Hektorova cesta aneb hledání štěstí

Stáhnout Hektorova cesta aneb hledání štěstí
Shlédnout Hektorova cesta aneb hledání štěstí

Hektorova cesta aneb hledání štěstí (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hektorova cesta aneb hledání štěstí (2014):

Hektor je výstřední psychiatr, který je čím dál nespokojenější se svým zaběhlým způsobem života. Své přítelkyni Claře se jednou svěří, že si připadá jako podvodník - přestože ještě nic pořádného nezažil, nabízí rady pacientům, jejichž stav se ani trochu nelepší. A tak se Hektor rozhodne opustit svůj pošetilý, jednotvárný život. Vyzbrojen nezměrnou odvahou a zvědavostí dítěte se vypraví na cestu kolem světa v naději, že se mu podaří najít tajný recept na opravdové štěstí. A tak začíná hrdinské dobrodružství s velmi legračními výsledky. Film Hektorova cesta aneb hledání štěstí, který natočil režisér Peter Chelsom podle celosvětově úspěšného stejnojmenného románu, vypráví podnětný, vzrušující a veselý příběh.(HBO Europe)

Podle úspěšného románu Le voyage d'Hector ou la recherche du bonheur francouzského psychiatra Françoise Lelorda natočil režisér Peter Chelsom příběh mladého psychiatra Hectora (Simon Pegg), který se vypraví na inspirující a objevitelskou pouť napříč zeměkoulí, aby poodhalil tajemství lidské duše a jejího štěstí.(charlie_ando)

Informace o filmu Hektorova cesta aneb hledání štěstí

Režie:

Peter Chelsom

Scénář:

Peter Chelsom, Maria von Heland, Tinker Lindsay

Kamera:

Kolja Brandt

Hudba:

Dan Mangan, Jesse Zubot

Hrají:

Simon Pegg, Rosamund Pike, Toni Collette, Stellan Skarsgård, Jean Reno, Barry Atsma, Christopher Plummer, Chris Gauthier, Togo Igawa, Veronica Ferres, Chad Willett, Ming Zhao, Rebecca Davis, Tracy Ann Oberman, Gabrielle Rose, Michael Adamthwaite, Vincent Gale, Aaron Le, Bruce Fontaine, Alexandra Doyle, Jakob Davies, Jordan Schartner, Hannah Longworth, Mary Twala, Charles Baloyi, Akin Omotoso, Aiden Longworth, Marcus Shakesheff, Anthony Oseyemi

Producenti:

Phil Hunt, Compton Ross, Christian Angermayer, Judy Tossell, Trish Dolman

Střih:

Claus Wehlisch

Scénografie:

Michael Diner

Kostýmy:

Guy Speranza

(další profese)

Hektorova cesta aneb hledání štěstí (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hektorova cesta aneb hledání štěstí na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/279762-hektorova-cesta-aneb-hledani-stesti/Náhradní plán

Stáhnout Náhradní plán
Shlédnout Náhradní plán

Náhradní plán (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Náhradní plán (2011):

Přestože je Jeanovi už 35 let, stále ještě žije se svou matkou v malém městečku na Korsice, kde pracuje jako šéfkuchař v rodinné restauraci. V zoufalství, že je jeho budoucnost již dávno předurčena, se této restaurace ujme. Avšak jednoho dne je mladičká Nora, která se občas ráda napije, strčena přes palubu své závodní jachty. Když v boji o holý život doplave na pobřeží, spatří Jeana a dobrodružství na sebe nenechá dlouho čekat. Jean se tak náhle ocitá na zběsilé cestě s velmi nevyzpytatelnou, avšak tuze atraktivní ženou po boku.(oficiální text distributora)

Jean ve svých pětatřiceti letech stále žije se svojí matkou v malé vesnici na Korsice a pracuje jako kuchař v rodinné restauraci. Jeho budoucnost je předurčena - jednou převezme restauraci. Jednoho dne se v Jeanově životě objeví Nora, okouzlující a charismatická žena. Vzrušující milostné dobrodružství může začít...(claudel)

Informace o filmu Náhradní plán

Režie:

Jean-Luc Perréard

Scénář:

Pierre Salvadori, Jacques Monnet

Kamera:

Marc Koninckx

Hudba:

Éric Neveux

Hrají:

Fred Testot, Leïla Bekhti, Jean-François Stévenin, Catherine Gandois, Lucia Sanchez, Laurent Fernandez, Laurent Claret, Xavier Aubert, Magali Semetys, François Berlinghi

Producenti:

Pauline Duhault

Scénografie:

Samantha Gordowski

Kostýmy:

Emmanuelle Youchnovski

(další profese)

Náhradní plán (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Náhradní plán na ČSFD

43%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/300138-nahradni-plan/Země na obzoru!

Stáhnout Země na obzoru!
Shlédnout Země na obzoru!

Země na obzoru! (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Země na obzoru! (2014):

Mitch je bývalý chirurg a starý chlípník, který přesvědčí svého umírněného ex-švagra a kamaráda, Colina, aby s ním vyrazil na neplánovaný výlet na Island. Ve snaze vrátit zpátky staré dobré časy se tato zvláštní dvojice vydává na cestu, která ji zavede z moderního Reykjavíku až do nehostinného vnitrozemí. Během jejich pitoreskního putování se nevyhnou ani otázkám stárnutí, osamělosti a důležitosti přátelství.(Bontonfilm)

Mitch (Earl Lynn Nelson) a Colin (Paul Eenhoorn) sú bývalí švagrovia a chlapíci, ktorí rozhodne nie sú citliví na svoj vek. Jedného dňa sa spolu vydajú na dobrodružnú cestu na jedno prekrásne miesto planéty, kde sú horúce pramene so všetkými minerálmi vo vode, kde sa na večeru podávajú šťavnaté homáre a kde sú všetky tie úžasné ženy. Skrátka, ich cieľom je Island, kde chcú kvôli starým dobrým časom opäť objaviť svoju stratenú ''šťavu''...(sochoking)

Informace o filmu Země na obzoru!

Režie:

Martha Stephens, Aaron Katz

Scénář:

Martha Stephens, Aaron Katz

Kamera:

Andrew Reed

Hudba:

Keegan DeWitt

Hrají:

Paul Eenhoorn, Earl Lynn Nelson, Karrie Crouse, Elizabeth McKee, Alicia Olivia Clarke, Emmsjé Gauti, Benjamin Kasulke, Christina Jennings, Þrúður Kristjánsdóttir

Producenti:

Mynette Louie, Abigail Disney, Sara Murphy

Střih:

Aaron Katz

(další profese)

Země na obzoru! (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Země na obzoru! na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/362354-zeme-na-obzoru/Wisdom

Stáhnout Wisdom
Shlédnout Wisdom

Wisdom (1986) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Wisdom (1986):

John Wisdom (Emilio Estevez) potřebuje nutně práci, aby mohl platit nájemné. Ale má to jeden háček, John je v podmínce za to, že si po promoci půjčil cizí auto bez dovolení, a tak je hledání práce dost složitá záležitost. Po několika marných pokusech se s přítelkyní (Demi Moore) rozhodnou vloupat se do několika bank, aby zničili tamní hypoteční záznamy, což ale upoutá pozornost policie.(Jenda)

Informace o filmu Wisdom

Režie:

Emilio Estevez

Scénář:

Emilio Estevez

Kamera:

Adam Greenberg

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Demi Moore, Emilio Estevez, Tom Skerritt, Veronica Cartwright, Ernie Lively, Charlie Sheen, Bill Henderson, Gene Ross, William Allen Young, Estee Chandler, Santos Morales

Producenti:

Bruce McNall, Bernard Williams

Střih:

Michael Kahn

Scénografie:

Dennis Gassner

(další profese)

Wisdom (1986) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Wisdom na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/2587-wisdom/Rasputin (TV film)

Stáhnout Rasputin (TV film)
Shlédnout Rasputin (TV film)

Rasputin (TV film) (1996) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Rasputin (TV film) (1996):

V roce 1907 Rasputinovy legendární léčivé schopnosti přinesly naději ruskému careviči Alexejovi trpícímu hemofilií, a tak se stal členem nejužšího okruhu blízkých cara Mikuláše II. a mocným zákulisním hráčem.Rasputin je filmovým přepisem životního příběhu jedné z nejzajímavějších historických postav. Hrubý rolník ze Sibiře Rasputin (Alan Rickman), nazývaný také šílený mnich, byl charizmatický samozvaný svatý muž, který velmi mnoho cestoval, bez zábran holdoval alkoholu a požitkářsky si užíval dalších neřestí. Začátkem 20. století vyrazil Rasputin do neklidné ruské metropole Petrohradu, v níž vzrůstala politická nespokojenost, kvůli všeobecné bídě a represivní vládě. Tam se Rasputin setkal s carevnou Alexandrou (Greta Scacchiová). Filmové drama sleduje, jak Rasputin získal a upevňoval vliv na carevnu i na jejího milující manžela cara Mikuláše II. (Ian McKellen) díky jeho mystickým schopnostem zastavit krvácení jejich hemofilického syna Alexeje. Ale v národě sužovaném vnitřními i vnějšími problémy se Rasputinova neotesaná přítomnost u okázalého carského dvora, spolu s jeho skandálními zhýralostmi prováděnými v okolí hlavního města, stala symbolem slabých vůdcovských schopností cara. Tragické důsledky, ve které vyústila nestabilní situace, na sebe nenechaly dlouho čekat. Historické drama z originální produkce HBO získalo tři Zlaté glóby a tři ceny Emmy, jenž ocenily především skvělé herecké výkony Alana Rickmana a Grety Scacchiové.(HBO Europe)

Denne pil toľko vodky, že by to položilo stádo volov. Jeho rukami prešlo toľko žien, že by sa z nich dala postaviť armáda. Niektorí ho zatracovali, iní obdivovali. Grigorij Rasputin, nevzdelaný mužík, ktorý chodil v otrhanom rubáši, žil v zemľanke a jedol plesnivé zemiaky, sa neuveriteľnou ctižiadosťou, cieľavedomosťou a neopísateľnou silou svojej osobnosti dokázal vyhrabať z blata a špiny. Rozmarom osudu sa stal dokonca poradcom cára Nikolaja, liečiteľom cároviča Alexeja, jediného následníka dynastie Romanovcov, ktorého lekári nedokázali vyliečiť a skepticky sa stavali aj k Rasputinovým schopnostiam, a dokonca aj milencom jeho matky. Na mol opitý a pološialený Rasputin dokázal ovplyvniť chod celého ruského impéria. Keď ho v roku 1916 zavraždili, začali hodiny odbíjať koniec celej cárskej dynastie Romanovcov...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Rasputin (TV film)

Režie:

Uli Edel

Scénář:

Peter Pruce

Kamera:

Elemér Ragályi

Hudba:

Brad Fiedel

Hrají:

Alan Rickman, Greta Scacchi, Ian McKellen, David Warner, John Wood, James Frain, Diana Quick, William Smith, Gábor Koncz, Robert Lang, Miklós B. Székely, László Csurka, Patricia Kovács, Alexandr Lykov, Freddie Findlay, Ian Hogg, János Gosztonyi, Ferenc Dávid Kiss, Jevgenij Ganělin, Peter Jeffrey, Ferenc Némethy, John Turner, John Cater, Julian Curry, Alexandr Polovcev

Střih:

Seth Flaum, Dan Rae

Scénografie:

Miljen Kreka Kljakovic

(další profese)

Rasputin (TV film) (1996) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Rasputin (TV film) na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/2526-rasputin/Přenašeči

Stáhnout Přenašeči
Shlédnout Přenašeči

Přenašeči (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Přenašeči (2009):

V tomto apokalyptickém příběhu postihla Spojené státy americké děsivá virová pandemie. Čtyři přátelé (Piper Perabová, Chris Pine, Emily VanCampová a Josh Berry) se jí snaží uniknout, ovšem brzy zjistí, že jsou si navzájem nebezpeční více než nákaza hrozící ze vzduchu.Čtyři přátelé jedou napříč pouští na pláž. Ovšem tohle není radostná oslava konce semestru. Snaží se utéct konci světa a také jeden druhému. Aby unikl smrtícímu viru, který nemilosrdně zabíjí všechny kolem, se Danny s bratrem Brianem, přítelkyní Bobby a kamarádkou Kate vydávají na cestu napříč jihozápadem USA. Hrají o čas a každá minuta je velmi drahocenná. Během čtyř dnů se skupinka studentů potýká s těžkými morálními rozhodnutími. Přátelé nakonec zjišťují, že největším nebezpečím nejsou smrtelní mikrobi, ale temná stránka jich samotných.(HBO Europe)

Svět už není, co býval. Vysoce nakažlivá choroba decimuje lidskou populaci. Mrtvoly se vrší v popelářských vozech a už pomalu není, kdo by je odvážel na skládku. Cestu tímhle umírajícím světem si razí kvarteto dosud nenakažených přátel, kteří míří na pláž naposledy si zasurfovat a užít si života, dokud to jde. Všechno vychází podle plánu, než osud před Dannyho (Lou Taylor Pucci), Briana (Chris Pine), Bobby (Piper Perabo) a Kate (Emily VanCamp) postaví překážku, která je může stát jak jejich lidskost, tak jejich životy...(Suzie05)

Informace o filmu Přenašeči

Režie:

David Pastor, Àlex Pastor

Scénář:

Àlex Pastor, David Pastor

Kamera:

Benoît Debie

Hudba:

Peter Nashel

Hrají:

Lou Taylor Pucci, Chris Pine, Piper Perabo, Emily VanCamp, Christopher Meloni, Kiernan Shipka, Mark Moses, Brighid Fleming, Dylan Kenin

Producenti:

Anthony Bregman

Střih:

Craig McKay

Scénografie:

Clark Hunter

Kostýmy:

Jill Newell

(další profese)

Přenašeči (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Přenašeči na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/254873-prenaseci/Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál)

Stáhnout Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál)
Shlédnout Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál)

Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál) (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál) (2007):

Dokumentární reality seriál, jehož hlavní představitelem je Josh Gates. V každé epizodě se vyšetřovatelé začnou zajímat o zprávy o neznámých tvorech, které někde někdo zpozoroval. Gates se pak se skupinou svých kolegů vydává na místa po celém světě, kde začnou vyšetřovat pomocí výslechů svědků, prověřování všech dostupných důkazů a průzkumu místní historie. Později se pak vydávají přímo do terénu, většinou po setmění, aby se pokusili získat důkaz o existenci tajemného a legendárního tvora, po kterém zrovna pátrají. Jakýkoliv materiál či důkaz následně posílají nezávislým expertům, do laboratoří nebo vědeckých pracovišť k dalším analýzám a ověření.Epizody:1. série1. Iguanodon a mořská panna (Ri/Iguanodon) 1. 7. 20122. Duchové a Nága (Haunted Village/Naga) 7. 7. 20123. Ropen a El Chupacabra (Ropen/Chupacabra) 8. 7. 20124. Malajský Yeti a Nahuelito (Bigfoot/Nahuelito) 14. 7. 20125. Mamlambo a Tokoloshe (Mamlambo/Tokoloshe) 15. 7. 20126. Lobizon a Pombero (El Lobizon/El Pombero) 21. 7. 20122. série1. Sněžný muž (Yeti) 22. 7. 20122. Strašidelný ostrov a Olgoj Chorchoj (Haunted Island & Devil Worm) 28. 7. 20123. Opičí muž a dinosaur z bažin (Wild Man & Swamp Dinosaur) 29. 7. 20124. Mořská příšera a netopýří démon (Tarasque/Popobawa) 4. 8. 20125. Obří lenochod a pterodaktyl (Flying Dinosaur & Sloth Monster) 5. 8. 20126. Obří anakonda (Giant Anaconda) 11. 8. 20127. Yowie a strašidelná mešita (The Yowie & Haunted Mosque) 12. 8. 20128. Orang Pendek a obří červ (Orang Pendek & Worm Monster) 18. 8. 20129. Jeskyně Cermai a Burrunjor (Haunted Cave & Burrunjor) 19. 8. 201210. Ahul a Pinatubská příšera (Ahool & Pinatubo) 25. 8. 201211. Les duchů a Asuang Josh (Aswang & Haunted Forest) 26. 8. 201212. Issie & Icelandic Elves (Issie & Icelandic Elves) 8. 2. 201413. Ninki Nanka & Kikiyaon (Ninki Nanka & Kikiyaon) 9. 2. 20143. série1. Haunted Forest/Alux (Haunted Forest/Alux) 15. 2. 20142. Island of the Dolls/Lusca (Island of the Dolls/Lusca) 16. 2. 20143. King Tut's Curse/Swamp Ape (King Tut's Curse/Swamp Ape) 22. 2. 20144. Ghosts of Chernobyl/Sal'awa (Ghosts of Chernobyl/Sal'awa) 23. 2. 20145. Alien Monsters/Lake Van Monster (Alien Monsters/Lake Van Monster) 1. 3. 20146. Chullachaqui/Bermuda Triangle (Chullachaqui/Bermuda Triangle) 2. 3. 20147. Haunted Lost City/Thunderbird (Haunted Lost City/Thunderbird) 8. 3. 20148. Werewolf/Africa Monster (Werewolf/Africa Monster) 9. 3. 20149. The Bhutan Yeti (The Bhutan Yeti) 15. 3. 201410. Ghosts of Masada/The Leprechaun (Ghosts of Masada/The Leprechaun) 16. 3. 201411. Ghosts of the Great Wall/Israeli Mermaid (Ghosts of the Great Wall/Israeli Mermaid) 22. 3. 201412. The Jersey Devil/The Yeren (The Jersey Devil/The Yeren) 23. 3. 201413. Haunted Mining Town/The Taniwha (Haunted Mining Town/The Taniwha) 29. 3. 201414. Ghost of Petra/The Lizard Man (Ghost of Petra/The Lizard Man) 30. 3. 201415. Spirits of Easter Island/The Moa (Spirits of Easter Island/The Moa) 5. 4. 20144. série1. Poltergeists of Pompeii/Nandi Beast (Poltergeists of Pompeii/Nandi Beast) 6. 4. 20142. Spirits of Angkor Wat/Canadian Lake Monster (Spirits of Angkor Wat/Canadian Lake Monster) 12. 4. 20143. Ghosts of Haboro/Mngwa (Ghosts of Haboro/Mngwa) 13. 4. 20144. Ghost Fleet/Japanese River Monster (Ghost Fleet/Japanese River Monster)5. Siberian Snowman (Siberian Snowman) 20. 4. 20146. Ghosts of Menengai Crater/Kalanoro (Ghosts of Menengai Crater/Kalanoro) 26. 4. 20147. Haunted Island Ruins/Moroccan Succubus (Haunted Island Ruins/Moroccan Succubus) 27. 4. 20148. Guam Zombies/Fangalobolo (Guam Zombies/Fangalobolo) 3. 5. 20149. Live from Ireland: The Search for the Banshee Ghost (Live from Ireland: The Search for the Banshee Ghost) 4. 5. 201410. Haunted Island Prison/Ucumar (Haunted Island Prison/Ucumar) 10. 5. 201411. Sandstorm Spirits/Cerro Azul Monster (Sandstorm Spirits/Cerro Azul Monster) 11. 5. 201412. Jungle Temple Ghosts/Namibian Night Stalker (Jungle Temple Ghosts/Namibian Night Stalker) 9. 12. 201213. Thai Tree People/Aiya Napa Monster (Thai Tree People/Aiya Napa Monster) 18. 5. 201414. Ghosts of Antarctica (Ghosts of Antarctica) 24. 5. 20145. série1. Vietnam's Bigfoot (Vietnam's Bigfoot) 25. 5. 20142. Return to the Haunted Forest/Belize Goblin (Return to the Haunted Forest/Belize Goblin) 31. 5. 20143. Ghosts of Cannibal Village/Kapre (Ghosts of Cannibal Village/Kapre) 1. 6. 20144. Alien Invaders/Swedish Lake Monster (Alien Invaders/Swedish Lake Monster) 7. 6. 20145. Spirits of Tikal/Creature from the Black Lagoon (Spirits of Tikal/Creature from the Black Lagoon) 8. 6. 20146. Vampire Monsters/Island Of The Damned (Vampire Monsters/Island Of The Damned) 14. 6. 20147. Hanging Coffins/Kazakh Monster (Hanging Coffins/Kazakh Monster)(oficiální text distributora)

Josh Gates a tým odborníků prozkoumává výskyt paranormálních jevů a výskyt neznámých tvorů. Společně se vydávají do těchto míst vyslechnout očité svědky a rozmístit fotopasti. Na závěr důkazní materiál analyzují experti v Los Angeles. Podaří se jim odhalit pravdu?(chaometic)

Informace o filmu Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál)

Režie:

Neil Mandt

Scénář:

Ian Shorr

Kamera:

Marc Carter

Hudba:

Raney Shockne

Hrají:

Josh Gates, Neil Mandt, Jason Hawes, Grant Wilson, Steve Gonsalves, Dave Tango, Kris Williams, Naomi Grossman, Brad Kuhlman

Střih:

Jennifer Tiexiera

(další profese)

Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál) (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál) na ČSFD

44%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/282929-dobyvatele-ztracene-pravdy/Ztracený svět

Stáhnout Ztracený svět
Shlédnout Ztracený svět

Ztracený svět (1960) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ztracený svět (1960):

Specialista na katastrofické filmy Irwin Allen natočil jako svůj druhý režijní počin adaptaci románu Arthura Conana Doyla Ztracený svět. V něm se výprava dobrodruhů vydá na náhorní plošinu, na které údajně žijí prehistoričtí tvorové. Lord John Roxton, reportér Malone, dva neustále soupeřící profesoři Challenger a Summerlee, dívka Jennifer a její bratr David jsou do Ztraceného světa dopraveni pilotem Gomezem a jeho pomocníkem Costou. Krátce po přistání je jejich tábor navštíven prvním druhohorním ještěrem, posléze je jejich helikoptéra zničena a jsou pronásledováni krvelačnými domorodci. A ještě ke všemu má Gomez v plánu pomstít se Roxtonovi za smrt svého bratra…(mahler)

Informace o filmu Ztracený svět

Režie:

Irwin Allen

Předloha:

Arthur Conan Doyle (kniha)

Kamera:

Winton C. Hoch

Hudba:

Paul Sawtell, Bert Shefter

Hrají:

Michael Rennie, Jill St. John, David Hedison, Claude Rains, Fernando Lamas, Richard Haydn, Ray Stricklyn, Jay Novello, Ian Wolfe, Brian Roper, Ben Wright, Bess Flowers, Bert Stevens, Kenner G. Kemp, Sam Harris, Harold Miller, Cosmo Sardo, Peter Fontaine, George Pelling, Vitina Marcus

Producenti:

Irwin Allen

Střih:

Hugh S. Fowler

Kostýmy:

Paul Zastupnevich

(další profese)

Ztracený svět (1960) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ztracený svět na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/20-ztraceny-svet/Knihovníci (TV seriál)

Stáhnout Knihovníci (TV seriál)
Shlédnout Knihovníci (TV seriál)

Knihovníci (TV seriál) (2014 - 2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Knihovníci (TV seriál) (2014 - 2017):

Tato napínavá řada se začíná na našem území vysílat 24 hodin po premiéře v USA. Inspirovala se oblíbenou trilogii Knihovník. Flynn Carsen (Noah Wyle) vede dvojí život. Pracuje v Metropolitní knihovně, kde chrání sbírky podivných nadpřirozených artefaktů. Nebezpečná hrozba jej přiměje sestavit tým, který mu pomůže zabránit konci technologické civilizace. K boji proti hrozivému Bratrstvu hada mu plukovnice Eve Bairdová (Rebecca Romijnová) pomůže zlanařit chytrého kovboje Jacoba Stonea (Christian Kane), otřelého zloděje Ezekiela Jonese (John Kim) a odbornici na synestezii Cassandru Cillianovou (Lindy Boothová).(Universal Channel)

Dobrodružný seriál The Librarians sa sústredí na starodávnu organizáciu, pôsobiacu hlboko za skrytými múrmi Metropolitnej knižnice. Jej poslaním je riešiť komplikované záhady, bojovať proti nadprirodzeným hrozbám a zhromažďovať v útrobách knižnice nesmierne mocné a cenné artefakty z celého sveta. Počas posledných desiatich rokov bol Knihovníkom, zodpovedným za získavanie a ochranu artefaktov pred ziskuchtivými a zlovestnými jednotlivcami a skupinami, Flynn Carsen (Noah Wyle). Hoci jeho schopnosti sa časom zdokonalili, postupne mu práca prerastá cez hlavu. Vedenie Knižnice sa preto rozhodne zohnať mu pomocný tím a vyberie tých najlepších z celého sveta. Pomocnými knihovníčkami a knihovníkmi sa stanú Eve Baird (Rebecca Romijn), skúsená agentka protiteroristickej jednotky, ktorej úlohou je chrániť skupinu a udržať všetkých nažive; Jake Stone (Christian Kane), pôvodne zamestnanec ropnej spoločnosti v Oklahome s IQ 190 a encyklopedickými znalosťami z dejín umenia; Cassandra (Lindy Booth), svojrázna mladá žena s darom nachádzať skryté artefakty a nielen ich s pomocou živých vízií; a nakoniec Ezekiel Jones (John Kim), majster moderných technológií a fanúšik klasických zločinov so záľubou v hraní úlohy medzinárodne hľadaného záhadného muža. Koordináciu tímu a dohľad nad ním zabezpečuje prchký Jenkins (John Larroquette), expert na starovekú históriu, ktorý v administratíve Knižnice pracoval dlhšie, než si ktokoľvek pamätá. Spoločne musia čeliť mnohým protivníkom, z ktorých najnebezpečnejšie je Bratstvo hada, starodávny kult vedený nesmrteľným Dulaquem (Matt Frewer).(Incantator)

Informace o filmu Knihovníci (TV seriál)

Režie:

Dean Devlin, Jonathan Frakes, Noah Wyle, Tawnia McKiernan, John Larroquette, John Harrison, Emile Levisetti, Rod Hardy, Marc Roskin, Courtney Rowe, Nina Lopez-Corrado

Scénář:

Kate Rorick, Geoffrey Thorne, John P. Rogers, John Rogers, Alexa Alemanni, Steven Kriozere, Marco Schnabel, Dean Devlin, Tom MacRae, Noah Wyle, Gareth Roberts, Mark A. Altman

Kamera:

David Connell

Hudba:

Joseph LoDuca

Hrají:

Noah Wyle, Jane Curtin, Christian Kane, Bob Newhart, Rebecca Romijn, Lesley-Ann Brandt, John Larroquette, Lindy Booth, John Kim, Haley Webb, Tricia Helfer, Jacob Bean-Watson, Sean McGrath, Maxwell Chase, Matt Frewer, Bruce Campbell, Matt Nolan, Jeff Fahey, Michael Gladis, Aparna Brielle, Ben Andrews, Tyler Mane, Jim Jefferies, Cary-Hiroyuki Tagawa, Rene Auberjonois, Ted Rooney, Joanne Spracklen, Alicia Witt, Bex Taylor-Klaus, Mike Pfaff, Jerry O'Connell, Richard Cox, David S. Lee, Vanessa Vander Pluym, Kasha Kropinski, Robert Pescovitz, Beth Riesgraf, Mary Jon Nelson, Drew Powell, Michael Trucco, John de Lancie, Razaaq Adoti, Michelle N. Carter, Brent Spiner, David Ury, Paul F. Bernard, Kevin T. Williams, Vanessa Williams, Rob Nagle, Matt Lasky, Bob Olin, David Loftus, Usman Ally, Brian Adrian Koch, Eric Allan Kramer, Sean Astin, Felicia Day, William Morgan Sheppard, Julian Acosta, Jayne Taini, Clara Lago, Kc Guyer, Ernie Reyes Jr., Sonya Davis, Natasha Duvall, Norma Maldonado

Producenti:

Paul F. Bernard

Střih:

Eric L. Beason, Sonny Baskin, Chris A. Peterson

Kostýmy:

Critter Pierce

(další profese)

Knihovníci (TV seriál) (2014 - 2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Knihovníci (TV seriál) na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/373708-knihovnici/Návrh

Stáhnout Návrh
Shlédnout Návrh

Návrh (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Návrh (2009):

Když vlivná knižní redaktorka Margaret (Sandra Bullock) čelí vidině deportace do své rodné Kanady, nedá bystré ženě příliš práce, aby si rychle vymyslela, že je ve skutečnosti zasnoubená se svým nic netušícím asistentem Andrewem (Ryan Reynolds), kterého celé roky ponižovala. Ten souhlasí, že se na jejím divadle bude podílet, ale s několika podmínkami. Podivný pár se vydává na Aljašku za jeho rodinou (Mary Steenburgen, Craig T. Nelson, Betty White) a městské děvče, které je zvyklé mít vše pod kontrolou, zjišťuje, že z jedné prekérní situace padá hned do další. Protože svatba je co nevidět a imigrační úředník jim je na stopě, rozhodnou se Margaret a Andrew s jistým váháním i přes nejistý výsledek v celé šarádě pokračovat až do konce.(oficiální text distributora)

V romantické komedii se setkáváme s Margaret (Sandra Bullock), knižní editorkou a Kanadskou emigrantkou, které hrozí po vypršení víza deportace zpět do vlasti. Aby nežádoucí deportaci zabránila, vymyslí plán. Rozhodne se provdat za svého otravného asistenta Andrewa (Ryan Reynolds). Andrew souhlasí s podílem na této šarádě, ale klade si několik podmínek. Nesourodá dvojice odjíždí na Aljšku, setkat se s bláznivou rodinou Andrewa. Zde teprve začíná pravé dobrodružství......(Rent)

Andrew (Ryan Reynolds) má v práci starosti: vozí se po něm obávaná šéfová Margaret (Sandra Bullock), a tak lítá jako hadr na holi. To však ještě netuší, že před jeho šéfkou - ve filmu mile přezdívanou "čarodějnice" - vyvstal ještě mnohem větší problém. Jako Kanaďanka má být totiž deportována ze Států a jedinou možností je, najít si urychleně (to jest, v horizontu minut) ženicha. A Andrew je zrovna po ruce...(curfew77)

Informace o filmu Návrh

Režie:

Anne Fletcher

Scénář:

Pete Chiarelli

Kamera:

Oliver Stapleton

Hudba:

Aaron Zigman

Hrají:

Sandra Bullock, Ryan Reynolds, Mary Steenburgen, Craig T. Nelson, Denis O'Hare, Malin Åkerman, Oscar Nuñez, Michael Nouri, Mini Anden, Betty White, Aasif Mandvi, Michael Mosley, Dan Marshall, Robert Masiello, Cody Harter, Niecy Nash, Jessica J. Stowes

Producenti:

David Hoberman, Todd Lieberman

Střih:

Priscilla Nedd-Friendly

Zvuk:

Pascal Ribier

Scénografie:

Nelson Coates

Kostýmy:

Catherine Marie Thomas

(další profese)

Návrh (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Návrh na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/239677-navrh/