Kouzlo všedních dnů (TV film)

Stáhnout Kouzlo všedních dnů (TV film)
Shlédnout Kouzlo všedních dnů (TV film)

Kouzlo všedních dnů (TV film) (2005) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kouzlo všedních dnů (TV film) (2005):

Během druhé světové války otěhotní dcera coloradského ministra Olivie Daleová. Voják, kterého miluje, ji ale opustí a ona je svým puritánským otcem donucena k sňatku z rozumu za v podstatě cizího člověka, mladého farmáře Raye Singletona. Ray je pro ni schopen udělat cokoli, aby byla šťastná, a z celého srdce ji má rád. Vzdělaná Olivie ho ale nemiluje a v podstatě neví, co k němu cítí. Ví, že manželovi ubližuje, a chystá se odjet a porodit do Denveru. Až teď dochází k zjištění, v čem je pravé jádro skutečné lásky.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Kouzlo všedních dnů (TV film)

Režie:

Brent Shields

Kamera:

Eric Van Haren Noman

Hudba:

Lawrence Shragge

Hrají:

Keri Russell, Skeet Ulrich, Mare Winningham, Gwendoline Yeo, Katie Keating, Eric Winter, Jane McGregor, Tania Gunadi, Daryl Shuttleworth, Mary Black, Kira Bradley

Producenti:

Andrew Gottlieb, Jim O'Grady

Střih:

Michael D. Ornstein

Scénografie:

Clark Hunter

Kostýmy:

Karyn Wagner

(další profese)

Kouzlo všedních dnů (TV film) (2005) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kouzlo všedních dnů (TV film) na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/197357-kouzlo-vsednich-dnu/Noční můra

Stáhnout Noční můra
Shlédnout Noční můra

Noční můra (2006) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Noční můra (2006):

Joannu Mills (Sarah Michelle Gellar) pronásledují děsivé vize o brutální vraždě mladé ženy zavražděné neznámým mužem. Některá tajemství však nelze pohřbít, přízraky nikdy nezemřou a vrahem může být i ona sama.(oficiální text distributora)

Joannu (Sarah Michelle Gellar) už od malička prenasledujú nočné mory a vízie o vražde mladej ženy. Cestuje všade možne len aby bola v bezpečí. Až sa dostane do mestečka, kde sa hrozný čin stal. Po príchode spoznáva muža, ktorému za záhadných príčin zomrela žena. Joanna sa dostane na hrozivé miesto, kde sa vražda stala. Ale kto je vrah? Neznámy muž alebo niekto iný? A možno aj ona sama?(TomX2)

Informace o filmu Noční můra

Režie:

Asif Kapadia

Scénář:

Adam Sussman

Kamera:

Roman Osin

Hudba:

Dario Marianelli

Hrají:

Sarah Michelle Gellar, Sam Shepard, Kate Beahan, Alicia Rachel Marek, Adam Scott, Peter O'Brien, J.C. MacKenzie, Katherine Willis, Charan Prabhakar, Brad Leland, Karrie Cox

Producenti:

Jeffrey Silver, Aaron Ryder

Střih:

Claire Simpson

Scénografie:

Thérèse DePrez

Kostýmy:

John Dunn

(další profese)

Noční můra (2006) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Noční můra na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/223625-nocni-mura/Zázraky

Stáhnout Zázraky
Shlédnout Zázraky

Zázraky (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zázraky (2014):

Film Zázraky vypráví příběh dvanáctileté Gelsominy, která žije s rodiči a třemi mladšími sestrami na opuštěném statku kdesi v Umbrii na italském venkově. Otec drží rodinu stranou nástrah moderního světa a striktně prosazuje život v souladu s přírodou. Chov včel a výroba přírodního medu jsou pro rodinu jediným zdrojem obživy a točí se kolem nich veškerý život na statku. Pevné rodinné vazby podřízené praktickým činnostem jsou však narušeny natáčením televizní reality show „Zázraky venkova", které poblázní celý kraj. Jistoty idealistického a poněkud despotického otce jsou zviklány poznáním, že milovaná dospívající dcerka se možná vydá jinými cestami, než jaké volil pro sebe a své nejbližší. Zčásti autobiografický poetický snímek režisérky Alice Rohrwacherové o rozpadajícím se ideálním světě místy osciluje na hranici mezi realitou a snem.(Aerofilms)

Gelsomina žije s rodiči a třemi mladšími sestrami na opuštěném statku kdesi v Umbrii. Otec drží rodinu stranou nástrah moderního světa, hlásaje návrat k přírodě jako jedinému bodu bezpečí. Políčko zeleniny a hlavně péče o včely poskytující med jako hlavní zdroj obživy stmeluje dospělé i děti, dokud pevné vazby nenahlodá příchod Martina, mladého provinilce, jehož přijmou v rámci programu převýchovy. Zásah zvenku představuje ale také natáčení televizní soutěže o vyhlášení „zázračné vesnice", které poblázní celý kraj. Jistoty idealistického a poněkud despotického otce jsou zviklány poznáním, že milovaná dospívající dcerka se možná vydá jinými cestami, než jaké volil pro sebe a své nejbližší. Alice Rohrwacherová stejně jako její sestra Alba, představitelka matky, vyrostla nedaleko míst, kam situovala svůj „rodinný příběh". Okouzlila jím v Cannes publikum i mezinárodní porotu, která udělila Zázrakům svou Velkou cenu, nejvyšší vyznamenání po Zlaté palmě.(MFF Karlovy Vary)

Čtrnáctiletá Gelsomina žije se třemi sestrami a rodiči v Toskánsku, kde její rodina provozuje včelařství. Její otec byl dříve levicovým idealistou, změnil se ale na patriarchu s autoritářskými sklony, který v rodině ale ztrácí své slovo. Chov včel a výroba přírodního medu jsou pro rodinu jediným zdrojem obživy a točí se kolem nich veškerý život na statku, ale stačí pro obživu stále méně. Aby vylepšil rodinný rozpočet, přihlásí se otec do sociálního projektu a přivádí do rodiny německého mladíka s kriminální minulostí. Otec není jediný, kdo se snaží zlepšit situaci rodiny. Gelsomina bez jeho vědomí přihlásí rodinu do reality show „Zázraky venkova", která pobláznila celý kraj. Zčásti autobiografický poetický snímek režisérky Alice Rohrwacherové o rozpadajícím se ideálním světě místy osciluje na hranici mezi realitou a snem.(Das Filmfest)

Nič nebude pre Gelsominu a jej tri mladšie sestry na konci toho leta také ako predtým. Je dedičkou zvláštneho, odľahlého kráľovstva, ktoré okolo nich vybudoval ich otec, aby ochránil svoju rodinu pred "koncom sveta". Jedinečné leto, keď sa prísne pravidlá, ktoré držia rodinu pohromade, začínajú rozpadať: sčasti kvôli príchodu Martina, nemeckého chlapca na rehabilitácii, a sčasti kvôli tomu, že miestna komunita sa zúčastňuje televíznej súťaže "Zázraky vidieka" moderovanej tajomnou Milly Catenou.(4 živly)

Informace o filmu Zázraky

Režie:

Alice Rohrwacher

Scénář:

Alice Rohrwacher

Kamera:

Hélène Louvart

Hudba:

Piero Crucitti

Hrají:

Alba Rohrwacher, Maria Alexandra Lungu, Sam Louwyck, Sabine Timoteo, Agnese Graziani, Monica Bellucci, André Hennicke, Margarete Tiesel

Producenti:

Carlo Cresto-Dina, Tiziana Soudani, Karl Baumgartner, Michael Weber

Střih:

Marco Spoletini

Scénografie:

Emita Frigato

Kostýmy:

Loredana Buscemi

(další profese)

Zázraky (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zázraky na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/373342-zazraky/Husk

Stáhnout Husk
Shlédnout Husk

Husk (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Husk (2011):

Skupince přátel se přihodí na opuštěné silnici autonehoda. Po probuzení zjistí, že jeden z nich beze stopy zmizel. Uprostřed ničeho, obklopeni pouze kukuřičnými lány se ostatní vydají skrze jeden z nich a na jeho konci dorazí k opuštěnému domu. Mladí přátelé však velmi brzy zjišťují, že se tu dějí nevysvětlitelné věci.(Bloody13)

Informace o filmu Husk

Režie:

Brett Simmons

Scénář:

Brett Simmons

Kamera:

Marco Fargnoli

Hudba:

Bobby Tahouri

Hrají:

Devon Graye, Wes Chatham, Tammin Sursok, C.J. Thomason, Ben Easter, Michael Cornelison

Producenti:

Moshe Diamant, Courtney Solomon

Střih:

William Yeh

Scénografie:

Hannah Beachler

Kostýmy:

Alexis Scott

(další profese)

Husk (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Husk na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/278834-husk/Plameny vášně (TV seriál)

Stáhnout Plameny vášně (TV seriál)
Shlédnout Plameny vášně (TV seriál)

Plameny vášně (TV seriál) (2003) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Plameny vášně (TV seriál) (2003):

Juan, Oscar a Franco jsou bratři, kteří mají ještě sestru Libii. Ta je mladá, krásná a zamilovaná do bohatého Bernarda Elizonda, který je o hromadu let starší než ona. Libia otěhotní, ale Bernardo má nehodu na koni a umírá. Zdrcená dívka se teprve nyní dozvídá, že Bernardo byl ženatý a měl tři dcery potom spáchá sebevraždu. Její bratři chtějí pomstím sestřinu smrt a vydávají se do domu rodiny Elizondo. Tam potkají tři krásné sestry - Jimenu, Saritu a Normu. Norma je vdaná, ale její manželství s Fernandem není šťastné. Bratři plánují pomstu, nechají se zaměstnat v domě Elizondových, ale co se stane, když se do krásných sester zamilují?(misulin)

Informace o filmu Plameny vášně (TV seriál)

Režie:

Rodrigo Triana

Hrají:

Danna García, Mario Cimarro, Paola Rey, Juan A. Baptista, Natasha Klauss, Michel Brown, Ana Lucía Domínguez, Juan Pablo Shuk, Jorge Cao, Zharick León, Juan Sebastián Aragón, Lorena Meritano

Plameny vášně (TV seriál) (2003) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Plameny vášně (TV seriál) na ČSFD

41%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/165597-plameny-vasne/Jeepers Creepers 3

Stáhnout Jeepers Creepers 3
Shlédnout Jeepers Creepers 3

Jeepers Creepers 3 (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Jeepers Creepers 3 (2017):

Od prvního dílu uplynulo již 23 let a Trish Jenner, která jako jediná přežila řádění Creeper, je v této době již matkou. Trish začíná mít děsivé noční můry o svém synovi, kterého jednoho večera napadne Creeper a hrozí mu tak jistá smrt. Trish je pevně rozhodnuta skoncovat s Creeper jednou provždy, aby zachránila nejen sebe, ale i svého syna.(PetriK12)

Seržant Davis Tubbs (Brandon Smith), kterého jsme již mohli vidět v prvním díle, sestaví komando, jež má za úkol zničit Creepera jednou provždy. Zatímco monstrum terorizuje místní komunitu farmářů, seržant a jeho jednotka se zatím dozvídají temná tajemství o vzniku tohoto stvoření a snaží se jej zastavit dříve, než bude pozdě.(SidneyP)

Informace o filmu Jeepers Creepers 3

Režie:

Victor Salva

Scénář:

Victor Salva

Kamera:

Don E. FauntLeRoy

Hudba:

Andrew Morgan Smith

Hrají:

Gina Philips, Jonathan Breck, Meg Foster, Stan Shaw, Marieh Delfino, Joyce Giraud, Brandon Smith, Michael Papajohn, Carrie Lazar, Gabrielle Haugh, Chester Rushing, Megan Elizabeth Wright, Don Yesso, Dave Davis, Ryan Moore, Patrick Thomas Cragin, Frankie Smith, Jordan Salloum

Producenti:

Michael Ohoven

Střih:

Misty Talley

Scénografie:

Robert Hummel

Kostýmy:

Jayme Bohn

(další profese)

Jeepers Creepers 3 (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Jeepers Creepers 3 na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/235478-jeepers-creepers-3/Mezi námi zvířaty

Stáhnout Mezi námi zvířaty
Shlédnout Mezi námi zvířaty

Mezi námi zvířaty (2006) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Mezi námi zvířaty (2006):

Uvolněte se a těšte se… přichází „pravá zvířecí párty“ – animovaný gang zvířat! V tomto dobrodružství vystupuje v hlavní roli Otis, lehkomyslná kráva, která celý den tráví zpíváním, tančením a prováděním různých darebností lidem… Nespoutané, šílené a divoce zábavné stádo šprýmařů, kterým se budete smát nahlas!(oficiální text distributora)

Informace o filmu Mezi námi zvířaty

Režie:

Steve Oedekerk

Scénář:

Steve Oedekerk

Hudba:

John Debney, Ralph Sall

Hrají:

Kevin James, Courteney Cox, Sam Elliott, Danny Glover, Andie MacDowell, David Koechner, Rob Paulsen, John DiMaggio, Maurice LaMarche, Steve Oedekerk, Fred Tatasciore, Laraine Newman, Wanda Sykes, Jacqueline Piñol, Audrey Wasilewski, Nika Futterman, Maria Bamford, Archie Hahn, Phil Proctor, Lynne Marie Stewart, Jill Talley

Střih:

Billy Weber

Scénografie:

Philip A. Cruden

(další profese)

Mezi námi zvířaty (2006) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Mezi námi zvířaty na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/194898-mezi-nami-zviraty/Odstřelovač: Reloaded

Stáhnout Odstřelovač: Reloaded
Shlédnout Odstřelovač: Reloaded

Odstřelovač: Reloaded (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Odstřelovač: Reloaded (2011):

Seržant Brandon Beckett (Chad Michael Collins), syn známého snipera Thomase Becketta, pracuje v amerických mírových sborech v Demokratické republice Kongo. Jednoho dne dostane rozkaz zachránit evropského farmáře, jenž uvízl uprostřed nepřátelského území povstalců. Když Beckett se svými muži přijede na farmu, přepadne je tajemný sniper a jeho útok přežije pouze zraněný seržant. S pomocí otcova bývalého chráněnce, instruktora odstřelovačů Richarda Millera(Billy Zane), se musí Beckett naučit myslet jako sniper a vypátrat vraha dříve, než se vrátí a dokončí svou práci. A také odhalit vůdce spiknutí, který dal rozkaz vyhladit Beckettův tým.(oficiální text distributora)

Film je volným pokračováním snímku Sniper (1993).
Seržant Brandon Beckett (syn Thomase Becketta z prvního filmu) je nasazen v Kongu se svojí jednotkou pod vlajkou OSN, kde cvičí konžské vojáky pro boj s rebely. Při jedné rutinní akci je ale celá jednotka překvapena a zdecimována nepřátelským sniperem. Jen Brandon přežije. Místní velení modrých baretů dává od vyšetřování ruce pryč a tak se Brandon sám vydává najít strůjce masakru a pomstít své muže. Pomocnou ruku mu podává i Richard Miller, přítel a žák Brandonova otce.(MartinezZ)

Seržant Brandon Beckett je člen americkej jednotky ATEP v Kongu, kde trénuje domácu armádu kvôli nájazdom rebelov z teroristických skupín. Výukový program je náhle prerušený a Beckettova jednotka dostáva príkaz na prepravu belgického vlastníka plantáží, ktorý ako posledný doteraz odmietal odísť z krajiny. Tá už viac nie je belgickou kolóniou. Jednotka je napadnutá neznámym sniperom, misia končí fiaskom a Beckett prežije ako jediný. Stretáva Richarda Millera, inštruktora výcviku sniperov. Po počiatočnom odmietaní sa z neho nakoniec stáva sniper a berie spravodlivosť do vlastných rúk.(phaloc)

Informace o filmu Odstřelovač: Reloaded

Režie:

Claudio Fäh

Scénář:

John Fasano

Kamera:

Lorenzo Senatore

Hudba:

Marcus Trumpp, Mark Sayfritz

Hrají:

Chad Michael Collins, Billy Zane, Patrick Lyster, Richard Sammel, Martin Le Maitre

Producenti:

Claudio Fäh, David Wicht

Střih:

William Flicker

Scénografie:

Shane Bunce

Kostýmy:

Maria Hofmeyr

(další profese)

Odstřelovač: Reloaded (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Odstřelovač: Reloaded na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/294849-odstrelovac-reloaded/Země naděje

Stáhnout Země naděje
Shlédnout Země naděje

Země naděje (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Země naděje (2012):

Steve Butler (Mat Damon) byl společně se svou kolegyní z obchodního oddělení Sue Thomasonovou vyslán na venkov do McKinley. Město trpí vleklou ekonomickou represí a pro dva zkušené obchodníky se jeho obyvatelé zdají být snadnou kořistí – hodlají jim nabídnout peníze za odkup těžebních práv na jejich farmářských pozemcích, což díky daným podmínkám většina jistě přijme jako řešení nelehké finanční situace. Vypadalo to, že vše bude za pár dní hotové. Situace se ale komplikuje – za prvé, komunita vše zvažuje společně pod vedením váženého učitele Franka Yatese, za druhé se Steve zakouká do Alice. Když se na scéně objeví noblesní ekologický aktivista Dustin Noble, dosáhnou osobní i profesní dilemata maxima.(HBO Europe)

Drama od režiséra Guse van Santa pojednává o prodejci zemního plynu Stevu Butlerovi (Matt Damon) a jeho obchodní partnerce Sue Thomasonové (Frances McDormand). Společně navštěvují venkovské městečko, kde chtějí koupit práva na pozemek od místních obyvatel, kteří by potřebovali pomoci po nedávné ekonomické krizi. Setkávají se ale s odporem místního učitele, kterého podporují i jiní.(wohna)

Steve Butler je, zdá sa, na ceste k brilantnej kariére. Teda, to je aspoň to, čo mu jeho kúl šéfovia v ich prvotriednych kanceláriách v New Yorku sľubujú. Ale, popravde, má za úlohu dosiahnuť nemožné: on a jeho kolegyňa Sue musia presvedčiť obyvateľov typického malého amerického mestečka, aby predali práva ťažiť plyn zo zeme pod ich farmárskymi pozemkami veľkej energetickej firme. Nová metóda známa ako „frakturácia" umožňuje extrakciu predtým nedosiahnuteľných zásob plynu. Butler presvedčí miestnych, aby poskytli svoje aj tak neprofitujúce farmy nasľubujúc im fantastické výkupné ceny. Opomenie riziká metódy, ktoré zahŕňajú nekontrolované hydraulické injektáže nebezpečných chemikálií do zeme. Potom sa, však, stretáva s odporom miestnych. Politický triler o súčasnom ekologickom konflikte.(IFF Bratislava)

Informace o filmu Země naděje

Režie:

Gus Van Sant

Scénář:

John Krasinski, Matt Damon

Kamera:

Linus Sandgren

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Matt Damon, John Krasinski, Frances McDormand, Rosemarie DeWitt, Scoot McNairy, Titus Welliver, Terry Kinney, Tim Guinee, Lucas Black, Hal Holbrook, Harris Yulin, Lennon Wynn, John W. Iwanonkiw, Johnny Cicco, Nicole Beattie, Ken Strunk

Producenti:

Chris Moore, Jonathan King, Matt Damon

Střih:

Billy Rich

Scénografie:

Daniel B. Clancy

Kostýmy:

Juliet Polcsa

(další profese)

Země naděje (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Země naděje na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/314736-zeme-nadeje/Léto (festivalový název)

Stáhnout Léto (festivalový název)
Shlédnout Léto (festivalový název)

Léto
(festivalový název) (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Léto
(festivalový název) (2015):

Píše se rok 1971 a mladá Delphine se odhodlá opustit farmu na francouzském venkově a odjíždí do Paříže. Nedlouho poté potká Carole, atraktivní a sebevědomou ženu, která na univerzitě vede rodící se feministické hnutí. Navzdory odlišnému původu se do sebe okamžitě zamilují. Smrt v rodině však Delphine povolá zpět na farmu a Carole se svou lásku rozhodne následovat. Avšak realita každodenního bezčasí vesnice nemůže být ve větším kontrastu vůči rozvíjejícímu se světu svobodomyslné Paříže. Nejnovější snímek Catherine Corsiniové vypráví pozoruhodně působivý příběh vášnivé lásky a společenské změny, který podtrhuje výjimečná chemie hereček v hlavních rolích.(Febiofest)

Informace o filmu Léto
(festivalový název)

Režie:

Catherine Corsini

Scénář:

Catherine Corsini

Kamera:

Jeanne Lapoirie

Hudba:

Grégoire Hetzel

Hrají:

Cécile De France, Izïa Higelin, Noémie Lvovsky, Kevin Azaïs, Laetitia Dosch, Bruno Podalydès

Střih:

Frédéric Baillehaiche

Scénografie:

Anna Falguères

Masky:

Sylvia Carissoli

Kostýmy:

Jürgen Doering

(další profese)

Léto
(festivalový název) (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Léto
(festivalový název) na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/58810-leto/