Ruce pryč

Stáhnout Ruce pryč
Shlédnout Ruce pryč

Ruce pryč (1999) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ruce pryč (1999):

Jimmy pracuje jako vyvolávač ve stripteasovém klubu Kings Cross a právě když se chystá proniknout do světa zločinu potkává Alex, dívku svých snů. Místní drogový magnát Pando najme Jimmyho jako kurýra. Jimmymu se to zdá jako jednoduchý obchod a proto neodmítne. Jenže vše se hrozně zamotá, když mu Helen a Pete, dvě děti ulice, ukradnou prachy, které má doručit(oficiální text distributora)

Informace o filmu Ruce pryč

Režie:

Gregor Jordan

Scénář:

Gregor Jordan

Hudba:

Cezary Skubiszewski

Hrají:

Heath Ledger, Bryan Brown, Rose Byrne, David Field, Susie Porter, Tom Long, Kieran Darcy-Smith, Jerome Ehlers, Steve Le Marquand, Richard Carter, Mitchell Butel, Warwick Young, Moya O'Sullivan, Steven Vidler

Producenti:

Marian Macgowan, Mark Turnbull

Střih:

Lee Smith

Zvuk:

Lee Smith

Scénografie:

Steven Jones-Evans

(další profese)

Ruce pryč (1999) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ruce pryč na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/18849-ruce-pryc/Wisdom

Stáhnout Wisdom
Shlédnout Wisdom

Wisdom (1986) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Wisdom (1986):

John Wisdom (Emilio Estevez) potřebuje nutně práci, aby mohl platit nájemné. Ale má to jeden háček, John je v podmínce za to, že si po promoci půjčil cizí auto bez dovolení, a tak je hledání práce dost složitá záležitost. Po několika marných pokusech se s přítelkyní (Demi Moore) rozhodnou vloupat se do několika bank, aby zničili tamní hypoteční záznamy, což ale upoutá pozornost policie.(Jenda)

Informace o filmu Wisdom

Režie:

Emilio Estevez

Scénář:

Emilio Estevez

Kamera:

Adam Greenberg

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Demi Moore, Emilio Estevez, Tom Skerritt, Veronica Cartwright, Ernie Lively, Charlie Sheen, Bill Henderson, Gene Ross, William Allen Young, Estee Chandler, Santos Morales

Producenti:

Bruce McNall, Bernard Williams

Střih:

Michael Kahn

Scénografie:

Dennis Gassner

(další profese)

Wisdom (1986) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Wisdom na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/2587-wisdom/Inspektor Regan

Stáhnout Inspektor Regan
Shlédnout Inspektor Regan

Inspektor Regan (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Inspektor Regan (2012):

Říkají o něm, že je dinosaurus, on to však bere jako poklonu.Detektiv inspektor Jack Regan vede slavný přepadový oddíl londýnské policie a je to policista starého střihu, tvrdý jako žula. Výsledky má, jeho drsné metody se však pomalu přestávají vedení policie zamlouvat. Nedávají spát především důstojníkovi z oddělení vnitřních záležitostí Ivanu Lewisovi, který by Jacka asi nenáviděl ještě mnohem víc, kdyby tušil o jeho milostném poměru se svou atraktivní ženou Nancy. Zatím jen pozorně sleduje práci Jackova útvaru a čeká na jakoukoli chybu. Když Regan neuposlechne rozkaz, rozpoutá se v centru Londýna přestřelka mezi bankovními lupiči a policií, která Jackovi zláme vaz. Je suspendován a posléze i zatčen a uvězněn. Ještě ale není vše ztraceno, Regan i jeho tým udělají vše pro to, aby očistili svou pověst a zajistili průchod spravedlnosti.Britský akční kriminální film Inspektor Regan volně navazuje na stejnojmenný seriál ze 70. let, jehož postavy přenáší ve zbrusu novém kabátu do 21. století. Režisér a spoluscenárista Nick Love sází především na moderní vizuální styl, dynamicky nasnímané akční sekvence a herecký výkon proslulého představitele drsných mužů Raye Winstonea.(Česká televize)

Ak chceš chytiť zločinca, konaj ako zločinec.Jack Regan je staromódny londýnsky policajt, ktorého drsné metódy prinášajú dobré výsledky. A to nedáva spať dôstojníkovi z oddelenia vnútorných záležitostí Ivanovi Lewisovi. Zúril by však oveľa viac, keby vedel, že Regan mal aférku s jeho mladou ženou Nancy. Keď Regan neuposlúchne rozkaz, v centre Londýna sa rozpúta prestrelka medzi bankovými lupičmi a políciou, pričom zahynie aj jeho kolegyňa Nancy Lewisová. Regana suspendujú, vyhodia z polície a napokon zatknú. Napokon mu pomôže jeho protežant, mladý a nepodplatiteľný kolega  George Carter a za nitky potiahne aj jeho nadriadený, Frank Haskins. Regana prepustia, aby ďalej mohol bojovať so zločincami z Gravesend Marina a udržal dobrú povesť svojej lietajúcej londýnskej policajnej jednotky, nazývanej The Sweeney.(TV JOJ)

Jack Regan (Ray Winstone) je drsný policajt metropolitnej jednotky nazývanej "The Sweeney". Po neuposlúchnutí rozkazu sa púšťa do akcie, pri ktorej však zahynie jeho kolegyňa (Hayley Atwell), s ktorou má i pomer. Jej muž, šéf Interného oddelenia, sa ho za neuposlúchnutie rozkazu, ale hlavne za jej smrť, rozhodne odstaviť zo služby, zmraziť všetky zdroje financií a vziať mu vlastne celý jeho život. Z Regana sa stáva štvanec, ktorý sa môže spoľahnú iba na jedinú osobu - mladého a nepodplatiteľného kolegu Georgea Cartera (Ben Drew).(sochoking)

Informace o filmu Inspektor Regan

Režie:

Nick Love

Scénář:

Nick Love

Kamera:

Simon Dennis

Hudba:

Lorne Balfe

Hrají:

Ray Winstone, Ben Drew, Damian Lewis, Hayley Atwell, Allen Leech, Steven Mackintosh, Alan Ford, Caroline Chikezie, Steven Waddington, Paul Anderson, Allan Corduner, Ed Skrein, Kara Tointon, Joan Blackham, Lee Whitlock, Julia Deakin, Terry Lee Coker, Nick Nevern, Chris Cowlin, Max Bennett, Mick Slaney, George Anton, Matthew David McCarthy, Josh Myers, Jonas Khan, Dean Roberts

Producenti:

Christopher Simon, Allan Niblo, Rupert Preston, James Richardson

Střih:

James Herbert

Scénografie:

Morgan Kennedy

Kostýmy:

Andrew Cox

(další profese)

Inspektor Regan (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Inspektor Regan na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/314364-inspektor-regan/Ve velkém stylu

Stáhnout Ve velkém stylu
Shlédnout Ve velkém stylu

Ve velkém stylu (1979) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ve velkém stylu (1979):

O bankovní loupeži, která měla zbavit tři muže pocitu trpké nečinnosti.(oficiální text distributora)

Al, Joe a Willie jsou tři kamarádi v důchodovém věku, kteří jsou už posedáváním v parku a krmením holubů unaveni. Jejich malá penze taky není povzbudivá a tak se rozhodnou vyloupit ve městě banku.(fujarik)

Informace o filmu Ve velkém stylu

Režie:

Martin Brest

Scénář:

Martin Brest

Kamera:

Billy Williams

Hudba:

Michael Small

Hrají:

George Burns, Art Carney, Lee Strasberg, Charles Hallahan, Pamela Payton-Wright, Mark Margolis, Paul L. Smith, Angelique Pettyjohn, Christopher Wynkoop, Tony DiBenedetto

Producenti:

Fred T. Gallo

Střih:

Carroll Timothy O'Meara, Robert Swink

Scénografie:

Stephen Hendrickson

Kostýmy:

Anna Hill Johnstone

(další profese)

Ve velkém stylu (1979) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ve velkém stylu na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/930-ve-velkem-stylu/Řidič

Stáhnout Řidič
Shlédnout Řidič

Řidič (1978) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Řidič (1978):

Řidič je vyhledávaný specialista na nelegální práce: řídí auta, která odvážejí lupiče z místa zločinu. Jeho výjimečný talent mu zatím dopomohl k tomu, aby nebyl chycen a zatčen. Po jedné z dalších honiček s policií se však jednomu z detektivů podaří jej konečně zadržet. Řidič dostává na výběr - buď půjde do vězení, nebo bude osvobozen za předpokladu, že pomůže usvědčit ostatní lupiče...(oficiální text distributora)

Kriminální drama sleduje postavu muže, který řídí auta, jenž odvážejí lupiče z místa zločinu. Jeho výjimečný talent mu zatím dopomohl k tomu, aby nebyl chycen a zatčen. Po jedné z dalších honiček s policií se však jednomu z detektivů podaří jej konečně zadržet. Řidič dostává na výběr, buď půjde do vězení, nebo bude osvobozen, ovšem za podmínky že dopomůže usvědčit ostatní lupiče.(Jeanne)

Informace o filmu Řidič

Režie:

Walter Hill

Scénář:

Walter Hill

Kamera:

Philip H. Lathrop

Hudba:

Michael Small

Hrají:

Ryan O'Neal, Bruce Dern, Isabelle Adjani, Ronee Blakley, Matt Clark, Felice Orlandi, Peter Jason, Bob Minor, Nick Dimitri, Allan Graf, Rudy Ramos

Producenti:

Lawrence Gordon

Střih:

Robert K. Lambert, Tina Hirsch

Kostýmy:

Jennifer L. Parsons

(další profese)

Řidič (1978) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Řidič na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/4334-ridic/Přeber si to znovu

Stáhnout Přeber si to znovu
Shlédnout Přeber si to znovu

Přeber si to znovu (2002) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Přeber si to znovu (2002):

Mafiánský boss Paul Vitti (Robert De Niro) je pár dní před propuštěním z věznice Sing Sing a agenti FBI se začínají rojit. Vypadá to na další zhroucení a tak je opět povolán doktor Sobel (Billy Crystal), aby nahlédl do temnot gangsterovy duše. A dojde k nejhoršímu. Vitti je podmínečně propuštěn s tím, že se o něj dr. Sobel bude starat dnem i nocí. A co hůř ubytuje si ho u sebe doma. Vitti se snaží začlenit se do běžného života seč mu síly stačí, jenže práce ve zlatnictví, restauraci, či prodejně aut se dá jen těžko sladit s návyky všemocného mafiána...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Přeber si to znovu

Režie:

Harold Ramis

Scénář:

Peter Steinfeld, Harold Ramis, Peter Tolan

Kamera:

Ellen Kuras

Hudba:

David Holmes

Hrají:

Robert De Niro, Billy Crystal, Lisa Kudrow, Joe Viterelli, Cathy Moriarty, Callie Thorne, John Finn, Reg Rogers, Joe D'Onofrio, Vinny Vella, William DeMeo, Joseph P. Reidy, Demetri Martin, Bob Cea, Anthony LaPaglia, Steven Kampmann, Donnamarie Recco, Paul Herman, Thomas Rosales Jr., Dave Salerno, Joey Diaz, Evan Mathew Weinstein, Gina Lynn, Rebecca Schull, Joseph Bono, Chris Tardio, Joyce Brothers

Producenti:

Paula Weinstein, Jane Rosenthal

Střih:

Andrew Mondshein

Scénografie:

Wynn Thomas

Kostýmy:

Aude Bronson-Howard

(další profese)

Přeber si to znovu (2002) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Přeber si to znovu na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/7565-preber-si-to-znovu/