Tully

Stáhnout Tully
Shlédnout Tully

Tully (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tully (2018):

Tully vypraví příběh Marly (Charlize Theron), matky tří dětí, které její bratr (Mark Duplass) pořídí chůvu. Přes počáteční nedůvěru si Marla k pozorné, nepředvídatelné a mladé chůvě Tully (Mackenzie Davis) vytvoří silné pouto.(Bontonfilm)

Informace o filmu Tully

Režie:

Jason Reitman

Scénář:

Diablo Cody

Kamera:

Eric Steelberg

Hudba:

Rob Simonsen

Hrají:

Charlize Theron, Mackenzie Davis, Mark Duplass, Ron Livingston, Emily Haine, Elaine Tan, Marceline Hugot, Elfina Luk, Colleen Wheeler, Katie Hayashida, Gameela Wright, Candus Churchill

Producenti:

A.J. Dix, Diablo Cody, Aaron L. Gilbert, Mason Novick, Jason Reitman, Charlize Theron, Helen Estabrook

Střih:

Stefan Grube

Scénografie:

Anastasia Masaro

Kostýmy:

Aieisha Li

(další profese)

Tully (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tully na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/462926-tully/Laskavý dotek (TV seriál)

Stáhnout Laskavý dotek (TV seriál)
Shlédnout Laskavý dotek (TV seriál)

Laskavý dotek (TV seriál) (2012 - 2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Laskavý dotek (TV seriál) (2012 - 2013):

Opustil ji manžel, nemá práci a upomínky na zaplacení hypotéky leží téměř všude po domě. Matka dvou dětí Riley Parks (Jennifer Love Hewitt) nemá na výběr a tak na doporučení kamarádky přijme práci v masážním salonu, kde ale klienti žádají víc než jen masáž.(Gatz)

Informace o filmu Laskavý dotek (TV seriál)

Režie:

Allan Arkush, Norman Buckley, Timothy Busfield, Jennifer Love Hewitt, Patrick R. Norris, Wendey Stanzler, Debbie Allen, John Behring, Rick Wallace, Bethany Rooney, Andy Wolk, Jonathan Kaplan, John Whitesell

Scénář:

Suzanne Martin, Marc Halsey, Jennifer Love Hewitt, Michael Reisz

Kamera:

Edward J. Pei, James Chressanthis

Hudba:

Pieter A. Schlosser, Marc Dauer, Evan Frankfort, Liz Phair, David Baerwald

Hrají:

Jennifer Love Hewitt, Cybill Shepherd, Loretta Devine, Colin Egglesfield, Naturi Naughton, Alicia Lagano, Kathleen York, David Starzyk, Greg Grunberg, T.V. Carpio, Brian Kerwin, Sunny Mabrey, Brian Howe, Mariah Bonner, Charles Michael Davis, Garrett Clayton, Tammy Townsend, Harrison Thomas, Desiree Louise, Ashley Barron, Marco James, John Ruby, Brian Hallisay, David Gautreaux, Jessica Gardner, Luis Moncada, Brad Savage, Erin Cardillo, Ki-hong Lee, Rebecca Field, Justin Gaston, Hannah Marks, Mitch Silpa, John Dennis Johnston, Michael Nardelli, Josh Hopkins, Trevor Donovan, Teresa Decher, Yani Gellman, Matthew Del Negro, Jowharah Jones, Evan Arnold, John Bishop, Richard Riehle, McKinley Freeman, Paul Greene, Tommy O'Reilly, Nicholas James, Kevin Sateri, Trevor St. John, Tasha Ames, Graham Shiels, J.R. Cacia, Ryan Paevey, Marco Sanchez, Katie Wee, Elisabeth Röhm, Desi Lydic, Lea Coco, Mimi Rogers, Marco Dapper, Sam Page, Jon Prescott, Cindy Pickett, Matt Battaglia, Anthony Montgomery, Adam Taylor, Jonathon Trent, Arlen Escarpeta, Bart Johnson, Carlos Gómez, Jack Conley, Evan Helmuth, Kirby Heyborne, Patricia Prata, Eric Lively, Ignacio Serricchio, Eric Mabius, Christopher J. Hanke, Robert Ri'chard, Paul Dooley, Betty White, Leonard Roberts, Bryce Johnson, Michael Beach, Rob Mayes, Sterling Sulieman, Evie Ryland, Johnathon Schaech, Robert Picardo, Dale Midkiff, Adam Kaufman, Flex Alexander, Skyler Day, Michael Graziadei, Elaine Hendrix, Christopher Wiehl, Jennifer Elise Cox, Randy J. Goodwin, Earlene Davis, Matt Cohen, Adam Mayfield, Michael Hudson, Lina Patel, Jaden Betts

Střih:

Geoffrey Rowland, Kaja Fehr, Debby Germino, Anthony Miller, Regis Kimble, David Crabtree, Andi Armaganian

Scénografie:

Thomas A. Walsh, Denny Dugally

Kostýmy:

Dorothy Amos

(další profese)

Laskavý dotek (TV seriál) (2012 - 2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Laskavý dotek (TV seriál) na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/313635-laskavy-dotek/Prázdniny s Minkou

Stáhnout Prázdniny s Minkou
Shlédnout Prázdniny s Minkou

Prázdniny s Minkou (1962) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Prázdniny s Minkou (1962):

Předseda JZD koupí pro venkovské děti, které tráví prázdniny na družstevních horských pastvinách strakatého poníka Minku... Mnoha cenami ověnčený film pro děti.(oficiální text distributora)

Letní dobrodružství skupinky vesnických dětí, která se vypraví na prázdniny do horské vesnice. Děti pomáhají s pasením krav a zažívají nejrůznější drobné příhody. Malá komunita však drží pohromadě hlavně díky strakatému koníkovi Mince. Partě šéfuje rozumná Vlasta, problémy v kolektivu však narostou kvůli synovi předsedy zemědělského družstva Jirkovi.(Zlín Film Festival)

Informace o filmu Prázdniny s Minkou

Režie:

Josef Pinkava

Scénář:

Jiří Blažek

Kamera:

Jiří Kolín

Hudba:

Vlastimil Hála

Hrají:

Veronika Štefanová, Luboš Petřík, Petr Sobotka, Luděk Panáček, Pavel Bolek, František Očadlík, Milena Asmanová, Helena Kotoučová, Svatopluk Matyáš, Eva Matalová, Jitka Rákosníková, Zdeněk Blažek, Jan Matýsek, Karel Meister st., Josef Souček, Adolf Minský, Arnošt Kotouč, Blažena Rýznarová, Evžen Kubíček, Josef Hlinomaz

Střih:

Antonín Štrojsa

Zvuk:

František Strangmüller

Scénografie:

Jaroslav Krška

(další profese)

Prázdniny s Minkou (1962) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Prázdniny s Minkou na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/243531-prazdniny-s-minkou/Prokletý

Stáhnout Prokletý
Shlédnout Prokletý

Prokletý (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Prokletý (2009):

Smrt tety známého právníka Bryana Becketa (Tim Daly) provází velmi zvláští okolnosti. Její synovec se nastěhuje do zděděného viktoriánského sídla, kde údajně straší. V domě skutečně dochází k podivným incidentům, které zarytý skeptik zpočátku ignoruje. Pak se terčem strašení stává sám Bryan a v jeho tvrdé slupce se pomalu začínají objevovat trhliny. Hlasy a přízraky v noční temnotě, indicie strašlivého tajemství – to vše přiměje dosud chladně uvažujícího Bryana pustit se do pátrání po děsivé pravdě, která ho může zničit. Ta mu ovšem jako prchavý stín stále uniká a celá se mu zjeví až v samém závěru filmu.(oficiální text distributora)

Po záhadné smrti své tety se skeptický právník Bryan Becket (Tim Daly) stěhuje do jejího domu. Odmítá si zahrávat s myšlenkou, že by v domě mohlo strašit. Zanedlouho opravdu začíná slyšet hlasy a objevovat různá vodítka ke strašlivému tajemství.(Chatterer)

Informace o filmu Prokletý

Režie:

Tennyson Bardwell

Scénář:

Tennyson Bardwell

Kamera:

Claudio Rocha

Hudba:

Brett Rosenberg

Hrají:

Tim Daly, Tom Arnold, Zoe Saldana, Andrea Roth, Edward Herrmann, Robert Prosky, Lea Coco, Steve Fletcher, Bruce Altman, Nicole Signore, Ann Marie Lizzi

Producenti:

Tennyson Bardwell

Střih:

Ann Marie Lizzi

Scénografie:

Susan Block

Kostýmy:

Sarah Beers

(další profese)

Prokletý (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Prokletý na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/237193-proklety/Cargo

Stáhnout Cargo
Shlédnout Cargo

Cargo (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Cargo (2018):

V zoufalé snaze utéci náhlé pandemii se Andy (Martin Freeman) a Kay (Susie Porter) schovávají na hausbótu s jejich jednoroční dcerkou Rosie. Stanou se ale oběťmi útoku, při kterém Kay zemře a Andy je infikován a zbývá mu jen 48 hodin, než se transformuje do jednoho z těch, kterým se tak dlouho snažili unikat. Andy se proto sám musí vydat na riskantní cestu k nalezení nového opatrovníka pro své dítě.(Eleazar)

Informace o filmu Cargo

Režie:

Ben Howling, Yolanda Ramke

Scénář:

Yolanda Ramke

Kamera:

Geoffrey Simpson

Hrají:

Martin Freeman, Anthony Hayes, Caren Pistorius

Střih:

Dany Cooper, Sean Lahiff

Scénografie:

Josephine Ford

Kostýmy:

Heather Wallace

(další profese)

Cargo (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Cargo na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/441947-cargo/Mamka a taťka

Stáhnout Mamka a taťka
Shlédnout Mamka a taťka

Mamka a taťka (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Mamka a taťka (2017):

Když davové šílenství neznámého původu způsobí, že rodiče z poklidného předměstí obrátí svou zlobu proti vlastním dětem, Carly Ryan (Anne Winters) a její bratr Josh (Zackary Arthur) musí bojovat o holý život a bránit se surovým útokům ze strany těch, kteří je přivedli na svět (Nicolas Cage a Selma Blair).(Bontonfilm)

Informace o filmu Mamka a taťka

Režie:

Brian Taylor

Scénář:

Brian Taylor

Kamera:

Daniel Pearl

Hrají:

Nicolas Cage, Selma Blair, Brionne Davis, Anita Farmer Bergman, Lance Henriksen, Anne Winters, Joseph D. Reitman, Olivia Crocicchia, Zackary Arthur, George Griffith, Samantha Lemole, Lorena Diaz

Producenti:

Christopher Lemole, Tim Zajaros

Střih:

Rose Corr, Fernando Villena

Scénografie:

James Wise

Kostýmy:

Gina Ruiz

(další profese)

Mamka a taťka (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Mamka a taťka na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/433595-mamka-a-tatka/Kit Kittredge: Odvážná novinářka

Stáhnout Kit Kittredge: Odvážná novinářka
Shlédnout Kit Kittredge: Odvážná novinářka

Kit Kittredge: Odvážná novinářka (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kit Kittredge: Odvážná novinářka (2008):

Velká hospodářská krize dopadne i na rodinu devitileté Kit Kittredgeové – její otec přijde o svůj podnik a odjíždí, aby si našel práci. Nositelka nominace na Oscara Abigail Breslin stojí jako jako Kit v čele skvělého hereckého obsazení prvního filmu, natočeného podle hračkářské a literární řady Americké děvče. Aby si Kit a její matka udržely dům, musejí přijmout podnájemníky – platící hosty, z nichž se vyklubou lidé s fascinujícími příběhy. Když je ukradena matčina pokladnička se všemi jejich penězi, stává se prvním podezřelým Kitin nový kamarád, tulák Will. Kit ale odmítá uvěřit, že by Will mohl krást a snaha odhalit pravdu přivede ji i její kamarády do velkých potíží. Policie tvrdí, že loupež byla domácí záležitostí a spáchal ji někdo, koho znají. Když to tedy nebyl Will, tak kdo?(oficiální text distributora)

Příběh se soustředí okolo mladé rodiny, žijící v domku v Ohiu během hospodářské krize. Malá desetiletá Kit má velkou vášeň - psaní. Stanou se s pomocí jejích kamarádů Sterling a Ruthie její sny skutečností?(HOODY)

Informace o filmu Kit Kittredge: Odvážná novinářka

Režie:

Patricia Rozema

Scénář:

Ann Peacock

Kamera:

David Boyd

Hudba:

Joseph Vitarelli

Hrají:

Abigail Breslin, Julia Ormond, Chris O'Donnell, Jane Krakowski, Wallace Shawn, Max Thieriot, Willow Smith, Glenne Headly, Zach Mills, Kenneth Welsh, Madison Davenport, Joan Cusack, Stanley Tucci, Austin Macdonald, Douglas Nyback, Martin Roach, Martin Doyle

Producenti:

Elaine Goldsmith-Thomas

Střih:

Julie Rogers

Scénografie:

Peter Cosco

Kostýmy:

Trysha Bakker

(další profese)

Kit Kittredge: Odvážná novinářka (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kit Kittredge: Odvážná novinářka na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/231738-kit-kittredge-odvazna-novinarka/Young Sheldon (TV seriál)

Stáhnout Young Sheldon (TV seriál)
Shlédnout Young Sheldon (TV seriál)

Young Sheldon (TV seriál) (2017 - 2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Young Sheldon (TV seriál) (2017 - 2018):

Informace o filmu Young Sheldon (TV seriál)

Režie:

Jon Favreau, Chris Koch, Michael Zinberg, Jaffar Mahmood, Peter Lauer, Howard Deutch, Mark Cendrowski, Don Scardino, Rebecca Asher

Scénář:

Chuck Lorre, Steven Molaro, Rob Ulin, Eric Kaplan

Hudba:

John Debney, Jeff Cardoni

Hrají:

Jim Parsons, Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Raegan Revord, Doc Farrow, Montana Jordan, Danielle Pinnock, Rex Linn, Valerie Mahaffey, Brian Stepanek, Melissa Tang, Sarah Baker, Annie Potts, Ray Liotta, Scott Peat, Isaac Faulkner, Elon Musk, Jason Kravits, Dave Florek, Frances Conroy, Harry Groener, VyVy Nguyen

Producenti:

Jon Favreau, Chuck Lorre, Steven Molaro, Jim Parsons, Bill Prady

Scénografie:

Richard Toyon

Kostýmy:

Hala Bahmet, Linda M. Bass

(další profese)

Young Sheldon (TV seriál) (2017 - 2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Young Sheldon (TV seriál) na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/497431-young-sheldon/Halloween 5

Stáhnout Halloween 5
Shlédnout Halloween 5

Halloween 5 (1989) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Halloween 5 (1989):

Po událostech z minulého dílu malá Jamie oněměla, ovšem zjistila, že je telekiniticky poutána ke svému strýci - vrahovi Michaelu Myersovi. A ten se vrací i na letošní Halloween. I tentokrát mu v cestě stojí jeho nemesis - Dr. Loomis, který má plán jak Michaela porazit.(Opsha)

Malá Jamie (dcera Laurie Strode) po událostech posledního Halloweenu ztratila řeč a nyní je na Haddonfieldské klinice, kde o její duševní zdraví pečuje Dr. Sam Loomis. Jamie čas od času přepadají stavy podobné epileptickým záchvatům. Ovšem jejich původ je zdravotnickému personálu záhadou. Nicméně na den Halloweenu začínají být tyto stavy stále častější. Jediný, kdo alespoň matně tuší, co se děje, je Dr. Loomis. Má podezření, že přízrak jménem Michael Myers stále žije a že Jamiina nemocná duše je s tou jeho nějak propojená. Na jeho popud je zburcována místní policie. Znovu se roztáčí děsivý kolotoč událostí, jehož tempo udává maniak Myers, který si znovu přišel pro malinkou bezbranou Jamie a hodlá převálcovat každého, kdo se mu postaví do cesty(JasonIX)

Informace o filmu Halloween 5

Režie:

Dominique Othenin-Girard

Scénář:

Dominique Othenin-Girard, Michael Jacobs, Shem Bitterman

Kamera:

Robert Draper

Hudba:

Alan Howarth

Hrají:

Ellie Cornell, Donald Pleasence, Danielle Harris, Beau Starr, Troy Evans, Greg Nicotero, Matthew Walker, Steven Anderson, Don Shanks

Producenti:

Ramsey Thomas

Střih:

Jerry Brady, Charles Tetoni

Scénografie:

Brenton Swift

Kostýmy:

Simon Tuke

(další profese)

Halloween 5 (1989) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Halloween 5 na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/7072-halloween-5/Spratci na zabití

Stáhnout Spratci na zabití
Shlédnout Spratci na zabití

Spratci na zabití (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Spratci na zabití (2011):

Filmografie režiséra Davida Gordona Greena začínala především dramaty (Rodinné tajemství či George Washington), poslední snímky však představují čistokrevné komedie, přičemž v české distribuci se minulý rok objevil třeba snímek Princ a pruďas. Noah je vyhozen ze školy a shání práci. Nabídka hlídání dětí se zpočátku zdá jako dobrý nápad, mladík však vůbec netuší, co pozice „dětské chůvy“ vlastně obnáší. Dokáže vůbec zvládnout bandu dětských „teroristů“ a přežít noční dobrodružství v ulicích New Yorku? Situační humor vychází z klasického sváru mezi troubovitou a oplácanou postavou a třemi ratolestmi – „princeznou“ Blithe, „teroristou“ Rodrigem a „nenápadným“ Slaterem.(Febiofest)

Komedie o mladém studentovi, který byl po vyhození ze školy sousedy nalákán k hlídání dětí. Má to ale menší háček, nebohý student vůbec netuší co ho čeká a o hlídání dětí nemá ani páru. Je tedy jasné, že přijít na to, jak ukočírovat nezbedná dítka bude rozhodně záludný oříšek, který sebou přinese spoustu zajímavých situací.(Hromino)

Informace o filmu Spratci na zabití

Režie:

David Gordon Green

Scénář:

Brian Gatewood, Alessandro Tanaka

Kamera:

Tim Orr

Hudba:

David Wingo, Jeff McIlwain

Hrají:

Jonah Hill, Max Records, Sam Rockwell, Ari Graynor, Landry Bender, Jessica Hecht, Erin Daniels, J.B. Smoove, Method Man, Kylie Bunbury, D. W. Moffett, Dreama Walker, Nicky Katt, Bruce Altman, Kevin Hernandez, Eddie Rouse, Samira Wiley, Nick Sandow, Alex Wolff

Producenti:

Michael De Luca

Střih:

Craig Alpert

Scénografie:

Richard A. Wright

Kostýmy:

Leah Katznelson

(další profese)

Spratci na zabití (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Spratci na zabití na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/282318-spratci-na-zabiti/