Plameny vášně (TV seriál)

Stáhnout Plameny vášně (TV seriál)
Shlédnout Plameny vášně (TV seriál)

Plameny vášně (TV seriál) (2003) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Plameny vášně (TV seriál) (2003):

Juan, Oscar a Franco jsou bratři, kteří mají ještě sestru Libii. Ta je mladá, krásná a zamilovaná do bohatého Bernarda Elizonda, který je o hromadu let starší než ona. Libia otěhotní, ale Bernardo má nehodu na koni a umírá. Zdrcená dívka se teprve nyní dozvídá, že Bernardo byl ženatý a měl tři dcery potom spáchá sebevraždu. Její bratři chtějí pomstím sestřinu smrt a vydávají se do domu rodiny Elizondo. Tam potkají tři krásné sestry - Jimenu, Saritu a Normu. Norma je vdaná, ale její manželství s Fernandem není šťastné. Bratři plánují pomstu, nechají se zaměstnat v domě Elizondových, ale co se stane, když se do krásných sester zamilují?(misulin)

Informace o filmu Plameny vášně (TV seriál)

Režie:

Rodrigo Triana

Hrají:

Danna García, Mario Cimarro, Paola Rey, Juan A. Baptista, Natasha Klauss, Michel Brown, Ana Lucía Domínguez, Juan Pablo Shuk, Jorge Cao, Zharick León, Juan Sebastián Aragón, Lorena Meritano

Plameny vášně (TV seriál) (2003) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Plameny vášně (TV seriál) na ČSFD

41%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/165597-plameny-vasne/Klub 54

Stáhnout Klub 54
Shlédnout Klub 54

Klub 54 (1998) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Klub 54 (1998):

Kdo si pamatuje, co se tam dělo, ten tam ve skutečnosti nebyl! V 80. letech se diskotéka na 54. ulici na Manhattanu stala centrem nočního života New Yorku. Klub 54 ztělesňoval puls a duši té doby. V něm se odehrával život se všemi radostmi - hudbou, tancem módou, volným sexem, drogami a obdivem slavných osobností - všichni zde žili naplno a cítili se jako v transu! Z newyorského předměstí New Jersey se 19ti letý Shane dostal do víru života v Klubu 54. Našel si zde zaměstnání i novou rodinu - číšníka Grega, který snil o tom, že bude vrchním barmanem, a jeho krásnou manželku Anitu, která zas toužila být zpěvačkou. A díky televizní hvězdičce Julii Blackové zde pozná i lásku. Nic však není tak jednoduché a tato parta mladých lidí prožívá nonstop párty - lásku, naděje, vzestupy i pády svých životů v rytmu diskotéky, pod zářivými světly nejlepšího klubu na světě - klubu 54.(oficiální text distributora)

Mladičký Shane (Ryan Phillipe) snil o hvězdách, vždy když se z jerseyského předměstí díval přes řeku na siluetu mrakodrapů na Manhattanu. Nachází se tam totiž legendární Studio 54, kde se jeho sny můžou splnit. Neomezený vládce tohoto klubu Steve Rubell (Mike Myers) mu jednoho dne pokyne, že do něj smí vstoupit - pokud si svlékne košili. Vzestup a pád klubu, ve kterém bylo vše možné, kde v koutě sedával Andy Warhol a kde se psala kulturní historie, se protíná s Shaneovou cestou vzhůru do uzavřené newyorské společnosti nových celebrit. Vše také komplikují jeho propletené vztahy s vlivnými muži i ženami a hlavně manželskou dvojicí přátel. Hvězdně obsazený film (také Salma Hayek a Neve Campbell) byl však před původním uvedením radikálně přestříhán. Unikátní režisérská verze rekonstruuje z nikdy neviděného materiálu původní, temnější a divočejší vizi chvíle, kdy parketu pod odlesky z diskokoulí vládla krása, sex a drogy a zdálo se, že večírek nikdy neskončí.(Mezipatra)

Informace o filmu Klub 54

Režie:

Mark Christopher

Scénář:

Mark Christopher

Kamera:

Alexander Gruszynski

Hudba:

Marco Beltrami

Hrají:

Ryan Phillippe, Salma Hayek, Neve Campbell, Mike Myers, Sela Ward, Breckin Meyer, Sherry Stringfield, Ellen Albertini Dow, Heather Matarazzo, Cameron Mathison, Noam Jenkins, Skipp Sudduth, Daniel Lapaine, Erika Alexander, Domenick Lombardozzi, Mark Ruffalo, Kohl Sudduth, Lorri Bagley, Lauren Hutton, Arthur J. Nascarella, Michael York, Michael Pitt, Cindy Crawford, Heidi Klum, Donald J. Trump, Art Garfunkel, Peter Bogdanovich, Valerie Perrine, Sheryl Crow, Ron Jeremy, Beverly Johnson, Louis Negin, Victor Browne, Brooke Lewis, Jimmy Carter, Ájatolláh Chomejní, Anthony Reynolds, Frederique Van Der Wal, Vieslav Krystyan, James Binkley, Robert Bauer

Střih:

Lee Percy

Scénografie:

Kevin Thompson

Kostýmy:

Ellen Lutter

(další profese)

Klub 54 (1998) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Klub 54 na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/1518-klub-54/Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál)

Stáhnout Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál)
Shlédnout Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál)

Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál) (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál) (2016):

Osamělý mladý kapitán Chiharu Kashima je vedoucí oddělení Řešení krizových situací. Má pověst muže pracujícího desetkrát více než ostatní, vše řeší sám bez asistence podřízených. V baru si k němu přisedne přátelský mladík Toyohi Utsumi, který vykonává jen různá krátkodobá zaměstnání, aby mohl cestovat po světě. Debata při společném popíjení je sblíží, Toyohi Utsumi Kashimovi při loučení vyzná lásku, ale Kashima se snaží nebrat to vážně. V práci mu bývalý spolužák doporučuje nepracovat tak tvrdě kvůli zdraví. Kashima se večer opět staví v baru, kde na něj čeká Toyohi, který ho nenechá utéct. Nakonec si dohodnou první rande, které pro Kashimu skončí velice nepříjemně a navíc kvůli tomu selže v práci. Kashima se rozhodne vztah s Toyohi okamžitě ukončit a tlačí na sebe v práci víc než dřív. V důsledku toho v kanceláři zkolabuje, ztratí své magické schopnosti a tím i svůj smysl života...Velice civilní příběh o tom, k čemu může vést přepracovanost a že láska je skutečně lékem na všechno. Děj je zasazen do alternativní přítomnosti, v níž je magie pouhou nadstandardní schopností, která dotyčné předurčuje k výkonu rutinních povolání ve státní správě. Nejedná se o fantasy nabité efektními kouzly, souboji a spoustou příšer, ale o romantiku, v níž dva naprosto rozdílní lidé hledají cestu k sobě.(bergenia)

Informace o filmu Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál)

Režie:

Sóbi Jamamoto

Hrají:

Júki Ono, Taku Jaširo

Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál) (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál) na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/418923-kono-dansi-maho-ga-osigoto-desu/Na lovu

Stáhnout Na lovu
Shlédnout Na lovu

Na lovu (1980) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Na lovu (1980):

Jak mohou dosvědčit fanoušci Nelítostného souboje, Serpica či Moře lásky, role drsných, odhodlaných detektivů nejsou Al Pacinovi cizí. Ve filmu Na lovu se ovšem noří do ještě bouřlivějších vod, neboť se jako newyorský policista infiltruje do temné sadomasochistické subkultury, aby odhalil sériového vraha homosexuálů. Stále kontroverzní a stále strhující detektivka, vtahující diváky do svého nebezpečného a přesto fascinujícího světa, je dílem Williama Friedkina (Vymítač ďábla, Francouzská spojka), který se vedle režie podepsal i pod scenáristickou adaptaci románu Geralda Walkera. Naprostým vrcholem filmu ovšem zůstává herecký výkon Al Pacina v roli muže, jehož vlastní identitu a vztahy vyšetřování případu poznamená navždy.(Magic Box)

V New Yorku došlo k sérii vražd sadomasochistických homosexuálů. Kriminalista Burns, jenž je podobný poslední oběti, je do tohoto prostředí poslán jako volavka...(Pumiiix)

Informace o filmu Na lovu

Režie:

William Friedkin

Scénář:

William Friedkin

Kamera:

James A. Contner

Hudba:

Jack Nitzsche

Hrají:

Al Pacino, Paul Sorvino, Karen Allen, Richard Cox, Don Scardino, Joe Spinell, Jay Acovone, Barton Heyman, Ed O'Neill, James Remar, Mike Starr, Leo Burmester, Powers Boothe, Jimmie Ray Weeks, James Hayden, William Russ, Kirsten Baker, Gene Davis, Keith Prentice, Allan Miller, Randy Jurgensen, Burr DeBenning, James Sutorius

Producenti:

Jerry Weintraub

Střih:

Bud S. Smith

Kostýmy:

Robert De Mora

(další profese)

Na lovu (1980) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Na lovu na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/3188-na-lovu/U Konce světa

Stáhnout U Konce světa
Shlédnout U Konce světa

U Konce světa (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu U Konce světa (2013):

Tahle putyka, stojící v ospalém městečku Newton Haven, je zajímavá snad jen tím, že má být cílem velmi odvážného pivního maratónu pětice kamarádů. Ti se ho pokusili „doběhnout" už před lety, ale tehdy na ně bylo tempo 12 piv – 12 hospod – 1 noc příliš zběsilé. Pak je osud zavál na všechny strany, než se Gary (Simon Pegg), který v životě nic nedokázal, rozhodl, že dokáže dokončit alespoň legendární tah po hospodách v Newton Haven. Přemluví ostatní kumpány (Nick Frost, Paddy Considine, Martin Freeman, Eddie Marsan) a společně se po letech vydají domů, aby se stali nesmrtelnými. Jenže Newton Haven je nevítá zrovna s otevřenou náručí. Stačí prvních pár piv a několik velmi bizarních příhod, aby si uvědomili, že v tomhle městě něco nebo někdo smrdí. Najednou nebojují jen o úspěšné strávení dalšího piva, ale i o vlastní krky. Cesta do hospody U Konce světa se zdá být najednou mnohem náročnější, než čekali. Jenže vy byste to vzdali, kdybyste si měli naplnit sen z mládí? A jen tak mimoděk přitom zachránili celé lidstvo?(CinemArt CZ)

Partička dávných kamarádů se po letech sejde v rodném městě, aby dotáhli do konce flám, který kdysi načali. Suchá britská komedie, tentokrát říznutá žánrem sci-fi, završuje volnou trilogii žánrových parodií, která začala filmem Soumrak mrtvých a Jednotka příliš rychlého nasazení. Tentokrát nechybí složité existenciální otázky, ani pivo, ani mimozemšťané, natož záchrana lidstva.(Fresh Film Fest)

Pět přátel se po dvaceti letech znovu setká a uspořádá si "menší" pivní maraton. Snaží se dostat do bájné hospody World's end. Chtějí se vyrovnat se svou minulostí i přítomností a při tom zjistí, že budou muset nakonec bojovat ne jen o svou budoucnost, ale o přežití celého lidstva.(stLukaz)

Informace o filmu U Konce světa

Režie:

Edgar Wright

Scénář:

Simon Pegg, Edgar Wright

Kamera:

Bill Pope

Hudba:

Steven Price

Hrají:

Simon Pegg, Nick Frost, Martin Freeman, Rosamund Pike, Eddie Marsan, Paddy Considine, Pierce Brosnan, David Bradley, Bill Nighy, Mark Heap, Rafe Spall, Michael Smiley, Alice Lowe, Darren Boyd, Julian Seager, Gabriel Constantin, Jonathan Aris, Nicholas Burns, Sophie Evans, Steve Oram, Teddy Kempner, Mark Kempner, Julia Deakin, Adam Prickett, Ken Bones, Ricky Champ, Chris Cowlin

Producenti:

Tim Bevan, Nira Park, Eric Fellner

Střih:

Paul Machliss

Scénografie:

Marcus Rowland

Kostýmy:

Guy Speranza

(další profese)

U Konce světa (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu U Konce světa na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/264077-u-konce-sveta/