Klub 54

Stáhnout Klub 54
Shlédnout Klub 54

Klub 54 (1998) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Klub 54 (1998):

Kdo si pamatuje, co se tam dělo, ten tam ve skutečnosti nebyl! V 80. letech se diskotéka na 54. ulici na Manhattanu stala centrem nočního života New Yorku. Klub 54 ztělesňoval puls a duši té doby. V něm se odehrával život se všemi radostmi - hudbou, tancem módou, volným sexem, drogami a obdivem slavných osobností - všichni zde žili naplno a cítili se jako v transu! Z newyorského předměstí New Jersey se 19ti letý Shane dostal do víru života v Klubu 54. Našel si zde zaměstnání i novou rodinu - číšníka Grega, který snil o tom, že bude vrchním barmanem, a jeho krásnou manželku Anitu, která zas toužila být zpěvačkou. A díky televizní hvězdičce Julii Blackové zde pozná i lásku. Nic však není tak jednoduché a tato parta mladých lidí prožívá nonstop párty - lásku, naděje, vzestupy i pády svých životů v rytmu diskotéky, pod zářivými světly nejlepšího klubu na světě - klubu 54.(oficiální text distributora)

Mladičký Shane (Ryan Phillipe) snil o hvězdách, vždy když se z jerseyského předměstí díval přes řeku na siluetu mrakodrapů na Manhattanu. Nachází se tam totiž legendární Studio 54, kde se jeho sny můžou splnit. Neomezený vládce tohoto klubu Steve Rubell (Mike Myers) mu jednoho dne pokyne, že do něj smí vstoupit - pokud si svlékne košili. Vzestup a pád klubu, ve kterém bylo vše možné, kde v koutě sedával Andy Warhol a kde se psala kulturní historie, se protíná s Shaneovou cestou vzhůru do uzavřené newyorské společnosti nových celebrit. Vše také komplikují jeho propletené vztahy s vlivnými muži i ženami a hlavně manželskou dvojicí přátel. Hvězdně obsazený film (také Salma Hayek a Neve Campbell) byl však před původním uvedením radikálně přestříhán. Unikátní režisérská verze rekonstruuje z nikdy neviděného materiálu původní, temnější a divočejší vizi chvíle, kdy parketu pod odlesky z diskokoulí vládla krása, sex a drogy a zdálo se, že večírek nikdy neskončí.(Mezipatra)

Informace o filmu Klub 54

Režie:

Mark Christopher

Scénář:

Mark Christopher

Kamera:

Alexander Gruszynski

Hudba:

Marco Beltrami

Hrají:

Ryan Phillippe, Salma Hayek, Neve Campbell, Mike Myers, Sela Ward, Breckin Meyer, Sherry Stringfield, Ellen Albertini Dow, Heather Matarazzo, Cameron Mathison, Noam Jenkins, Skipp Sudduth, Daniel Lapaine, Erika Alexander, Domenick Lombardozzi, Mark Ruffalo, Kohl Sudduth, Lorri Bagley, Lauren Hutton, Arthur J. Nascarella, Michael York, Michael Pitt, Cindy Crawford, Heidi Klum, Donald J. Trump, Art Garfunkel, Peter Bogdanovich, Valerie Perrine, Sheryl Crow, Ron Jeremy, Beverly Johnson, Louis Negin, Victor Browne, Brooke Lewis, Jimmy Carter, Ájatolláh Chomejní, Anthony Reynolds, Frederique Van Der Wal, Vieslav Krystyan, James Binkley, Robert Bauer

Střih:

Lee Percy

Scénografie:

Kevin Thompson

Kostýmy:

Ellen Lutter

(další profese)

Klub 54 (1998) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Klub 54 na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/1518-klub-54/Horečka sobotní noci

Stáhnout Horečka sobotní noci
Shlédnout Horečka sobotní noci

Horečka sobotní noci (1977) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Horečka sobotní noci (1977):

Vůně kolínské, květinová košile, obtažené kalhoty dole rozšířené a boty s vysokými podpatky, diskohudba Bee Gees, taneční parket jen pro sebe a svou dívku - taková je představa Tonyho (John Travolta) o správně prožité sobotní noci po šesti dnech dřiny v obchodě s barvami. Život ale nejsou jen světla sobotních diskoték Tony pod vlivem své partnerky Stephanie i svého bratra přestává pouze snít a hledá nové perspektivy tam, kde doopravdy jsou. John Travolta v roli bravurního tanečníka spolu s hudbou skupiny Bee Gees rozpoutal v sedmdesátých letech obrovskou vlnu zájmu o disko a stali se na dlouhou dobu idoly miliónů lidí na celém světě.(oficiální text distributora)

Mladý Brooklynčan Tony Manero žije len pre sobotné noci na miestnej diskotéke, kde je kráľom tanečného parketu. Jeho každodenný život však už nie je taký vzrušujúci. Doma sa stále háda s otcom a vo svojej práci v obchode s farbami tiež nenachádza uspokojenie. Veci sa začnú meniť, keď začne s priateľkou Stephanie trénovať na tanečnú súťaž. Stephanie sníva o veľkom svete za hranicami Brooklynu a jej plány čoskoro navždy zmenia Tonyho život.(STV)

Informace o filmu Horečka sobotní noci

Režie:

John Badham

Scénář:

Norman Wexler

Kamera:

Ralf D. Bode

Hudba:

Barry Gibb, Maurice Gibb, Robin Gibb

Hrají:

John Travolta, Karen Lynn Gorney, Donna Pescow, Barry Miller, Joseph Cali, Robert Costanzo, Julie Bovasso, Fran Drescher, Donald Gantry, Ann Travolta, Martin Shakar, Adrienne King, Val Bisoglio, Gabriele Antonini, Bert Michaels, Denny Dillon, Sam Coppola

Producenti:

Robert Stigwood

Střih:

David Rawlins

Scénografie:

Charles Bailey

Kostýmy:

Patrizia von Brandenstein

(další profese)

Horečka sobotní noci (1977) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Horečka sobotní noci na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/386-horecka-sobotni-noci/Discopříběh

Stáhnout Discopříběh
Shlédnout Discopříběh

Discopříběh (1987) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Discopříběh (1987):

Jirka Horáček žije na plzeňském sídlišti se svým otcem a volný čas tráví s partou kamarádů především na diskotékách. Na jedné z nich se seznámí s atraktivní blondýnou Evou, která však patří ke staršímu frajírkovi Cáfovi. Přestože se stejný večer seznámí také s Jitkou, zamiluje se do sebevědomé krasavice Evy. A tak zatímco sympatické Jitce dává okatě najevo svůj nezájem, snaží se vetřít do přízně Evy. Současně se začíná dostávat do stále větších problémů se svým otcem, který nemá nervy na jeho pubertální vylomeniny.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Discopříběh

Režie:

Jaroslav Soukup

Scénář:

Eduard Pergner, Jaroslav Soukup

Kamera:

Vladimír Smutný

Hudba:

Michal David, Zdeněk Barták

Hrají:

Rudolf Hrušínský nejml., Ladislav Potměšil, Mariana Slováková, Jaroslava Bobková-Stránská, Radek Pospíšil, Jana Pehrová-Krausová, Pavel Nový, Bohumil Vávra, Jiřina Jelenská, Ivo Niederle, Tatiana Kulíšková, Jaroslav Choc, Karel Vochoč, Andy Kraus, Dáša Neblechová, Milan Pěkný, Milan Vlachovský, Igor Smržík, Marie Kadeřábková, Marta Šolcová, Barbora Štěpánová, Petr Mareš, Jaroslav Šanda, Lena Birková, Jan Vokurka, Roman Pikl

Střih:

Jiří Brožek

Zvuk:

Jiří Kejř

Scénografie:

Jiří Matolín

Kostýmy:

Hana Havelková

(další profese)

Discopříběh (1987) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Discopříběh na ČSFD

51%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/8591-discopribeh/