Bradův život

Stáhnout Bradův život
Shlédnout Bradův život

Bradův život (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Bradův život (2017):

Když se Brad Sloan (Ben Stiller) v této hořkosladké komedii rozhodne vzít svého syna na výlet po vysokých školách na východním pobřeží, aby mu ulehčil rozhodování při výběru univerzity, utrpí velké šrámy na svém sebevědomí. Přestože si Brad vybudoval uspokojivou kariéru i pohodlný život na předměstí Sacramenta, kde žije se svou laskavou ženou Melanií a jejich hudebně nadaným synem Troyem, na univerzitě si v dobách své největší slávy představoval budoucnost poněkud jinak. Zatímco Troye provází po okolí Bostonu, kde sám studoval, je přinucen porovnat svůj dosavadní život s úspěchy čtyř nejlepších kamarádů z mládí – hollywoodské hvězdy, zakladatele hedgeového fondu, podnikatele v oblasti moderních technologií a bestselerového spisovatele. Jak si tak představuje jejich bohaté a okouzlující životy, přemítá nad tím, zda už se sám ocitl za zenitem. Poté, co jej však okolnosti donutí znovu přijít se svými někdejšími přáteli do kontaktu, klade si otázku, zda v životě skutečně selhal, nebo je - alespoň v určitém ohledu - tím nejúspěšnějším z nich.(HBO Europe)

Životní volby, promarněné příležitosti a naděje vkládané do další generace. Pro mladého a nadaného Troye Sloana (Austin Abrams) nadešel čas životní volby, a to výběr univerzity. Aby mu rozhodování ulehčil, rozhodne se jej jeho otec Brad (Ben Stiller) vzít na výlet po vysokých školách na východním pobřeží. Sám má při této cestě možnost potkat přátele z mládí s jejich životními úspěchy, porovnat je se svým životem a předat životní poučení svému synovi.(Martensson35)

Informace o filmu Bradův život

Režie:

Mike White

Scénář:

Mike White

Kamera:

Xavier Pérez Grobet

Hudba:

Mark Mothersbaugh

Hrají:

Ben Stiller, Jenna Fischer, Austin Abrams, Michael Sheen, Luke Wilson, Jemaine Clement, Shazi Raja, Erin Agostino, Luisa Lee, Nathaly Thibault, Spiro Malandrakis, Julia Dawi, Mike White, Felicia Shulman, Jimmy Kimmel, Richard Jutras, Dawn Ford, Rosalba Martinni, Xavier Sotelo, Lexie Roth, Izzy Stannard, Bruce Dawson

Producenti:

Mike White, Sidney Kimmel, Brad Pitt

Střih:

Heather Persons

Scénografie:

Richard Hoover

Kostýmy:

Alex Bovaird

(další profese)

Bradův život (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Bradův život na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/479822-braduv-zivot/Naše děti (festivalový název)

Stáhnout Naše děti (festivalový název)
Shlédnout Naše děti (festivalový název)

Naše děti
(festivalový název) (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Naše děti
(festivalový název) (2014):

Dva bratři zcela odlišné povahy i životního postoje, jeden věhlasný právník, druhý velmi zaměstnaný dětský lékař a jejich manželky, které na sebe nevraží, se tradičně léta setkávají jednou měsíčně v luxusní restauraci. Hovoří o ničem: scezené ančovičky s tvarohem a vařenou zeleninou, promítání nejnovějšího francouzského filmu, ovocná chuť bílého vína, další zkorumpovaný politik. Až jednou bezpečnostní kamery natočí drsnou potyčku jejich dětí a rovnováha rodin se zhroutí. Jak se dva otcové, dvě tolik odlišné rodiny postaví k této tragické události, která se jich tak bezprostředně týká? Provokativní a bolestný film, který rozkrývá měšťáckou realitu rodin a otřese jejími základy.(Středoevropský festival italského filmu)

Hoci sú právnik Massimo a lekár Paolo bratia, majú len málo spoločného a ich manželky si tiež veľmi nerozumejú. Napriek tomu sa raz za mesiac stretávajú v luxusnej reštaurácii, aby dodržali rodinnú tradíciu. Jedného dňa bezpečnostná kamera zachytí šokujúci skutok ich detí a rodinná rovnováha je hlboko otrasená. Ako sa dve rozdielne rodiny vyrovnajú s tragédiou, ktorá ich zasiahla tak nečakane?(STV)

Informace o filmu Naše děti
(festivalový název)

Režie:

Ivano De Matteo

Předloha:

Herman Koch (kniha)

Scénář:

Ivano De Matteo, Valentina Ferlan

Kamera:

Vittorio Omodei Zorini

Hudba:

Francesco Cerasi

Hrají:

Giovanna Mezzogiorno, Alessandro Gassman, Barbora Bobuľová, Luigi Lo Cascio, Rosabell Laurenti Sellers, Jacopo Olmo Antinori, Adamo Dionisi, Lidia Vitale

Producenti:

Marco Poccioni, Marco Valsania

(další profese)

Naše děti
(festivalový název) (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Naše děti
(festivalový název) na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/374100-nase-deti/Jíst, meditovat, milovat

Stáhnout Jíst, meditovat, milovat
Shlédnout Jíst, meditovat, milovat

Jíst, meditovat, milovat (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Jíst, meditovat, milovat (2010):

Liz Gilbert (Julia Roberts), hrdinka snímku Jíst, meditovat, milovat, je moderní žena, která se vydává poznávat a obdivovat krásy světa a současně se pokouší znovu najít a probudit své pravé já. Poté, co jí životní jistoty a priority zcela rozvrátí rozvod, si Gilbert vezme v zaměstnání roční dovolenou a naprosto v rozporu se svými zásadami se rozhodne riskovat vše pro to, aby změnila svůj život. Během svých exotických a pozoruhodných cest poznává v Itálii prosté potěšení z dobrého jídla, v Indii sílu modliteb a meditací, a konečně na Bali najde zcela nečekaným způsobem pokoj v duši a rovnováhu lásky. Snímek Jíst, meditovat, milovat je natočen na motivy skutečného a pozoruhodného příběhu a dokazuje, že existuje více způsobů, jak si užívat a poznat svět.(oficiální text distributora)

Elizabeth (Julia Roberts) si celý život myslela, že má vše, co by mohla chtít. Dům, chatu, manžela, ale jediné, co jí chybí, je dítě. Časem si ale uvědomí, že to, co od života očekává, jí celou dobu chybí. Rozvede se, hodí za hlavu spokojený domácí život a vydá se na cestu kolem světa k poznání sama sebe a svého opravdového osudu.(may.lo)

Po mnohých nezdaroch a rozvode sa 35-ročná Elizabeth so zlomeným srdcom rozhodne absolútne zmeniť svoj život a vydá sa na ročnú cestu okolo sveta, na ktorej chce nájsť samu seba. V Taliansku spoznáva umenie pôžitkov prostredníctvom gurmánstva a priateľstva. V Indii s pomocou úplne neznámych ľudí umenie duševnej rovnováhy. Na Bali sa stane žiačkou starnúceho šamana a naučí sa nájsť rovnováhu medzi svetskými pôžitkami a božskou nadzmyselnosťou. Navyše na svojej ceste nečakane spozná aj svoju pravú lásku.(TV Doma)

Informace o filmu Jíst, meditovat, milovat

Režie:

Ryan Murphy

Předloha:

Elizabeth Gilbert (kniha)

Scénář:

Ryan Murphy

Kamera:

Robert Richardson

Hudba:

Dario Marianelli

Hrají:

Julia Roberts, Javier Bardem, James Franco, Billy Crudup, Richard Jenkins, Viola Davis, Tuva Novotny, James Schram, Luca Argentero, Christine Hakim, Natalie Gal, David Lyons, Ryan O'Nan, T.J. Power, Ashlie Atkinson, Elena Arvigo, Alexander Yassin, José Ramón Rosario

Producenti:

Dede Gardner

Střih:

Bradley Buecker

Scénografie:

Bill Groom

Kostýmy:

Michael Dennison

(další profese)

Jíst, meditovat, milovat (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Jíst, meditovat, milovat na ČSFD

56%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/263993-jist-meditovat-milovat/Léto (festivalový název)

Stáhnout Léto (festivalový název)
Shlédnout Léto (festivalový název)

Léto
(festivalový název) (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Léto
(festivalový název) (2015):

Píše se rok 1971 a mladá Delphine se odhodlá opustit farmu na francouzském venkově a odjíždí do Paříže. Nedlouho poté potká Carole, atraktivní a sebevědomou ženu, která na univerzitě vede rodící se feministické hnutí. Navzdory odlišnému původu se do sebe okamžitě zamilují. Smrt v rodině však Delphine povolá zpět na farmu a Carole se svou lásku rozhodne následovat. Avšak realita každodenního bezčasí vesnice nemůže být ve větším kontrastu vůči rozvíjejícímu se světu svobodomyslné Paříže. Nejnovější snímek Catherine Corsiniové vypráví pozoruhodně působivý příběh vášnivé lásky a společenské změny, který podtrhuje výjimečná chemie hereček v hlavních rolích.(Febiofest)

Informace o filmu Léto
(festivalový název)

Režie:

Catherine Corsini

Scénář:

Catherine Corsini

Kamera:

Jeanne Lapoirie

Hudba:

Grégoire Hetzel

Hrají:

Cécile De France, Izïa Higelin, Noémie Lvovsky, Kevin Azaïs, Laetitia Dosch, Bruno Podalydès

Střih:

Frédéric Baillehaiche

Scénografie:

Anna Falguères

Masky:

Sylvia Carissoli

Kostýmy:

Jürgen Doering

(další profese)

Léto
(festivalový název) (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Léto
(festivalový název) na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/58810-leto/Zůstaň se mnou

Stáhnout Zůstaň se mnou
Shlédnout Zůstaň se mnou

Zůstaň se mnou (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zůstaň se mnou (2014):

Sedmnáctiletá Mia má všechno, o čem kdy snila - úžasnou rodinu, milujícího přítele a právě ji přijali na prestižní hudební školu. Stojí však před vážným životním rozhodnutím - bude následovat svůj sen o kariéře violoncellistky nebo dá přednost své lásce a zůstane s milovaným Adamem? V jedno zimní ráno se však všechno změní - Mia ztratí milované rodiče i bratra. Najednou vidí samu sebe, jak leží na nemocniční posteli napojena na přístroje a před očima se jí odvíjí celý život. Vidí všechny své blízké a hlavně Adama, prosícího, aby se vrátila k němu. Včera řešila svou budoucnost, dnes stojí před jedinou osudovou otázkou: Zůstanu?(Forum Film CZ)

Nadaná mladá čelistka Mia Hall (Chloë Grace Moretz) si vždy myslela, že najťažším rozhodnutím jej života bude vybrať si medzi sústredením svojej energie na budovanie kariéry v podobe plnenia hudobného sna na prestížnej škole a hlasom srdca, ktoré jej radí ostať s láskou jej života, Adamom (Jamie Blackley). Náhle sa však dostane do situácie, v ktorej jej život visí na vlásku a ona sa zrazu musí rozhodovať o niečom dôležitejšom, než je bezstarostná budúcnosť. Po dopravnej nehode auta jej rodiny sa ocitá v ohrození v stave medzi životom a smrťou. Za krátky čas sa musí rozhodnúť, či zostane s priateľmi na tomto svete alebo prestane o svoj život bojovať.(misterz)

Informace o filmu Zůstaň se mnou

Režie:

R.J. Cutler

Předloha:

Gayle Forman (kniha)

Scénář:

Shauna Cross

Kamera:

John de Borman

Hudba:

Heitor Pereira

Hrají:

Chloë Grace Moretz, Jamie Blackley, Mireille Enos, Joshua Leonard, Liana Liberato, Stacy Keach, Gabrielle Rose, Lauren Lee Smith, Aisha Hinds, Chelah Horsdal, Christine Willes, Sarah Grey, Aliyah O´Brien, Elisa King, Michael Adamthwaite, Paul Jarrett, Primo Allon, Jakob Davies

Producenti:

Alison Greenspan, Denise Di Novi

Střih:

Keith Henderson

Scénografie:

Brent Thomas

Kostýmy:

Monique Prudhomme

(další profese)

Zůstaň se mnou (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zůstaň se mnou na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/290902-zustan-se-mnou/Nesmrtelný

Stáhnout Nesmrtelný
Shlédnout Nesmrtelný

Nesmrtelný (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nesmrtelný (2015):

Průmyslový magnát, miliardář Damian Hale (Ben Kingsley) již dlouho ovládá svůj svět, ve kterém ze své newyorské operační základny mistrovsky rozehrává mocenské hry. Po vzájemném odcizení se svou dcerou, aktivistkou Claire (Michelle Dockery), má Damian opravdový vztah pouze ke svému celoživotnímu příteli a pravé ruce Martinu O'Neilovi (Victor Garber). Ale diagnóza nevyléčitelné rakoviny přiměje Damiana podstoupit radikální lékařský zákrok, „odpoutání", který pro něj zvrátí běh času.(Freeman Ent.)

Miliardár Damian Hale (držiteľ Oscara Ben Kingsley) sa vo finančnom svete dostal na absolútny vrchol. Keď mu diagnostikujú smrteľnú chorobu, podstúpi radikálny lekársky zákrok na klinike, ktorá bohatým poskytuje nadštandardné služby. Jej zamestnanci zinscenujú Damianovu smrť a jeho vedomie pretransformujú do nového, mladšieho tela.Damian, z ktorého je teraz Edward (Ryan Reynolds), si zvyká na nové telo a plnými dúškami si užíva svoj nový život bohatého muža s fantastickým postavením a možnosťami. Jediným rušivým momentom sú flashbecky z minulosti, ktoré sa mu zjavujú v mysli. Je to daň za nesmrteľnosť?Nepríjemné spomienky sa vracajú s čoraz väčšou intenzitou a Damian začína postupne odhaľovať pozadie organizácie, ktorá je pripravená umlčať ho, aby ochránila svoje tajomstvá a to kým sa vlastne stal.(Forum Film SK)

Extrémne bohatý postarší pán umierajúci na rakovinu podstúpi radikálny medicínsky zákrok, ktorým prenesú jeho vedomie do tela mladého a zdravého muža. Všetko vyzerá byť v poriadku, až kým sa nezačne odkrývať tajomstvo pôvodu mladého tela a tajnej organizácie, ochotnej zachovať zvrátené tajomstvo za každú cenu.(Acrobat)

Informace o filmu Nesmrtelný

Režie:

Tarsem Singh

Scénář:

Àlex Pastor, David Pastor

Kamera:

Brendan Galvin

Hudba:

Dudu Aram, Antonio Pinto

Hrají:

Ryan Reynolds, Natalie Martinez, Matthew Goode, Ben Kingsley, Victor Garber, Derek Luke, Melora Hardin, Michelle Dockery, Sam Page, Griff Furst, Teri Wyble, Gary Weeks, Kristin Erickson, Jimmy Gonzales, Jesica Ahlberg, Dacia Fernandez, Oscar Gale, Jaynee-Lynne Kinchen, Christopher Heskey, Robert Segari, Lola Phillips, Thomas Francis Murphy, Sadarias Harrell, Mary Katherine Oglesby, Douglas M. Griffin, John L. Armijo, Jaci LeJeune, Emily Tremaine

Producenti:

Ram Bergman, James D. Stern, Peter Schlessel

Střih:

Robert Duffy

Scénografie:

Tom Foden

Kostýmy:

Shay Cunliffe

(další profese)

Nesmrtelný (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nesmrtelný na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/345744-nesmrtelny/