Shinjuku kuroshakai: Chaina mafia sensō

Stáhnout Shinjuku kuroshakai: Chaina mafia sensō
Shlédnout Shinjuku kuroshakai: Chaina mafia sensō

Shinjuku kuroshakai: Chaina mafia sensō (1995) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Shinjuku kuroshakai: Chaina mafia sensō (1995):

Příběh se točí kolem homosexuální triadské skupiny, jež je napadána konkurenční skupinou Yakuzy. Do toho se o skupinu zajímá policejní inspektor. Ten brzy zjistí, že jeho mladší bratr se stal právníkem oné triadské skupiny. Rozepře mezi oběma bratry později vede k rozpadu celé skupiny. Jde o jeden z prvních příkladů, kde režisér Miike používá extrémní násilí a neobvyklé charakteristiky postav.(rodier)

Informace o filmu Shinjuku kuroshakai: Chaina mafia sensō

Režie:

Takaši Miike

Hrají:

Kippei Šiina, Ren Ósugi, Tomorowo Taguči, Jódži Tanaka

Producenti:

Tošiki Kimura

(další profese)

Shinjuku kuroshakai: Chaina mafia sensō (1995) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Shinjuku kuroshakai: Chaina mafia sensō na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/82930-shinjuku-kuroshakai-chaina-mafia-senso/Truth or Dare

Stáhnout Truth or Dare
Shlédnout Truth or Dare

Truth or Dare (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Truth or Dare (2012):

Hra "vadí, nevadí", kterou studenti hrají na univerzitě, se zvrtne poté, co Felix spáchá sebevraždu. Felixův bratr Justin chce vědět, proč ho ztratil. Rozhodne se jej pomstít. Zapojí se do této hry, avšak po svém.(cezero)

Informace o filmu Truth or Dare

Režie:

Robert Heath

Kamera:

James Friend

Hudba:

Richard Pryn

Hrají:

Liam Boyle, Florence Hall, David Oakes, Alexander Vlahos, Jennie Jacques, Mark Underwood, Jack Gordon, Jason Maza, Nicky Henson, David Sterne

Producenti:

Richard Johns

Kostýmy:

Raquel Azevedo

(další profese)

Truth or Dare (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Truth or Dare na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/300096-truth-or-dare/Klub zlomených srdcí

Stáhnout Klub zlomených srdcí
Shlédnout Klub zlomených srdcí

Klub zlomených srdcí (2000) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Klub zlomených srdcí (2000):

Ve stínu palem Hollywoodu se nadějný fotograf Dennis právě připravuje na oslavu svých osmadvacátých narozenin a s nadsázkou lamentuje: „Nemůžu se rozhodnout, jestli jsou moji přátelé to nejlepší, nebo to nejhorší, co mě kdy potkalo“... Film zachycuje skupinku gayů a jejich život, se všemi plusy i minusy. Oslavuje přátelství, jeho přednosti a úskalí a jak mohou takové vztahy často znamenat více než tradiční rodina. Středem příběhu je Dennis (Timothy Olyphant), nadějný fotograf, který se právě chystá na oslavu svých osmadvacátých narozenin a přemítá nad svým životem, přáteli a především podporou i výzvami, které pro něj jeho kamarádi představují.Těžké okamžiky a pocity zmaru mohou přijít v různém věku, s blížícími se třicetinami se zpravidla snažíme najít ve své životní cestě smysl a sužuje nás pocit naléhavosti. Přátelství se tak stává důležitým a často jediným nástrojem přežití. Dennis se svou "rodinou" nejistě nachází vlastní cestu a jeho nevyřčené myšlenky výstižně mluví za ně za všechny ... „Nevzpomínám si, kdy jsem si poprvé uvědomil, že jsem gay, ale jasně si pamatuji na to, kdy jsem konečně cítil, že je to OK - bylo to, když jsem potkal tyhle kluky, moje přátele“.(HBO Europe)

Skupina mladých homosexuálů řeší své problémy spojené nejen s jejich orientací. Každý z nich má nějaký "svůj problém". Lesbický pár chce dítě a snaží se přesvědčit vhodného dárce, další z nich "chronicky" přebírá partnery ostatním a někdo chce "jen" více pochopení a ne pouze lásku na jednu noc. Do toho zasáhne úmtí a pokus o sebevraždu.(david666)

Informace o filmu Klub zlomených srdcí

Režie:

Greg Berlanti

Scénář:

Greg Berlanti

Kamera:

Paul Elliott

Hudba:

Christophe Beck

Hrají:

Timothy Olyphant, Zach Braff, Dean Cain, Andrew Keegan, Nia Long, Diane McBain, John Mahoney, Mary McCormack, Justin Theroux, Jennifer Coolidge, Kerr Smith, Brian Gaskill, Chris Weitz, Kevin Cooney, Charlie Weber, Christian Kane, Christopher Wiehl, Gary Weeks, Michael Bergin, Ben Weber, Chris Payne Gilbert, Steven Dell, Robert Peters

Producenti:

Mickey Liddell

Střih:

Todd Busch

Scénografie:

Charles Daboub Jr.

Kostýmy:

Mas Kondo

(další profese)

Klub zlomených srdcí (2000) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Klub zlomených srdcí na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/29948-klub-zlomenych-srdci/Svatba naruby

Stáhnout Svatba naruby
Shlédnout Svatba naruby

Svatba naruby (1997) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Svatba naruby (1997):

Uhlazený Howard Brackett je oblíbeným učitelem angličtiny na střední škole v městečku Greenleaf a za několik dní se má oženit s kolegyní Emily, která je už téměř tři roky jeho snoubenkou. Nečekaný poprask však způsobí jeho bývalý žák Cameron Drake, nominovaný na Oscara za roli homosexuálního vojáka, když při přebírání zlaté sošky poděkuje v přímém televizním přenosu také svému homosexuálnímu učiteli Brackettovi. Všichni v Greenleafu včetně Howarda samotného jsou v šoku. Ujistí rodiče, že to není pravda, jenže tím jeho potíže teprve začínají. Druhý den je městečko plné televizních reportérů a Howardova sexuální orientace se stává hlavním tématem hovoru jeho studentů, kolegů a vlastně všech v Greenleafu. Někteří se domnívají, že, je to pravda, jiní si myslí, že Cameron řekl jen proto, že je Brackett tak dlouho zasnoubený, je vždy čistý, upravený a učí poezii.
Sám Howard má plno práce s tím, aby Cameronova slova vyvrátil snoubence, nadřízeným, studentům a vlastně všem v městečku. Rezolutně před kamerami odmítne pochybnosti o svém sexuálním zaměření. Jenže pod vlivem okolností a reportéra Petera Malloye, který je sám gay, se Howard musí sám nad sebou zamyslet. Pokusy přesvědčit sám sebe, že je v pořádku, ať už s pomocí instruktážní kazety "Buď muž" nebo pokusem vyspat se s Emily ještě před svatbou, však nedopadnou příliš povzbudivě.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Svatba naruby

Režie:

Frank Oz

Scénář:

Paul Rudnick

Kamera:

Rob Hahn

Hudba:

Marc Shaiman

Hrají:

Kevin Kline, Joan Cusack, Tom Selleck, Matt Dillon, Debbie Reynolds, Wilford Brimley, Bob Newhart, Shalom Harlow, Shawn Hatosy, Zak Orth, Lauren Ambrose, Alexandra Holden, Deborah Rush, John Cunningham, Dan Hedaya, Bill Camp, Kevin Chamberlin, Alice Drummond, Adam LeFevre, Andrew Levitas, Glenn Close, Whoopi Goldberg, Selma Blair, Julie Entwisle, Clare Kramer, Lauren Fox, Cara Jedell, Chris McKenna, Debra Monk, Becky Ann Baker, William Duell, June Squibb, Joseph Maher, J. Smith-Cameron, Miranda Kent, Bill Hoag, Kate McGregor-Stewart, Gregory Jbara, Lewis J. Stadlen, Samantha Buck, Arden Myrin, Nesbitt Blaisdell, Daniel B. Canton, Larry Clarke, Wally Dunn

Producenti:

Scott Rudin, G. Mac Brown

Střih:

Daniel P. Hanley, John Jympson

Scénografie:

Ken Adam

Kostýmy:

Ann Roth

(další profese)

Svatba naruby (1997) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Svatba naruby na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/14018-svatba-naruby/Humpday (festivalový název)

Stáhnout Humpday (festivalový název)
Shlédnout Humpday (festivalový název)

Humpday
(festivalový název) (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Humpday
(festivalový název) (2009):

Ben a Andrew se po letech znovu setkávají. Zatímco Ben se už usadil a žije se ženou Annou ve šťastném manželství, Andrew si ponechal mladickou spontánnost a touhu po dobrodružství. Rozdíly mezi nimi se projeví ve chvíli, kdy se Ben rozhodne pomoct Andrewovi s natočením filmu pro pornofestival. Jak daleko ale Ben při natáčení hranice prolamujícího filmu o sexu mezi dvěma kamarády dokáže zajít? Americký nezávislý snímek o hledání (nejen sexuální) identity působí i díky vynikající ruční kameře podobně bezprostředně a autenticky jako okamžité nápady jeho hrdiny Andrewa. Excentrický Andrew tu funguje jako katalyzátor zdánlivě bezproblémového manželství Bena a Anny, které zdaleka není tak idylické, jak se zpočátku zdálo. Film do hloubky ztvárňuje citové zmatky hrdinů a to, jak se oba kamarádi postupně propadají ze své heterosexuální existence do pro ně netypického a nového homosexuálního flirtu. [44. MFFKV 2009](oficiální text distributora)

Vyspí se dva staří heterosexuální (!) kamarádi spolu jen proto, že se do toho nahecovali? Osvobodí je taková zkušenost, nebo ne? Lynn Sheltonová natočila chytrý a vtipný film o ne/smyslu bojů s vlastními limity.(Letní filmová škola)

Informace o filmu Humpday
(festivalový název)

Režie:

Lynn Shelton

Scénář:

Lynn Shelton

Kamera:

Benjamin Kasulke

Hudba:

Vinny Smith

Hrají:

Mark Duplass, Joshua Leonard, Lynn Shelton, Steven Schardt, Alycia Delmore, Trina Willard, Clyde Petersen

Producenti:

Steven Schardt, Lynn Shelton

Střih:

Nat Sanders

(další profese)

Humpday
(festivalový název) (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Humpday
(festivalový název) na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/258286-humpday/Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál)

Stáhnout Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál)
Shlédnout Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál)

Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál) (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál) (2016):

Osamělý mladý kapitán Chiharu Kashima je vedoucí oddělení Řešení krizových situací. Má pověst muže pracujícího desetkrát více než ostatní, vše řeší sám bez asistence podřízených. V baru si k němu přisedne přátelský mladík Toyohi Utsumi, který vykonává jen různá krátkodobá zaměstnání, aby mohl cestovat po světě. Debata při společném popíjení je sblíží, Toyohi Utsumi Kashimovi při loučení vyzná lásku, ale Kashima se snaží nebrat to vážně. V práci mu bývalý spolužák doporučuje nepracovat tak tvrdě kvůli zdraví. Kashima se večer opět staví v baru, kde na něj čeká Toyohi, který ho nenechá utéct. Nakonec si dohodnou první rande, které pro Kashimu skončí velice nepříjemně a navíc kvůli tomu selže v práci. Kashima se rozhodne vztah s Toyohi okamžitě ukončit a tlačí na sebe v práci víc než dřív. V důsledku toho v kanceláři zkolabuje, ztratí své magické schopnosti a tím i svůj smysl života...Velice civilní příběh o tom, k čemu může vést přepracovanost a že láska je skutečně lékem na všechno. Děj je zasazen do alternativní přítomnosti, v níž je magie pouhou nadstandardní schopností, která dotyčné předurčuje k výkonu rutinních povolání ve státní správě. Nejedná se o fantasy nabité efektními kouzly, souboji a spoustou příšer, ale o romantiku, v níž dva naprosto rozdílní lidé hledají cestu k sobě.(bergenia)

Informace o filmu Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál)

Režie:

Sóbi Jamamoto

Hrají:

Júki Ono, Taku Jaširo

Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál) (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál) na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/418923-kono-dansi-maho-ga-osigoto-desu/Kono danši, ningjo hiroimašita.

Stáhnout Kono danši, ningjo hiroimašita.
Shlédnout Kono danši, ningjo hiroimašita.

Kono danši, ningjo hiroimašita. (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kono danši, ningjo hiroimašita. (2012):

Krátký film z alternativního současného světa o vztahu studenta a mořského muže je v pořadí druhým příběhem série Kono danshi, pro kterou je charakteristická zvláštní výrazná zajímavá grafika a animace kombinující několik různých stylů.Shima Kawauchi žil jen se svým dědou. Vždy se snažil všem vyhovět, být dobrým žákem a být přátelský, ale pod touto maskou skrýval pocit naprosté osamělosti. Od dětství chodil tajně plakat na opuštěné molo na pláži. Když rodiče nepřijeli ani na dědečkův pohřeb, šel se po obřadu vyplakat na molo, urna mu vyklouzla z ruky a on se za ní bezmyšlenkovitě vrhl do moře. Probral se na pláži, kde se nad ním skláněl krásný zlatovlasý muž s rybím tělem od pasu dolů. Ten plačícímu chlapci nabídl, že s ním zůstane. Shima souhlasil a nastěhoval mořského muže do obývacího pokoje do nafukovacího bazénku. Pojmenoval ho „pan Isaki" podle ryby, kterou měl právě v lednici. Shima si na Isakiho brzy zvykl, začal se mu svěřovat a byl šťastný. Isaki byl ale šťastný pouze, když byli spolu. Neslavný pokus vydat se za Shimou do školy, nedělní příhoda z pláže a každodenní pozdní návraty Shimy domů kvůli festivalu Isakiho přesvědčily, že už pro něj v životě Shimy není místo. Doufal, že jeho utrpení ukončí návrat do moře. Shima našel dům prázdný. Běžel na pláž, marně volal Isakiho a zoufalý skočil z mola. Skončí tenhle vztah člověka a mořské bytosti stejně tragicky jako příběh o Malé mořské víle?(bergenia)

Informace o filmu Kono danši, ningjo hiroimašita.

Režie:

Sóbi Jamamoto

Hrají:

Júki Kadži

Kono danši, ningjo hiroimašita. (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kono danši, ningjo hiroimašita. na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/365135-kono-dansi-ningjo-hiroimasita/Another Gay Movie

Stáhnout Another Gay Movie
Shlédnout Another Gay Movie

Another Gay Movie (2006) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Another Gay Movie (2006):

Andy je typický americký středoškolák, kterého trápí nejvíc to, že je stále panic. Myslí pouze na sex s kýmkoli, s čímkoli, a hlavně hned. Stejný problém kupodivu řeší i jeho tři nejbližší kamarádi – sympatický sportovec Jarod, třídní šprt a romantik Griff a výstřední milovník gay filmů Nico. Všichni si přísahají, že do konce léta přijdou o panictví. K tomu jim mají pomoci triky, které se naučí od drsné lesby Muffler, o které kolují sexuální legendy. Tato komedie si utahuje nejen z „heterosexuálních“ filmů typu Prci, prci, prcičky, ale i z gay klasik jako jsou Klub zlomených srdcí nebo Queer as Folk. Zároveň film zůstává natolik citlivý, aby pod povrchním tlacháním o sexu objevil příběh o přátelství a ztrátě dětské nevinnosti.(ČSFD.cz)

Informace o filmu Another Gay Movie

Režie:

Todd Stephens

Scénář:

Todd Stephens

Kamera:

Carl Bartels

Hrají:

Michael Carbonaro, Jonah Blechman, Richard Hatch, Darryl Stephens, Jonathan Chase, Ashlie Atkinson, Scott Thompson, Alyshia Ochse, Mitch Morris, Angela Oh, Joanna Leeds, Graham Norton, Jenny Hinkey, Tate Hanyok, Chris Anthony Miller

Producenti:

Jenny Hinkey

Scénografie:

Chris Anthony Miller

(další profese)

Another Gay Movie (2006) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Another Gay Movie na ČSFD

31%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/223263-another-gay-movie/Na lovu

Stáhnout Na lovu
Shlédnout Na lovu

Na lovu (1980) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Na lovu (1980):

Jak mohou dosvědčit fanoušci Nelítostného souboje, Serpica či Moře lásky, role drsných, odhodlaných detektivů nejsou Al Pacinovi cizí. Ve filmu Na lovu se ovšem noří do ještě bouřlivějších vod, neboť se jako newyorský policista infiltruje do temné sadomasochistické subkultury, aby odhalil sériového vraha homosexuálů. Stále kontroverzní a stále strhující detektivka, vtahující diváky do svého nebezpečného a přesto fascinujícího světa, je dílem Williama Friedkina (Vymítač ďábla, Francouzská spojka), který se vedle režie podepsal i pod scenáristickou adaptaci románu Geralda Walkera. Naprostým vrcholem filmu ovšem zůstává herecký výkon Al Pacina v roli muže, jehož vlastní identitu a vztahy vyšetřování případu poznamená navždy.(Magic Box)

V New Yorku došlo k sérii vražd sadomasochistických homosexuálů. Kriminalista Burns, jenž je podobný poslední oběti, je do tohoto prostředí poslán jako volavka...(Pumiiix)

Informace o filmu Na lovu

Režie:

William Friedkin

Scénář:

William Friedkin

Kamera:

James A. Contner

Hudba:

Jack Nitzsche

Hrají:

Al Pacino, Paul Sorvino, Karen Allen, Richard Cox, Don Scardino, Joe Spinell, Jay Acovone, Barton Heyman, Ed O'Neill, James Remar, Mike Starr, Leo Burmester, Powers Boothe, Jimmie Ray Weeks, James Hayden, William Russ, Kirsten Baker, Gene Davis, Keith Prentice, Allan Miller, Randy Jurgensen, Burr DeBenning, James Sutorius

Producenti:

Jerry Weintraub

Střih:

Bud S. Smith

Kostýmy:

Robert De Mora

(další profese)

Na lovu (1980) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Na lovu na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/3188-na-lovu/Dobrovolná oběť

Stáhnout Dobrovolná oběť
Shlédnout Dobrovolná oběť

Dobrovolná oběť (2006) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dobrovolná oběť (2006):

Příběh Armina Meiwese: německý kanibal Armin Meiwese, který se v roce 2001 přes internet seznámil se svou dobrovolnou obětí, člověkem, který byl ochoten se nechat porazit a sníst (ve filmu se postava jmenuje Oliver Hartwin) je zde částečně podán očima studentky (Keri Russell), kterou případ zaujal a rozhodla se vydat po jeho stopách a zjistit víc o kanibalově životě a jeho pohnutkách.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Dobrovolná oběť

Režie:

Martin Weisz

Kamera:

Jonathan Sela

Hudba:

Steven Gutheinz

Hrají:

Keri Russell, Thomas Kretschmann, Thomas Huber, Nikolai Kinski, Valerie Niehaus, Anatole Taubman, Sigrid Burkholder, Stefan Gebelhoff, Axel Wedekind, Sybille J. Schedwill, Pierre Shrady, Dagmar Sachse, Angelika Bartsch, Tatjana Clasing, Pascal Andres, Alexander Martschewski, Helga Bellinghausen

Producenti:

Marco Weber, Vanessa Coifman

(další profese)

Dobrovolná oběť (2006) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dobrovolná oběť na ČSFD

56%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/224099-dobrovolna-obet/