Tully

Stáhnout Tully
Shlédnout Tully

Tully (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tully (2018):

Tully vypraví příběh Marly (Charlize Theron), matky tří dětí, které její bratr (Mark Duplass) pořídí chůvu. Přes počáteční nedůvěru si Marla k pozorné, nepředvídatelné a mladé chůvě Tully (Mackenzie Davis) vytvoří silné pouto.(Bontonfilm)

Informace o filmu Tully

Režie:

Jason Reitman

Scénář:

Diablo Cody

Kamera:

Eric Steelberg

Hudba:

Rob Simonsen

Hrají:

Charlize Theron, Mackenzie Davis, Mark Duplass, Ron Livingston, Emily Haine, Elaine Tan, Marceline Hugot, Elfina Luk, Colleen Wheeler, Katie Hayashida, Gameela Wright, Candus Churchill

Producenti:

A.J. Dix, Diablo Cody, Aaron L. Gilbert, Mason Novick, Jason Reitman, Charlize Theron, Helen Estabrook

Střih:

Stefan Grube

Scénografie:

Anastasia Masaro

Kostýmy:

Aieisha Li

(další profese)

Tully (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tully na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/462926-tully/Dokonalá chůva

Stáhnout Dokonalá chůva
Shlédnout Dokonalá chůva

Dokonalá chůva (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dokonalá chůva (2014):

Manželé Linda a Mark shánějí novou chůvu pro svoji malou dcerku Chloe. Jednoho dne se před jejich dveřmi objeví mladá dívka Heather. Ta si Chloe rychle získá a rodiče jí rádi práci svěří. Po nějakém čase se ale v rodině začnou dít zvláštní věci a Linda tuší, že jim Heather o sobě neřekla celou pravdu...Linda má zdánlivě dokonalou rodinu. Její manžel Mark je pohledný a osmiletá dcera Chloe je prostě okouzlující. Jenže pak Chloe ublíží starší chůva, která trpí demencí. Linda si chce být stoprocentně jistá, že se už nikdy nic takového nestane. Nová chůva Heather se zpočátku zdá být dokonalá a skvěle zapadne do rodiny. Jenže Heather se tajně vyžívá v intrikách, rozvrací Lindin vztah s Markem a libuje si v následných zmatcích. Linda navíc ke svému zděšení postupně zjišťuje, že Heather má s její rodinou ještě mnohem zlověstnější plány.(TV Prima)

Linda (Laura Allen) má zdanlivo dokonalú rodinu. So sympatickým manželom Markom (Cam Gigandet) majú rozkošnú osemročnú dcérku Chloe (Farrah Mackenzie). Jej staršia opatrovateľka s rozvíjajúcou sa demenciou ju už nemohla ďalej opatrovať, pretože Chloe pri nej došla k úrazu. Linda aj Mark sú príliš pracovne vyťažení, nemajú preto inú možnosť, ako urýchlene nájsť niekoho nového. Pre svoje dieťa chcú zabezpečiť tú najlepšiu starostlivosť a aby sa jej už nikdy nič podobné nestalo. Spočiatku sa Heather (India Eisley), nová opatrovateľka, zdá byť ideálnym doplnkom tejto prakticky dokonalej rodiny. Zdanie však klame. Heather je intrigánka, ktorá využíva praskliny vo vzťahu Marka a Lindy. Marka sa pokúsi zviesť, najradšej by sa videla na Lindinom mieste a malú Chloe unesie!(TV Markíza)

Informace o filmu Dokonalá chůva

Režie:

Nancy Leopardi

Scénář:

Brian McAuley

Kamera:

Andrew Russo

Hudba:

Roy Mayorga

Hrají:

Laura Allen, India Eisley, Cam Gigandet, Farrah Mackenzie, Renée Felice Smith, Richard Portnow, David Sullivan, Andy Mackenzie, Andre Gower, Carol Herman

Producenti:

Ross Kohn

Střih:

Rowan Glenn

Scénografie:

Jessica Mahnke

Kostýmy:

Martha Gretsch

(další profese)

Dokonalá chůva (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dokonalá chůva na ČSFD

46%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/400754-dokonala-chuva/Spratci na zabití

Stáhnout Spratci na zabití
Shlédnout Spratci na zabití

Spratci na zabití (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Spratci na zabití (2011):

Filmografie režiséra Davida Gordona Greena začínala především dramaty (Rodinné tajemství či George Washington), poslední snímky však představují čistokrevné komedie, přičemž v české distribuci se minulý rok objevil třeba snímek Princ a pruďas. Noah je vyhozen ze školy a shání práci. Nabídka hlídání dětí se zpočátku zdá jako dobrý nápad, mladík však vůbec netuší, co pozice „dětské chůvy“ vlastně obnáší. Dokáže vůbec zvládnout bandu dětských „teroristů“ a přežít noční dobrodružství v ulicích New Yorku? Situační humor vychází z klasického sváru mezi troubovitou a oplácanou postavou a třemi ratolestmi – „princeznou“ Blithe, „teroristou“ Rodrigem a „nenápadným“ Slaterem.(Febiofest)

Komedie o mladém studentovi, který byl po vyhození ze školy sousedy nalákán k hlídání dětí. Má to ale menší háček, nebohý student vůbec netuší co ho čeká a o hlídání dětí nemá ani páru. Je tedy jasné, že přijít na to, jak ukočírovat nezbedná dítka bude rozhodně záludný oříšek, který sebou přinese spoustu zajímavých situací.(Hromino)

Informace o filmu Spratci na zabití

Režie:

David Gordon Green

Scénář:

Brian Gatewood, Alessandro Tanaka

Kamera:

Tim Orr

Hudba:

David Wingo, Jeff McIlwain

Hrají:

Jonah Hill, Max Records, Sam Rockwell, Ari Graynor, Landry Bender, Jessica Hecht, Erin Daniels, J.B. Smoove, Method Man, Kylie Bunbury, D. W. Moffett, Dreama Walker, Nicky Katt, Bruce Altman, Kevin Hernandez, Eddie Rouse, Samira Wiley, Nick Sandow, Alex Wolff

Producenti:

Michael De Luca

Střih:

Craig Alpert

Scénografie:

Richard A. Wright

Kostýmy:

Leah Katznelson

(další profese)

Spratci na zabití (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Spratci na zabití na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/282318-spratci-na-zabiti/Arthur

Stáhnout Arthur
Shlédnout Arthur

Arthur (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Arthur (2011):

Russell Brand vytvořil po svém postavu roztomilého miliardáře Arthura Bacha, nezodpovědného sympaťáka, který celý život spoléhá na to, že ho z maléru vždycky dostanou dvě věci: jeho obrovské bohatství a celoživotní chůva Hobsonová (nositelka Oscara ®* Helen Mirren). Teď ho ale čeká osudová výzva: musí si vybrat mezi domluveným manželstvím s ambiciózní manažerkou Susan (Jennifer Garner), které by mu pojistilo jeho luxusní životní styl, a nejistou budoucností s tím, co se za peníze koupit nedá - jeho pravou láskou Naomi (Greta Gerwig). S nekonvenční pomocí Hobsonové podstoupí Arthur nejdražší riziko svého života a v nové verzi oscarové®* romantické komedie se naučí, co znamená být mužem.(oficiální text distributora)

O rozmařilém playboyovi (Russell Brand), kterému hrozí ztráta pohádkového dědictví kvůli tomu, že se zakoukal do dívky (Jennifer Garner), která je však nepřijatelná pro jeho rodinu.(Roman.Ticka)

Informace o filmu Arthur

Režie:

Jason Winer

Scénář:

Peter Baynham, Eric Shaw

Kamera:

Uta Briesewitz

Hudba:

Theodore Shapiro

Hrají:

Russell Brand, Jennifer Garner, Helen Mirren, Greta Gerwig, Nick Nolte, Geraldine James, Luis Guzmán, Christina Jacquelyn Calph, Richard Bekins, Matt Malloy, John Hodgman, Peter Brouwer, Jackson Nicoll, Devin Almonte, Steve Rosen, Charlie Hewson, Skai Jackson, Madisyn Shipman, Alex Ziwak, John Mancini, Ali Reza, José Ramón Rosario, Murphy Guyer, Robert Clohessy

Producenti:

Kevin McCormick, Larry Brezner, Michael Tadross, Chris Bender

Střih:

Brent White

Scénografie:

Sarah Knowles

Kostýmy:

Juliet Polcsa

(další profese)

Arthur (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Arthur na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/276998-arthur/Holka na hlídání

Stáhnout Holka na hlídání
Shlédnout Holka na hlídání

Holka na hlídání (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Holka na hlídání (2007):

Scarlett Johansson hraje Annie, čerstvou absolventku bez představy o budoucí kariéře, která vezme práci chůvy v bohaté rodině z New Yorku. Její školní znalosti z oboru antropologie překvapivě brzy najdou praktické uplatnění a Annie se pouští do studia nepochopitelných zvyků rodiny z lepších kruhů, které si v ničem nezadají s rituály domorodců z Afriky nebo Amazonie. Annie dostává pokojík přímo v obrovském bytě svých zaměstnavatelů a získává unikátní příležitost k pozorování. Předměty jejího zkoumání jsou nafoukaní pan a paní X (Paul Giamatti a Laura Linney) a jejich rozmazlený spratek. Výjimkou bude možná pohledný mladík (Chris Evans), kterého Annie potkává ve výtahu.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Holka na hlídání

Režie:

Shari Springer Berman, Robert Pulcini

Kamera:

Terry Stacey

Hudba:

Mark Suozzo

Hrají:

Scarlett Johansson, Laura Linney, Paul Giamatti, Alicia Keys, Chris Evans, Nate Corddry, Georgina Chapman, Patrick Heusinger, Brande Roderick, Donna Murphy, Judith Roberts, Aaron Staton, James Balsamo, Julie White, Kaitlin Hopkins, Charlie Hewson, Nina Garbiras, John Henry Cox, James Urbaniak, Cady Huffman, Ilana Levine, Alison Wright, Sonnie Brown

Producenti:

Richard N. Gladstein

Střih:

Robert Pulcini

Scénografie:

Mark Ricker

Kostýmy:

Michael Wilkinson

(další profese)

Holka na hlídání (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Holka na hlídání na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/224938-holka-na-hlidani/Ochránce

Stáhnout Ochránce
Shlédnout Ochránce

Ochránce (2005) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ochránce (2005):

Příslušník elitních jednotek SEAL Shane Wolfe (VIN DIESEL) žil v domnění, že je připraven zhostit se jakkoliv náročné nebo neuskutečnitelné mise dokud nezkusil hlídat děti. Když je pověřen úkolem ochránit pět malých potomků zavražděného vědce, nezbývá mu než se pokusit zkombinovat dvě zdánlivě neslučitelné povinnosti: boj s padouchy a péči o domácnost. Shane, který je postupně donucen vyměnit svůj arzenál zbraní a potápěčských kombinéz za plenky a krabicové džusy, nyní musí kromě zločinců krotit také mladou rebelku Zoe (BRITTANY SNOW), zasmušilého čtrnáctiletého Setha (MAX THIERIOT), osmiletou fanynku bojových umění Lulu (MORGAN YORK), tříletého Petera, o dva roky mladšího Tylera a v neposlední řadě jejich excentrickou rumunskou pečovatelku (CAROL KANE). Přestože jsou pro něj běžnou rutinou smrtelně nebezpečné mise, jeho představa o přežití v drsných podmínkách dostane reálnou podobu teprve v okamžiku, kdy je postaven tváří v tvář každodenním rodinným povinnostem. A nejdůležitější mise jeho života - udržet pohromadě jednu rodinu - právě začíná ...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Ochránce

Režie:

Adam Shankman

Scénář:

Thomas Lennon, Robert Ben Garant

Kamera:

Peter James

Hudba:

John Debney

Hrají:

Vin Diesel, Max Thieriot, Faith Ford, Lauren Graham, Carol Kane, Tate Donovan, Brittany Snow, Kyle Schmid, Jordan Todosey, Anne Fletcher, Brad Garrett, Denis Akiyama, David Sparrow, Morgan York, David Lipper, Chris Potter, Scott Thompson, Nikki Shah, Alexander Conti, Kegan Hoover, Logan Hoover, Mung-Ling Tsui, Christopher Giroux, Tommy Chang, John MacDonald

Producenti:

Gary Barber, Roger Birnbaum, Jonathan Glickman

Střih:

Christopher Greenbury

Scénografie:

Linda DeScenna

Kostýmy:

Christopher Hargadon, Kirston Leigh Mann

(další profese)

Ochránce (2005) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ochránce na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/189551-ochrance/