkem třicátých let dvacátého století, když si bezdětní židovští manželé Helga a Simon odváželi ze sirotčince malé děvčátko. Klárka vnesla do jejich života světlo, ale s blížícím se dalším desetiletím začalo ubývat radostí. K moci se v sousedním Německu dostal Adolf Hitler a tragédii, která měla přijít za pár let v podobě holocaustu, si ještě nikdo nedokázal ani představit. Nikdo nevěřil, že Židé budou přinuceni vydat se na cestu vstříc nelítostnému osudu do světa, v němž jejich životy neměly žádnou cenu. Dívenka a její adpotivní rodiče se stávají občany druhé kategorie.(Finále Plzeň)

Klárka byla teprve maličké děvčátko v povijanu, když si ji Helga a Simon odnesli z klášterního sirotčince domů. Psal se rok 1933 a dosud bezdětní manželé poskytli malému sirotkovi šťastné dětství. Orensteinovi nechali malou křesťanku zapsat do matriky jako svou dceru, židovku, aby ji co nejlépe zajistili do budoucna. Netušili však, co všechno se změní po mocenském nástupu fanatického vůdce v sousedním Německu. Důsledky protižidovských opatření pocítili také Orensteinovi. Když pochopili zoufalost situace, která se s každým dalším dnem zhoršovala, pokusili se Klárku zachránit. Šance byly jen dvě. Mohla odjet s příbuznými do Ameriky, nebo se vrátit ke své biologické nežidovské matce... Cesta do Terezína bude totiž nevyhnutelná i pro ně a je jen otázkou času, kdy budou muset opustit bezpečí svého domova.(Zlín Film Festival)

Když židovský pár adoptuje árijskou dívku, nikdo netuší, jaký osud jí tím přichystá. Brzy totiž začne 2. světová válka a celá rodina skončí v koncentračním táboře.(Vall)

Informace o filmu Poslední cyklista (TV film)

Režie:

Jiří Svoboda

Scénář:

Tomáš Töpfer, Jiří Svoboda

Kamera:

Ivo Popek

Hudba:

Jiří Chlumecký

Hrají:

Markéta Hrubešová, Marta Vančurová, Ági Gubíková, Petr Štěpán, Sabina Rojková, Vincent Navrátil, Luboš Veselý, Vilma Frantová, Petr Vaněk, Lenka Vlasáková, Hana Frejková, Václav Helšus, Tomáš Töpfer, Jitka Jirsová, Jan Vondráček, Magdaléna Sidonová, Zdenka Procházková, Bořík Procházka, Martina Menšíková, Jan Jankovský, Bára Vozková, Petr Panzenberger, Vítězslav Bouchner, Eva Lecchiová, Tereza Blažková, Ilja Racek, Hynek Chmelař, Hartmut Krug, Robert Nebřenský, Jaroslav Achab Heidler, Renata Drösslerová, Jana Kepková, Blažena Hlasová, Nami Havelková, Valerie Rosa Hetzendorf

Střih:

Jan Mattlach

Zvuk:

Jiří Melcher

Kostýmy:

Evženie Rážová

(další profese)

Poslední cyklista (TV film) (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Poslední cyklista (TV film) na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/336918-posledni-cyklista/Peklo v Pacifiku

Stáhnout Peklo v Pacifiku
Shlédnout Peklo v Pacifiku

Peklo v Pacifiku (1979) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Peklo v Pacifiku (1979):

Filipíny, 2. světová válka, potopená válečná pokladna americké armády. Generál Douglas MacArthur nechal v roce 1942, těsně před obsazením Filipín Japonskem, poslat ke dnu manilského zálivu šestnáct milionů dolarů ve stříbře do hlubokého moře, aby nepadly do rukou nepřítele. Po obsazení Filipín to Japonci zjistí. Na blízkém ostrově je zřízen japonský zajatecký tábor. Mezi zajatci Japonci drží špičkové americké potápěče z US NAVY, kteří jsou schopni se ponořit do hlubokého moře pro potopený poklad. Japonci po nich chtějí, aby stříbrný poklad našli a vylovili. Američanům se do riskantního podniku příliš nechce, ale z druhé strany je to jediná možnost, jak se dostat z tábora. Navíc se jeden z potápěčů, Clyde Preston, v lágru seznámí s filipínskými partyzány, kteří potápěčům nabízejí spolupráci při útěku. Preston chce spolu s Filipínci zajatecký tábor co nejdříve opustit, ale jeho kolega Dennis by si rád do nového života odnesl i potopené stříbro.(oficiální text distributora)

Během druhé světové války zajímá japonská armáda čtyři americké potápěče.
Mají jim ze dna pacifiku vyzvednout poklad, který zde ukryla americká armáda. V zajetí se spojí s filipínskými bojovníky na odpor proti japoncům. Mají ještě šanci?(Chupacabre)

Informace o filmu Peklo v Pacifiku

Hrají:

Jim Brown, Richard Jaeckel, Rik Van Nutter, Vic Diaz, Timothy Brown, Tad Horino

Střih:

Ann E. Mills

Kostýmy:

Bill Whitten

(další profese)

Peklo v Pacifiku (1979) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Peklo v Pacifiku na ČSFD

56%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/131347-peklo-v-pacifiku/Nepřátelská linie

Stáhnout Nepřátelská linie
Shlédnout Nepřátelská linie

Nepřátelská linie (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nepřátelská linie (2010):

Do Francie roku 1944 je situováno válečné drama nabízející jak velkolepé bojové scény, tak i působivý pohled do morálky jednotlivých vojáků. Příběh se soustředí na četu spojeneckých vojáků, kteří kvůli špatným rozkazům uvízli v samém středu nepřátelského území. Nyní, obklopeni fašistickými vojsky, musí spojit své síly, aby si probili cestu ke svobodě. Moderně natočený snímek se nese v duchu filmů Zachraňte vojína Ryana nebo Tenká červená linie, kdy epické scény střídají strhující lidská dramata.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Nepřátelská linie

Režie:

David Aboucaya

Hrají:

Manuel Gonçalves

Nepřátelská linie (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nepřátelská linie na ČSFD

32%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/275456-nepratelska-linie/Sbor generála Šubnikova

Stáhnout Sbor generála Šubnikova
Shlédnout Sbor generála Šubnikova

Sbor generála Šubnikova (1980) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Sbor generála Šubnikova (1980):

Film vypráví o hrdinství sovětských vojáků v rozhodujícím střetnutí druhé světové války, v bitvě o Stalingrad. Režisér Damir Vjatič-Běrežnych natočil film, v němž se soustřeďují tradiční i méně tradiční pohledy na válku, vedle epických obrazů a dokumentárních rekonstrukcí zde zaznějí tóny hluboce lidské a svým způsobem lyrické, film, který neohromuje pouze rozsahem pyrotechnických efektů, ale především hloubkou výpovědi, humanismem a silnou protiválečnou tendencí.(mibara)

Informace o filmu Sbor generála Šubnikova

Hrají:

Anatolij Vasiljev, Marina Jakovleva, Paul Butkevič, Kirill Stoljarov, Dmitrij Titov, Nikolaj Marton, Daniil Nětrebin, Sergej Prochanov, Sergej Jegorov

Sbor generála Šubnikova (1980) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Sbor generála Šubnikova na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/129568-sbor-generala-subnikova/Jedenáctá hodina

Stáhnout Jedenáctá hodina
Shlédnout Jedenáctá hodina

Jedenáctá hodina (1942) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Jedenáctá hodina (1942):

1942, Yokohama. Každú noc o 23 hodine vyráža Superman na likvidáciu Japonskej zbroje, lode, obrnené autá, mosty, všetko je postupne ničené. Japoncom dochádza trpezlivosť, unesú Lois a začnú sa vyhrážať aj Supermanovi.(T2)

Informace o filmu Jedenáctá hodina

Hrají:

Jack Mercer, Joan Alexander

Jedenáctá hodina (1942) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Jedenáctá hodina na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/188326-jedenacta-hodina/Generál MacArthur

Stáhnout Generál MacArthur
Shlédnout Generál MacArthur

Generál MacArthur (1977) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Generál MacArthur (1977):

V roce 1942, tři měsíce po japonském útoku na Pearl Harbor, je generál MacArthur velitelem jednotek na ostrově Corregidor na Filipínách. Jeho zdecimované jednotky tu z posledních sil brání západní stranu Panamského průplavu. Potřebují pomoc z Washingtonu, ale americkým ponorkám se stále nedaří prorazit japonskou blokádu a doručit jim zásoby.
Generál se vzpouzí prezidentovu rozkazu, aby se přemístil do Austrálie, a hodlá zůstat i za cenu, že bude muset rezignovat na funkci a bojovat jako obyčejný voják. Jeho pobočník Robert Sutherland ho ale nakonec přesvědčí, aby jel. Generál odplouvá s rodinou na torpédovém člunu, ačkoli mu všichni doporučují, aby použil ponorku, protože to je bezpečnější. MacArthur si ale tento způsob vybral záměrně, protože chce ukázat Washingtonu, že se dá blokádou proniknout. Podaří se jim bez větších problémů doplout až do Austrálie. V Melbourne na ně čekají davy. Generál se dozví, že v celé Austrálii není žádná dobře vycvičená jednotka, která by jim mohla na Filipínách pomoci. Navíc místní americké a australské jednotky sotva stačí na obranu Austrálie.
V krátkém proslovu prohlásí, že se hodlá na Filipíny vrátit. Generál Wainwright, který po MacArthurovi převzal velení na Filipínách, byl mezitím nucen podepsat kapitulaci. MacArthur zuří a považuje to za nehoráznost. Pak si ale uvědomí, že to byla jen otázka času. Zároveň však odmítne posvětit medaili cti, kterou chce kongres Wainwrightovi dát. Japonci provedou několik náletů na severní Austrálii, čímž potvrdí předpoklad, že hodlají zaútočit. Spojenci chtějí předstírat obranu a pak se stáhnout do srdce Austrálie. MacArthur je jako vrchní velitel spojeneckých sil rozhodnutý zaútočit a svést bitvu hned na severním pobřeží. Není spokojen s vývojem situace, takže pošle Roberta Eichelbergera, aby velel jednotkám na Nové Guinei. Má svolení odvolat všechny velitele, kteří nechtějí bojovat. MacArthurova popularita stoupá a velitelé si myslí, že by se klidně mohl stát novým americkým prezidentem.
Prezident Roosevelt potom generála povolá do Pearl Harboru. Chce si tam osobně vyslechnout názory polních velitelů a jejich návrhy dalšího postupu ve válce v Pacifiku. Admirál Nimitz navrhuje obejít filipínský ostrov Luzon a zaútočit na Manilu. MacArthur je proti, protože se mu nezdá rozumné nechat si za zády dvě stě padesát tisíc japonských vojáků žijících z filipínských zásob. Hodlá se vylodit přímo na Luzonu a je přesvědčen, že se svými jednotkami může ostrov obsadit asi za pět týdnů. Dny velkých frontálních útoků jsou podle něj dávno pryč, a navíc jim filipínští partyzáni už dva roky připravují pro takový útok půdu...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Generál MacArthur

Režie:

Joseph Sargent

Scénář:

Hal Barwood, Matthew Robbins

Kamera:

Mario Tosi

Hudba:

Jerry Goldsmith

Hrají:

Gregory Peck, Nicolas Coster, Marj Dusay, Ed Flanders, Russell Johnson, Dan O'Herlihy, Dick O'Neill, Addison Powell, G. D. Spradlin, Kenneth Tobey, John Fujioka, Branscombe Richmond, Charles Cyphers, Ivan Bonar, Robert Mandan, Barry Coe, Allan Miller, Garry Walberg, Tom Rosqui, Beulah Quo, Fred Stuthman, William Wellman Jr., Arthur Godfrey (a.z.), Sandy Kenyon, John McKee, Lloyd Kino, Yuki Shimoda, Harvey Vernon, Alex Rodine

Producenti:

Richard D. Zanuck, Frank McCarthy

Střih:

George Jay Nicholson

Scénografie:

John J. Lloyd

Kostýmy:

Larry Harmell

(další profese)

Generál MacArthur (1977) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Generál MacArthur na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/26167-general-macarthur/