DeadHeads

Stáhnout DeadHeads
Shlédnout DeadHeads

DeadHeads (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu DeadHeads (2011):

Když už musím být zombie, alespoň nechci okusovat ostatní mrtvoly!Mike Kellerman se probudil po bouračce na silnici. Nebo si to alespoň myslel, když vyděšený a potlučený hledal v lese pomoc. Jenomže všude kolem jsou jen vrávorající postavy se skelným pohledem vrhající se hodovat na živé a možná ještě raději na ty mrtvé. Když Mike potká dalšího neživého, Brenta, který stejně jako on může mluvit a úspěšně používat mozek, rozhodne se vrátit tři roky do doby, kdy ještě žil, a nalézt Ellie, středoškolskou ztracenou lásku svého života.(dopitak)

Informace o filmu DeadHeads

Režie:

Brett Pierce, Drew T. Pierce

Scénář:

Brett Pierce, Drew T. Pierce

Kamera:

Robert Toth

Hudba:

Devin Burrows

Hrají:

Michael McKiddy, Jason Waugh, John Anton, Christina Rose, Leonard Kelly-Young, Natalie Victoria, Eden Malyn

Producenti:

Drew T. Pierce, Brett Pierce, Andy Drummond

Střih:

Kevin O'Brien

Scénografie:

Steven Milosavleski

Kostýmy:

Blair Grinn, Rachel T. Smith

(další profese)

DeadHeads (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu DeadHeads na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/300476-deadheads/Doghouse

Stáhnout Doghouse
Shlédnout Doghouse

Doghouse (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Doghouse (2009):

Skupinka mužů se vydá na záchranu svého přítele do odlehlé vesnice. Když ovšem dorazí na místo, něco není v pořádku. Neznámý vir totiž nakazil zdejší ženy a následkem toho se z nich staly krvelačné kanibalky. Začíná hra o život, v níž proti sobě budou stát kanibalové a skupinka kurážných mužů, hledajících cestu ven z pekla.(.killer.)

Nakoľko sa jeden zo siedmich najlepších priateľov rozvádza, pričom danú situáciu ani zďaleka psychicky nezvláda, ostatní nadobúdajú presvedčenie, že by bolo v záujme zachovania pevného puta priateľstva kamaráta poriadne odreagovať. Ich plán je úplne prostý a priamočiary: zájsť do opusteného domu babičky jedného z nich a v tamojšom malom mestečku Moodley sa poriadne zabaviť. "Zábavu", aká sa im naskytne, ale určite nemali na mysli. Namiesto popíjania v tamojších krčmách ich totiž čaká krutý boj o holý život proti miestnym ženám, ktoré zasiahol neznámy vírus.(*CARNIFEX*)

Informace o filmu Doghouse

Režie:

Jake West

Scénář:

Dan Schaffer

Kamera:

Ali Asad

Hudba:

Richard Wells

Hrají:

Danny Dyer, Stephen Graham, Noel Clarke, Terry Stone, Lee Ingleby, Keith-Lee Castle, Emil Marwa, Neil Maskell, Emily Booth, Billy Murray, Jessica Jane Clement, Alison Carroll, Mary Tamm, Beryl Nesbitt, Judith Lewis, Adele Silva, Melanie Light

Zvuk:

Adam Garstone

Scénografie:

Matthew Button

Kostýmy:

Hayley Nebauer

(další profese)

Doghouse (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Doghouse na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/238191-doghouse/Cabin Fever: Patient Zero

Stáhnout Cabin Fever: Patient Zero
Shlédnout Cabin Fever: Patient Zero

Cabin Fever: Patient Zero (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Cabin Fever: Patient Zero (2014):

V Karibiku se výletní loď srazí s výzkumnickým plavidlem. Srážka není nijak katastrofická a nic hrozného by se nestalo, kdyby ovšem na palubě výzkumnické lodi nebyl masožravý virus, který zabije každého, kdo s ním přijde do styku.(topr harley)

Na nejmenovaném ostrově v Karibském moři drží skupina vědců v čele s doktorem Edwardsem (Currie Graham) muže se jménem Porter (Saen Astin). Takzvaného pacienta nula nakaženého velmi nebezpečným a smrtícím virem. Sám Porter je však proti viru záhadně imunní. Po nehodě v laboratoři jsou tři lékaři a pacient nula uzavřeni v místnosti na 48 hodin kvůli zamezení úniku viru. Mezitím přijíždí na zakázaný ostrov čtyři mladí lidé oslavit poslední svobodný den jejich přítele. Na ostrově se dostávají do styku s virem a posléze pronikají i do zapečetěné budovy laboratoře. Netuší, co jejich čin může způsobit...(Terva)

Čtveřice přátel z dětství se vydává na opuštěný ostrov, aby jednomu z nich udělali nezapomenutelnou rozlučku se svobodou. Krásný ostrov zrozený pro pořádnou párty se jim stane osudným. Na ostrově se kromě podivného nálezu mrtvých ryb nachází skupina vědců, kteří se snaží najít protilék na smrtící epidemii.(Matysek__k)

Informace o filmu Cabin Fever: Patient Zero

Režie:

Kaare Andrews

Scénář:

Jake Wade Wall

Kamera:

Norm Li

Hudba:

Kevin Riepl

Hrají:

Sean Astin, Jillian Murray, Brando Eaton, Ben Hollingsworth, Mitch Ryan, Currie Graham, Ryan Donowho, Marie Michelle Bazile, Claudette Lali, Lydia Hearst

Producenti:

Evan Astrowsky

Střih:

Michael P. Mason

Scénografie:

Linda Burton

Kostýmy:

Gina Terc

(další profese)

Cabin Fever: Patient Zero (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Cabin Fever: Patient Zero na ČSFD

44%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/310211-cabin-fever-patient-zero/Na věky věků (TV seriál)

Stáhnout Na věky věků (TV seriál)
Shlédnout Na věky věků (TV seriál)

Na věky věků (TV seriál) (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Na věky věků (TV seriál) (2012):

Začátek stoleté války i doba černé smrti ve stínu pilířů země. Výpravná britsko-německá adaptace světového knižního bestselleru Kena Folletta.V roce 2010 vznikla v britsko-německo-kanadské koprodukci adaptace knižního bestselleru Kena Folletta Pilíře země. Osmidílný projekt lákal diváky na výpravný obraz středověku, kde se na pozadí stavby katedrály rozvíjely lásky, pletichy, naděje i zloba postav napříč všemi vrstvami dobové společnosti. Seriál se díky atraktivnímu zpracování dočkal volného pokračování, konkrétně v podobě adaptace Follettovy knihy Na věky věků, která sama vznikla na základě úspěchu knižních Pilířů země. Nové vyprávění se sice odehrává opět ve městě Kingsbridge, ale o 150 let po předchozích událostech. V polovině 14. století se Anglie ocitá na prahu stoleté války, ale současně ji čeká hrůza černé smrti. Nicméně morová epidemie, jež si vyžádala tisíce životů, nepřímo zapříčinila také zásadní proměny v dobové společnosti, které připravily půdu pro renesanci. Do tohoto dobového rámce je opět zasazeno vyprávění, kde se protínají osudy, lásky i kruté pletichy postav ze všech vrstev tehdejší společnosti – od rolníků a řemeslníků přes zástupce církve až po šlechtice i krále. Projekt opět iniciovala německá společnost Tandem Communications, která se specializuje na výpravné televizní projekty a adaptace bestsellerů jako The Company, Titanic: krev a ocel, Království prstenu, Hádův faktor či Vesmírná exploze. Do koprodukce natáčené v Maďarsku a na Slovensku také vstoupila kanadská firma Take 5 Productions a britsko-americká společnost Scott Free Films, jejímiž zakladateli jsou slavní režiséři hollywoodských blockbusterů Ridley a Tony Scottovi. Hlavních i vedlejších rolí se zhostili začínající i mezinárodně známí herci z Anglie i dalších evropských zemí jako Cynthia Nixonová, Miranda Richardson, Ben Chaplin, Peter Firth, Charlotte Rileyová, Rupert Evans či Nora von Waldstättenová.(Česká televize)

Osemdielne voľné pokračovanie historického seriálu Piliere Zeme (2010) nakrútené podľa svetového bestselleru Kena Folletta Na veky vekov.
Nájomný vrah zavraždí kráľa. Záhadný rytier uteká na vidiek pred prisluhovačmi anglickej kráľovnej. Dvaja mladí ľudia sa v lese stanú svedkom udalosti, ktorá zmení osud celého národa.
Z Kingsbridge sa po vybudovaní katedrály stalo prosperujúce obchodné mesto. Po smrti anglického kráľa sa na trhu rozprúdia vzrušené debaty o okolnostiach vladárovej smrti. Občianska vojna skončila a truhlice mestských obchodníkov sú plné.
Všetko sa zmení, keď dvaja mladí šľachtici prinesú do mesta zraneného rytiera, aby ho ošetril miestny lekár. Tým rytierom je Sir Thomas Langley, ktorý požiada o azyl v katedrále, kde chce pôsobiť ako obyčajný mních. Prináša aj štedré dary od kráľovnej a v miestnych vzbudí pochybnosti, za aké služby alebo ukryté tajomstvá mu ich venovala.
Z jedného dňa na druhý sa Kingsbridge ocitne v obkľúčení kráľovniných vojsk. Sir Roland, kráľovnin horlivý stúpenec, ovládne susedné grófstvo Shiring, pričom jeho pôvodného pána odsúdi na smrť ako vlastizradcu. Rolandov zoznam tých, ktorí boli verní starému kráľovi, je dlhý a Jej Veličenstvo je odhodlané všetkých ich popraviť. Všetci ostatní musia platiť vysoké dane, ktoré poslúžia k získaniu prostriedkov na ovládnutie francúzskeho trónu. Začína sa Storočná vojna, krvavý konflikt medzi Anglickom a Francúzskom.
Jedinou nádejou obyvateľov Kingsbridge sa stáva Caris, mladá žena, ktorá je rozhodnutá vzoprieť sa útlaku a vyviesť mesto z temných čias. Spolu so svojím milencom Merthinom a Sirom Thomasom Langleyom sú odhodlaní postaviť sa Korune aj Cirkvi s cieľom mesto a jeho katedrálu zachrániť. Ich odvaha podnieti vieru národa a čoskoro sa poddaní a prostí ľudia celej Európy vzbúria proti svojím utlačovateľom a začnú sa dožadovať svojich práv. Svet stojí na začiatku nového veku...(Incantator)

Informace o filmu Na věky věků (TV seriál)

Režie:

Michael Caton-Jones

Předloha:

Ken Follett (kniha)

Scénář:

John Pielmeier

Kamera:

Denis Crossan

Hudba:

Mychael Danna

Hrají:

Ben Chaplin, Charlotte Riley, Miranda Richardson, Nora von Waldstätten, David Bradley, Cynthia Nixon, Oliver Jackson-Cohen, Megan Follows, Tom Weston-Jones, Peter Firth, Rupert Evans, Sarah Gadon, Kostja Ullmann, Hannes Jaenicke, André Hennicke, Attila Árpa, Kevin Moore, Blake Ritson, Indira Varma, Elinor Crawley, Tom Cullen, Dan Cade, Matt Devere, Andrew Bicknell, Carlo Rota, Aure Atika, Tatiana Maslany, Diana Kent, Iván Fenyö, Oliver Maltman, Richard Durden, Máté Haumann, Alex Palmer, David Oakes, Duncan Bell, Jude Wright, Thomas Anton, Peter Dobrík, Sally Bankes, Neil Bell, Victor McGuire

Producenti:

Ridley Scott, Tony Scott

Scénografie:

Marek Dobrowolski

Kostýmy:

Mario Davignon

(další profese)

Na věky věků (TV seriál) (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Na věky věků (TV seriál) na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/299822-na-veky-veku/Černá smrt

Stáhnout Černá smrt
Shlédnout Černá smrt

Černá smrt (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Černá smrt (2010):

Fanatismus je zhoubnější, než mor. Britsko-německý film se Seanem Beanem v jedné z hlavních rolí.
Léta Páně 1348, v anglickém království řádí epidemie moru. Smrt si nevybírá a kosí všechny bez rozdílu, v bezpečí před ní nejsou ani mniši za zdmi kláštera. Jedním z nich je mladý novic Osmund, jenž je rozerván mezi láskou k dívce Averill a láskou k Bohu. Rád by klášter opustil, ale také touží sloužit Bohu, a tak jej žádá, aby mu seslal znamení. V té chvíli do kláštera přichází biskupův vyslanec Ulric a přináší zvěst o vesnici, nepostižené morem. Mezi lidem se šušká o nekromantovi, který ve spojení s temnými silami umí křísit mrtvé, a takovým pověstem musí církev učinit přítrž. Vesnice se nachází uprostřed Velkého močálu a Ulric potřebuje průvodce. Osmund se sám nabídne a vydává se tak vstříc světu temnoty a krutého fanatismu.
Snímek Černá smrt, žánrově oscilujíci mezi historickým dramatem a hororem, nabízí kromě napínavé podívané také úvahu nad vztahem víry a moci a nebezpečím jakéhokoli fanatismu, plynoucího ať už z vypočítavosti, či hlubinných osobních pohnutek. Působivě zpracovaný příběh některými svými motivy dává vzpomenout kultovního Wicker Mana (1973) Robina Hardyho, Coppolovu Apokalypsu (1979), ale na mysl přijde i Vláčilovo Údolí včel (1967). Že tíhne k temnějším filmovým příběhům režisér Christopher Smith prokázal již svými předchozími hororovými snímky Metro (2004) a Izolace (2006).(oficiální text distributora)

Mladý mnich (Eddie Redmayne - POWDER BLUE, DIVOKÁ KRÁSA) je pověřen úkolem, aby zjistil co za pravdu skrývají zvěsti o údajném vstávání z mrtvých v jedné malé vesničce. Jeho pátrání ho dovede k vesnické panovnici (Carice van Houten - VALKÝRA), jež uzavřela temný pakt s podsvětím. Děj je zasazen do prostředí středověké Anglie, v dobách dýmějového moru.(Ferry)

Informace o filmu Černá smrt

Režie:

Christopher Smith

Scénář:

Dario Poloni

Kamera:

Sebastian Edschmid

Hudba:

Christian Henson

Hrají:

Eddie Redmayne, Sean Bean, Carice van Houten, David Warner, Kimberley Nixon, John Lynch, Tim McInnerny, Andy Nyman, Emun Elliott, Tygo Gernandt, Jamie Ballard, Johnny Harris, David Masterson, Gotthard Lange, Martin Hentschel, Nike Martens, Peter Wolf, Daniel Steiner

Producenti:

Robert Bernstein, Douglas Rae, Judy Tossell

Střih:

Stuart Gazzard

(další profese)

Černá smrt (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Černá smrt na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/238359-cerna-smrt/