Český mír

Stáhnout Český mír
Shlédnout Český mír

Český mír (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Český mír (2010):

Pět let od premiéry kultovní dokumentární hyperkomedie ČESKÝ SEN přicházejí její autoři do kin s novým filmem. Po dvou letech natáčení a roce ve střižně představí svůj nový – neméně kontroverzní – film o české, občanské, mediální a politické válce, v níž se svedla bitva o americký radar v Brdech. Autoři film ČESKÝ MÍR ambiciózně nazývají „portrétem české společnosti 20 let od sametové revoluce“. Žánrově ho opět charakterizují jako dokumentární komedii a dodávají, že tentokrát bude navíc napínavá.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Český mír

Režie:

Vít Klusák, Filip Remunda

Kamera:

Vít Klusák

Hudba:

Petr Marek, Midi Lidi

Hrají:

George W. Bush, Barack Obama, Slavoj Žižek, Ivan Martin Jirous, Václav Moravec, Jan Vyčítal, Miloš Zeman, Ladislav Smoljak, Jiří Lábus, Tomáš Töpfer, Jiří Krytinář, Věra Chytilová, Mirek Topolánek, Jan Fischer

Producenti:

Tereza Horská

Zvuk:

Václav Flegl, Michal Gábor, David Nagy

(další profese)

Český mír (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Český mír na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/257593-cesky-mir/Nepoužitelní

Stáhnout Nepoužitelní
Shlédnout Nepoužitelní

Nepoužitelní (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nepoužitelní (2012):

Nejzářivější hvězda současné francouzské komedie, Omar Sy, se po velkém úspěchu Nedotknutelných představuje v dalším filmu o dvou parťácích jiného původu a barvy pleti, kteří společně překonávají nástrahy osudu, přičemž o přehmaty a humorné situace opět není nouze. Manželka vlivného šéfa Národní unie zaměstnavatelů je nalezena mrtvá na pařížském předměstí Bobigny. Vyšetřování svede dohromady dva policisty z protichůdných světů. François Monge, kapitán slavné pařížské kriminálky, je v tvrdé předměstské realitě stejně nepoužitelný jako jeho předměstský kolega Ousmane Diakité ve vyšší společnosti naleštěných pařížských salónů. Okolnosti je však donutí spolupracovat a vyšetřování politicky ožehavého případu se dává do pohybu. Nepravděpodobná dvojice v baseballové bundě a baloňáku budí svými neohrabanými metodami pozdvižení všude, kde se objeví, triky odkoukané od Belmonda a Eddie Murphyho však zabírají a agenti se dostávají lotrům na zoubek…(oficiální text distributora)

Jednoho brzkého rána je na sídlišti v Bobigny nedaleko staré ilegální herny nalezeno tělo manželky velmi vlivného ředitele velké firmy Jean-Érica Chalignyho. Francií přitom již několik týdnů otřásají obrovské sociální nepokoje.Zločin spojí dva radikálně odlišné světy: Ousmana Diakité z finančního oddělení policie v Bobigny a vrchního komisaře Françoise Monge z pařížské kriminální policie. Jejich společné vyšetřování je zavede jak do centrální Paříže a sdružení zaměstnavatelů, tak na pařížské předměstí s jeho nekalými praktikami.(Festival francouzského filmu)

Najväčšia hviezda francúzskej komédie súčasnosti, Omar Sy, sa po obrovskom úspechu Nedotknuteľných vracia v krimikomédii o dvojici rôznorodých policajtov, ktorí vyšetrujú smrť manželky vplyvného šéfa Národnej únie zamestnávateľov, ktorú nájdu mŕtvu na jednom z parížskych predmestí. Kým kapitán Francois Monge je na predmestí absolútne nepoužiteľný, to isté platí aj pre jeho černošského kolegu Ousmana v prostredí salónov parížskej smotánky. Okolnosti ich však prinútia spolupracovať...(STV)

Informace o filmu Nepoužitelní

Režie:

David Charhon

Scénář:

David Charhon, Eric Altmayer, Nicolas Altmayer, Alexis Dolivet, Remy Four, Laurent Lafitte, Julien War

Kamera:

Alain Duplantier

Hudba:

Ludovic Bource

Hrají:

Omar Sy, Laurent Lafitte, Sabrina Ouazani, Youssef Hajdi, Lionel Abelanski, Zabou Breitman, Katia Tchenko, André Marcon, Xavier Lemaître, Affif Ben Badra, Tchewk Essafi, Patrick Bonnel, Jean-Noël Martin, Sean Guégan, Alain Fourès, Patrick Kodjo Topou, Vincent Bersoulle, Maxime Motte, Cecile Rittweger, Claudine Delvaux, Virginie Arnaud, Laurent Berthet, Jean-François Lenogue, Roch Leibovici, Léa François, Arnaud Jouan

Producenti:

Eric Altmayer, Nicolas Altmayer

Střih:

Stéphane Pereira

Masky:

Vesna Peborde

(další profese)

Nepoužitelní (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nepoužitelní na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/331021-nepouzitelni/