It’s Alive

Stáhnout It’s Alive
Shlédnout It’s Alive

It's Alive (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu It's Alive (2009):

Remake hororového snímku It's Alive! - On žije! z roku 1974 vypráví příběh páru který netrpělivě očekává příchod na svět svého druhého potomka. Místo dítěte se ale dvojici narodí odporné monstrum s jediným posláním - zabíjet.(Gatz)

Informace o filmu It's Alive

Režie:

Josef Rusnak

Scénář:

Larry Cohen (scénář, původní scénář), James Portolese

Kamera:

Wedigo von Schultzendorff

Hudba:

Nicholas Pike

Hrají:

Bijou Phillips, James Murray, Raphaël Coleman, Owen Teale, Ty Glaser, Skye Bennett, Arkie Reece, Atanas Srebrev, Michal Yannai, Miroslav Emilov

Producenti:

Robert Katz

Střih:

Patrick McMahon, James Herbert

Scénografie:

Pier Luigi Basile

Kostýmy:

Jasmina Vasileva, Elvis Davis

(další profese)

It's Alive (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu It's Alive na ČSFD

38%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/241053-it-s-alive/Svítalo celou noc

Stáhnout Svítalo celou noc
Shlédnout Svítalo celou noc

Svítalo celou noc (1980) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Svítalo celou noc (1980):

K politickým výročím vznikaly povinně oslavné filmy - a mezi slavená výročí patřilo též řádně upravený odkaz Pražského povstání na počátku května 1945. Vypráví příběh českého lékaře a zdravotní sestry, které jako rukojmí zajala německá jednotka, obsadivší budovu gymnasia. Protagonisté tak museli řešit nesnadné mravní problémy, navíc umocněné ustavičným ohrožením. Tvůrci propojili v zásadě komorní drama, soustředně do omezeného prostoru a mezi několik jednajících postav, s rozmáchlými výjevy pouličních bojů, do nichž nezbytně zasáhnou i spásné ruské jednotky... Dlužno ovšem přiznat, že zamýšlená mravní i psychologická dilemata vyznívají hodně toporně a nepřesvědčivě jak vinou toporného režijního ztvárnění, tak bezvýrazných hereckých výkonů.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Svítalo celou noc

Režie:

Václav Matějka

Scénář:

Drahoslav Makovička

Kamera:

Jaroslav Kučera, Jiří Macháně

Hudba:

Petr Hapka

Hrají:

František Němec, Jana Gýrová, Petr Haničinec, Hannjo Hasse, Klaus-Dieter Klebsch, Josef Větrovec, Jiří Bartoška, Jevgenij Žarikov, Jevgenij Šutov, Boris Tokarev, Radovan Lukavský, Dana Medřická, Otto Ševčík, Zdeněk Martínek, Marie Brožová, Zlata Adamovská, Václav Vydra nejml., Jiří Havel, Karel Houska, Karel Urbánek, Josef Kubíček, Zdena Hadrbolcová, Miroslav Zounar, Jan Skopeček, Věra Tichánková, Pavel Trávníček, Jindřich Narenta, Petr Svoboda, Jindřich Bonaventura, Martin Učík, Jiří Prýmek, Bohuslav Ličman, Vítězslav Jirsák, Augustín Kubán, Michal Pešek, Josef Hajdučík, Alexej Gsöllhofer, Karel Vavřík, Renáta Doleželová, Čestmír Gebouský, Jiří Kosek, Vít Pešina, Tomáš Sedláček, Petr Voříšek, Josef A. Stehlík, Roman Hájek, Milan Charvát, Jan Kraus, Ferdinand Krůta, Jiří Máša, Milan Pěkný, Kateřina Besserová, Jaroslav Radimecký, Karel Chromík, Josef Šebek, Jana Vaňková, Ludvík Pozník, Daniel Dítě, Miloslav Šindler, Roman Janoušek, Vladimír Navrátil, Gerhard Sgalitzer, David Schneider, Vladislav Beneš, Pavel Robin, Petr Skarke, Jiří Schmiedt, Jiří Růžička ml., Josef Střecha, František Suchomel, Vítězslav Sutr, Jaroslava Tichá, Jiří Holeček, Karel Deyl, Jan Borovička, Jiří Hamza, Karel Hovorka st., Petr Chmelík, Bohumil Kindl, Jiří Pelant, Bronislav Poloczek, Roman Tudžaroff, Milan Urbánek, Marcel Vašinka, František Doksanský, Václav Landa, Jan Šimek, Stanislav Šimek, Václav Šimek, Rudolf Rosenfelder, Jiří Vlček, Jan Krejčí, Miroslav Buberle, Josef Doležal, Zdeněk Nosek, Zdeněk Skalický, Karel Sekera, Petr Drozda, Miroslav Jíra, Jiří Klenot, Ladislav Lahoda, Miroslav Lahoda, Pavel Myslík, Jindřich Sejk, Oldřich Semerák, Jaroslav Tomsa, Karel Engel, Antonín Hausknecht, Zdeněk Havlík, Josef Hrubý, František Jákl, Petr Jákl st., Jiří Kasík, Jaroslav Klenot, Antonín Kramerius, Jiří Kraus, Zdeněk Krumpl, Jiří Sládek, Jaroslav Šanda, Jiří Vach, Dana Vávrová, Otakar Brousek st.

Střih:

Josef Valušiak

Scénografie:

Jindřich Götz

Kostýmy:

Jarmila Konečná

(další profese)

Svítalo celou noc (1980) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Svítalo celou noc na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/6508-svitalo-celou-noc/Temná polovina

Stáhnout Temná polovina
Shlédnout Temná polovina

Temná polovina (1993) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Temná polovina (1993):

Odhalení druhého já rozpoutá opravdové peklo. Horor USA podle úspěšné novely Stephena Kinga.Jako chlapec trpěl Thad Beaumont nesnesitelnými bolestmi hlavy. Jednou po cestě ze školy dokonce ztratil vědomí. Při operaci objevili lékaři v jeho mozku pulsující strukturu, kterou pokládali za nádor. Bylo to ale Thadovo "dvojče", které nemělo možnost se dostatečně vyvinout v děloze. Tkáň byla z mozku odstraněna. O 23 let později je z Thada učitel a spisovatel a neznámý vyděrač mu vyhrožuje, že prozradí Thadův pseudonym, pod kterým vydává knihy plné násilí. Thad se proto rozhodne veřejně se k podvodu přiznat a společně se svou ženou Liz uspořádá obřad, při němž svůj pseudonym pohřbí. Pár dní poté se rozpoutá peklo: několik lidí, kteří věděli o Thadově spisovatelské druhé tváři, jsou brutálně zavražděni ...(HBO Europe)

Keď vážený spisovateľ Thad Beaumont (Timothy Hutton) zistí, že má na mozgu zvyšok svojho nikdy nevyvinutého dvojčaťa, v predstavách si ho oživí a len tak pre radosť a peniaze - pod jeho menom píše a publikuje populárne brakové krimipríbehy. Ale čo keď niekto začne vraždiť presne podľa ich návodu?(oficiální text distributora)

Informace o filmu Temná polovina

Režie:

George A. Romero

Předloha:

Stephen King (kniha)

Scénář:

George A. Romero

Kamera:

Tony Pierce-Roberts

Hudba:

Christopher Young

Hrají:

Timothy Hutton, Amy Madigan, Michael Rooker, Julie Harris, Robert Joy, Rutanya Alda, Beth Grant, Royal Dano, Chelsea Field, Christine Forrest, Erik Jensen, Tom Mardirosian, Rik Billock, Kent Broadhurst, Jeff Monahan, Donna Lynne Champlin, Larry John Meyers, J. Michael Hunter

Producenti:

Declan Baldwin

Střih:

Pasquale Buba

Scénografie:

Cletua Anderson

Kostýmy:

Barbara Anderson

(další profese)

Temná polovina (1993) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Temná polovina na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/7803-temna-polovina/Kainova výchova

Stáhnout Kainova výchova
Shlédnout Kainova výchova

Kainova výchova (1992) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kainova výchova (1992):

Carter Nix (John Lithgow) je uznávaný psycholog, milující manžel a oddaný otec, který se rozhodne věnovat rok výchově své dcery. Carterova žena jenny (Lolita Davidovich) je samozřejmě nadšená tím, že její pozorný manžel bude doma. Když se ale Carter začne k jejich dceři podivně chovat, Jenny je znepokojená. Situace se začne komplikovat ve chvíli, kdy se znovu objeví Jennyina stará láska (Steven Bauer). Nikdo ale nepředvídá vývoj rozdvojení Carterovy osobnosti, ani to, že se budou opakovat ďábelské experimenty jeho choromyslného otce.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Kainova výchova

Režie:

Brian De Palma

Scénář:

Brian De Palma

Kamera:

Stephen H. Burum

Hudba:

Pino Donaggio

Hrají:

John Lithgow, Lolita Davidovich, Steven Bauer, Frances Sternhagen, Gregg Henry, Tom Bower, Mel Harris, Teri Austin, Gabrielle Carteris, Barton Heyman, Geoff Callan, Karen Kahn

Producenti:

Gale Anne Hurd

Střih:

Robert Dalva, Paul Hirsch, Bonnie Koehler

Scénografie:

Doug Kraner

Kostýmy:

Bobbie Read

(další profese)

Kainova výchova (1992) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kainova výchova na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/2333-kainova-vychova/Oni přicházejí

Stáhnout Oni přicházejí
Shlédnout Oni přicházejí

Oni přicházejí (2002) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Oni přicházejí (2002):

Julia je úspěšná mladá dívka, s pěkným bytem, s milujícím přítelem a slibně nastartovanou kariérou psycholožky. Americký sen. Jenže pak se probudí do jiného snu... Setkání s přítelem z dětství v ní oživí vzpomínky na dávno zapomenuté noční můry. Noční můry, které se teď po letech vracejí... jako skutečné.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Oni přicházejí

Režie:

Rick Bota, Robert Harmon

Scénář:

Brendan Hood

Kamera:

Rene Ohashi

Hudba:

Ilja David Cmíral

Hrají:

Laura Regan, Marc Blucas, Ethan Embry, Dagmara Dominczyk, Jon Abrahams, Alexander Gould, Jonathan Cherry, Jay Brazeau, Jodelle Ferland, Mark Hildreth, Peter LaCroix, Jessica Amlee, L. Harvey Gold, Mark Brandon

Producenti:

Scott Kroopf, Tom Engelman

Střih:

Chris Peppe

Scénografie:

Douglas Higgins

Kostýmy:

Karen L. Matthews

(další profese)

Oni přicházejí (2002) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Oni přicházejí na ČSFD

51%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/29834-oni-prichazeji/Ne jako cizinec

Stáhnout Ne jako cizinec
Shlédnout Ne jako cizinec

Ne jako cizinec (1955) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ne jako cizinec (1955):

Ambiciózní student medicíny Lucas March nutně potřebuje peníze, aby mohl dostudovat. Kvůli tomu se ožení s nemocniční sestrou Kristinou, která ho miluje a která mu může školné zaplatit. Své ideály a představy o lékařské profesi dává Lucas přede všemi bez okolků najevo. Neuvědomuje si, že v jeho chování začíná převládat arogance. Muž odmítá připustit myšlenku, že i lékař je jen obyčejný člověk, který může udělat chybu. S těmito představami nastoupí na své první lékařské místo na venkově. Dokáže být tak dobrým doktorem, jak si to vždy představoval?

Významný americký filmař Stanley Kramer (1913-2001) začínal v Hollywoodu u pomocných profesí a postupně se etabloval jako producent. V jeho firmě Stanley Kramer Productions vznikla řada filmů, mj. i klasický western V pravé poledne. Komorní psychologické drama z lékařského prostředí Ne jako cizinec, natočené podle románového bestselleru Mortona Thompsona, je jeho režijním debutem. Film byl nominován na Oscara za zvuk.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Ne jako cizinec

Režie:

Stanley Kramer

Předloha:

Morton Thompson (kniha)

Scénář:

Edward Anhalt, Edna Anhalt

Kamera:

Franz Planer

Hudba:

George Antheil

Hrají:

Olivia de Havilland, Robert Mitchum, Frank Sinatra, Gloria Grahame, Broderick Crawford, Charles Bickford, Myron McCormick, Lon Chaney Jr., Harry Morgan, Lee Marvin, Virginia Christine, Whit Bissell, Jack Raine, Mae Clarke, William Vedder, Jerry Paris, Nancy Kulp, Juanita Moore, Frank Jenks, Jesse White, Will Wright, Harry Lauter, Earle Hodgins, Herb Vigran, Donald Kerr, Frank Mills, Stafford Repp, Don C. Harvey, Gail Bonney, Ralph Brooks, Eve McVeagh, Franklyn Farnum, John Dierkes, James Conaty, Harry Shannon, King Donovan, Paul Guilfoyle, Scott Seaton, Robert Bailey, Suzanne Ridgway, Frank Orth, John Goddard, Marlo Dwyer, Irene Tedrow, Gertrude Hoffman, Carl 'Alfalfa' Switzer, Al Murphy, Jack Daly, Steve Carruthers, Herschel Graham, Mack Williams

Producenti:

Stanley Kramer

Střih:

Frederic Knudtson

Scénografie:

Rudolph Sternad

Kostýmy:

Don Loper

(další profese)

Ne jako cizinec (1955) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ne jako cizinec na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/5308-ne-jako-cizinec/Perverzáci

Stáhnout Perverzáci
Shlédnout Perverzáci

Perverzáci (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Perverzáci (2011):

Tři filmové povídky, které spojuje téma sexu a smrti. Zvrácené erotické hrátky, nadpřirozená monstra a vzrušení z převleků nenechají nikoho chladným…
Tři příběhy spojuje jediné – sexuální perverze. První vypráví o netradičním manželském soužití. Manželku Viktorii vzrušuje sex se ženami. Ráda také pozoruje, jak její manžel souloží se ženami. Vždy si pozvou bezdomovkyni a nabídnou jí jídlo, koupel a pár drobných. Oběti vyhledává manžel. Do vína pak přimíchají omamné látky. S dívkami mluví jako pobožní lidé, aby se nebály. Svážou je nahé ve sklepě a ukájejí se na nich. Z poslední dívky se avšak vyklube zoombie...
Druhý příběh je o feťačce a prostituce. Snaží se začít znova s přítelem Frankem, který jí dřív dělal pasáka. Nyní krade lidem ledviny pro doktora, který je blázen. Schovává mutanta, který má nepřirozeně velký penis. Produkuje velké množství spermatu, ze kterého pak lékař opiáty, které jsou mnohem silnější a návykovější než drogy. Mutanta a jeho penis udržuje při životě jen kaše z lidských ledvin...
Třetí příběh je o ženě, která má neuvěřitelný strach ze psů. Je to neskutečná mrcha. Sex si dokáže užít, jen když může přítele ponižovat jako psa. Dokonce mají v bytě pokoj s náhubkem, obojkem a boudou. Claire si užívá. Chodí na koncerty a spí s kapelníky. Její přítel Pete o všem ví. Za trest jí pomočí spodní prádlo. Jejich vztah je na mrtvém bodě. Když jdou jednou na procházku, v tunelu potkají dva psy a Claire omdlí...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Perverzáci

Režie:

Andrew Parkinson, Simon Rumley, Sean Hogan

Scénář:

Andrew Parkinson, Simon Rumley

Kamera:

Milton Kam

Hudba:

Richard Chester

Hrají:

Kate Braithwaite, Andrew Parkinson, Luke de Lacey, Oliver Guy-Watkins, Amy-Joyce Hastings, Christopher Fairbank, James Oliver Wheatley, Jennifer Handorf

Střih:

Robert Hall

Kostýmy:

Camille Benda

(další profese)

Perverzáci (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Perverzáci na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/297827-perverzaci/Naše děti (festivalový název)

Stáhnout Naše děti (festivalový název)
Shlédnout Naše děti (festivalový název)

Naše děti
(festivalový název) (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Naše děti
(festivalový název) (2014):

Dva bratři zcela odlišné povahy i životního postoje, jeden věhlasný právník, druhý velmi zaměstnaný dětský lékař a jejich manželky, které na sebe nevraží, se tradičně léta setkávají jednou měsíčně v luxusní restauraci. Hovoří o ničem: scezené ančovičky s tvarohem a vařenou zeleninou, promítání nejnovějšího francouzského filmu, ovocná chuť bílého vína, další zkorumpovaný politik. Až jednou bezpečnostní kamery natočí drsnou potyčku jejich dětí a rovnováha rodin se zhroutí. Jak se dva otcové, dvě tolik odlišné rodiny postaví k této tragické události, která se jich tak bezprostředně týká? Provokativní a bolestný film, který rozkrývá měšťáckou realitu rodin a otřese jejími základy.(Středoevropský festival italského filmu)

Hoci sú právnik Massimo a lekár Paolo bratia, majú len málo spoločného a ich manželky si tiež veľmi nerozumejú. Napriek tomu sa raz za mesiac stretávajú v luxusnej reštaurácii, aby dodržali rodinnú tradíciu. Jedného dňa bezpečnostná kamera zachytí šokujúci skutok ich detí a rodinná rovnováha je hlboko otrasená. Ako sa dve rozdielne rodiny vyrovnajú s tragédiou, ktorá ich zasiahla tak nečakane?(STV)

Informace o filmu Naše děti
(festivalový název)

Režie:

Ivano De Matteo

Předloha:

Herman Koch (kniha)

Scénář:

Ivano De Matteo, Valentina Ferlan

Kamera:

Vittorio Omodei Zorini

Hudba:

Francesco Cerasi

Hrají:

Giovanna Mezzogiorno, Alessandro Gassman, Barbora Bobuľová, Luigi Lo Cascio, Rosabell Laurenti Sellers, Jacopo Olmo Antinori, Adamo Dionisi, Lidia Vitale

Producenti:

Marco Poccioni, Marco Valsania

(další profese)

Naše děti
(festivalový název) (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Naše děti
(festivalový název) na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/374100-nase-deti/Unrest

Stáhnout Unrest
Shlédnout Unrest

Unrest (2006) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Unrest (2006):

Věříte v duši? Věříte, že duše nedostane klidu dokud není tělo řádně pochováno? Své o tom ví studenti medicíny z tohoto příběhu. Že je něco v nepořádku jim je jasné ve chvíli, kdy krátce po jejich prvním seznámení s mrtvolou, kterou mají pitvat, začnou umírat všichni, co s ní měli co do činění... A teď mají být na řadě oni!(Giovanni)

Informace o filmu Unrest

Režie:

Jason Todd Ipson

Kamera:

Michael Fimognari

Hudba:

Michael Cohen

Hrají:

Corri English, Ben Livingston, Joshua Alba, Jay Jablonski, Reb Fleming, Susan Duerden, Derrick O'Connor, Mario DeAngelis, Stefania Barr

Producenti:

Adam M. Lebovitz

(další profese)

Unrest (2006) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Unrest na ČSFD

51%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/225848-unrest/Pitevna

Stáhnout Pitevna
Shlédnout Pitevna

Pitevna (2006) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pitevna (2006):

Mrtvola není jen tělo bez duše. Je to něco, co má být respektováno jako nástroj učení mladých studentů medicíny na celém světě. Lidské tělo může vypovědět tisíce příběhů, nás však teď zajímá pouze jedno tělo a jeden příběh.
Mai je výborná studentka druhého ročníku medicíny. Při její první hodině praxe na pitevně se stane něco podivného. Když Mai prochází kolem mrtvého těla ženy, ruka mrtvoly se náhle pohne a chytí Mai za zápěstí. Nikdo si však ničeho nevšimne. Postupně se zdá, že žena se skrývá ve stínech a pronásleduje Mai na každém kroku. Ta začíná být zoufalá a snaží se ve své minulosti najít odpovědi, aby se dozvěděla kdo že je tajemná žena v márnici a kdo ji vlastně sleduje a proč.(oficiální text distributora)

Děsivý příběh o studentce jménem Mai, která studuje v druhém ročníku na medicíně. Zde se poprvé setkává se svým prvním mrtvým lidským tělem v praxi. Při první hodině se jí stane něco neočekáváného. Když prochází kolem mrtvé ženy, záhlédne pohyb její ruky a přitom omdlí. Od té chvíle jí pomalu pronásleduje ve stínech. Kdo je tá tajemná žena v márnici? Od té chvíle se snaží odhalit pravdu o neznámé dívce jménem Dawan a při tom objevuje hrozivý příběh.(r4.at)

Informace o filmu Pitevna

Režie:

Dulyasit Niyomkul

Scénář:

Dulyasit Niyomkul, Rapeepimol Chaiyasena

Hrají:

Natthamonkarn Srinikornchot, Nirut Sirijanya

Pitevna (2006) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pitevna na ČSFD

45%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/231491-pitevna/