Dracula Daria Argenta (festivalový název)

Stáhnout Dracula Daria Argenta (festivalový název)
Shlédnout Dracula Daria Argenta (festivalový název)

Dracula Daria Argenta
(festivalový název) (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dracula Daria Argenta
(festivalový název) (2012):

V době emo upírů, kteří spíše než krvelačné bestie připomínají navoněné metrosexuály ze stránek módních magazínů, se Dario Argento rozhodl vrátit příběh otce všech nemrtvých do jeho gotické podoby, která sází méně na třpytivý make up a více na pořádnou porci poctivé hrůzy, kterou italský mistr exploatace zásobuje své fanoušky již několik desetiletí. Ani zde ale nezůstává Drákula čítankovou postavou z temnot viktoriánského světa; v Argentově fantastickém imagináriu získává další rozměr, stejně jako samotný obraz, který povýšil do dimenze stereoskopického 3D. Představitele absolutního zla, lačnícího po krvi bělostných panen v honbě za láskou milované ženy, ztracené před více než čtyřmi sty lety, tak opět čeká osudové setkání s Jonathanem Harkerem a jeho nastávající Minou. Zatímco si ale Drákula brousí zuby na krásnou Minu, pozadu nezůstává ani nemilosrdný Van Helsing, který neméně lační po tom, zbavit se půlnočního násosky už jednou provždy.(MFF Karlovy Vary)

Informace o filmu Dracula Daria Argenta
(festivalový název)

Režie:

Dario Argento

Předloha:

Bram Stoker (kniha)

Scénář:

Dario Argento

Kamera:

Luciano Tovoli

Hudba:

Claudio Simonetti

Hrají:

Thomas Kretschmann, Asia Argento, Marta Gastini, Unax Ugalde, Miriam Giovanelli, Rutger Hauer, Miguel Ángel Silvestre, Morgane Slemp, Augusto Zucchi

Střih:

Marshall Harvey

(další profese)

Dracula Daria Argenta
(festivalový název) (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dracula Daria Argenta
(festivalový název) na ČSFD

37%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/296946-dracula-daria-argenta/Tarzan

Stáhnout Tarzan
Shlédnout Tarzan

Tarzan (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tarzan (2013):

V tomto animovanom spracovaní známeho dobrodružného príbehu sa Tarzan a jeho priateľka Jane Porter stretávajú s najatými vojakmi, ktorých poslal majiteľ Greystoke Energies. Rodinná firma Tarzanových rodičov totiž po ich smrti pri leteckej katastrofe padla do rúk zákerného majiteľa, chystajúceho sa zničiť Tarzanov domov - nádhernú džungľu. Muž vychovaný opicami sa stáva jedinou nádejou pre jej záchranu.(Slunkoo)

Informace o filmu Tarzan

Režie:

Reinhard Klooss

Předloha:

Edgar Rice Burroughs (kniha)

Scénář:

Jessica Postigo, Reinhard Klooss

Hudba:

David Newman

Hrají:

Kellan Lutz, Spencer Locke, Jaime Ray Newman, Robert Capron, Brian Bloom, Mark Deklin, Brian Huskey, Jeff Burrell, Jason Hildebrandt

Producenti:

Robert Kulzer, Martin Moszkowicz

Střih:

Alexander Dittner

(další profese)

Tarzan (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tarzan na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/237453-tarzan/3x3D

Stáhnout 3x3D
Shlédnout 3x3D

3x3D (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu 3x3D (2013):

3X3D slouží jako aréna filmového experimentu, a to nejen ve smyslu technologickém (jde totiž o stereoskopický 3D snímek, tedy o formát, s nímž režiséři pracovali v rámci svých filmografií poprvé), ale především tvůrčím. Tři zcela odlišné, ne-povídkové filmy tří zcela odlišných režisérů spojuje námět: hledání vztahu mezi ochranou trvalých hodnot a přínosem inovace, mezi tradicí a emancipací, mezi historií, současností a výbojem do budoucnosti. Zatímco první z nich předestírá úvahu na rozverném historizujícím obrazu, zbylí dva se soustředí na reflexi historie, inovace a vývoje u fenoménu, který je jim nejbližší – u filmařství samotného.Všichni tři tvůrci pracovali s technologií S3D vůbec poprvé. Pro všechny se třetí dimenze filmu stala jedním z témat vlastního snímku. Všichni tři přicházejí s velmi originálními filmovými tvary. A přestože jejich díla jsou tak odlišná, mají velmi výrazné styčné body: tři filmaři, jejichž tvorba se kontinuálně tematicky vyrovnává s vlastní povahou umění, jemuž se oddali, nás upomínají, že třetí dimeze filmu je výzva možná stejně převratná, jakou bylo samotné rozpohybování dvojdimentionálního obrazu na konci devatenáctého století. Kdo ví, třeba nás už doopravdy čeká nějaké nové kino. „Just in Time"Petera Greenawaye tvoří tři sekvence opakující jednu sérii událostí v různých historických souvislostech. Velkolepá kostýmní podívaná, inspirovaná dějinami portugalského města Guimaraes, a přitom typická pro Greenawayovy opusy, poukazuje na fakt, že veškerá historie se uchovává v příbězích, které – obzvláště ty filmové – zajišťují, že se před divákem cosi minulého odehrává právě teď, just in time. Greenaway ve svém kvazihistorickém pseudodokumentu poukazuje na fakt, že historie i dokument jsou jen jedním z žánrů filmové tvorby, jen jedním z žánrů vyprávění, jež vždy předvádí v aktuálním čase děje pouze zdánlivě skutečné či jen zdánlivě minulé a zdánlivě „objektivní".„The Three Disasters" – Godardův nový sebereflexivní filmový esej zapojuje stereoskopii do úvahy jako reprezentaci našeho problematického vztahu k dvojrozměrné vizualitě – jako možnou snahu uniknout z nepochopeného 2D zobrazení do třetí dimenze. „Byl-li prvotním hříchem evropské vizuality vynález perspektivy, pak digitální technologie je už doslova vykradačem hrobu. Naše snaha ovládnout prostor nás připravuje o čas a paměť."Pêrova hraná burleska „Cinesapiens" – opět jde o ztvárnění historie kinematografie samotné –, vyzývá k opuštění „realistického" a důvěřivého přístupu k filmu, a horuje za tvořivé a okouzlené chápání, které se neomezuje na marné hledání a stabilizaci vztahu mezi realitou a její reprezentací na plátně, ale které je naopak odvážnou výpravou za osvobozenou realitou obrazu a pohybu. I Edgar Pêra tedy nakonec vidí v nástupu stereoskopie výzvu k tvořivé proměně filmování, k hledání nového uměleckého útvaru, hledání nové podoby filmu.(oficiální text distributora)

Informace o filmu 3x3D

Režie:

Jean-Luc Godard, Peter Greenaway, Edgar Pêra

Scénář:

Jean-Luc Godard, Peter Greenaway, Edgar Pêra

Kamera:

Reinier van Brummelen, Luís Branquinho

Hrají:

Nuno Melo, Ángela Marques, Miguel Monteiro

Scénografie:

Ricardo Preto

Kostýmy:

Susana Abreu

(další profese)

3x3D (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu 3x3D na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/336484-3x3d/Dinosauři 3D: Giganti Patagonie

Stáhnout Dinosauři 3D: Giganti Patagonie
Shlédnout Dinosauři 3D: Giganti Patagonie

Dinosauři 3D: Giganti Patagonie (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dinosauři 3D: Giganti Patagonie (2007):

Film DINOSAUŘI 3D: Giganti Patagonie je vzácný velkoformátový film, který brilantně kloubí vědecké základy a unikátní CGI (Computer Generated Imagery – počítačově vytvořené záběry). Spolu s profesorem Rodolfo Coriou, světoznámým argentinským paleontologem, navštívíme místa největších objevů, na kterých se v Patagonii podílel, a vrátíme se zpátky v čase, abychom viděli zrod největších tvorů, kteří kdy kráčeli po této planetě – obřích býložravců Argentinosaurů. Pohlédneme tváří v tvář i jejich úhlavnímu nepříteli, dvounohému masožravci Giganotosaurovi, který se mohl směle postavit i T-Rexovi. Využijte této jedinečné příležitosti a pojďte s námi mezi tyto úžasné tvory.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Dinosauři 3D: Giganti Patagonie

Režie:

Marc Fafard

Hrají:

Donald Sutherland

Dinosauři 3D: Giganti Patagonie (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dinosauři 3D: Giganti Patagonie na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/237496-dinosauri-3d-giganti-patagonie/Khumba

Stáhnout Khumba
Shlédnout Khumba

Khumba (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Khumba (2013):

Zebra Khumba byl už od narození terčem posměchů svého stáda, protože se narodil napůl pruhovaný a napůl bílý. Navíc když začalo období sucha, příbuzní Khumbu obvinili, že je prokletý a že je příčinou všech nepříjemností. Stádo v čele s jeho otcem ho tedy vyhnalo. Odvážná, polopruhovaná zebra se vydává do nebezpečného ale zároveň zábavného dobrodružství, aby našel chybějící proužky a získal zpět respekt své rodiny...(H.C.E.)

Z poloviny pruhovaná zebra, obviněná z období sucha, opustí své stádo a vydá se nalézt své ztracené pruhy. Na cestě potká přehnaně starostlivého pakoně a okázalého pštrosa. Společně se pokusí porazit tyranského leoparda a zachránit své stádo.(Sartorius)

Informace o filmu Khumba

Režie:

Anthony Silverston

Scénář:

Raffaella Delle Donne, Anthony Silverston

Hudba:

Bruce Retief

Hrají:

Jake T. Austin, Steve Buscemi, Loretta Devine, Laurence Fishburne, Richard E. Grant, Anika Noni Rose, AnnaSophia Robb, Catherine Tate, Liam Neeson, Dee Bradley Baker, Phil LaMarr, Jeff Bennett, Charles Adler, Ben Vereen, Jonny Rees, Kathryn Cressida, Julianna Rose, Joey Richter, Devon Graye, Khary Payton, Denver Vraagom

Khumba (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Khumba na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/311313-khumba/Cesta na Měsíc 3D

Stáhnout Cesta na Měsíc 3D
Shlédnout Cesta na Měsíc 3D

Cesta na Měsíc 3D (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Cesta na Měsíc 3D (2008):

Tři malí muší uličníci jsou nerozluční kamarádi. Každý je jiný: Nat je snílek a rozený vůdce, IQ má chytrý mozek a Scooter je neuvěřitelně žravý. Rok 1969: „Kosmická raketa Apollo 11 startuje první misi na Měsíc. Na palubě ponese tři odvážné astronauty - Armstronga, Aldrina a Collinse. Jejich kroky budou prvními kroky lidí po mesíčním povrchu…“ Pro Nata a jeho kamarády je to ta pravá příležitost splnit si svůj sen o obrovském dobrodružství… 3… 2… 1… START! Motory jsou zažehnuty a na palubě Apolla 11, v helmách astronautů, jsou schovaní naši tři muší dobrodruhové. Kouzelný animovaný příběh tří malých much, které se stanou součástí prvního přistání na Měsíci. Napínavé, komediální i dojemné vesmírné dobrodružství pro všechny generace nabízí díky 3D technologii jedinečný trojrozměrný zážitek.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Cesta na Měsíc 3D

Režie:

Ben Stassen

Scénář:

Domonic Paris

Hudba:

Ramin Djawadi

Hrají:

Christopher Lloyd, Kelly Ripa, Nicollette Sheridan, Tim Curry, Ed Begley Jr., Adrienne Barbeau, Robert Patrick, Buzz Aldrin, Nicholas Guest, Scott Menville, Gregg Berger, Lorraine Nicholson, Neil Armstrong, Trevor Gagnon, Max Burkholder, Gigi Perreau, Archie Hahn, Philip Bolden, Phil Proctor, Mimi Maynard

Producenti:

Gina Gallo, Mimi Maynard, Caroline Van Iseghem

(další profese)

Cesta na Měsíc 3D (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Cesta na Měsíc 3D na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/243119-cesta-na-mesic-3d/Pošťák Pat

Stáhnout Pošťák Pat
Shlédnout Pošťák Pat

Pošťák Pat (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pošťák Pat (2014):

Nebýt nového protivného šéfa, Pat by možná napořád roznášel zásilky sousedům ve své idylické vesničce. Jenže šéf mu zatrhne rodinný výlet k moři a Pat je rozhodnutý udělat cokoli, aby ji na vysněný výlet do Itálie mohl vzít. Dokonce i přihlásit se jako zpěvák do televizní talentové soutěže, kam ho samozřejmě provází i jeho nerozlučný kocour. Záhy se ukáže, že Pat umí stejně dobře zpívat jako nosit dopisy. Z Pata je najednou hrdina a hvězda, jen ne pošťák. Jeho povinnosti má zatím plnit elektronický dvojník, robot zvaný Patbot, doprovázený robotím kocourem Fredbotem. Jenže v době, kdy se Pat snaží o úspěch v showbusinessu, Patbot napáchá v Zelené Dolině spoustu nepravostí, které jeho sousedé a přátelé omylem připisují jemu samotnému. Pár rozbitých okenních tabulek je mezi nimi to nejmenší. Aby potíží nebylo málo, vypadá to, že Patův šéf se s pomocí armády Patbotů snaží ovládnout svět... Pošťáka Pata tedy čeká hned několik velkých úkolů: vyhrát pěveckou soutěž, utkat se s roboty, kteří vypadají jako on a zachránit svět.(Bontonfilm CZ)

Informace o filmu Pošťák Pat

Režie:

Mike Disa

Scénář:

Annika Bluhm, Kim Fuller, Nicole Dubuc

Hudba:

Rupert Gregson-Williams

Hrají:

David Tennant, Rupert Grint, Jim Broadbent, Stephen Mangan, Jonny Rees, Robin Atkin Downes, Peter Woodward, Susan Duerden, Ronan Keating, Dan Hildebrand, Jane Carr, T.J. Ramini (vyp.)

Pošťák Pat (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pošťák Pat na ČSFD

45%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/368011-postak-pat/Obchod pro sebevrahy

Stáhnout Obchod pro sebevrahy
Shlédnout Obchod pro sebevrahy

Obchod pro sebevrahy (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Obchod pro sebevrahy (2012):

Představte si město, kde se žije tak smutně, že lidé ztratili veškerou chuť
k životu. Představte si město, kde prosperuje jediný obchod - ten, který
prodává jedy, provazy a další sebevražedné pomůcky. Majiteli tohoto obchodu
se právě narodilo dítě, které je ztělesněním životního optimismu. Rozklad
rodinné živnosti pomalu začíná...(oficiální text distributora)

Máte dost svého života? Chcete zemřít? Obchod pro sebevrahy je tu pro vás - jed, provaz, meč... Máme vše, stačí si jen vybrat. Dárkové balení v ceně, ještě nikdo si nestěžoval. Animovaná hudební komedie Patrice Leconta o radosti ze smrti (a palačinkách).(Letní filmová škola)

V ponurém a šedém městě se po ulicích plouží jeho zasmušilí obyvatelé. Všeobecnou letargii nenaruší ani občasné sebevraždy na veřejnosti – které jsou zakázané a ihned pokutované. Mnozí však dbají nařízení a chtějí sejít ze světa na soukromých místech pomocí některého z artiklů obchodu pro sebevrahy. Mívají problém si vybrat, neboť nabídka je bohatá – od různých oprátek, přes jedy všech typů až třeba k meči samurajů – kimono v ceně.
Majitelé obchodu slušně profitují, ale ani oni nejsou veselí. Naděje na změnu přichází až s narozením jejich třetího dítěte. Chlapec se na rozdíl od svých sourozenců neustále usmívá a má radost ze života. Nezabrání mu v tom ani napomínání rodičů. Podaří se mu však přemoci beznaděj a vrátit do města radost?(avinea)

Informace o filmu Obchod pro sebevrahy

Režie:

Patrice Leconte

Předloha:

Jean Teulé (kniha)

Scénář:

Patrice Leconte

Hudba:

Étienne Perruchon

Hrají:

Bernard Alane, Kacey Mottet Klein, Pierre-François Martin-Laval, Annick Alane, Urbain Cancelier, Jean-Paul Comart, Jacques Mathou, Isabelle Petit-Jacques, Isabelle Giami, Philippe du Janerand (vyp.), Isabelle Spade, Eric Métayer, Laurent Gendron

Producenti:

André Rouleau, Thomas Langmann, Emmanuel Montamat

(další profese)

Obchod pro sebevrahy (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Obchod pro sebevrahy na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/300187-obchod-pro-sebevrahy/Dinosauři 3D

Stáhnout Dinosauři 3D
Shlédnout Dinosauři 3D

Dinosauři 3D (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dinosauři 3D (2007):

Dokumentární film „Dinosauři 3D“ odhaluje řadu tajemství a je plný fascinujících vědeckých poznatků ze života těchto tvorů, které ohromí diváky svým inovativním pohledem na pravěké plazy. A to nejen díky své projekční technologii, ale i vysoké vědecké odbornosti. Právě spojení technologie IMAX 3D a strhujícího příběhu dělá z tohoto snímku zcela výjimečnou podívanou.Dinosauři byli prehistoričtí plazi, jejichž vzhled byl mnohotvárný. Někteří chodili po dvou, jiní po čtyřech, někteří měli drápy, jiní kopýtka, jedni plnou tlamu hrozivých zubů, druzí byli bezzubí a někteří se dokonce pyšnili jakoby kachními nebo papouščími zobáky.Přidejte se k týmu vědců a pomozte jim hledat prastaré stopy v pouštích vzdáleného Mongolska i v pustinách amerického Jihozápadu a staňte se svědky vědeckých objevů!Přední vědci z Amerického přírodovědeckého muzea Mike Novacek, Mark Norell a jejich studenti se spojili s filmaři z IMAXu, aby tak vytvořili ideální tým profesionálů po všech stránkách. Film Dinosauři 3D je vědecká expedice, která vám představí dominantní živočichy druhohor od nejstaršího dinosaura Coleophysise z období triasu až po nejmladší zástupce Oviraptory žijící v křídě. "Vracíme se do stejných míst jako naši předchůdci a úspěšně pokračujeme ve výzkumu dinosaurů" říká režisér Bayley Silleck. "Není to fikce Hollywoodského typu, jakým byl například Jurský Park, ale přinášíme vědecká fakta a poznatky, které jsou navíc podpořeny nejmodernějšími technologiemi", dodává režisér."Když jsem prvně dostal do rukou knihu o výpravě z roku 1920 vedenou Roy Chapman Andrewsem, byl jsem fascinován" říká režisér David Clark "Byla to historicky první výprava, která pro svá bádání použila morových vozidel (překrásné vozy Dodge s dřevěnými koly), a objevili během ní nejrozlehlejší naleziště dinosauřích ostatků, jaké kdy bylo nalezeno. Okamžitě jsem cítil, že nás tam čeká dobrodružství, které musí být uvedeno na plátna kin IMAX" dodává režisér.Vydejte se po stopách výpravy z 20.let minulého století, která objevila bohatství ukryté v poušti Gobi. Na cestě vás budou provázet paleontologové, kteří vám vysvětlí a ukáží jak vznikají jedny z největších objevů v historii Země.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Dinosauři 3D

Režie:

Bayley Silleck, David Clark

Hrají:

Michael Douglas

Dinosauři 3D (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dinosauři 3D na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/234224-dinosauri-3d/Noc žraloka 3D

Stáhnout Noc žraloka 3D
Shlédnout Noc žraloka 3D

Noc žraloka 3D (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Noc žraloka 3D (2011):

Partička vysokoškoláků původně vyrazila na malebný ostrůvek uprostřed obrovského jezera se slanou vodou, aby si plnými doušky užila slunečný víkend. Znáte to – trocha vodních sportů a nezávadného flirtování, po nocích spousta alkoholu a sexu. Idylický plán se začne hroutit hned v zárodku, když po nevinné jízdě na wakeboardingovém prkně a následné nehodě vyklopýtá z jezera jeden z chlapců o ruku chudší. Ani on sám není schopen říct, co se přesně stalo, všeobecně přijímanou teorií je pak ta, že mu ji nešťastně ufiklo právě prkno, na kterém jel. Zábava samozřejmě okamžitě končí, parta nakládá zraněného spolužáka do člunu a vyrážejí vstříc pevnině a nemocnici. Pod hladinou jezera se však skrývá nepředstavitelná hrůza, monstrózní masožraví žraloci, kteří ucítili krev a dostali hlad na mladé masíčko. Začíná nerovný souboj na život a na smrt, během něhož se ti, kteří zatím přežili, snaží ze všech sil dostat na pevninu. Bohužel pro ně ti žraloci nepředstavují jediné nebezpečí, které na ně číhá…(oficiální text distributora)

Parta několika přátel cestuje do Louisiany, kde chtějí strávit společný víkend u jezera. Jejich plány se ovšem velmi rychle změní v noční můru při zjištění, že je navštívila skupinka lidožravých žraloků.(PetriK12)

Informace o filmu Noc žraloka 3D

Režie:

David R. Ellis

Scénář:

Will Hayes

Kamera:

Gary Capo

Hudba:

Graeme Revell

Hrají:

Sara Paxton, Dustin Milligan, Chris Carmack, Katharine McPhee, Chris Zylka, Alyssa Diaz, Joel David Moore, Donal Logue, Sinqua Walls, Joshua Leonard, Christine Bently

Producenti:

Lynette Howell Taylor, Chris Briggs

Střih:

Dennis Virkler

Scénografie:

Jaymes Hinkle

(další profese)

Noc žraloka 3D (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Noc žraloka 3D na ČSFD

34%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/283379-noc-zraloka-3d/