Nelítostná (festivalový název)

Stáhnout Nelítostná (festivalový název)
Shlédnout Nelítostná (festivalový název)

Nelítostná
(festivalový název) (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nelítostná
(festivalový název) (2017):

Sook-hee se od raného věku učila zabíjet. Jihokorejská bezpečností agentura jí slíbí svobodu a druhou šanci na život po deseti letech služby spící agentky a nájemné vražedkyně. Jenže v jejím životě se nečekaně objevují dva muži, se kterými vyvstávají otázky její temné minulosti.(Filmasia)

Když byla Sook-hee (Ok-bin Kim) malá, zabili jí otce a v kriminální organizaci z ní vychovali nájemnou vražedkyni. Po smrti svého mentora (Ha-gyoon Sin) dostane Sook-hee šanci pracovat jako vládní agentka. Když se po několika letech konečně zdá, že její život začíná být normální, vrátí se jí do života minulost.(LangiJ)

Informace o filmu Nelítostná
(festivalový název)

Režie:

Byeong-gil Jeong

Scénář:

Byeong-gil Jeong

Kamera:

Jung-hun Park

Hudba:

Ja-wan Koo

Hrají:

Ok-bin Kim, Ha-kyun Shin, Joon Seong, Seo-hyeong Kim, Eun-ji Jo, Seung-joon Lee, Hae-gyoon Jeong, Cheol-min Park, Dae-han Ji, Jin-seok Kwak, Hye-na Kim, Jin-young Yoon

Nelítostná
(festivalový název) (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nelítostná
(festivalový název) na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/480241-nelitostna/Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery

Stáhnout Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery
Shlédnout Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery

Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery (2004) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery (2004):

To je něco! Taková monstrózní parta příšer tady ještě nebyla! Dejte ty nechuťáky dohromady se Scooby-Dooem a ostatními ze společnosti Záhady s.r.o., a získáte dokonalý recept na rodinnou zábavu. Maskovaný mizera se rozhodne zničit městečko Coolsville strojem, který vytváří skutečné verze dřívějších nepřítel společnosti Záhady s.r.o. jako Megavoltič, Cukrový vatovec, Kostrouni a Pteroduchtyl. Fred (Freddie Prinze Jr.), Daphne (Sarah Michelle Gellar), Shaggy (Matthew Lillard), Velma (Linda Cardellini) a Scooby-Doo se pustí do vyšetřování, které zanechá v Shaggym a Scoobym pochybnosti o jejich roli v Záhadách s.r.o. Celí nedočkaví předvést své detektivní schopnosti, vymyslí svůj tajný plán, jak celou záhadu vyřešit. Dokážou všichni společně rozmotat jejich nejspletitější případ? K vytvoření tohoto zábavně ztřeštěného filmu přispěli svou účastí také Seth Green, Alicia Silverstone a Peter Boyle.
To musíte vidět!(oficiální text distributora)

Nemilosrdný psí bojovník bojující proti zločinu se spolu s přáteli musí postavit největší výzvě své kariéry. Maskovaný padouch totiž disponuje strojem na výrobu strašidel. A tak je třeba se postavit všem děsivým monstrům najednou. A vyděšení obyvatelé města jim práci zrovna moc neulehčí.(CrypzzXD)

Informace o filmu Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery

Režie:

Raja Gosnell

Scénář:

James Gunn

Kamera:

Oliver Wood

Hudba:

David Newman

Hrají:

Freddie Prinze Jr., Sarah Michelle Gellar, Matthew Lillard, Seth Green, Linda Cardellini, Tim Blake Nelson, Peter Boyle, Chris Gauthier, Alicia Silverstone, Andrew Jackson, Kevin Durand, Karin Konoval, Catherine Lough Haggquist, Emily Tennant, Wally Wingert, Brandon Jay McLaren, C. Ernst Harth, Kimani Ray Smith, A.C. Peterson, Brenna O'Brien, Calum Worthy, Paul Becker, Stephen E. Miller, Peter New, Kwesi Ameyaw, Ingrid Torrance, Victor Formosa, Everick Golding, Karen Holness, Bill Mondy, Zahf Paroo

Producenti:

Richard Suckle, Charles Roven

Střih:

Kent Beyda

Scénografie:

Bill Boes

Kostýmy:

Leesa Evans

(další profese)

Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery (2004) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery na ČSFD

40%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/91847-scooby-doo-2-nespoutane-prisery/