Nejlepší z gladiátorů (TV film)

Stáhnout Nejlepší z gladiátorů (TV film)
Shlédnout Nejlepší z gladiátorů (TV film)

Nejlepší z gladiátorů (TV film) (2003) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nejlepší z gladiátorů (TV film) (2003):

Gladiátor Germanus sľúbi krutému hrdinovi arény Lagosovi pomstu za smrť svojho brata Ceradoca v nespravodlivom súboji. Germanusa i Lagosa kúpi bohatá Albina a vezme ich so sebou de severných provincií Rímskej ríše. Ešte pred nalodením nájde Germanus na trhu otrokov opäť svoju dlho stratenú sestru Rhihannu a presvedčí trénera Palestria, aby ju kúpil a urobil z nej gladiátorku. Lagos sa začne po príchode na sever na veľkú zlosť jeho milenky Albiny i samotného Germanusa zaujímať o Rhihanu. Germanus sa snaží pred svojou sestrou zatajiť pravdu o smrti ich brata, ale Rhihana sa to dozvie a jednej noci sa pokúsi Lagosa zavraždiť. Pre silného gladiátora ako Lagos je však ľahkou korisťou a preto sú Germanus a Rhihana nútení utekať. Po tom, čo ich opäť chytia, pripraví žiarlivá Albina pre neposlušných otrokov strašnú smrť...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Nejlepší z gladiátorů (TV film)

Režie:

Jorgo Papavassiliou

Kamera:

Yvonne Tratz

Hudba:

Dieter Bohlen, Carsten Rocker

Hrají:

Tanja Wenzel, Marion Mitterhammer, Ralf Moeller, Henning Baum, Jaymes Butler, Andrea Cleven, Stephan Luca, Erwin Steinhauer, Gregor Bloéb, László I. Kish, Zsolt Bács, Armin Dallapiccola, Frank Witter, Alexander Radszun, Harald Windisch, Matthias Friedrich, Dierk Prawdzik, Michael Brennicke

Producenti:

Melanie Brozeit

Střih:

Ollie Lanvermann

(další profese)

Nejlepší z gladiátorů (TV film) (2003) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nejlepší z gladiátorů (TV film) na ČSFD

52%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/201852-nejlepsi-z-gladiatoru/Gladiátoři

Stáhnout Gladiátoři
Shlédnout Gladiátoři

Gladiátoři (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Gladiátoři (2012):

Timo je malý kluk, který při výbuchu Vesuvu přišel o rodiče. Naštěstí se Tima ujal bývalý gladiátor Chirome, který viděl smrt jeho matky. Chirome si přál syna, který by po něm zdědil jeho slavnou gladiátorskou školu, a proto přijme Tima takřka za vlastního. Bohužel, Timo vykazuje zájem trénovat na gladiátora pouze do odjezdu Chiromeho dcery Lucilly do Řecka. Od té doby uplynulo několik let, a z Tima vyrostl neschopný, apatický mladý muž, který svému pěstounovi dělá jen starosti. Vše se ovšem změní v okamžiku, kdy se do Říma vrátí Lucilla, krásnější než kdy dřív - a proti své vůli zasnoubená s nejlepším gladiátorem Říma. A na Tima čeká obtížný úkol, změnit se a před zraky všech lidí v Koloseu dokázat nejen sobě, ale také Lucille a jejímu otci, že právě on je ten nejlepší gladiátor.(Sykon)

Informace o filmu Gladiátoři

Režie:

Iginio Straffi

Hudba:

Bruno Zambrini

Hrají:

Luca Argentero, Laura Chiatti, Julianne Hough, Fabrizio Bucci, Giovanni Petrucci

Gladiátoři (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Gladiátoři na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/297676-gladiatori/Válečníci: Spartakus (TV film)

Stáhnout Válečníci: Spartakus (TV film)
Shlédnout Válečníci: Spartakus (TV film)

Válečníci: Spartakus (TV film) (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Válečníci: Spartakus (TV film) (2008):

Spartakus a jeho příběh. Po pár měsících od první vzpoury měl bojeschopnější muže než římské impérium.Spartakus se narodil jako otrok a již jako malý chlapec byl prodán na práci v kamenolomu, kde zažil jen dřinu, hlad, nelidské zacházení a smrt. Vykoupí ho Lentulus Batiatus, majitel gladiátorské školy. Spartaka čekají boje na život a na smrt pro pobavení svobodných občanů. Otroci se však pod jeho vedením osvobodí. Založí tábor, osvobozují další a učí je bojovat. Spartakus se ve škole zamiloval do krásné otrokyně Variny, která cestou k novému pánovi rovněž uprchla. Nyní se znovu setkávají jako svobodní lidé. V Římě chtějí otroky zkrotit, ale nejsou tak jednotní. Marcus Publius Glabrus, velitel římského městského vojska, je vyslán vzpouru potlačit. Jeho vojáci jsou však pobiti a Glabrus poslán zpět do Říma se vzkazem, že vzbouřenci od Říma chtějí jen svobodu a možnost dostat se ze země.Římské impérium vysílá další vojska, ale ta jsou také rozprášena. Spartakus pokračuje k přístavu a po cestě osvobozuje další otroky. Již za ním stojí tisíce. Po pár měsících od první vzpoury má bojeschopnější muže než římské impérium. Spartakus osloví fénického vládce. Chce po něm lodě, aby se svobodní otroci mohli dostat z Itálie. Když však dorazí na pobřeží, zjistí, že Féničané utekli. Crasus je podplatil. Začne vymýšlet nový plán. Dojde mu, že Crasus chce, aby táhl na Řím. Porážka armády otroků je pro něj otázkou osobní cti. Spartakovi i jeho mužům jde o svobodu.(Česká televize)

Spartakus, gladiátor, který se vzbouřil a vedl další otroky k ozbrojenému odporu. S nimi postupně vytvořil armádu, jejíž povstání patřilo k největším, jakému kdy Římské impérium čelilo. Pod Spartakovým vedením byli vzbouřenci úspěšní v několika bitvách. Po ročním vítězném tažení po Itálii byl však nakonec i se svými muži poražen v roce 72 př. K. v bitvě u řeky Silarus. Tento film patří do šestidílné série Nesmrtelní Válečníci, kterou produkuje BBC.(Pumiiix)

Informace o filmu Válečníci: Spartakus (TV film)

Režie:

Tim Dunn

Hrají:

Anthony Flanagan, Andrew Tiernan, Robert Glenister, Jamie Foreman, Mark Wingett, Johnny Harris

Válečníci: Spartakus (TV film) (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Válečníci: Spartakus (TV film) na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/245523-valecnici-spartakus/Spartakus (TV film)

Stáhnout Spartakus (TV film)
Shlédnout Spartakus (TV film)

Spartakus (TV film) (2004) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Spartakus (TV film) (2004):

V roce 72 před Kristem nemělo Římské impérium přemožitele. Jeho moc se táhla široko daleko. Každá dobytá země znamenala přísun nových otroků do područí římských pánů. Spartakus, otrok, jemuž před očima zavraždili otce, měl odvahu se vzepřít mocným římským generálům i politikům a stal se vůdcem mohutného povstání otroků. Jeho boj za svobodu, jenž ohrozil celé Římské impérium, měl hluboký dopad na mnoho budoucích generací.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Spartakus (TV film)

Režie:

Robert Dornhelm

Předloha:

Howard Fast (kniha)

Scénář:

Robert Schenkkan

Kamera:

Kees Van Oostrum

Hudba:

Randy Miller

Hrají:

Goran Višnjić, Alan Bates, Angus Macfadyen, Rhona Mitra, Ian McNeice, James Frain, Henry Simmons, Ben Cross, Paul Telfer, Georgina Rylance, Stuart Bunce, Hristo Shopov, Jack Huston, Ross Kemp, George Zlatarev, Hristo Mitzkov, Valentin Ganev, Atanas Srebrev, Valentin Tanev, Vladimir Kolev, Simon Paisley Day, Jalaal Hartley, Richard Dillane, Plamen Manassiev

Střih:

Victor Du Bois, Mark Conte, Cindy Mollo

Kostýmy:

Jane Robinson

(další profese)

Spartakus (TV film) (2004) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Spartakus (TV film) na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/118457-spartakus/Královna barbarů (neoficiální název)

Stáhnout Královna barbarů (neoficiální název)
Shlédnout Královna barbarů (neoficiální název)

Královna barbarů
(neoficiální název) (1985) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Královna barbarů
(neoficiální název) (1985):

Bloňďatá sexbomba (Lana Clarkson) se se svou kamarádkou (Katt Shea) a sestrou (Dawn Dunlap) snaží pomstít zloduchovi za to, že jí překazil svatbu, vyvraždil vesnici, zprznil ženy a snoubence odvlekl do otroctví, aby tam zápasil jako gladiátor.(PetrPan2)

Informace o filmu Královna barbarů
(neoficiální název)

Režie:

Héctor Olivera

Scénář:

Howard R. Cohen

Hudba:

James Horner, Christopher Young

Hrají:

Lana Clarkson, Katt Shea, Frank Zagarino, Dawn Dunlap, Armando Capo

Královna barbarů
(neoficiální název) (1985) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Královna barbarů
(neoficiální název) na ČSFD

51%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/97638-kralovna-barbaru/Demetrius a gladiátoři

Stáhnout Demetrius a gladiátoři
Shlédnout Demetrius a gladiátoři

Demetrius a gladiátoři (1954) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Demetrius a gladiátoři (1954):

Film je voľným pokračovaním známejšieho, slávnejšieho a Oscarmi ovenčeného filmu Roucho (1953), kde hral titulnú úlohu Richard Burton. Grécky otrok Demetrius (Victor Mature) uteká s Kristovým rúchom a skrýva sa medzi kresťanmi v Ríme. Tu nachádza svoju milovanú Luciu. Rímsky vojaci na príkaz cisára Caligulu prenasledujú kresťanov a snažia sa získať Ježišovo rúcho. Pri jednej akcii je zadržaný spolu s ďalšími kresťanmi aj Demetrios a je poslaný do arény medzi gladiátorov. Tam s jeho osudom začne manipulovať Messalina, manželka Caligulovho strýka Claudiusa. Ako kresťan odmieta bojovať v aréne. Keď však uväznený uvidí ako ostatní gladiátori napadnú a zabijú jeho milovanú Luciu, odvrhne kresťanské zásady a v krvavom boji zabije svojich protivníkov. Stane sa veľkou hviezdou v krvavej aréne, kde zabíja iných gladiátorov rovnako ako dravé šelmy. Messalina ho dostane do svojej moci a stane sa jej milencom. Je obľúbeným hrdinom aj prétorianskej gardy cisára Caligula. Prétoriáni nakoniec dosiahnu u cisára jeho oslobodenie a menovanie za tribúna gardy. Demetrius úplne prepadne dekadentnému rímskemu spôsobu života a zabudne na kresťanské ideály. Prichádza za ním apoštol Peter, aby sa vrátil ku kresťanom a dodržiaval ich zásady, ale márne. Šialený Caligula, ktorý sa vyhlásil za živého boha, svojou krutovládou nakoniec proti sebe postaví jedinú silu, ktorá ho držala pri moci – prétoriánsku gardu. Prétoriáni sa vzbúria, zabijú Caligulu a za cisára vyhlásia jeho strýka Claudiusa. Claudius pri nástupe na trón sľúbi, že zastaví teror a prenasledovanie kresťanov, a bude Rímu dobrým cisárom. Demetrius odchádza s apoštolom Petrom a nechá sa pokrstiť ako kresťan.(Dragonlanc)

Informace o filmu Demetrius a gladiátoři

Režie:

Delmer Daves

Scénář:

Philip Dunne

Kamera:

Milton R. Krasner

Hudba:

Franz Waxman

Hrají:

Victor Mature, Susan Hayward, Michael Rennie, Debra Paget, Anne Bancroft, Jay Robinson, Barry Jones, William Marshall, Richard Egan, Ernest Borgnine, Ed Fury, Richard Burton, Jean Simmons, Cameron Mitchell, Woody Strode, Julie Newmar, Roy Jenson, Bert Stevens, Kenner G. Kemp, Gil Perkins, Fred Graham, Dayton Lummis, Mickey Simpson, Paul Richards, John Cliff, Selmer Jackson, Frank Hagney, George Eldredge, Ray Spiker, Michael Conrad, Nosher Powell, Harry Cording

Střih:

Dorothy Spencer

(další profese)

Demetrius a gladiátoři (1954) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Demetrius a gladiátoři na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/16922-demetrius-a-gladiatori/Herkules: Zrození legendy

Stáhnout Herkules: Zrození legendy
Shlédnout Herkules: Zrození legendy

Herkules: Zrození legendy (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Herkules: Zrození legendy (2014):

Supermana by si podal k snídani, Iron Mana k obědu a večer by naučil Hulka se nerozčilovat. Thorovo kladivo je pro něj jen dětské kladívko. Antický hrdina Herkules strčí všechny své následovníky do kapsy. Přišel na svět jako polobůh – syn vládce bohů Dia a smrtelné ženy -, vybavený nadlidskou silou a odvahou. Už od kolébky je zaslíben velkým činům: podle věštby má svrhnout tyranskou vládu svého nevlastního otce. Herkules ale zprvu o své skutečné identitě a o svém velkém poslání nic netuší. Jediné, po čem touží, je láska krétské princezny Hébé (Gaia Weiss), která byla ovšem z politických důvodů zaslíbena jeho bratrovi. Když ale přijde čas, aby naplnil svůj osud, čeká ho vyhnanství, otroctví, gladiátorské souboje v aréně, a posléze i velkolepá série hrdinských činů, které z něj udělají jednu z největších legend lidské historie.(Bontonfilm CZ)

Informace o filmu Herkules: Zrození legendy

Režie:

Renny Harlin

Scénář:

Renny Harlin, Daniel Giat, Sean Hood, Giulio Steve

Kamera:

Sam McCurdy

Hudba:

Tuomas Kantelinen

Hrají:

Kellan Lutz, Gaia Weiss, Richard Alan Reid, Roxanne McKee, Scott Adkins, Liam McIntyre, Johnathon Schaech, Rade Šerbedžija, Kenneth Cranham, Luke Newberry, Bashar Rahal, Sarai Givaty, Jukka Hildén, Liam Garrigan, Matt Devere, Velislav Pavlov, Orlin Pavlov, Renny Harlin, Vladimir Kolev, Spencer Wilding, Boris Pankin, Radoslav Parvanov

Producenti:

Les Weldon, Danny Lerner

Střih:

Vincent Tabaillon

Scénografie:

Luca Tranchino

Kostýmy:

Sonoo Mishra

(další profese)

Herkules: Zrození legendy (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Herkules: Zrození legendy na ČSFD

35%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/340973-herkules-zrozeni-legendy/Pompeje

Stáhnout Pompeje
Shlédnout Pompeje

Pompeje (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pompeje (2014):

Hlavní hrdina Milo, otrok, který se stal gladiátorem, čeká na svůj poslední boj, aby zničil své soupeře a dostal se na svobodu. S výhledem na svobodný život se zamiluje do dcery bohatého obchodníka, která však má být proti své vůli provdána za zkorumpovaného a zhýralého senátora (Kiefer Sutherland). Jejich opravdový problém se ale připravuje v hlubinách Země.  V osudových hodinách po erupci Vesuvu, ve chvílích totálního chaosu a děsivé zkázy se musí Milo probojovat ven z gladiátorské arény, a podstoupit boj s časem, aby svou Cassii z rozpáleného pekla zachránil.(Bontonfilm CZ)

Ve dnech, kdy je největší výbuch sopky Vesuv na spadnutí, se otrok na lodi směřující do Neapole rozhodne, že stůj co stůj musí domů do Pompejí zachránit svou milovanou ženu a svého nejlepšího přítele, gladiátora, uvězněného ve městském koloseu.(VerenaLord)

Informace o filmu Pompeje

Režie:

Paul W.S. Anderson

Scénář:

Janet Scott Batchler, Lee Batchler, Michael Robert Johnson

Kamera:

Glen MacPherson

Hudba:

Clinton Shorter

Hrají:

Emily Browning, Kit Harington, Kiefer Sutherland, Carrie-Anne Moss, Jessica Lucas, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Jared Harris, Currie Graham, Sasha Roiz, Alain Moussi, Ben Lewis

Producenti:

Robert Kulzer, Paul W.S. Anderson, Jeremy Bolt, Martin Moszkowicz

Střih:

Michele Conroy

Scénografie:

Paul D. Austerberry

Kostýmy:

Wendy Partridge

(další profese)

Pompeje (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pompeje na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/336324-pompeje/Běžící muž

Stáhnout Běžící muž
Shlédnout Běžící muž

Běžící muž (1987) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Běžící muž (1987):

Kdo přežije, je vítěz. A pro Arnolda Schwarzeneggra, který se marně snaží uprchnout z vězení a dokázat svou nevinu, navíc získaná svoboda. Nejdříve ale musí v podivně kruté televizní show porazit nelítostné gladiátory...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Běžící muž

Režie:

Paul Michael Glaser

Předloha:

Stephen King (kniha)

Scénář:

Steven E. de Souza

Kamera:

Thomas Del Ruth

Hudba:

Vassal Benford, Harold Faltermeyer

Hrají:

Arnold Schwarzenegger, Maria Conchita Alonso, Richard Dawson, Yaphet Kotto, Jim Brown, Jesse Ventura, Erland van Lidth, Professor Toru Tanaka, Marvin J. McIntyre, Gus Rethwisch, Mick Fleetwood, Sven-Ole Thorsen, Edward Bunker, Kurt Fuller, Dey Young, Rodger Bumpass, Lin Shaye, Jeff Jensen, Franco Columbu, Boyd Kestner, Thomas Rosales Jr., Ken Lerner, Karen Leigh Hopkins, Anthony Pena, Wayne Grace

Producenti:

Tim Zinnemann

Střih:

Edward A. Warschilka, Mark Warner, John Wright

Scénografie:

Jack T. Collis

(další profese)

Běžící muž (1987) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Běžící muž na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/14061-bezici-muz/