Žabák Ribit

Stáhnout Žabák Ribit
Shlédnout Žabák Ribit

Žabák Ribit (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Žabák Ribit (2014):

Ribbit je žabák se závažnou krizí identity. Na rozdíl od ostatních žab nesnáší poskakování a má silný odpor k vodě. A díky tomu se cítí úplně ztracený. A protože musí najít jiný smysl svého života, vydává se spolu se svým nejlepším přítelem, létající veverkou, se vydává na cestu za svým pravým místem na tomto světě.(Intersonic)

V amazonském deštném pralese žije Ribbit (Sean Astin), žabák trpící tím, že nesnáší skákání ani plavání ve vodě. Má jen jednoho kamaráda. Terence, což je létající veverka. Jednoho dne je Ribbit náhodně zhypnotizován a na svět jsou vyneseny zajímavé informace z Ribbitova údajného minulého života. Možná je to i zakletý princ...(Terva)

Ribit je žabiak s vážnou krízou identity. Na rozdiel od ostatních žiab neznáša poskakovanie a má silný odpor ku vode. A vďaka tomu sa cíti úplne stratený. A pretože musí nájsť iný zmysel svojho života, vydáva sa spolu so svojim najlepším priateľom, lietajúcou veveričkou, na cestu za pravým miestom na tomto svete.(Continental)

Informace o filmu Žabák Ribit

Režie:

Chuck Powers

Scénář:

Chuck Powers, Amir Hafizi

Hudba:

Edry Abdul Halim

Hrají:

Sean Astin, Tim Curry, Russell Peters, Cherami Leigh, Chuck Powers, Ali Astin, Elza Irdalynna

Producenti:

Shireen M. Hashim

(další profese)

Žabák Ribit (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Žabák Ribit na ČSFD

41%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/309838-zabak-ribit/Vymítač kanibalů

Stáhnout Vymítač kanibalů
Shlédnout Vymítač kanibalů

Vymítač kanibalů (1972) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vymítač kanibalů (1972):

Film pojednává o osudech mladého evropského fotografa, který je nedopatřením zajat primitivním kmenem někde v pralesích Thajska a Barmy. Zde je vystaven drastickým metodám a rituálům, opakovanému zajetí, mučení a těžké práci. Časem si však zvyky kmene natolik osvojí, že se místnímu životu přizpůsobí. Později si získá i náklonnost náčelníka kmene a jeho dcery. Tak ztrácí i motivaci k dalšímu útoku a stává se z něj spíše ochránce a otec dítěte, které počne s náčelníkovou dcerou.(Flipnic)

Informace o filmu Vymítač kanibalů

Režie:

Umberto Lenzi

Scénář:

Massimo D'Avak

Kamera:

Riccardo Pallottini

Hudba:

Daniele Patucchi

Hrají:

Ivan Rassimov, Pratitsak Singhara, Ong Ard, Sullalewan Suxantat, Me Me Lai, Luciano Martino

Producenti:

Ovidio G. Assonitis

Střih:

Eugenio Alabiso

(další profese)

Vymítač kanibalů (1972) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vymítač kanibalů na ČSFD

52%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/5883-vymitac-kanibalu/Far North

Stáhnout Far North
Shlédnout Far North

Far North (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Far North (2007):

V tundře, v nejodlehlejším regionu Aljašky, žijí dvě domorodé ženy, které v nelítostných přírodních podmínkách úspěšně bojují o přežití. Jejich vztah je ale narušen příchodem zběhlého vojáka, jehož zachrání před umrznutím a nechají na čas u sebe. Obě se do něj rychle zamilují a voják si vybere mladší z nich. Zdánlivě běžný konflikt má však nečekaně kruté následky. Režisér pomocí silných přírodních metafor zobrazuje boj o život, v němž se nikdo neohlíží na soucit nebo morální zásady. Jen silnější může přežít. Během několika flashbacků se zároveň postupně odkrývá krvavá minulost, která příběhu předcházela. V tomto vizuálně působivém komorním dramatu je krutost postav stejně neúprosná jako krutost přírodních podmínek.(Febiofest)

Informace o filmu Far North

Režie:

Asif Kapadia

Kamera:

Roman Osin

Hudba:

Dario Marianelli

Hrají:

Sean Bean, Michelle Krusiec, Michelle Yeoh, Sophie Wu, Gary Pillai

Producenti:

Bertrand Faivre

Scénografie:

Ben Scott

Kostýmy:

Ben Scott

(další profese)

Far North (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Far North na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/226335-far-north/Amazonka (TV seriál)

Stáhnout Amazonka (TV seriál)
Shlédnout Amazonka (TV seriál)

Amazonka (TV seriál) (1999) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Amazonka (TV seriál) (1999):

Během silné bouře havaruje boeing se 111 pasažéry na palubě uprostřed amazonského deštného pralesa, na místo neštěstí ihned přijíždí tým záchranářů, plukovník Miller vyšle své muže, aby našli odtrženou zadní část letadla, která skončila hluboko pod skalním převisem, a zjistili, zda někdo přežil. Vojáci čelí uprostřed džungle smrtelnému nebezpečí, útočí na ně jedovatý hmyz, hadi a dravé ryby. Podle plukovníka nehodu nikdo nepřežil, není možné najít všechny části těl, řadu mrtvých nelze identifikovat, Miller tedy dokončí svoji práci, vyčistí skalní plošinu, na které se letadlo pokusilo nouzově přistát a zavelí vrtulníkům k odletu. Plukovník netuší, že několik cestujících tragédii přežilo, letuška Karen Oldhamová, botanik a entomolog Andrew Talbott, chlapec Will, zhýčkaná operní pěvkyně Pia Clairová, lékař Alex Kennedy, mladík Jimmy Stack a jeho kamarád Sidney. Ti všichni se jakýmsi způsobem dostali z trosek letadla ven, nyní jim začíná pomalu docházet, že je záchranáři nenašli, místo neštěstí už všichni opustili a zřejmě se už nikdy nevrátí. Vzápětí přeživší zjišťují, že nejsou v pralese sami, jsou na území neznámého domorodého kmene. Sidney udělá osudnou chybu, chce si domorodé děti vyfotit, jakmile stiskne spoušť, je mrtev. Ostatním se podařilo před skupinou agresivních domorodých dětí uniknout, za strom označený zvláštním znamením je už domorodci nepronásledují, tentýž symbol kdosi namaloval na Willyho čelo. Karen našla v troskách letadla mobil, Will se tedy rozhodne vyšplhat vysoko do koruny stromu, aby zkusil najít signál. Situace je ale beznadějná, telefon nefunguje, zelená, divoká a nebezpečná džungle se rozprostírá všude, kam oko dohlédne.(oficiální text distributora)

V amazonskom pralese havaroval Boeing s cestujúcimi. Tí, ktorí prežili sa musia vyrovnať s tým, že ich už nikdy nikto nenájde. Prales v sebe skrýva tajomstvá, ktoré preživlí postupne odkrývajú a kruto za to platia - mnohí smrťou. Priemerný seriál, ktorý chce pracovať so strachom divákov ale niekedy mu to nevychádza najlepšie.(RSS)

Informace o filmu Amazonka (TV seriál)

Režie:

Milan Cheylov, Jon Cassar, Ron Oliver, David Straiton, Holly Dale, Craig Pryce, T.W. Peacocke

Scénář:

Peter Benchley, Malcolm MacRury, Alison Lea Bingeman

Kamera:

Alwyn Kumst

Hudba:

Guy Zerafa, Alex Khaskin

Hrají:

C. Thomas Howell, Carol Alt, Chris William Martin, Fabiana Udenio, Tyler Hynes, Rob Stewart, Gabriel Hogan, Margot Kidder, Megan Fahlenbock, John Neville, Julian Richings, Katie Emme McIninch, Paul Essiembre, David J. Francis, James Binkley, Tony Munch, Malcolm MacRury, Geoffrey Pounsett, Juan Carlos Velis, Joseph Scoren

Střih:

Tom Joerin

Scénografie:

Harold Thrasher

(další profese)

Amazonka (TV seriál) (1999) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Amazonka (TV seriál) na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/69585-amazonka/Pračlověk

Stáhnout Pračlověk
Shlédnout Pračlověk

Pračlověk (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pračlověk (2018):

Dug je typický neohrožený hrdina dosud žijící v celkem poklidně probíhající době kamenné. A teď, spolu se svým čtyřnohým přítelem Čenichem, musí zachránit svůj kmen a milovaný domov před velkou hrozbou. Vtrhla k nim doba bronzová v čele s padoušským lordem Bafoněm. Dug se nakonec díky náhodě ocitá přímo uprostřed nepřátelského území a tam vsadí budoucnost svého kmene do podivné hry, ve které se dvě stejně velké skupiny bojovníků snaží kopat do kožené koule. Dug má jedinou šanci: naučit sebe a dalších deset hodně nemotorných pralidí hrát fotbal a pak vyhrát zápas proti elitnímu reprezentačnímu klubu Real Bronzio. Jen tak můžou získat zpět své území. To se na začátku jeví naprosto nemožné. Vypadá to spíše na naprostou katastrofu, totální debakl a po ní následující dlouhodobou práci v dolech vítězné civilizace. Naštěstí se jim podaří na svou stranu získat velkou fotbalovou fanynku Tynu a díky jejím trenérským metodám, využívajícím i bublající sopky a vroucí gejzíry, se vše začíná obracet k lepšímu. Dokáže však doba kamenná překonat dobu bronzovou? Vyhraje Dug a jeho tým zápas a získá své území zpět? Nic není jisté.(CinemArt)

Pračlověk pojednává o jednom malém klukovi, který se rozhodne zachránit svůj kmen. Když lidé z doby bronzové přijdou do jejich údolí, vezmou jim ho a vyženou je do nehostinných krajů, Dug bojuje, aby údolí dostali zpět. Z jeskynních maleb ví, že jeho kmen hrával fotbal, který je teď v bronzové době téměř náboženstvím. Takže přinese fotbal domů a trénuje svůj kmen, aby lidi z doby bronzové porazili.(Stoka)

Animovaný film Pračlovek rozpráva príbeh z obdobia, kedy sa po našej krajine prechádzali prehistorické zvieratá. Hlavným hrdinom je neohrozený jaskynný muž Dug, ktorý sa so svojím najlepším štvornohým priateľom Čuňákom snaží uchrániť svoj domov a kmeň pred veľkou hrozbou. Na ich územie totiž prichádzajú pokrokoví ľudia z doby bronzovej, v čele s lordom Bafoňom a Dugovi, a jeho priateľom zostáva posledná šanca – bojovať o svoje územie vo futbale s tímom Real Bronzio. Dokáže Dug presvedčiť a vytrénovať desať nemotorných praľudí, vyhrať zápas a získať späť svoje územie?(CinemArt SK)

Informace o filmu Pračlověk

Režie:

Nick Park

Scénář:

Mark Burton, James Higginson

Kamera:

Dave Alex Riddett

Hudba:

Harry Gregson-Williams, Tom Howe

Hrají:

Eddie Redmayne, Maisie Williams, Tom Hiddleston, Timothy Spall, Richard Ayoade, Mark Williams, Johnny Vegas, Miriam Margolyes, Nick Park, Rob Brydon, Kayvan Novak

Producenti:

Peter Lord, David Sproxton, Carla Shelley, Richard Beek

Střih:

Sim Evan-Jones

(další profese)

Pračlověk (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pračlověk na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/49814-praclovek/Indio

Stáhnout Indio
Shlédnout Indio

Indio (1989) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Indio (1989):

Mestic Daniel Morell (Francesco Quinn) sa po rokoch služby u amerických špeciálnych jednotiek vracia navštíviť svojho otca, náčelníka osady domorodého kmeňa, v ktorom vyrastal. Namiesto vytúženého pokoja zisťuje, že domorodci sú terorizovaní a vyvražďovaní korporáciou, ktorá plánuje ťažbu dreva a stavbu diaľnice cez prales. Na policajnej stanici nahlási masaker susednej osady, ktorej bol svedkom, no následne je falošne obvinený a uväznený. Podarí sa mu ujsť a po zistení, že medzitým jeho otca zabili a osadu vypálili, zoberie spravodlivosť do vlastných rúk. Nasype cukor do palivových a olejových nádrží buldozérov a ukradne prostriedky na výrobu výbušnín. Vedie partizánsku vojnu, ktorá je nerovná, pretože korporáciu chráni podplatená polícia a bezpečnostné sily.(whack)

Informace o filmu Indio

Režie:

Antonio Margheriti

Scénář:

Franco Bucceri

Kamera:

Sergio D'Offizi

Hudba:

Pino Donaggio

Hrají:

Francesco Quinn, Brian Dennehy, David Light, David Brass

Střih:

Christopher Holmes

Scénografie:

Giorgio Postiglione

Kostýmy:

Adriana Berselli

(další profese)

Indio (1989) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Indio na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/19339-indio/Krajina smrti (festivalový název)

Stáhnout Krajina smrti (festivalový název)
Shlédnout Krajina smrti (festivalový název)

Krajina smrti
(festivalový název) (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Krajina smrti
(festivalový název) (2014):

Šestnáctiletý Hongi je jediným přeživším masakru svého kmene a musí se vydat přes obávanou Krajinu smrti, aby se pomstil na těch, kteří vyvraždili jeho rodinu a blízké. Hongi se musí stát bojovníkem a utkat se i s nadpřirozenými silami, které zde přebývají. Nikdy dříve neviděné setkání žánrového akčního filmu a pohledu na ztracenou maorskou civilizaci – snímek je natočen v maorském jazyce a vynalézavě kombinuje prvky skutečné maorské historie a mytologie s klasickým příběhem o boji jednotlivce proti drtivé přesile. Dech beroucí sekvence brutálních bojů muže proti muži se odehrávají v panenských přírodních scenériích Nového Zélandu.(Febiofest)

Informace o filmu Krajina smrti
(festivalový název)

Režie:

Toa Fraser

Scénář:

Glenn Standring

Kamera:

Leon Narbey

Hrají:

James Rolleston, Lawrence Makoare, Rena Owen, Pana Hema Taylor, Te Kohe Tuhaka

Kostýmy:

Barbara Darragh

(další profese)

Krajina smrti
(festivalový název) (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Krajina smrti
(festivalový název) na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/386847-krajina-smrti/Goldstone (festivalový název)

Stáhnout Goldstone (festivalový název)
Shlédnout Goldstone (festivalový název)

Goldstone
(festivalový název) (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Goldstone
(festivalový název) (2016):

Australský film noir v příběhu ze současnosti odráží i problematickou historii kontinentu. Detektiv Jay Swan, konfliktní muž s domorodými kořeny, je odklizen do australského vnitrozemí s úkolem pátrat po pohřešované osobě. Na cestě do těžebního městečka Goldstone je okamžitě zatčen místním mladým policistou Joshem kvůli požití alkoholu za volantem. Když je Swanův motelový pokoj zničehonic ostřelován, je jasné, že jde o mnohem víc než jen o ztracenou osobu. Oba policisté musejí překonat vzájemnou nevraživost, aby se spravedlnosti dostali na kloub. Film využívá to nejkrásnější z australského vnitrozemí, aniž by zakrýval jeho bolesti a šrámy – ekologické i sociální.(Aussie Film Fest)

Informace o filmu Goldstone
(festivalový název)

Režie:

Ivan Sen

Scénář:

Ivan Sen

Kamera:

Ivan Sen

Hudba:

Ivan Sen

Hrají:

David Wenham, Kate Beahan, Alex Russell, Jacki Weaver, David Gulpilil, Michael Dorman, Aaron Pedersen, Pei-pei Cheng, Tommy Lewis, Michelle Lim Davidson

Goldstone
(festivalový název) (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Goldstone
(festivalový název) na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/434796-goldstone/Bílá masajka

Stáhnout Bílá masajka
Shlédnout Bílá masajka

Bílá masajka (2005) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Bílá masajka (2005):

Na konci dovolené v Keni se Carola (Nina Hoss) setká s Lemalianem (Jacky Ido), válečníkem z kmene Samburu, který se svými zbraněmi a v tradičním kmenovém obleku působí strhujícím dojmem. Fascinovaná Carola se do něj bláznivě zamiluje, což má fatální důsledky. Impulzivně zruší zpáteční let a svého přítele (Janek Rieke) pošle domů samotného. V Keni se pak pustí do hledání Lemaliana. Po zničující cestě africkou divočinou potká v Maralalu Elisabeth (Katja Flint), s níž se spřátelí. Ve městě pak konečně najde také svého Lemaliana a následuje jej do jeho vesnice Barsaloi. Carola se rozhodne zapomenout na svůj předešlý život ve Švýcarsku a s obrovskou energií se snaží překonat všechny překážky odlišné civilizace a začít v Africe nový život. To, co považovala za největší lásku ve svém životě, se však změní v utrpení - v dobrodružství mezi nebem a peklem, v jehož průběhu si sáhne až na dno sil. Film Bílá Masajka režisérky Hermine Huntgeburth (Das Trio) podle stejnojmenného bestselleru Corinne Hofmann vznikal přímo v keňských reáliích. Snímek vypráví skutečný příběh mladé ženy, která se snaží zdolat bezpočet překážek zvláštní a neznámé kultury, aby mohla dát průchod své životní lásce.Dobrodružství, které Bílou Masajku provedlo rájem i peklem, trvalo čtyři roky. Odvážná a rozhodná žena, hrdý válečník a nádherný milostný příběh, odehrávající se ve strhujícím africkém prostředí - to byly ingredience, které knize napomohly k jejímu mezinárodnímu úspěchu. Byla přeložena do 16 jazyků a prodalo se jí více než 4 miliony výtisků. V České republice se kniha stala také velmi úspěšnou a prodalo se 20 000 výtisků. Film Bílá Masajka bude promítán také v rámci MFF v Karlových Varech, za účasti JACKY IDO, který hrál Lemaliana.(oficiální text distributora)

Švajčiarske dievča Carola /Nina Hossová/ je na dovolenke v Keni, a tam sa na záver dovolenky zamiluje do mladého muža - masajského bojovníka z kmeňa Samburu Lemaliana /Jacky Ido/. Vo svojom odeve a tradičnou zbraňou v ruke na ňu zapôsobí priam strhujúco...Carola opustí svojho priateľa, aby zostala so svojim milencom. Musí sa však prispôsobiť štýlu života Masajov,  ktorí žijú v stepi, vo veľmi jednoduchých podmienkach. Musí akceptovať postoj jej muža k ženám. A napokon musí čeliť aj jeho žiarlivosti... Masajovia ju síce vrelo privítajú a ona sa stane jednou z nich - bielou Masajkou. Lenže sen o veľkej láske sa zmení na boj o život.(STV)

Informace o filmu Bílá masajka

Režie:

Hermine Huntgeburth

Scénář:

Ruth Toma, Johannes W. Betz

Kamera:

Martin Langer

Hudba:

Niki Reiser

Hrají:

Nina Hoss, Jacky Ido, Katja Flint, Janek Rieke, Barbara M. Ahren, Barbara Herschbach, Robert Dölle

Producenti:

Günter Rohrbach, Martin Moszkowicz

Scénografie:

Susann Bieling

(další profese)

Bílá masajka (2005) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Bílá masajka na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/222326-bila-masajka/Taina – Dobrodružství na Amazonce

Stáhnout Taina – Dobrodružství na Amazonce
Shlédnout Taina – Dobrodružství na Amazonce

Taina - Dobrodružství na Amazonce (2001) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Taina - Dobrodružství na Amazonce (2001):

Po smrti svojho starého otca Vo Tigeho (Rui Polanah) žije osemročná Tainá (Eunice Baía) úplne sama v amazonskom pralese. Jedného dňa sa ju nájdu dobrodruh Rudi (Jairo Mattos), výskumníčka opíc Isabel (Branca Camargo) a ich synček Joninho (Caio Romai), ktorí sa stanú nielen dobrými priateľmi malej Indiánky, ale temer jej novou rodinou! A to je dobre, pretože Tainá ich bude určite potrebovať – v džungli totiž číha množstvo nebezpečenstiev! Tak napríklad brutálni pytliaci, len na svoj profit mysliaci obchodníci či strelení vedci.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Taina - Dobrodružství na Amazonce

Režie:

Sérgio Bloch, Tania Lamarca

Kamera:

Marcelo Corpanni

Hrají:

Marcus Apolo, Eunice Baía, Luciana Rigueira, Ruy Polanah, Charles Paraventi

Taina - Dobrodružství na Amazonce (2001) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Taina - Dobrodružství na Amazonce na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/245806-taina-dobrodruzstvi-na-amazonce/