Frankenstein no kaidžú: Sanda tai Gailah

Stáhnout Frankenstein no kaidžú: Sanda tai Gailah
Shlédnout Frankenstein no kaidžú: Sanda tai Gailah

Frankenstein no kaidžú: Sanda tai Gailah (1966) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Frankenstein no kaidžú: Sanda tai Gailah (1966):

Jedno z mistrovských děl režiséra Išira Hondy a klasika kaiju žánru, ve které je Japonsko terorizováno útoky nebezpečného zeleného obra Gairy, který potápí lodě a požírá rybáře. Armádě se téměř podaří nestvůru zabít pomocí futuristických paprskových zbraní, ale poté se na scéně objevuje hnědý obr San-da, který svého bratra zachrání. Oba giganti jsou však rozdílné povahy a brzy se obrátí proti sobě; ulice Tokia se pak stanou dějištěm boje na život a na smrt, který svou mohutností ohrožuje budoucnost celé civilizace.(Israha)

Informace o filmu Frankenstein no kaidžú: Sanda tai Gailah

Režie:

Iširó Honda

Hudba:

Akira Ifukube

Hrají:

Russ Tamblyn, Kendži Sahara, Kipp Hamilton, Kumi Mizuno, Džun Tazaki, Hisaja Itó, Hiroo Kirino, Tadaši Okabe, Hideo Šibuja, Ikio Sawamura, Šóiči Hirose

Frankenstein no kaidžú: Sanda tai Gailah (1966) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Frankenstein no kaidžú: Sanda tai Gailah na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/4443-frankenstein-no-kaidzu-sanda-tai-gailah/Pacific Rim: Povstání

Stáhnout Pacific Rim: Povstání
Shlédnout Pacific Rim: Povstání

Pacific Rim: Povstání (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pacific Rim: Povstání (2018):

Poprvé jsme je dokázali zastavit. Jenže to, co mimozemští tvorové Kaiju napáchali na Zemi v prvním díle akčního sci-fi Pacific Rim byla jen předehra k tomu, co si pro lidstvo připravili teď. Hvězda Star Wars John Boyega a Scott Eastwood z Rychle a zběsile vedou tým, který je poslední nadějí na přežití planety. Členy tohoto týmu jsou piloti ovládající Jaegery, obří roboty, kteří jsou svou velikostí a vybavením schopní konkurovat stejně vybaveným Kaiju. Jake Pentecost (John Boyega) k nim dlouhou patřil, jenže pak se vykašlal na svůj talent i na odkaz svého otce, jenž v boji proti Kaiju obětoval vlastní život. Raději přežívá v ilegalitě a na živobytí si vydělává nejrůznějšími aktivitami za hranou zákona. Při jedné takové akci narazí na patnáctiletou Amaru, která dokázala ukrást a rozchodit původně k likvidaci určeného Jaegera. Než se tihle dva stačí pořádně seznámit, mají v patách Zákon. Aby unikli trestu, začlení se do programu výcviku nových pilotů Jaegerů. Jake po boku svého bývalého parťáka Lamberta (Scott Eastwood) jako instruktor a Amara jako nadějná pilotka. Všichni doufají, že si tréninkové schopnosti nikdy nebudou muset vyzkoušet v reálné válce. Jenže ta přichází. Dřív, než si všichni přáli, a ze směru, odkud ji nikdo nečekal.(CinemArt)

Po prvýkrát sme ich dokázali zastaviť. Lenže to, čo mimozemskí tvorovia Kaiju napáchali na Zemi v prvej časti akčného sci-fi Pacific Rím, bola iba predohra k tomu, čo si pre ľudstvo pripravili teraz. John Boyega a Scott Eastwood vedú tím, ktorý je poslednou nádejou pre prežitie planéty. Členovia tohoto tímu sú piloti ovládajúci Jaegerov, obrích robotov, ktorí svojou veľkosťou a vybavením dokážu konkurovať rovnako vybaveným Kaiju. Jake Pentecost (John Boyega) k nim dlho patril, ale potom sa vykašlal na svoj talent aj na odkaz svojho otca, ktorý v boji proti Kaiju obetoval svoj vlastný život. Radšej prežíva v ilegalite a na živobytie si zarába rôznymi nelegálnymi aktivitami. Počas jednej takejto akcie narazí na pätnásťročnú Amaru, ktorá dokázala ukradnúť a rozchodiť pôvodne na likvidáciu určeného Jaegera. Než sa títo dvaja stačia dostatočne zoznámiť, majú v pätách Zákon. Aby unikli trestu, začlenia sa do programu výcviku nových pilotov Jaegerov. Jake po boku svojho bývalého parťáka Lamberta (Scott Eastwood) ako inštruktor a Amara ako nádejná pilotka. Všetci dúfajú, že si trenérske schopnosti nikdy nebudú musieť vyskúšať v reálnom boji. Lenže tá prichádza. Skôr, než si všetci priali, a odkiaľ to nikto nečakal.(CinemArt SK)

Informace o filmu Pacific Rim: Povstání

Režie:

Steven S. DeKnight

Scénář:

Kira Snyder, Emily Carmichael, Steven S. DeKnight, T.S. Nowlin

Kamera:

Daniel Mindel

Hudba:

John Paesano

Hrají:

John Boyega, Scott Eastwood, Tian Jing, Rinko Kikuči, Charlie Day, Burn Gorman, Adria Arjona, Cailee Spaeny, Rahart Adams, Dustin Clare, Karan Brar, Nick E. Tarabay, Max Zhang, Makkenjú, Daniel Feuerriegel, Ivanna Sachno, Levi Meaden, Lily Ji, Madeleine McGraw

Producenti:

Guillermo del Toro, Mary Parent, Jon Jashni, Thomas Tull, John Boyega

Střih:

Dylan Highsmith, Josh Schaeffer, Zach Staenberg

Scénografie:

Stefan Dechant

Kostýmy:

Lizz Wolf

(další profese)

Pacific Rim: Povstání (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pacific Rim: Povstání na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/330881-pacific-rim-povstani/King Kong no gjakušú

Stáhnout King Kong no gjakušú
Shlédnout King Kong no gjakušú

King Kong no gjakušú (1967) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu King Kong no gjakušú (1967):

Skupina výzkumníků přistane na ostrově, který obývají pravěká zvířata a gigantická opice King Kong. Nechybí však ani šílený vědec, toužící zničit svět s pomocí svého ohromného robota Mechani-Konga.(Hans.)

Informace o filmu King Kong no gjakušú

Režie:

Iširó Honda

Hudba:

Akira Ifukube

Hrají:

Rhodes Reason, Mie Hama, Rjúdži Kita

King Kong no gjakušú (1967) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu King Kong no gjakušú na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/4458-king-kong-no-gjakusu/The Beast from 20,000 Fathoms

Stáhnout The Beast from 20,000 Fathoms
Shlédnout The Beast from 20,000 Fathoms

The Beast from 20,000 Fathoms (1953) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu The Beast from 20,000 Fathoms (1953):

Nukleárne pokusy preberú z ľadu prehistorického Rhedosaura. Spočiatku nikto nechce veriť profesorovi Tomovi Nesbittovi, ktorý prežil stret s týmto tvorom, existenciu tak dávno vyhynutého tvora. Až rad nešťastí v blízkostí pobrežia Severnej Ameriky donúti armádu, aby začala pripravovať opatrenia pred útokom tohto veľkého tvora smerujúceho do New Yorku. Dokážu ho na poslednú chvíľu zastaviť?(T2)

Informace o filmu The Beast from 20,000 Fathoms

Režie:

Eugène Lourié

Scénář:

Lou Morheim

Kamera:

John L. Russell

Hudba:

David Buttolph

Hrají:

Paula Raymond, Cecil Kellaway, Paul Hubschmid, Kenneth Tobey, Donald Woods, Lee Van Cleef, Steve Brodie, Vera Miles, James Best, Paul Picerni, Bess Flowers, Frank Ferguson, Kenner G. Kemp, Robert Easton, Franklyn Farnum, Jack Pennick, Roy Engel, Fred Aldrich, Steve Mitchell, William Woodson (vyp.), Ross Elliott, Hugh Prosser, King Donovan, Jimmy Lloyd, Lee Phelps, Joe Gray, Vivian Mason, Edward Clark, Michael Fox, Ray Hyke

Producenti:

Jack Dietz

Scénografie:

Eugène Lourié

(další profese)

The Beast from 20,000 Fathoms (1953) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu The Beast from 20,000 Fathoms na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/49306-the-beast-from-20-000-fathoms/Gojira VS Kingugidora

Stáhnout Gojira VS Kingugidora
Shlédnout Gojira VS Kingugidora

Gojira VS Kingugidora (1991) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Gojira VS Kingugidora (1991):

Spisovatel Terasawa je přesvědčen, že objevil skutečný původ a historicky první objevení Gojiry, který se váže k roku 1944, kdy americká vojska zaútočila na malý ostrov Lagos v jižním Pacifiku. Tehdy údajně pomohl japonským vojákům obrovský dinosaurus. To však vehementně popírá tehdejší velitel jednotky a dnes bohatý obchodník Shindo. Aby toho nebylo málo, na Fuji přistane UFO, které se pokusí zkontaktovat s pozemšťany. Tři „návštěvníci“ z rasy Futurians přicházejí z daleké budoucnosti a přinesli sebou strašlivé zprávy. V roce 2204 bude Japonsko kompletně zničeno zuřivou Gojirou a oni přiletěli požádat o pomoc. Chtějí společně s několika dobrovolníky odcestovat časem do roku 1944 na ostrov Lagos a odstranit Gojiru z dosahu ostrova dřív, než tam později vybuchne jaderná bomba. Mise se nakonec zdaří, jen si nikdo nevšimne, že na místě nechají mimozemšťané místo Gojiry tři podivné zlaté okřídlené tvory a vrátí se zpět do přítomnosti. V tu chvíli začnou Futurians vydírat japonskou vládu, aby se jim celá země podrobila. Ta s tím však nesouhlasí a tak na ní mimozemšťané vypustí King Ghidoraha, který začne ihned pustošit velká města. Terasawa společně s několika přáteli a mimozemskou dívkou Emmy musejí urychleně přijít na způsob, jak navrátit zpět Gojiru. Ta jediná se mu totiž může postavit.(SOLOM.)

Informace o filmu Gojira VS Kingugidora

Režie:

Kazuki Ómori

Hudba:

Akira Ifukube

Hrají:

Megumi Odaka, Akidži Kobajaši, Kendži Sahara, Só Jamamura, Kenpachiro Satsuma, Kóiči Ueda, Tokuma Nišioka

Gojira VS Kingugidora (1991) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Gojira VS Kingugidora na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/37298-gojira-vs-kingugidora/Gojira-Minira-Gabara: Oru kaijű daishingeki

Stáhnout Gojira-Minira-Gabara: Oru kaijű daishingeki
Shlédnout Gojira-Minira-Gabara: Oru kaijű daishingeki

Gojira-Minira-Gabara: Oru kaijű daishingeki (1969) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Gojira-Minira-Gabara: Oru kaijű daishingeki (1969):

Informace o filmu Gojira-Minira-Gabara: Oru kaijű daishingeki

Režie:

Iširó Honda

Hrají:

Kendži Sahara, Jutaka Sada

Gojira-Minira-Gabara: Oru kaijű daishingeki (1969) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Gojira-Minira-Gabara: Oru kaijű daishingeki na ČSFD

33%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/4449-gojira-minira-gabara-oru-kaiju-daishingeki/Mekagojira no gyakushu

Stáhnout Mekagojira no gyakushu
Shlédnout Mekagojira no gyakushu

Mekagojira no gyakushu (1975) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Mekagojira no gyakushu (1975):

Poslední film tzv. Shōwa série a zároveň poslední od slavného Ishirô Hondy recykluje zápletku předchozího dílu. Ukazuje se, že Mechagodzilla nebyla zcela zničena a mimozemšťané se jí snaží opravit. V tom jim pomáhá zneuznaný profesor Mafune a jeho dcera, která telepaticky ovládá Mechagodzillu. Mimozemšťané navíc pod svoji kontrolu získávají gigantického plaza Titanosaura. Na Godzille opět je, aby zachránila svět, a tentokrát bude čelit přesile…(Ertai)

Informace o filmu Mekagojira no gyakushu

Režie:

Iširó Honda

Scénář:

Jukiko Takajama

Hudba:

Akira Ifukube

Hrají:

Kendži Sahara

Mekagojira no gyakushu (1975) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Mekagojira no gyakushu na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/4463-mekagojira-no-gyakushu/Gojira tai Mosura

Stáhnout Gojira tai Mosura
Shlédnout Gojira tai Mosura

Gojira tai Mosura (1992) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Gojira tai Mosura (1992):

Do Tichého oceánu spadne kus meteoritu, což má za následek nejen několik přírodních katastrof (v podobě zemětřesení či tajfunů), ale i probuzení Gojiry. Ta se tak opět vydává pustošit japonské břehy. Než k nim ovšem dopluje, předstihne ji v ničení jiný tvor. Bájná Battra se po letech spánku rozhodla trochu provětrat z hlubin oceánu a potrestat lidi za jejich „neekologický“ vztah k Zemi. Aby toho nebylo málo, lidem přichází na pomoc z ostrova Infant Mosura. Zmatená japonská armáda má plné ruce práce, protože přesně neví, na které monstrum má zrovna zaútočit. Všechny tři se totiž pustili do nelítostné bitvy, kterou může vyhrát jen jeden a přitom smetou vše, co jim přijde do cesty.(SOLOM.)

Informace o filmu Gojira tai Mosura

Režie:

Takao Okawara

Hudba:

Akira Ifukube

Hrají:

Tecuja Beššo, Takehiro Murata, Akidži Kobajaši, Megumi Odaka, Jošiko Tanaka, Tecu Watanabe, Kenpachiro Satsuma, Satomi Kobajaši, Kóiči Ueda, Makoto Ótake, Saburo Šinoda

Gojira tai Mosura (1992) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Gojira tai Mosura na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/215516-gojira-tai-mosura/Gamera kontra Gaos

Stáhnout Gamera kontra Gaos
Shlédnout Gamera kontra Gaos

Gamera kontra Gaos (1967) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Gamera kontra Gaos (1967):

Sopečné výbuchy kolem hory Fudži přilákají do kraje obrovitou želvu Gameru pohybující se vzduchem jako létající talíř. Současně se však dostane na povrch další monstrum, jehož obětmi se stanou vrtulník s průzkumníky a reportér doprovázený vesnickým chlapcem Eičim, kterého Gamera v poslední chvíli zachrání. Vědci zkoumají nové monstrum pojmenované Gaos. Mezitím je vydán příkaz k útoku letectva.(Hans.)

Informace o filmu Gamera kontra Gaos

Režie:

Noriaki Juasa

Hrají:

Reiko Kasahara, Ted Rusoff (vyp.)

Gamera kontra Gaos (1967) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Gamera kontra Gaos na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/10027-gamera-kontra-gaos/Gappa

Stáhnout Gappa
Shlédnout Gappa

Gappa (1967) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Gappa (1967):

Před Godzillou byla Gappa... Filmová klasika japonského hororu z roku 1967 poprvé na DVD. Vědecká expedice objeví na jednom z tropických ostrovů v jižním Pacifiku ještěra, kterého místní domorodci uctívají jako božstvo. Zemětřesení jednoho dne odkryje sluj a v ní ještěří mláďata. Domorodci varují vetřelce, aby je nechali tam, kde jsou. Ti však nedbají rad a odvážejí je do zoo v Japonsku. Rozzuřená matka mláďat se vydá hledat své potomky a ničí při tom vše, co jí stojí v cestě...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Gappa

Režie:

Harujasu Noguči

Hrají:

Tacuja Fudži, Jóko Jamamoto, Tamio Kawači

Gappa (1967) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Gappa na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/34292-gappa/