School Days (TV seriál)

Stáhnout School Days (TV seriál)
Shlédnout School Days (TV seriál)

School Days (TV seriál) (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu School Days (TV seriál) (2007):

Cestou vlakem do školy pozoruje Matoko už delší dobu dívku, která se mu velice líbí. Jmenuje se Katsura Kozonoha. Nemá však odvahu ji oslovit. Teprve když se svěří své kamarádce Sekai, dají se věci do pohybu a on začne s Katsurou chodit. Katsura je však velice citlivá a když má dojít k tělesnému kontaktu, je velice nepřístupná. Matoko proto opět hledá pomoc u Sekai, ta ho ovšem už tajně miluje a proto mu celkem ochotně vyhoví. Vzniká tak milostný trojúhelník, který s sebou přináší pochopitelně potíže. Matoko je uchvácen novým světem, který se mu otevřel a brzy do něj vtáhne i jiná děvčata. Katsura je však stále jeho dívkou. Nakonec přijde ovšem chvíle, kdy se musí situace vyjasnit a Matoko si musí vybrat.(Nerat)

Makoto každý deň cestuje vlakom do školy. Tým istým vlakom cestuje aj krásna Kotonaha, do ktorej je Makoto tajne zamilovaný. Zverí sa s tým svojej kamarátke Sekai, ktorá im pomôže zoznámiť sa. Všetko ide bez problémov až do chvíle, kedy Sekai pobozká Makota. Vzniká tak zaujímavý milenecký trojuholník a Makoto sa musí rozhodnúť, ktorú z týchto dvoch dievčat si vyberie. Avšak Kotonaha a Sekai nie sú jediné dievčatá, ktoré k nemu vyznávajú lásku.(TomX2)

Informace o filmu School Days (TV seriál)

Režie:

Keitaró Motonaga

Hrají:

Megu Aširo, Rino Marimo, Čiaki Takahaši, Nene, Tae Okadžima, Rjóko Tanaka, Keiiči Takahaši, Jóko Abe

School Days (TV seriál) (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu School Days (TV seriál) na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/235267-school-days/Diabolik Lovers (TV seriál)

Stáhnout Diabolik Lovers (TV seriál)
Shlédnout Diabolik Lovers (TV seriál)

Diabolik Lovers (TV seriál) (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Diabolik Lovers (TV seriál) (2013):

Yui Komori je obyčajnou stredoškolskou študentkou. Kvôli práci svojho otca sa však musí presťahovať a začne navštevovať novú školu. Ani nevie ako, ale odrazu býva v jednom dome so šiestimi upírskymi bratmi...(Madsbender)

Informace o filmu Diabolik Lovers (TV seriál)

Hudba:

Júki Hajaši

Hrají:

Júki Kadži, Daisuke Hirakawa, Hikaru Midorikawa, Kacujuki Koniši, Kaoru Sasadžima, Kósuke Toriumi, Júko Sasamoto, Takaši Kondó, Hiroko Ušida, Juka Nišigaki, Akane Tomonaga, Kaori Mizuhaši, Rie Suegara

Diabolik Lovers (TV seriál) (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Diabolik Lovers (TV seriál) na ČSFD

41%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/352330-diabolik-lovers/IS: Infinite Stratos (TV seriál)

Stáhnout IS: Infinite Stratos (TV seriál)
Shlédnout IS: Infinite Stratos (TV seriál)

IS: Infinite Stratos (TV seriál) (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu IS: Infinite Stratos (TV seriál) (2011):

V blízké budoucnosti jsou Infinite Stratos, vytvořené japonským vědcem, nejvyspělejší bojové stroje na světě, daleko převyšující všechny ostatní technologie. Díky této ohromné převaze schválí nejvýznamnější státy světa tzv. Aljašskou dohodu, která zaručuje, že IS nebudou použity pro válečné účely. Bohužel pro muže, pouze ženy dokážou řídit tyto stroje. Výjimkou je patnáctiletý Ichika Orimura, jenž jako jediný muž na světě dokáže IS ovládat. Proto je donucen jít na elitní mezinárodní IS akademii, kde jsou trénováni nejlepší piloti z celého světa. Zde je jako jediný chlapec okamžitě středem pozornosti všech dívek a tak začíná jeho rušný školní život.(J-kob)

Orimura Ichika vo svojich 15 rokoch začína navštevovať IS Akadémiu. Tu sa učia mladé dievčatá ovládať IS zbrane, ktoré ich aj ako jediné dokážu obsluhovať. Je to zvláštne, ale Ichika je jediný muž na svete, ktorý tieto zbrane dokáže obsluhovať tiež. Na akadémii je teda obklopený samými ženami, čo mu však nie je až tak príjemné. Stretáva tu aj Shinonono Houki, svoju kamarátku z detstva a dokonca sa s ňou má deliť o internátnu izbu. Aby toho na neho nebolo málo, zistí, že jedným z inštruktorov je i jeho staršia sestra, s ktorou to tiež nebude mať ľahké.(Trip)

Informace o filmu IS: Infinite Stratos (TV seriál)

Režie:

Jasuhito Kikuči

Předloha:

Izuru Jumizuru (kniha)

Scénář:

Činacu Hódžó, Acuhiro Tomioka, Fumihiko Šimo

Hudba:

Masumi Itó

Hrají:

Jumi Hara, Brittney Karbowski, Monica Rial, Kana Hanazawa, Kóki Učijama, Makoto Jasumura, Jukana, Marina Inoue, Mai Kadowaki, Jóko Hikasa, Megumi Tojoguči, Kei Mizusawa, Asami Šimoda, Noriko Šitaja, Saori Seto, Jukari Tamura, Rjóko Tanaka

IS: Infinite Stratos (TV seriál) (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu IS: Infinite Stratos (TV seriál) na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/290022-is-infinite-stratos/Sósei no Aquarion (TV seriál)

Stáhnout Sósei no Aquarion (TV seriál)
Shlédnout Sósei no Aquarion (TV seriál)

Sósei no Aquarion (TV seriál) (2005) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Sósei no Aquarion (TV seriál) (2005):

Informace o filmu Sósei no Aquarion (TV seriál)

Režie:

Šódži Kawamori

Scénář:

Nacuko Takahaši, Hiroši Ónogi, Šódži Kawamori

Hrají:

Masaja Onosaka, Unšó Išizuka, Susumu Čiba, Takuma Terašima, Monica Rial, Tomokazu Sugita, Ajumi Fudžimura, Džun Fukušima, Nobuo Tobita, Kacujuki Koniši, Sanae Kobajaši, Tomoko Kawakami, Sakiko Tamagawa, Jumi Kakazu, Šin Aomori, Hiromi Sató, Júto Kazama, Mako Hjódó

Sósei no Aquarion (TV seriál) (2005) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Sósei no Aquarion (TV seriál) na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/331908-sosei-no-aquarion/Hicugi no Čaika (TV seriál)

Stáhnout Hicugi no Čaika (TV seriál)
Shlédnout Hicugi no Čaika (TV seriál)

Hicugi no Čaika (TV seriál) (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hicugi no Čaika (TV seriál) (2014):

Po stáročia trvajúcej vojne nastal konečne mier. Nie všetci sú z toho nadšení. Bojovníci zrazu nemajú čo robiť. Toru, sabotér bez práce, pri hľadaní niečoho do úst v lese natrafí na zablúdené dievča s veľkou rakvou na chrbte. Krátko na to na nich zaútočí nebezpečný jednorožec. Toru nad ním zvíťazí a získa prácu. Dievča totiž o sebe tvrdí, že je Chaika, dcéra porazeného kráľa, veľmi mocného mága. Vraj sa snaží zozbierať pozostatky tela svojho mŕtveho otca, aby ho ho mohla pochovať. To však nepôjde bez boja. Avšak je tento úmysel dievčaťa úprimný?(Palisander)

Informace o filmu Hicugi no Čaika (TV seriál)

Scénář:

Tóko Mačida

Hrají:

Šúta Morišima, Naomi Ózora, Jošimasa Hosoja, Jasuo Muramacu, Masaki Aizawa, Takaja Haši, Eidži Mijašita, Kaori Sadohara, Hiroki Tóči, Jui Makino, Tecuo Kanao, Činami Hašimoto, Júičiró Umehara, Megumi Ogata, Ajumu Murase, Sarah Emi Bridcutt, Juka Terasaki, Džundži Madžima, Kensuke Sató, Kazutomi Jamamoto, Kótaró Nakamura, Masafumi Kimura, Čika Anzai, Keisuke Kómoto, Tomojuki Marujama, Jumeha Kóda, Saeko Zógó, Júko Hara, Daiki Hamano

Hicugi no Čaika (TV seriál) (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hicugi no Čaika (TV seriál) na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/369769-hicugi-no-caika/Gravitation

Stáhnout Gravitation
Shlédnout Gravitation

Gravitation (1999) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Gravitation (1999):

Ačkoli byla tahle originální video animace natočená o rok dříve než stejnojmenný seriál, její děj se odehrává o něco později. Shindo Shuichi prochází tvůrčí krizí a ani za Boha nemůže vymyslet novou píseň pro svou kapelu Bad Luck. Datum vydání se kvapem blíží a nápad stále nepřichází. Do toho přichází i problémy v komunikaci s Yukim. Když se pak navrch dozví, že tyto problémy v komunikaci způsobil fakt, že Yuki napsal písničku konkurenční kapele, Shuichi propadá zoufalství a odchází od Yukiho. A píseň má být již za týden hotová…(Zíza)

Informace o filmu Gravitation

Režie:

Šin'iči Watanabe, Bob Širahata

Hrají:

Tomokazu Seki, Takehito Kojasu, Juri Amano, Kazuhiko Inoue, Jasunori Macumoto, Kósuke Toriumi, Júko Mizutani, Takeharu Óniši, Osamu Hosoi, Jasuhiko Kawazu, Fudžiko Takimoto

Gravitation (1999) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Gravitation na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/224975-gravitation/Ronja, dcera loupežníka (TV seriál)

Stáhnout Ronja, dcera loupežníka (TV seriál)
Shlédnout Ronja, dcera loupežníka (TV seriál)

Ronja, dcera loupežníka (TV seriál) (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ronja, dcera loupežníka (TV seriál) (2014):

Kouzelné dobrodružství o zbojnici Ronje a jednom velikánském přátelství.Věhlasné studio Ghibli (Naušika z Větrného údolí, Cesta do fantazie, Červená želva) se chopilo klasické pohádkové předlohy Astrid Lindgrenové. Ze spojení vzešlo podmanivé dobrodružství o Ronje; malé hrdince z loupeživého klanu, která žije na hradě v divokých lesích, obklopená kouzelným světem bludiček, harpyjí a trpaslíků. Ronja najde přítele v Birkovi, jenž naneštěstí patří do znepřáteleného rodu pobertů. Podaří se dětem smířit dvě tlupy, od pradávna znesvářené na život a na smrt?(Česká televize)

Byla to bouřlivá noc plná blesků, hromů a smíchu harpyjí, když malá Ronja, dcera Lovis a Mattise - náčelníka loupežníků, poprvé spatřila svět. A také to byla noc, kdy mocný blesk zničil část jejího rodného hradu. Tehdy její matka řekla, že i přes svou nepatrnost si dokázala zajistit pořádně bouřlivý příchod. Z Ronji vyrostlo zdravé, živé a veselé dítě, ale protože se narodila otci, který se o ni celou dobu strachoval jako o ten nejcennější poklad, trvalo dlouho, než Mattis pochopil, že dceru doma věčně držet nemůže. Pokud by po něm totiž jednoho dne měla skutečně převzít náčelnickou židli, je nejvyšší čas, aby se seznámila s okolním lesem a vším, co k němu patří. A protože je Ronja dcerou loupežnickou, má pod čepicí a odvahy na rozdávání, v lese se ihned cítí jako ryba ve vodě. Nastal čas na pořádná dobrodružství.(EMIA)

Informace o filmu Ronja, dcera loupežníka (TV seriál)

Režie:

Goró Mijazaki

Hudba:

Satoši Takebe

Hrají:

Mika Doi, Rintaró Niši, Mucumi Sasaki, Takeaki Masujama

Ronja, dcera loupežníka (TV seriál) (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ronja, dcera loupežníka (TV seriál) na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/389277-ronja-dcera-loupeznika/Amnesia (TV seriál)

Stáhnout Amnesia (TV seriál)
Shlédnout Amnesia (TV seriál)

Amnesia (TV seriál) (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Amnesia (TV seriál) (2013):

Dívka Heroine je na první pohled zcela obyčejná. V jejím životě se však přihodí něco, co způsobí, že úplně ztratí paměť. Ví pouze to, že se 1. srpna probudila na pohovce v neznámé kavárně, ale neví proč. V její blízkosti se zjeví chlapec, který si říká Orion a kterého vidí pouze Heroine, a měla by ho znát. Orion se jí snaží různě pomoci, aby se rozpomenula na svoji minulost, ale vracejí se jí pouze útržky. Postupně se poznává s lidmi ze své minulosti, kterým se zprvu snaží tajit, že si je nepamatuje a doufá, že se jí vzpomínky navrátí. Pomalu se seznamuje se situací, ale když se jednoho dne probudí, najednou zjistí, že se vrátila zase zpět do 1. srpna a vše, co se jí nově přihodilo, se nikdy nestalo. Lidé mají jinou povahu, jiná zaměstnání i jiné sociální vazby a samotná Heroine má zcela jiného partnera. Jediné, co jí zůstává, jsou nové vzpomínky.(EMIA)

Informace o filmu Amnesia (TV seriál)

Scénář:

Tóko Mačida

Hrají:

Akira Išida, Tecuja Kakihara, Činacu Akasaki, Satoši Hino, Kišó Tanijama, Kóki Mijata, Kaori Nazuka, Kjóko Narumi, Hiromi Igaraši, Hidenori Takahaši, Takeaki Masujama

Amnesia (TV seriál) (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Amnesia (TV seriál) na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/331651-amnesia/Freezing (TV seriál)

Stáhnout Freezing (TV seriál)
Shlédnout Freezing (TV seriál)

Freezing (TV seriál) (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Freezing (TV seriál) (2011):

Děj se odehrává v blízké budoucnosti, kdy je planeta Země napadena mimozemšťany z jiné dimenze zvané Nova. Obrannou linii naší planety tvoří geneticky modifikované bojovnice Pandoras doprovázené mladými muži Limiters, kteří dovedou mrazit a tím zpomalovat protivníky.
Bridgette L. Satellizer, nebo-li Untouchable Queen, je neporaženou bojovnicí akademie. To vše se ale změní v momentě, kdy je vyzvána k souboji o první místo. Během boje je vyrušena nově příchozím studentem Kazuya Aoi, který si ji splete se svou sestrou. Toto vyrušení stojí Bridgette první místo, ale přinese ji nové přátelství.(Axiris)

Zem bola napadnutá a zmieta sa v bojoch s mimozemšťanmi z dimenzie Nova. Účinnú zbraň proti nepriateľovi poskytuje špeciálna škola, ktorá trénuje geneticky upravené dievčatá – Pandory a ich partnerov – Obmedzovačov. Hlavný hrdina, chlapec menom Kazuya Aoi, sa v tejto škole zoznámi s neobvyklým dievčaťom Bridgette L. Satellizer, ktorá je najsilnejšia Pandora vo svojej triede. Napriek varovaniam priateľov, sa Aoi rozhodne byť jej Obmedzovačom.(Trip)

Informace o filmu Freezing (TV seriál)

Režie:

Takaši Watanabe

Scénář:

Takao Jošioka

Hudba:

Masaru Jokojama

Hrají:

Mamiko Noto, Akeno Watanabe, Izumi Kitta, Nobuhiko Okamoto, Rumi Ókubo, Jú Asakawa, Rie Kugimija, Kana Hanazawa, Juri Amano, Marina Inoue, Sajaka Óhara, Ami Košimizu, Kana Ueda, Kaori Sadohara, Júko Kaida, Aja Učida, Rieko Takahaši, Nacuko Kuwatani, Fumie Mizusawa, Micuhiro Ičiki

Freezing (TV seriál) (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Freezing (TV seriál) na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/290026-freezing/Freezing Vibration (TV seriál)

Stáhnout Freezing Vibration (TV seriál)
Shlédnout Freezing Vibration (TV seriál)

Freezing Vibration (TV seriál) (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Freezing Vibration (TV seriál) (2013):

Bezprostredné pokračovanie príbehu z prvej série. Najschopnejšie dievčatá z celého sveta sú preložené na tajnú základňu na Aljaške, kde prebieha projekt, ktorého cieľom je vycvičiť bojovníčky aj z dievčat, ktoré nemajú vrodené mimoriadne schopnosti. Na prvý pohľad to vyzerá ako chvályhodná snaha zvyšujúca šance ľudstva na prežitie. Nie je to však celá pravda...(Palisander)

Informace o filmu Freezing Vibration (TV seriál)

Režie:

Takaši Watanabe

Hudba:

Masaru Jokojama

Hrají:

Mamiko Noto, Izumi Kitta, Rie Kugimija, Suzuko Mimori, Ai Kajano, Kendži Nodžima, Miki Itó, Kana Hanazawa, Juri Amano, Marina Inoue, Himika Akaneja, Sacuki Jukino, Júko Kaida, Rikako Jamaguči, Aja Učida, Takaši Macujama, Micuhiro Ičiki

Freezing Vibration (TV seriál) (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Freezing Vibration (TV seriál) na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/352340-freezing-vibration/