Poslední smích

Stáhnout Poslední smích
Shlédnout Poslední smích

Poslední smích (1995) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Poslední smích (1995):

Americká černá komedie o chutném jídle, dobrém víně a pádných názorech vypráví o trojici vysokoškoláků, kteří se rozhodnou, že zbaví společnost těch nejútočnějších osob a osvobodí svět od hypotetických hrůz budoucnosti.

Jude (Cameron Diazová), Paulie (Annabeth Gishová) a Pete (Ron Eldard) jsou liberálové, kteří o víkendech pořádají večírky, na něž zvou pečlivě vybrané, politicky kontroverzní hosty (Jason Alexander, Bill Paxton, Mark Harmon, Ron Perlman). Bez ohledu na konverzaci je jídlo vždy delikátní, příjemné a smrtící... Pozoruhodná satira režisérky Stacy Titleové dává ostrou a elegantní rotaci tématu, co je v současné americké politice napravo a co nalevo, co je v ní správné a co špatné.(oficiální text distributora)

Kdybyste měli možnost vrátit se zpátky v čase do doby, kdy byl Adolf Hitler teprve neškodný malíř pokojů, zabili byste ho? To je jedna z akademických otázek, nad nimiž filosofuje pětice přátel, žijící pohromadě ve společné vilce. Nemají v lásce všeobecně rozšířené předsudky a dogmaticky vyhraněné názory. Jednoho večera přijmou na večeři hosta, z něhož se vyklube militantní nacista. Dojde k emotivní hádce a zápasu, jehož důsledkem je hostovo usmrcení. Po počáteční panice se v hlavách hrdinů zrodí bizarní nápad - co takhle zvát každou neděli na večeři hosta s omezeneckými názory? Buď se jim podaří ho diskusí "polepšit", nebo ho zprovodí ze světa otráveným vínem...(Oskar)

Informace o filmu Poslední smích

Režie:

Stacy Title

Scénář:

Dan Rosen

Kamera:

Paul Cameron

Hudba:

Mark Mothersbaugh

Hrají:

Cameron Diaz, Ron Eldard, Annabeth Gish, Courtney B. Vance, Bill Paxton, Nora Dunn, Jonathan Penner, Ron Perlman, Dan Rosen, Charles Durning, Mark Harmon, Amy Hill, Jason Alexander, Elisabeth Moss, Rachel Chagall, Matt Cooper, Nicholas Sadler, Larry Weinberg

Producenti:

Matt Cooper, Larry Weinberg

Střih:

Luis Colina

Scénografie:

Linda Burton

Masky:

Desne J. Holland

Kostýmy:

Leesa Evans

(další profese)

Poslední smích (1995) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Poslední smích na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/15303-posledni-smich/The Damned

Stáhnout The Damned
Shlédnout The Damned

The Damned (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu The Damned (2013):

David (Peter Facinelli) prichádza spolu s družkou a dcérou na krátku dovolenku do Kolumbie. V tamojšom malom mestečku by veľmi rád navštívil svoju sestru Ginu (Gustavo Angarita) však nie je len tak obyčajným správcom opustenej vily. V suteréne domu je totiž uväznená duša samotného...(*CARNIFEX*)

Informace o filmu The Damned

Režie:

Víctor García

Scénář:

Richard D'Ovidio

Kamera:

Alejandro Moreno

Hudba:

Frederik Wiedmann

Hrají:

Peter Facinelli, Sophia Myles, Nathalia Ramos, Carolina Guerra, Sebastian Martínez, Juan Pablo Gamboa

Producenti:

Peter Block, Andrea Chung

Střih:

Etienne Boussac

(další profese)

The Damned (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu The Damned na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/336468-the-damned/No Escape Room (TV film)

Stáhnout No Escape Room (TV film)
Shlédnout No Escape Room (TV film)

No Escape Room (TV film) (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu No Escape Room (TV film) (2018):

Michael (Mark Ghanimé) sa zúfalo snaží zblížiť so svojou dospievajúcou dcérou Karen (Jeni Ross). Keď narazia na odľahlý dom a v ňom situovanú escape room, zacíti jedinečnú šancu naplniť tento svoj zámer. Dajú sa do kopy s dvojicou špecialistov na únikové hry a zábava môže začať. Štvorica však čoskoro zistí, že tu ide o viac, než len riešiť logické hádanky. V dome sa začnú diať zvláštne veci a oni si pomaly uvedomujú, že v stávke je to najcennejšie – ich vlastné životy.(beso74)

Informace o filmu No Escape Room (TV film)

Režie:

Alex Merkin

Scénář:

Jesse Mittelstadt

Kamera:

Pascal Combes-Knoke

Hrají:

Mark Ghanimé, Jeni Ross, Brianna Barnes, Dennis Andres, Kathryn Davis

Producenti:

Shane Boucher

Střih:

Don Money, Alex Gans

Scénografie:

Shane Boucher

(další profese)

No Escape Room (TV film) (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu No Escape Room (TV film) na ČSFD

40%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/664854-no-escape-room/Démon minulosti

Stáhnout Démon minulosti
Shlédnout Démon minulosti

Démon minulosti (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Démon minulosti (2016):

Architektka Dana Barrowová se spolu se svým manželem Davidem a synem Lucasem stěhuje z New Yorku do severní Kalifornie, kde se rodina má pokusit zotavit po úmrtí několikaměsíční dcery Catherine. Stěhují se do domu rodiny Blackerových, kteří zde jako poslední žili v 19. století a po úmrtí jejich dcery Laury už dům nikdo nekoupil. Dana již od nastěhování začne cítit, že v domě není něco v pořádku a brzy začne vnímat podivné zvuky a obrazy. Rovněž se jí začnou zdát podivné sny o násilném německém ovčákovi. Při procházení domu Dana objeví skrytou místnost, která nebyla uvedena v plánech domu. Za Danou se zamknou dveře a v místnosti se jí opět vyjevují děsivé halucinace. Vysvobodí ji až David. Dana se začne zajímat o historii domu a o to, co se vlastně stalo s rodinou Blackerových. Zjišťuje, že podle pověsti Blackerovi zavírali do tajemné místnosti vlastní postižené děti, které zde týrali. Daniny vize se začnou zhoršovat a vzrůstá také její strach o Lucase. David se vydává vyřídit pracovní záležitosti do New Yorku a Dana zůstává v domě sama s Lucasem a mladým opravářem Benem, který se ji pokusí neúspěšně svést. David se po návratu rozhodne, že Danu rozptýlí pozváním jejich společných přátel. Daniny halucinace jsou však stále horší, představuje si Benovu vraždu soudcem Blackerem a návštěvu přátel promění v hysterickou scénu...(TV Prima)

Dana (Kate Beckinsale) a David (Mel Raido) se po smrti dcerky spolu s pětiletým synem Lucasem (Duncan Joiner) přestěhují do domu snů, kdysi velkolepého, nyní zchátralého venkovského sídla. Když během děsivých a nevysvětlitelných událostí Dana objeví ztracený klíč od pokoje v podkroví, nechtěně odemyká řadu hrůz z minulosti domu, které jsou hrozivě svázané s její vlastní minulostí. Dana začíná vnímat démonického ducha, který ohrožuje její vlastní dítě, ale zároveň čím dál více začíná pochybovat o své vlastní příčetnosti.(noelcoward73)

Dana (Kate Beckinsale) a David (Mel Raido) sa s päťročným synčekom Lucasom (Duncan Joiner) presťahujú do opusteného sídla vzdialeného od mestského ruchu. Dom je schátralý a zanedbaný a pár sa ho rozhodne kompletne zrekonštruovať. Dana jedného dňa nájde v podkroví zvláštnu izbu, ktorá je prázdna, dá sa zamykať len zvonku a má jediné okno, ktoré sa ale nedá otvoriť. Začne v nej rásť pocit, že v dome sa odohráva niečo zvláštne. A to niečo má pôvod v temnej histórii ich nového domova.(Marceloo)

Informace o filmu Démon minulosti

Režie:

D.J. Caruso

Scénář:

Wentworth Miller

Kamera:

Rogier Stoffers

Hudba:

Brian Tyler

Hrají:

Kate Beckinsale, Lucas Till, Michaela Conlin, Michael Landes, Mel Raido, Duncan Joiner, Gerald McRaney, Marcia DeRousse, Charles Carroll

Producenti:

Sam Englebardt, William D. Johnson, Geyer Kosinski, Ryan Kavanaugh

Střih:

Vince Filippone

Scénografie:

Tom Southwell

Kostýmy:

Marian Toy

(další profese)

Démon minulosti (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Démon minulosti na ČSFD

37%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/388130-demon-minulosti/Pohřbena zaživa

Stáhnout Pohřbena zaživa
Shlédnout Pohřbena zaživa

Pohřbena zaživa (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pohřbena zaživa (2007):

Rene (LEAH RACHELOVÁ) a Zane (TERENCE JAY), sesternica a bratranec a súčasne aj spolužiaci na univerzite, si urobia víkendový výlet na ich starý rodinný ranč v púšti. So sebou vezmú aj Zaneovho priateľa a konzultanta Phila (GERMAIN DE LEON), Reneinho priateľa Dannyho (STEVE SANDVOSS) a dve dievčatá – čakateľky z Reneinho sesterstva, Lauru (ERIN REESEOVÁ) a Julie (LINDSEY SCOTTOVÁ), ktoré tak majú splniť podmienky prijatia do klubu. Nikto z nich netuší, že príjemný výlet sa čoskoro zmení na peklo. Správca domu Lester (TOBIN BELL) sa pokúšal nájsť zlato, ktoré rodina zakopala, a tak čiastočne narušil aj starý hrob, kde je pochovaná prvá manželka Reneinho a Zaneovho starého otca, ktorý ju zavraždil. Jej duch a kliatba sa tak prebudil k životu a teraz vraždí každého, kto sa v dome nachádza. Podarí sa Laure, ktorá má na svojom tele vytetované rôzne náboženské symboly a jeden z nich je rovnaký ako prívesok mŕtvej, čo teraz na krku nosí Rene?(oficiální text distributora)

Informace o filmu Pohřbena zaživa

Režie:

Robert Kurtzman

Scénář:

Art Monterastelli

Kamera:

Thomas L. Callaway

Hudba:

Terence Jay

Hrají:

Erin Reese, Tobin Bell, Steve Sandvoss, Leah Rachel, Terence Jay

Producenti:

Gigi Pritzker, David S. Greathouse

Střih:

Cari Coughlin

Scénografie:

Mark Alan Duran

Kostýmy:

Barcie Waite

(další profese)

Pohřbena zaživa (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pohřbena zaživa na ČSFD

34%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/225782-pohrbena-zaziva/Čarodějovy hodiny

Stáhnout Čarodějovy hodiny
Shlédnout Čarodějovy hodiny

Čarodějovy hodiny (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Čarodějovy hodiny (2018):

Desetiletý chlapec Lewis se po smrti rodičů odstěhuje do panského sídla svého strýce Jonathana. Strýce i jeho sousedku si brzy oblíbí. V domě se však dějí podivné věci, strýček i jeho sousedka totiž ovládají kouzla. Lewis pomáhá svému kouzelnickému strýčkovi vypátrat hodiny, které by svou kouzelnou mocí mohly způsobit konec světa. Film je natočen podle klasického fantasy románu Johna Bellairse.(Vertical Ent.)

Osiřelý mladík je poslán ke strýčkovi (Jack Black). Brzy pochopí, že strýček je čarodějem, a ocitá se ve světě kouzel. V něm se ale pohybují i představitelé zlých sil. Jako kouzelník, který vyrobil hodiny odtikávající čas do apokalypsy. A ty je nutné včas najít!(Stoka)

Keď sa 10-ročný Lewis (Owen Vaccaro) dozvie, že sa musí presťahovať k svojmu strýkovi, netuší aké magické dobrodružstvo ho čaká. Jeho novým domovom sa stane rozľahlé starodávne sídlo, v ktorom, ako čoskoro zistí, sa dejú veľmi čudné veci. Strýko (Jack Black) a jeho susedka (Cate Blanchett) sú totiž čarodejníci a už dlho sa snažia rozlúštiť tajomstvo strašidelných hodín, tikajúcich v stenách domu. Podarí sa im s Lewisovou pomocou hodiny zastaviť a odvrátiť tak apokalypsu, ktorú kedysi dávno naplánoval jeden zlý čarodejník?(Forum Film SK)

Informace o filmu Čarodějovy hodiny

Režie:

Eli Roth

Předloha:

John Bellairs (kniha)

Scénář:

Eric Kripke

Kamera:

Rogier Stoffers

Hudba:

Nathan Barr

Hrají:

Jack Black, Cate Blanchett, Owen Vaccaro, Kyle MacLachlan, Colleen Camp, Renée Goldsberry, Sunny Suljic, Lorenza Izzo

Producenti:

Eric Kripke, James Vanderbilt

Střih:

Fred Raskin, Andrew S. Eisen

Scénografie:

Jon Hutman

Kostýmy:

Marlene Stewart

(další profese)

Čarodějovy hodiny (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Čarodějovy hodiny na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/548020-carodejovy-hodiny/Děsivé dědictví

Stáhnout Děsivé dědictví
Shlédnout Děsivé dědictví

Děsivé dědictví (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Děsivé dědictví (2018):

Když zemře Ellen, matriarcha rodu Grahamů, začíná rodina její dcery rozplétat záhadná a čím dál tím děsivější tajemství svých předků. S přibývajícími odhaleními se čím dál více snaží překonat svůj neblahý osud, který zřejmě pronásleduje celý jejich rod a pomalu ničí vše, co znají.(Vertical Ent.)

Rodina Grahamovcov sa pripravuje na pohreb svojej najstaršej členky – babky Ellen. Dcéra Annie, ktorá mala s matkou komplikovanú minulosť, ventiluje smútok prácou – stavbou miniatúr a jej manžel sa uzavrie do seba, vnúčatá Charlie a Peter však znášajú stratu oveľa ťažšie. Práve prostredníctvom nich a postupne odhaľovaných tajomstiev z minulosti sa začne život celej rodiny, snažiacej sa uniknúť svojmu desivému osudu, postupne meniť na tragickú šnúru hrôzostrašných udalostí spejúcich k nečakanému koncu.(Art Film Fest)

Informace o filmu Děsivé dědictví

Režie:

Ari Aster

Scénář:

Ari Aster

Kamera:

Pawel Pogorzelski

Hudba:

Colin Stetson

Hrají:

Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff, Milly Shapiro, Ann Dowd, Mallory Bechtel, Jarrod Phillips, Austin R. Grant, Brock McKinney, Morgan Lund

Producenti:

Kevin Scott Frakes, Lars Knudsen, Buddy Patrick

Střih:

Lucian Johnston, Jennifer Lame

Scénografie:

Grace Yun

Kostýmy:

Olga Mill

(další profese)

Děsivé dědictví (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Děsivé dědictví na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/581507-desive-dedictvi/Důvěrný nepřítel

Stáhnout Důvěrný nepřítel
Shlédnout Důvěrný nepřítel

Důvěrný nepřítel (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Důvěrný nepřítel (2018):

Andrej (Vojtěch Dyk) pracuje jako programátor u nadnárodní firmy, která se zabývá vývojem tzv. inteligentního domu, který má znamenat revoluci v bydlení. Dům je ovládaný pouhým hlasem a má obyvatelům zajišťovat maximální luxus i stoprocentní bezpečnost. Andrej je pověřen finalizací projektu. Spolu se svojí čerstvou manželkou, ambiciózní sochařkou Zuzanou (Gabriela Marcinková), se nastěhují do funkčního prototypu, luxusního domu ze skla a kamene uprostřed nádherné přírody. To, co se ze začátku jevilo jako pohádka, se však pomalu ale jistě mění v noční můru.(Česká televize)

Brali se před pár měsíci z veliké lásky, ale Zuzana si moc šťastná nepřipadá. Spíš naopak. Andrej, který pracuje jako špičkový programátor u nadnárodní firmy v Praze, je věčně pryč a ona zůstává v Bratislavě jen se svojí prací, kamarádkou a pochybnostmi. Příliš romanticky nedopadne ani odložená večeře k jejím narozeninám, kam se vetře manželův šéf, aby jí oznámil, že Andrej byl povýšen do čela softwarového týmu, který má dotáhnout supertajný vývoj inteligentního domu budoucnosti. Jestli se Zuzana cítí osamělá a smutná už teď, jak to asi bude vypadat na samotě kdesi v horách? Luxusní vila, nádherný výhled do kraje, Andrejovy sliby i jeho nelíčené štěstí z kariérního postupu ji ale nakonec obměkčí. A nelituje! Aspoň zpočátku ne. Jenže pak se začnou dít divné věci. Jako by dům (nebo ji?) někdo sledoval…(Letní filmová škola)

Mladí manželia Zuzana a Andrej sa sťahujú z Bratislavy do Tatier, aby na samote odrezaní od sveta na vlastnej koži otestovali Andrejovo životné dielo – prototyp inteligentného domu. Idylka dokonalého života v réžii modernej technológie sa však čoskoro mení na nočnú moru a boj o život. Revolučný server, ktorý bol vytvorený s cieľom, aby uľahčil životy svojich majiteľov, sa vymkne spod kontroly a nečakane sa obráti proti svojmu stvoriteľovi. Ide len o vrtoch a nedokonalosť testovanej technológie? Alebo riadi dom niekto ďalší?(Continental)

Psychologický triler reaguje na čoraz častejšie prenikanie technologických inovácií do nášho súkromia. Systémy umelej inteligencie by nám mali hlavne slúžiť. Či to tak bude, ukáže blízka budúcnosť. Ale čo ak sa nám vymknú spod kontroly a začnú fungovať autonómne? Mladá dvojica získava od developerskej firmy vzorový dom v testovacej fáze vývoja, ktorý k svojej predajnosti potrebuje bonus – efektívny systém zabezpečenia a riadenia domácnosti. On je IT špecialista a modeluje systém pre firmu, ktorá dom navrhla. Ona je sochárka a tvorí sochy z hliny. Obaja túžia po zázemí a pokojnom domove. Po čase sa však ukáže, že v hi-tech dome s nimi býva aj niekto tretí. Umelá inteligencia, ktorá dokáže byť nielen dobrým sluhom, ale aj partnerom a po čase nebezpečným konkurentom.(Art Film Fest)

Informace o filmu Důvěrný nepřítel

Režie:

Karel Janák

Scénář:

Ľubomír Slivka, Karel Janák

Kamera:

Martin Šácha

Hrají:

Gabriela Marcinková, Vojtěch Dyk, Zuzana Porubjaková, Ondřej Malý, Ady Hajdu, Roman Luknár, Pavel Rímský, Romana Goščíková

Producenti:

Ester Honysová, Katarína Vanžurová, Ľubomír Slivka

Zvuk:

Roman Čapek

Kostýmy:

Michaela Hořejší

(další profese)

Důvěrný nepřítel (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Důvěrný nepřítel na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/529230-duverny-nepritel/Slumber Party Massacre II

Stáhnout Slumber Party Massacre II
Shlédnout Slumber Party Massacre II

Slumber Party Massacre II (1987) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Slumber Party Massacre II (1987):

Courtney, mladšia sestra hrdinky z prvého filmu, už vyrástla, ale má nočné mory. Ona a ďalší členovia jej ženskej rockovej skupiny idú na víkend na chatu, aby sa trochu pohrali a pobavili sa so svojimi milencami. Courteny sa sníva o jej sestre, ktorá je v ústave pre duševne chorých a ktorá ju varuje pred sexom. Sny sa začnú prelievať do skutočného života, čím začnú ohrozovať Courtney a jej priateľky.(molcan2)

Informace o filmu Slumber Party Massacre II

Režie:

Deborah Brock

Scénář:

Deborah Brock

Kamera:

Thomas L. Callaway

Hudba:

Richard Cox

Hrají:

Crystal Bernard, Jennifer Rhodes, Kimberly McArthur, Juliette Cummins, Joel Hoffman, Michael DeLano, Heidi Kozak

Producenti:

Deborah Brock

Střih:

William Flicker

Scénografie:

John Eng

(další profese)

Slumber Party Massacre II (1987) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Slumber Party Massacre II na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/149826-slumber-party-massacre-ii/Slumber Party Massacre III

Stáhnout Slumber Party Massacre III
Shlédnout Slumber Party Massacre III

Slumber Party Massacre III (1990) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Slumber Party Massacre III (1990):

Informace o filmu Slumber Party Massacre III

Režie:

Sally Mattison

Scénář:

Catherine Cyran

Kamera:

Jürgen Baum

Hudba:

Louis Chalif

Hrají:

Maria Ford, Hope Marie Carlton, Marta Kober, Brittain Frye, Michael Harris, Wayne Grace, Alexander Folk

Producenti:

Roger Corman, Catherine Cyran

Střih:

Tim Amyx

Scénografie:

Stephanie Lytar

Masky:

Desne J. Holland

Kostýmy:

Sandra Araya Jensen

(další profese)

Slumber Party Massacre III (1990) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Slumber Party Massacre III na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/89671-slumber-party-massacre-iii/